Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35649:652T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lechner Radim
Pospíšil Jaroslav
 
 
Schopf Karel
Veigl Lukáš
 
 
-377-8-32301
2.Dubský Pavel
Gargel Zbyněk
 
 
Janoštík Petr
Dvořák Vítek
 
 
-7-8-8  0302
3.Lechner RadimSchopf Karel-49-6-5 1303
4.Pospíšil JaroslavDvořák Vítek-9268 3113
5.Dubský PavelJanoštík Petr-8-8-8  0314
6.Gargel ZbyněkVeigl Lukáš6117  3024
7.Pospíšil JaroslavSchopf Karel6510  3034
8.Dubský PavelDvořák Vítek-7-3-7  0335
9.Gargel ZbyněkJanoštík Petr-8-7-6  0336
10.Lechner RadimVeigl Lukáš-3788 3146
11.Dubský PavelSchopf Karel7-5-9893256
12.Gargel ZbyněkDvořák Vítek-812-97-92357
13.Lechner RadimJanoštík Petr-57-8-9 1358
14.Pospíšil JaroslavVeigl Lukáš-77-81053268
15.Gargel ZbyněkSchopf Karel-10783 3178
16.Lechner RadimDvořák Vítek59-79 3188
17.Pospíšil JaroslavJanoštík Petr-101064 3198
18.Dubský PavelVeigl Lukáš98-8-7832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lechner Radim22Schopf Karel13
Pospíšil Jaroslav40Dvořák Vítek22
Dubský Pavel22Janoštík Petr31
Gargel Zbyněk22Veigl Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:32422:508TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Jiří
Šuba Vojtěch ml.
 
 
Rabenseifner Milan
Žvátora Miroslav
 
 
9-2096 3110
2.Gorecki Pavel
Venclů Lukáš
 
 
Janků Karel
Šubčík Jiří
 
 
-8-6-1  0311
3.Venclů Lukᚎvátora Miroslav799  3021
4.Raška JiříRabenseifner Milan-612-5-3 1322
5.Šuba Vojtěch ml.Šubčík Jiří-5-10-2  0323
6.Šuba BedřichJanků Karel9511  3033
7.Raška JiříŽvátora Miroslav-7-10-4  0334
8.Šuba Vojtěch ml.Rabenseifner Milan9-7-7-9 1335
9.Šuba BedřichŠubčík Jiří124-813 3145
10.Venclů LukášJanků Karel-9-5-6  0346
11.Šuba Vojtěch ml.Žvátora Miroslav-8-7-10  0347
12.Šuba BedřichRabenseifner Milan8-7-6-9 1348
13.Venclů Lukᚊubčík Jiří-6-4-9  0349
14.Raška JiříJanků Karel-9-97-12 13410
15.Šuba BedřichŽvátora Miroslav         
16.Venclů LukášRabenseifner Milan         
17.Raška JiříŠubčík Jiří         
18.Šuba Vojtěch ml.Janků Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Venclů Lukáš12Žvátora Miroslav21
Raška Jiří03Rabenseifner Milan30
Šuba Vojtěch ml.03Šubčík Jiří21
Šuba Bedřich21Janků Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
Santarius Gustav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Město Albrechtice Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24565:515KST Město Albrechtice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sopčák Lukáš
Žatecký Vladimír
 
 
Hrubý Martin
Dorazil Václav
 
 
127  3010
2.Štěpanek Martin
Adamec Štěpán
 
 
Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
-76-103-72311
3.Sopčák LukášDivina Jiří558  3021
4.Žatecký VladimírHrubý Martin7-710-1083231
5.Adamec ŠtěpánDorazil Václav57-4-893241
6.Štěpanek MartinBluma Jindřich-9-6-8  0342
7.Žatecký VladimírDivina Jiří-510-4-6 1343
8.Adamec ŠtěpánHrubý Martin9910  3053
9.Vyvial JaromírDorazil Václav-8995 3163
10.Sopčák LukášBluma Jindřich10125  3073
11.Adamec ŠtěpánDivina Jiří-8-7-5  0374
12.Vyvial JaromírHrubý Martin-8-8-9  0375
13.Sopčák LukášDorazil Václav646  3085
14.Žatecký VladimírBluma Jindřich-8877 3195
15.Vyvial JaromírDivina Jiří-779-6-82396
16.Sopčák LukášHrubý Martin699  30106
17.Žatecký VladimírDorazil Václav         
18.Adamec ŠtěpánBluma Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sopčák Lukáš40Divina Jiří31
Žatecký Vladimír21Hrubý Martin13
Adamec Štěpán21Dorazil Václav03
Štěpanek Martin01Bluma Jindřich12
Vyvial Jaromír12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkVrchní
rozhodčí:
Kubánek Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:41648:700SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pischel Jiří
Vyhnálek Tomáš
 
 
Valašík Lukáš
Maděrka Svatopluk
 
 
-7-8-8  0301
2.Coufal Ondřej
Prázdný Pavel st.
 
 
Šoc Milan
Netesal Jiří
 
 
-887-873211
3.Vyhnálek TomášValašík Lukáš-7-8-9  0312
4.Coufal OndřejMaděrka Svatopluk-1178-573222
5.Pischel JiříŠoc Milan8-587 3132
6.Prázdný Pavel st.Netesal Jiří-1088-8103242
7.Coufal OndřejValašík Lukáš-98-15-8 1343
8.Pischel JiříMaděrka Svatopluk-9-7-8  0344
9.Prázdný Pavel st.Šoc Milan-8-61013-42345
10.Vyhnálek TomášNetesal Jiří5812  3055
11.Pischel JiříValašík Lukáš-9-8-9  0356
12.Prázdný Pavel st.Maděrka Svatopluk-69-65-72357
13.Vyhnálek Tomᚊoc Milan-89-8883267
14.Coufal OndřejNetesal Jiří-6-5131183277
15.Prázdný Pavel st.Valašík Lukáš6-9-65-72378
16.Vyhnálek TomášMaděrka Svatopluk-7-99-6 1379
17.Coufal OndřejŠoc Milan-8-7-7  03710
18.Pischel JiříNetesal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhnálek Tomáš22Valašík Lukáš40
Coufal Ondřej22Maděrka Svatopluk31
Pischel Jiří12Šoc Milan22
Prázdný Pavel st.13Netesal Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
Ondráček Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28660:581TJ Sokol Bludov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
567  3010
2.Jelínek Jakub
Blaťák Marek
 
 
Janík Michal st.
Vlach Michal
 
 
9-886 3120
3.Srb PavelBeneš Jan ml.3-89-673230
4.Jelínek JakubJaník Michal st.-8-910-6 1331
5.Brokeš JosefMilar Martin384  3041
6.Blaťák MarekVlach Michal-15-73-8 1342
7.Jelínek JakubBeneš Jan ml.-995-10-72343
8.Brokeš JosefJaník Michal st.-61178 3153
9.Blaťák MarekMilar Martin6116  3063
10.Srb PavelVlach Michal10-5-68-82364
11.Brokeš JosefBeneš Jan ml.8-59-8-122365
12.Blaťák MarekJaník Michal st.3-7106 3175
13.Srb PavelMilar Martin6-523 3185
14.Jelínek JakubVlach Michal8-9-8-8 1386
15.Blaťák MarekBeneš Jan ml.-2-98-7 1387
16.Srb PavelJaník Michal st.-7675 3197
17.Jelínek JakubMilar Martin463  30107
18.Brokeš JosefVlach Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Pavel31Beneš Jan ml.31
Jelínek Jakub13Janík Michal st.13
Brokeš Josef21Milar Martin04
Blaťák Marek22Vlach Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Hojgr Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:Huf Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Mohelnice, Masarykova 4Rozhodčí:Montág Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38738:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Jančík Jiří
Šťastný Jaroslav
 
 
27-9-353210
2.Hojgr Jan
Ellner Martin
 
 
Vejmola Pavel
Šťastný Zdeněk
 
 
98-7-4-72311
3.Hojgr JanVejmola Pavel-78-85103221
4.Ellner MartinŠťastný Zdeněk-6-6-5  0322
5.Jarmar PetrŠťastný Jaroslav10-46-6-92323
6.Duchaň StanislavJančík Jiří5-7-10343233
7.Ellner MartinVejmola Pavel8-5-8863243
8.Jarmar PetrŠťastný Zdeněk9-8-108-112344
9.Duchaň StanislavŠťastný Jaroslav7110  3054
10.Hojgr JanJančík Jiří10612  3064
11.Jarmar PetrVejmola Pavel7-5-99103274
12.Duchaň StanislavŠťastný Zdeněk-8-759-72375
13.Hojgr JanŠťastný Jaroslav7-778 3185
14.Ellner MartinJančík Jiří-9-7108-102386
15.Duchaň StanislavVejmola Pavel-6-764-32387
16.Hojgr JanŠťastný Zdeněk-9-9-14  0388
17.Ellner MartinŠťastný Jaroslav877  3098
18.Jarmar PetrJančík Jiří8-74-5-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojgr Jan31Vejmola Pavel13
Ellner Martin22Šťastný Zdeněk40
Jarmar Petr13Šťastný Jaroslav13
Duchaň Stanislav22Jančík Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS