Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33659:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Vysloužil Radek
 
 
Koutný Pavel
Sedlák Miroslav
 
 
9-875 3110
2.Kovačík Roman
Dohnálek Ondřej
 
 
Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
-74-9-10 1311
3.Kovačík RomanKoutný Pavel6-104-763221
4.Dohnálek OndřejDivina Jiří-7-6-9  0322
5.Vysloužil RadekBluma Jindřich-6-51112-72323
6.Pospíšil JaroslavSedlák Miroslav986  3033
7.Dohnálek OndřejKoutný Pavel-9-11-8  0334
8.Vysloužil RadekDivina Jiří98-76 3144
9.Pospíšil JaroslavBluma Jindřich89-6-7-62345
10.Kovačík RomanSedlák Miroslav-911-8-7 1346
11.Vysloužil RadekKoutný Pavel-10-6-7  0347
12.Pospíšil JaroslavDivina Jiří-9-76-4 1348
13.Kovačík RomanBluma Jindřich-7-10-11  0349
14.Dohnálek OndřejSedlák Miroslav91011  3059
15.Pospíšil JaroslavKoutný Pavel710-1112 3169
16.Kovačík RomanDivina Jiří9-1088 3179
17.Dohnálek OndřejBluma Jindřich111210  3089
18.Vysloužil RadekSedlák Miroslav12109  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman22Koutný Pavel22
Dohnálek Ondřej22Divina Jiří22
Vysloužil Radek22Bluma Jindřich31
Pospíšil Jaroslav22Sedlák Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ksd JezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31436:484SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venclů Lukáš
Rytíř Pavel
 
 
Valašík Lukáš
Netesal Jiří
 
 
-8-8-8  0301
2.Šuba Vojtěch ml.
Raška Jiří
 
 
Šoc Milan
Hrabica Marián
 
 
9-4-14-6 1302
3.Rytíř PavelHrabica Marián-1078-6-92303
4.Šuba Vojtěch ml.Šoc Milan-6898 3113
5.Raška JiříValašík Lukáš-3-6-5  0314
6.Venclů LukášNetesal Jiří764  3024
7.Šuba Vojtěch ml.Hrabica Marián4-10-7-8 1325
8.Raška JiříŠoc Milan-84-46-72326
9.Venclů LukášValašík Lukáš-6-9-8  0327
10.Rytíř PavelNetesal Jiří-8-87-10 1328
11.Raška JiříHrabica Marián-20-6-8  0329
12.Venclů Lukᚊoc Milan1388  3039
13.Rytíř PavelValašík Lukáš8-8-9-8 13310
14.Šuba Vojtěch ml.Netesal Jiří         
15.Venclů LukášHrabica Marián         
16.Rytíř PavelŠoc Milan         
17.Šuba Vojtěch ml.Valašík Lukáš         
18.Raška JiříNetesal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rytíř Pavel03Hrabica Marián30
Šuba Vojtěch ml.11Šoc Milan12
Raška Jiří03Valašík Lukáš30
Venclů Lukáš21Netesal Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33431:516KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
Veigl Lukáš
Dvořák Vítek
 
 
8-1098 3110
2.Janík Michal st.
Cetkovský Martin
 
 
Vinkler Vladimír
Janoštík Petr
 
 
-8-7-5  0311
3.Cetkovský MartinJanoštík Petr7-7-5-8 1312
4.Janík Michal st.Vinkler Vladimír69-58 3122
5.Zich Petr ml.Schopf Karel-9-5-8  0323
6.Beneš Jan ml.Veigl Lukáš-87-2-4 1324
7.Janík Michal st.Janoštík Petr-7-88-2 1325
8.Zich Petr ml.Vinkler Vladimír-99-8-9 1326
9.Beneš Jan ml.Schopf Karel7-11-5-9 1327
10.Cetkovský MartinVeigl Lukáš-9-212-4 1328
11.Zich Petr ml.Janoštík Petr10-9-7-5 1329
12.Beneš Jan ml.Vinkler Vladimír-7795 3139
13.Cetkovský MartinDvořák Vítek137-10-6-723310
14.Janík Michal st.Veigl Lukáš-8-8-10  03  
15.Beneš Jan ml.Janoštík Petr         
16.Cetkovský MartinVinkler Vladimír         
17.Janík Michal st.Dvořák Vítek         
18.Zich Petr ml.Veigl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin03Janoštík Petr30
Janík Michal st.11Vinkler Vladimír12
Zich Petr ml.03Schopf Karel20
Beneš Jan ml.12Veigl Lukáš20
   Dvořák Vítek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33493:534TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmola Pavel
Stužka Oldřich ml.
 
 
Wiesner Petr
Maixner Vladimír
 
 
8-765 3110
2.Novák Dominik
Šťastný Petr
 
 
Žvátora Miroslav
Janků Karel
 
 
-5-8-6  0311
3.Vejmola PavelŽvátora Miroslav8-5-78-72312
4.Novák DominikWiesner Petr-7-8-5  0313
5.Šťastný PetrJanků Karel7-8-5-9 1314
6.Stužka Oldřich ml.Maixner Vladimír584  3024
7.Novák DominikŽvátora Miroslav-7-5-8  0325
8.Šťastný PetrWiesner Petr-7-8-5  0326
9.Stužka Oldřich ml.Janků Karel-6897 3136
10.Vejmola PavelMaixner Vladimír895  3046
11.Šťastný PetrŽvátora Miroslav-7-6-6  0347
12.Stužka Oldřich ml.Wiesner Petr-68-7-9 1348
13.Vejmola PavelJanků Karel612-88 3158
14.Novák DominikMaixner Vladimír658  3068
15.Stužka Oldřich ml.Žvátora Miroslav-8-7-3  0369
16.Vejmola PavelWiesner Petr-876-9-923610
17.Novák DominikJanků Karel         
18.Šťastný PetrMaixner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejmola Pavel22Žvátora Miroslav40
Novák Dominik12Wiesner Petr40
Šťastný Petr03Janků Karel12
Stužka Oldřich ml.22Maixner Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město AlbrechticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36598:620KST Město Albrechtice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Štěpanek Martin
Žatecký Vladimír
 
 
8-12-5-6 1301
2.Jelínek Jakub
Jílek Tomáš
 
 
Adamec Štěpán
Palivec David
 
 
-995-763211
3.Srb PavelŽatecký Vladimír-786-3-92312
4.Jelínek JakubŠtěpanek Martin7119  3022
5.Brokeš JosefPalivec David798  3032
6.Jílek TomášAdamec Štěpán-712-138-102333
7.Jelínek JakubŽatecký Vladimír68-9-853243
8.Brokeš JosefŠtěpanek Martin-5-3-10  0344
9.Jílek TomášPalivec David-7-7-8  0345
10.Srb PavelAdamec Štěpán-9-1243-42346
11.Brokeš JosefŽatecký Vladimír-987-1273256
12.Jílek Tomᚊtěpanek Martin-4-7-5  0357
13.Srb PavelPalivec David594  3067
14.Jelínek JakubAdamec Štěpán-5912-8-92368
15.Jílek Tomᚎatecký Vladimír-11-97-8 1369
16.Srb PavelŠtěpanek Martin-9-8-8  03610
17.Jelínek JakubPalivec David         
18.Brokeš JosefAdamec Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srb Pavel13Žatecký Vladimír22
Jelínek Jakub21Štěpanek Martin31
Brokeš Josef21Palivec David12
Jílek Tomáš04Adamec Štěpán30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:Huf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stol. tenisu na základní škole Masarykova 4, MohelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17507:414TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Pischel Jiří
Vyhnálek Tomáš
 
 
578  3010
2.Hojgr Jan
Ellner Martin
 
 
Coufal Ondřej
Prázdný Pavel st.
 
 
103-58 3120
3.Ellner MartinPrázdný Pavel st.-946-833230
4.Hojgr JanVyhnálek Tomáš457  3040
5.Jarmar PetrPischel Jiří448  3050
6.Duchaň StanislavCoufal Ondřej78-117 3160
7.Hojgr JanPrázdný Pavel st.-767-9-122361
8.Jarmar PetrVyhnálek Tomáš888  3071
9.Duchaň StanislavPischel Jiří10-10-8-6 1372
10.Ellner MartinCoufal Ondřej-9-11-7  0373
11.Jarmar PetrPrázdný Pavel st.-51149 3183
12.Duchaň StanislavVyhnálek Tomáš6-7-9943293
13.Ellner MartinPischel Jiří-7858 31103
14.Hojgr JanCoufal Ondřej-119-9-4 13  
15.Duchaň StanislavPrázdný Pavel st.         
16.Ellner MartinVyhnálek Tomáš         
17.Hojgr JanPischel Jiří         
18.Jarmar PetrCoufal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ellner Martin21Prázdný Pavel st.12
Hojgr Jan11Vyhnálek Tomáš03
Jarmar Petr30Pischel Jiří12
Duchaň Stanislav21Coufal Ondřej11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline