Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Cidemat HraniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18508:399TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venclů Lukáš
Gorecki Pavel
 
 
Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
-8-9-8  0301
2.Šuba Vojtěch ml.
Raška Jiří
 
 
Janík Michal st.
Cetkovský Martin
 
 
1229  3011
3.Šuba Vojtěch ml.Beneš Jan ml.-1277-1283221
4.Venclů LukášJaník Michal st.778  3031
5.Gorecki PavelZich Petr ml.-6-12-6  0332
6.Šuba BedřichCetkovský Martin548  3042
7.Venclů LukášBeneš Jan ml.WO    3052
8.Gorecki PavelJaník Michal st.-715-53-82353
9.Šuba BedřichZich Petr ml.4-7-10463263
10.Šuba Vojtěch ml.Cetkovský Martin155  3073
11.Gorecki PavelBeneš Jan ml.-59-4-5 1374
12.Šuba BedřichJaník Michal st.6-597 3184
13.Šuba Vojtěch ml.Zich Petr ml.727  3094
14.Venclů LukášCetkovský Martin8-772 31104
15.Šuba BedřichBeneš Jan ml.         
16.Šuba Vojtěch ml.Janík Michal st.         
17.Venclů LukášZich Petr ml.         
18.Raška JiříCetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuba Vojtěch ml.30Beneš Jan ml.11
Venclů Lukáš20Janík Michal st.12
Gorecki Pavel03Zich Petr ml.12
Šuba Bedřich30Cetkovský Martin03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33632:535nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Kovačík Roman
 
 
Šťastný Zdeněk
Stužka Oldřich ml.
 
 
-7-8-9  0301
2.Saksa Ivan
Lechner Radim
 
 

 
 
WO    3011
3.Saksa IvanŠťastný Zdeněk-8-9-6  0312
4.Pospíšil JaroslavStužka Oldřich ml.-78-5-10 1313
5.Lechner RadimJančík Jiří6-1011-8123223
6.Kovačík RomanWO    3033
7.Pospíšil JaroslavŠťastný Zdeněk87-10-1183243
8.Lechner RadimStužka Oldřich ml.-7-811-4 1344
9.Kovačík RomanJančík Jiří-6-1012-8 1345
10.Saksa IvanWO    3055
11.Lechner RadimŠťastný Zdeněk-6-10-11  0356
12.Kovačík RomanStužka Oldřich ml.10-1112-993266
13.Saksa IvanJančík Jiří1096  3076
14.Pospíšil JaroslavWO    3086
15.Kovačík RomanŠťastný Zdeněk-7-810-6 1387
16.Saksa IvanStužka Oldřich ml.-2-9-7  0388
17.Pospíšil JaroslavJančík Jiří-610-11-9 1389
18.Lechner RadimWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Saksa Ivan12Šťastný Zdeněk31
Pospíšil Jaroslav12Stužka Oldřich ml.31
Lechner Radim12Jančík Jiří22
Kovačík Roman12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:Montág Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Mohelnice, Masarykova 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36652:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ellner Martin
Hojgr Jan
 
 
Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
8110  3010
2.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
-94-7783220
3.Jarmar PetrKoutný Pavel-8-5-4  0321
4.Hojgr JanDivina Jiří106-76 3131
5.Ellner MartinBluma Jindřich-8695 3141
6.Duchaň StanislavHrubý Martin7811  3051
7.Hojgr JanKoutný Pavel-9-10-6  0352
8.Ellner MartinDivina Jiří5-8-19-62353
9.Duchaň StanislavBluma Jindřich-8-9-9  0354
10.Jarmar PetrHrubý Martin-8-9-7  0355
11.Ellner MartinKoutný Pavel-99-78-42356
12.Duchaň StanislavDivina Jiří8-69-10-102357
13.Jarmar PetrBluma Jindřich10-5-7-12 1358
14.Hojgr JanHrubý Martin999  3068
15.Duchaň StanislavKoutný Pavel-4-6-6  0369
16.Jarmar PetrDivina Jiří36-910 3179
17.Hojgr JanBluma Jindřich12-10-8593289
18.Ellner MartinHrubý Martin-7-812863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarmar Petr13Koutný Pavel40
Hojgr Jan31Divina Jiří22
Ellner Martin22Bluma Jindřich22
Duchaň Stanislav13Hrubý Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34655:649SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Brokeš Josef
 
 
Valašík Lukáš
Hrabica Marián
 
 
99-68 3110
2.Jílek Tomáš
Jelínek Jakub
 
 
Jarolím Tomáš
Otáhal Bořek
 
 
545  3020
3.Jílek TomášHrabica Marián-9-8-9  0321
4.Srb PavelOtáhal Bořek8-4-11-6 1322
5.Brokeš JosefJarolím Tomáš1012-8-9-102323
6.Jelínek JakubValašík Lukáš127-8-7-52324
7.Srb PavelHrabica Marián7-10-10-6 1325
8.Brokeš JosefOtáhal Bořek-710-34-112326
9.Jelínek JakubJarolím Tomáš5119  3036
10.Jílek TomášValašík Lukáš-88-9-9 1337
11.Brokeš JosefHrabica Marián-9-9-4  0338
12.Jelínek JakubOtáhal Bořek7-892 3148
13.Jílek TomášJarolím Tomáš6129  3058
14.Srb PavelValašík Lukáš108-69 3168
15.Jelínek JakubHrabica Marián-6-957-72369
16.Jílek TomášOtáhal Bořek114-97 3179
17.Srb PavelJarolím Tomáš856  3089
18.Brokeš JosefValašík Lukáš-4-6-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jílek Tomáš22Hrabica Marián40
Srb Pavel22Otáhal Bořek22
Brokeš Josef04Jarolím Tomáš13
Jelínek Jakub22Valašík Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31412:480KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Ondřej
Kubánek Martin
 
 
Dvořák Vítek
Veigl Lukáš
 
 
-99-78-92301
2.Pischel Jiří
Čapčuch Josef
 
 
Vinkler Vladimír
Schopf Karel
 
 
-88-9-9 1302
3.Kubánek MartinVinkler Vladimír-9-4-5  0303
4.Čapčuch JosefDvořák Vítek128-810 3113
5.Šauer MilošVeigl Lukáš-9-9-7  0314
6.Pischel JiříSchopf Karel-4-410-7 1315
7.Čapčuch JosefVinkler Vladimír-9-6-8  0316
8.Šauer MilošDvořák Vítek-98-77-72317
9.Pischel JiříVeigl Lukáš51211  3027
10.Kubánek MartinSchopf Karel-4-9-13  0328
11.Šauer MilošVinkler Vladimír-6-7-5  0329
12.Pischel JiříDvořák Vítek2108  3039
13.Kubánek MartinVeigl Lukáš7-9-4-5 13310
14.Čapčuch JosefSchopf Karel         
15.Pischel JiříVinkler Vladimír         
16.Kubánek MartinDvořák Vítek         
17.Čapčuch JosefVeigl Lukáš         
18.Šauer MilošSchopf Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubánek Martin03Vinkler Vladimír30
Čapčuch Josef11Dvořák Vítek12
Šauer Miloš03Veigl Lukáš21
Pischel Jiří21Schopf Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32340:442TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Štěpán
Vojtek Roman
 
 
Šubčík Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-8-10106-82301
2.Žatecký Vladimír
Štěpanek Martin
 
 
Müller Lukáš
Wiesner Petr
 
 
-7-118-9 1302
3.Štěpanek MartinŽvátora Miroslav-4-3-7  0303
4.Vojtek RomanWiesner Petr-9-4-8  0304
5.Žatecký VladimírMüller Lukáš897  3014
6.Adamec ŠtěpánŠubčík Jiří-7-5-8  0315
7.Vojtek RomanŽvátora Miroslav-10-9-5  0316
8.Žatecký VladimírWiesner Petr-5-7-8  0317
9.Adamec ŠtěpánMüller Lukáš-7-815873227
10.Palivec DavidŠubčík Jiří-6-5-7  0328
11.Žatecký VladimírŽvátora Miroslav-7-6-8  0329
12.Adamec ŠtěpánWiesner Petr-98-3-5 13210
13.Palivec DavidMüller Lukáš         
14.Vojtek RomanŠubčík Jiří         
15.Adamec ŠtěpánŽvátora Miroslav         
16.Palivec DavidWiesner Petr         
17.Vojtek RomanMüller Lukáš         
18.Žatecký VladimírŠubčík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpanek Martin01Žvátora Miroslav30
Vojtek Roman02Wiesner Petr30
Žatecký Vladimír12Müller Lukáš02
Adamec Štěpán12Šubčík Jiří20
Palivec David01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline