Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
Ondráček Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30315:420TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Raška Jiří
Šuba Vojtěch ml.
 
 
-6-59-8 1301
2.Jelínek Jakub
Jílek Tomáš
 
 
Venclů Lukáš
Gorecki Pavel
 
 
-8-12-6  0302
3.Jílek TomášGorecki Pavel9-5-8-4 1303
4.Srb PavelVenclů Lukáš-57-9-6 1304
5.Brokeš JosefŠuba Vojtěch ml.-597-10-92305
6.Jelínek JakubRaška Jiří11-5-9-6 1306
7.Srb PavelGorecki Pavel16-5-87-82307
8.Brokeš JosefVenclů Lukáš-4-10-9  0308
9.Jelínek JakubŠuba Vojtěch ml.10-7-8-5 1309
10.Jílek TomášRaška Jiří-4-4-8  03010
11.Brokeš JosefGorecki Pavel         
12.Jelínek JakubVenclů Lukáš         
13.Jílek Tomᚊuba Vojtěch ml.         
14.Srb PavelRaška Jiří         
15.Jelínek JakubGorecki Pavel         
16.Jílek TomášVenclů Lukáš         
17.Srb PavelŠuba Vojtěch ml.         
18.Brokeš JosefRaška Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Tomáš02Gorecki Pavel20
Srb Pavel02Venclů Lukáš20
Brokeš Josef02Šuba Vojtěch ml.20
Jelínek Jakub02Raška Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BRozhodčí:Huf Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC MohelniceRozhodčí:Slamkova Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:40750:735T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Saksa Ivan
Dubský Pavel
 
 
-9-978-82301
2.Ellner Martin
Hojgr Jan
 
 
Lechner Radim
Gargel Zbyněk
 
 
77-9-733211
3.Duchaň StanislavGargel Zbyněk-497-783221
4.Ellner MartinLechner Radim-78-7-4 1322
5.Jarmar PetrSaksa Ivan4611  3032
6.Hojgr JanDubský Pavel149  3042
7.Ellner MartinGargel Zbyněk-7-1157-82343
8.Jarmar PetrLechner Radim-7-4-6  0344
9.Hojgr JanSaksa Ivan9-99-983254
10.Duchaň StanislavDubský Pavel432  3064
11.Jarmar PetrGargel Zbyněk-9-51011-52365
12.Hojgr JanLechner Radim10-119-6-72366
13.Duchaň StanislavSaksa Ivan10-48-11143276
14.Ellner MartinDubský Pavel9-99-943286
15.Hojgr JanGargel Zbyněk-10-118-7 1387
16.Duchaň StanislavLechner Radim-98-8-9 1388
17.Ellner MartinSaksa Ivan-6-6112-92389
18.Jarmar PetrDubský Pavel-789-8-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchaň Stanislav31Gargel Zbyněk31
Ellner Martin13Lechner Radim40
Jarmar Petr13Saksa Ivan13
Hojgr Jan22Dubský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:Řezníčková Pavlína
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Sedlář Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36688:695TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
Coufal Igor
Pischel Jiří
 
 
-6764 3110
2.Cetkovský Martin
Janík Michal st.
 
 
Coufal Ondřej
Prázdný Pavel st.
 
 
-77-12-10 1311
3.Cetkovský MartinCoufal Igor-5-5-10  0312
4.Janík Michal st.Prázdný Pavel st.9-87-10-92313
5.Zich Petr ml.Pischel Jiří1189  3023
6.Beneš Jan ml.Vyhnálek Tomáš-77-6-8 1324
7.Janík Michal st.Coufal Igor8-4-10583234
8.Zich Petr ml.Prázdný Pavel st.-8695 3144
9.Beneš Jan ml.Pischel Jiří10-7-6-7 1345
10.Cetkovský MartinVyhnálek Tomáš499  3055
11.Zich Petr ml.Coufal Igor-10-12-9  0356
12.Beneš Jan ml.Prázdný Pavel st.1110-7-683266
13.Cetkovský MartinPischel Jiří-67-5-6 1367
14.Janík Michal st.Vyhnálek Tomáš9-583 3177
15.Beneš Jan ml.Coufal Igor8-87-6-92378
16.Cetkovský MartinPrázdný Pavel st.-6-481093288
17.Janík Michal st.Pischel Jiří6-79-453298
18.Zich Petr ml.Vyhnálek Tomáš-8949 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin22Coufal Igor31
Janík Michal st.31Prázdný Pavel st.13
Zich Petr ml.31Pischel Jiří22
Beneš Jan ml.13Vyhnálek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
Kozák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Město Albrechtice Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32420:480TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpanek Martin
Adamec Štěpán
 
 
Jančík Jiří
Šťastný Jaroslav
 
 
8-796 3110
2.Vyvial Jaromír
Sopčák Lukáš
 
 
Šťastný Zdeněk
Vejmola Pavel
 
 
8-5-69-22311
3.Sopčák LukášVejmola Pavel7-978 3121
4.Vyvial JaromírŠťastný Zdeněk69-7-8-102322
5.Adamec ŠtěpánŠťastný Jaroslav9-9-7-9 1323
6.Štěpanek MartinJančík Jiří-7-6-9  0324
7.Vyvial JaromírVejmola Pavel-5-8-8  0325
8.Adamec ŠtěpánŠťastný Zdeněk8-7-6-10 1326
9.Štěpanek MartinŠťastný Jaroslav-9-8-11  0327
10.Sopčák LukášJančík Jiří7-11-109-102328
11.Adamec ŠtěpánVejmola Pavel-9-8-10  0329
12.Štěpanek MartinŠťastný Zdeněk-7-99-8 13210
13.Sopčák Lukᚊťastný Jaroslav         
14.Vyvial JaromírJančík Jiří         
15.Štěpanek MartinVejmola Pavel         
16.Sopčák Lukᚊťastný Zdeněk         
17.Vyvial JaromírŠťastný Jaroslav         
18.Adamec ŠtěpánJančík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sopčák Lukáš11Vejmola Pavel21
Vyvial Jaromír02Šťastný Zdeněk30
Adamec Štěpán03Šťastný Jaroslav20
Štěpanek Martin03Jančík Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
Zavřel Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D. BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31310:407TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
Žvátora Miroslav
Rabenseifner Milan
 
 
-9-7-7  0301
2.Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
Janků Karel
Šubčík Jiří
 
 
-9710-14-12302
3.Hrubý MartinŽvátora Miroslav9-6-6-9 1303
4.Divina JiříRabenseifner Milan-6-6-7  0304
5.Bluma JindřichŠubčík Jiří-109-10-8 1305
6.Koutný PavelJanků Karel-10-10-8  0306
7.Divina JiříŽvátora Miroslav-7-9-4  0307
8.Bluma JindřichRabenseifner Milan-4-7-6  0308
9.Koutný PavelŠubčík Jiří6-987 3118
10.Hrubý MartinJanků Karel-5-7-7  0319
11.Bluma JindřichŽvátora Miroslav-10-6-8  03110
12.Koutný PavelRabenseifner Milan         
13.Hrubý MartinŠubčík Jiří         
14.Divina JiříJanků Karel         
15.Koutný PavelŽvátora Miroslav         
16.Hrubý MartinRabenseifner Milan         
17.Divina JiříŠubčík Jiří         
18.Bluma JindřichJanků Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Martin02Žvátora Miroslav30
Divina Jiří02Rabenseifner Milan20
Bluma Jindřich03Šubčík Jiří11
Koutný Pavel11Janků Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36456:618KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Janoštík Petr
Vinkler Vladimír
 
 
WO    0301
2.Valašík Lukáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Dvořák Vítek
Veigl Lukáš
 
 
-6859 3111
3.Maděrka SvatoplukJanoštík Petr-898-5143221
4.Netesal JiříDvořák Vítek1178  3031
5.Vinkler VladimírWO    0332
6.Valašík LukášVeigl Lukáš6-989 3142
7.Netesal JiříJanoštík Petr-5-10-4  0343
8.Dvořák VítekWO    0344
9.Valašík LukášVinkler Vladimír5136  3054
10.Maděrka SvatoplukVeigl Lukáš-7-8-6  0355
11.Janoštík PetrWO    0356
12.Valašík LukášDvořák Vítek787  3066
13.Maděrka SvatoplukVinkler Vladimír667  3076
14.Netesal JiříVeigl Lukáš-9-7-7  0377
15.Valašík LukášJanoštík Petr9-168-7-52378
16.Maděrka SvatoplukDvořák Vítek-6-7101193288
17.Netesal JiříVinkler Vladimír-9-9-6  0389
18.Veigl LukášWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maděrka Svatopluk31Janoštík Petr21
Netesal Jiří13Dvořák Vítek03
Valašík Lukáš31Vinkler Vladimír12
   Veigl Lukáš21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS