Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34640:624T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Zapletal Jan
 
 
Janík Michal st.
Cetkovský Martin
 
 
-775-9123210
2.Saksa Ivan
Lechner Radim
 
 
Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
6-68-993220
3.Saksa IvanBeneš Jan ml.-31056 3130
4.Pospíšil JaroslavZich Petr ml.-979-563240
5.Zapletal JanJaník Michal st.-8-11-5  0341
6.Lechner RadimCetkovský Martin7-747 3151
7.Pospíšil JaroslavBeneš Jan ml.-8-68873261
8.Zapletal JanZich Petr ml.-10-78-8 1362
9.Lechner RadimJaník Michal st.-7-8-7  0363
10.Saksa IvanCetkovský Martin478  3073
11.Zapletal JanBeneš Jan ml.-7-8-6  0374
12.Lechner RadimZich Petr ml.-87811 3184
13.Saksa IvanJaník Michal st.-5-92-10 1385
14.Pospíšil JaroslavCetkovský Martin287  3095
15.Lechner RadimBeneš Jan ml.-1578-9-102396
16.Saksa IvanZich Petr ml.-8-7-2  0397
17.Pospíšil JaroslavJaník Michal st.-76-98732107
18.Zapletal JanCetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Saksa Ivan22Beneš Jan ml.22
Pospíšil Jaroslav40Zich Petr ml.22
Zapletal Jan03Janík Michal st.31
Lechner Radim22Cetkovský Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Cidemat HraniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29642:551TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Jiří
Šuba Vojtěch ml.
 
 
Šťastný Zdeněk
Jančík Jiří
 
 
-5-889-62301
2.Venclů Lukáš
Gorecki Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Raška Jiř튝astný Zdeněk-8-37-3 1312
4.Šuba Vojtěch ml.Jančík Jiří-10-1085-122313
5.Venclů Lukᚊťastný Jaroslav8-8-7983223
6.Šuba BedřichWO    3033
7.Šuba Vojtěch ml.Šťastný Zdeněk118-6-6-122334
8.Venclů LukášJančík Jiří-88-89103244
9.Šuba BedřichŠťastný Jaroslav78-68 3154
10.Gorecki PavelWO    3064
11.Venclů Lukᚊťastný Zdeněk-9-15-4  0365
12.Šuba BedřichJančík Jiří129-59 3175
13.Gorecki PavelŠťastný Jaroslav118-87 3185
14.Šuba Vojtěch ml.WO    3095
15.Šuba BedřichŠťastný Zdeněk-4-7-5  0396
16.Gorecki PavelJančík Jiří9-6-9-10 1397
17.Šuba Vojtěch ml.Šťastný Jaroslav8-876 31107
18.Venclů Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Raška Jiří01Šťastný Zdeněk40
Šuba Vojtěch ml.12Jančík Jiří22
Venclů Lukáš21Šťastný Jaroslav04
Šuba Bedřich21   
Gorecki Pavel11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31342:441TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
75-57 3110
2.Jelínek Jakub
Jílek Tomáš
 
 
Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
11-78-8-62311
3.Jílek TomášKoutný Pavel-87-7-6 1312
4.Srb PavelDivina Jiří67-7-3-72313
5.Brokeš JosefHrubý Martin-2-2-5  0314
6.Jelínek JakubBluma Jindřich-5-6-10  0315
7.Srb PavelKoutný Pavel9-7-8-7 1316
8.Brokeš JosefDivina Jiří10-10-9-7 1317
9.Jelínek JakubHrubý Martin-9-6-9  0318
10.Jílek TomášBluma Jindřich-612-3-5 1319
11.Brokeš JosefKoutný Pavel9-8-7-9 13110
12.Jelínek JakubDivina Jiří         
13.Jílek TomášHrubý Martin         
14.Srb PavelBluma Jindřich         
15.Jelínek JakubKoutný Pavel         
16.Jílek TomášDivina Jiří         
17.Srb PavelHrubý Martin         
18.Brokeš JosefBluma Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Tomáš02Koutný Pavel30
Srb Pavel02Divina Jiří20
Brokeš Josef03Hrubý Martin20
Jelínek Jakub02Bluma Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:Montág Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Mohelnice, Masarykova 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26621:553TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ellner Martin
Hojgr Jan
 
 
Jarolím Tomáš
Otáhal Bořek
 
 
8-1189 3110
2.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Valašík Lukáš
Hrabica Marián
 
 
-6997 3120
3.Hojgr JanHrabica Marián57-8-8-72321
4.Duchaň StanislavJarolím Tomáš1027  3031
5.Ellner MartinValašík Lukáš-6-10-5  0332
6.Jarmar PetrOtáhal Bořek121010  3042
7.Duchaň StanislavHrabica Marián-95-7-10 1343
8.Ellner MartinJarolím Tomáš724  3053
9.Jarmar PetrValašík Lukáš-8-97-5 1354
10.Hojgr JanOtáhal Bořek523  3064
11.Ellner MartinHrabica Marián-5-109-10 1365
12.Jarmar PetrJarolím Tomáš986  3075
13.Hojgr JanValašík Lukáš7-11-9-9 1376
14.Duchaň StanislavOtáhal Bořek11-949 3186
15.Jarmar PetrHrabica Marián-8-98-5 1387
16.Hojgr JanJarolím Tomáš586  3097
17.Duchaň StanislavValašík Lukáš76-8-4832107
18.Ellner MartinOtáhal Bořek64-107 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojgr Jan22Hrabica Marián40
Duchaň Stanislav31Jarolím Tomáš04
Ellner Martin12Valašík Lukáš31
Jarmar Petr22Otáhal Bořek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36513:575KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpanek Martin
Žatecký Vladimír
 
 
Dvořák Vítek
Veigl Lukáš
 
 
-9-9-8  0301
2.Adamec Štěpán
Vojtek Roman
 
 
Janoštík Petr
Vinkler Vladimír
 
 
-45-9-4 1302
3.Štěpanek MartinJanoštík Petr9-7-89-102303
4.Vojtek RomanDvořák Vítek-71089 3113
5.Žatecký VladimírVinkler Vladimír10-7-8-9 1314
6.Adamec ŠtěpánVeigl Lukáš-811-79-62315
7.Vojtek RomanJanoštík Petr-119-7-8 1316
8.Žatecký VladimírDvořák Vítek-97-86113226
9.Adamec ŠtěpánVinkler Vladimír-5-2-8  0327
10.Štěpanek MartinVeigl Lukáš-97-8-10 1328
11.Žatecký VladimírSchopf Karel-810911 3138
12.Adamec ŠtěpánDvořák Vítek-97-9883248
13.Štěpanek MartinVinkler Vladimír-9-10-10  0349
14.Palivec DavidVeigl Lukáš-7-9-8  03410
15.Adamec ŠtěpánSchopf Karel         
16.Štěpanek MartinDvořák Vítek         
17.Palivec DavidVinkler Vladimír         
18.Žatecký VladimírVeigl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpanek Martin03Janoštík Petr20
Vojtek Roman11Dvořák Vítek03
Žatecký Vladimír21Vinkler Vladimír30
Adamec Štěpán12Veigl Lukáš30
Palivec David01Schopf Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33346:464TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Ondřej
Vémola Martin
 
 
Žvátora Miroslav
Šubčík Jiří
 
 
-5-4-9  0301
2.Pischel Jiří
Čapčuch Josef
 
 
Müller Lukáš
Wiesner Petr
 
 
-6-2-9  0302
3.Coufal OndřejŽvátora Miroslav-2-9-4  0303
4.Vémola MartinWiesner Petr-7-11-8  0304
5.Pischel JiříŠubčík Jiří-613-12-8 1305
6.Čapčuch JosefMüller Lukáš1-988 3115
7.Vémola MartinŽvátora Miroslav-4-3-5  0316
8.Pischel JiříWiesner Petr9-511-2-82317
9.Čapčuch JosefŠubčík Jiří-13-6-9  0318
10.Coufal OndřejMüller Lukáš-49-66103228
11.Pischel JiříŽvátora Miroslav9-5-8-9 1329
12.Čapčuch JosefWiesner Petr-7-78-6 13210
13.Coufal OndřejŠubčík Jiří         
14.Vémola MartinMüller Lukáš         
15.Čapčuch JosefŽvátora Miroslav         
16.Coufal OndřejWiesner Petr         
17.Vémola MartinŠubčík Jiří         
18.Pischel JiříMüller Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Coufal Ondřej11Žvátora Miroslav30
Vémola Martin02Wiesner Petr30
Pischel Jiří03Šubčík Jiří20
Čapčuch Josef12Müller Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline