Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9409:309KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Braun Norbert
Müller Lukáš
 
 
-34-101093210
2.Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
Skokanová Lenka
Horáček Michal
 
 
99-95 3120
3.Šimek PavelBraun Norbert7-99-8103230
4.Janoušek VladimírMüller Lukáš7-13-9783240
5.Fňukal ZdeněkSkokanová Lenka4105  3050
6.Matějíček Miloš st.Horáček Michal478  3060
7.Janoušek VladimírBraun Norbert-9956 3170
8.Fňukal ZdeněkMüller Lukáš5128  3080
9.Matějíček Miloš st.Skokanová Lenka345  3090
10.Šimek PavelHoráček Michal6-355 31100
11.Fňukal ZdeněkBraun Norbert         
12.Matějíček Miloš st.Müller Lukáš         
13.Šimek PavelSkokanová Lenka         
14.Janoušek VladimírHoráček Michal         
15.Matějíček Miloš st.Braun Norbert         
16.Šimek PavelMüller Lukáš         
17.Janoušek VladimírSkokanová Lenka         
18.Fňukal ZdeněkHoráček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Pavel20Braun Norbert02
Janoušek Vladimír20Müller Lukáš02
Fňukal Zdeněk20Skokanová Lenka02
Matějíček Miloš st.20Horáček Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33535:546Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter David
Novák Dominik
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
76-89 3110
2.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
-88-9-8 1311
3.Richter DavidHoliš Roman-89-138-122312
4.Novák DominikMartinů Jiří ml.-98-7-9 1313
5.Chytil MilanPaděra Pavel8-9-88-102314
6.Lošťák MartinChytil Miroslav628  3024
7.Novák DominikHoliš Roman-8-6-7  0325
8.Chytil MilanMartinů Jiří ml.-5-8-7  0326
9.Lošťák MartinPaděra Pavel-102-5-17 1327
10.Richter DavidChytil Miroslav677  3037
11.Chytil MilanHoliš Roman-8-8-9  0338
12.Lošťák MartinMartinů Jiří ml.8-7-8-5 1339
13.Richter DavidPaděra Pavel9-98-8103249
14.Novák DominikChytil Miroslav588  3059
15.Lošťák MartinHoliš Roman-9-9-10  03510
16.Richter DavidMartinů Jiří ml.         
17.Novák DominikPaděra Pavel         
18.Chytil MilanChytil Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter David21Holiš Roman40
Novák Dominik12Martinů Jiří ml.30
Chytil Milan03Paděra Pavel21
Lošťák Martin13Chytil Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11419:306T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
Sedláček Bohumír
Čecháček Radek
 
 
6-8-9783210
2.Holík Petr
Kovačík Roman
 
 
Malý Jiří
Král Pavel
 
 
9-8-8973220
3.Kovačík RomanČecháček Radek536  3030
4.Kroutil TomášMalý Jiří-4-7-5  0331
5.Holík PetrSedláček Bohumír42-910 3141
6.Vysloužil RadekKrál Pavel1047  3051
7.Kroutil TomášČecháček Radek46-87 3161
8.Holík PetrMalý Jiří338  3071
9.Vysloužil RadekSedláček Bohumír7-109-8123281
10.Kovačík RomanKrál Pavel743  3091
11.Holík PetrČecháček Radek257  30101
12.Vysloužil RadekMalý Jiří         
13.Kovačík RomanSedláček Bohumír         
14.Kroutil TomášKrál Pavel         
15.Vysloužil RadekČecháček Radek         
16.Kovačík RomanMalý Jiří         
17.Kroutil TomášSedláček Bohumír         
18.Holík PetrKrál Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovačík Roman20Čecháček Radek03
Kroutil Tomáš11Malý Jiří11
Holík Petr30Sedláček Bohumír02
Vysloužil Radek20Král Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21515:482TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Plšek Josef
 
 
Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
599  3010
2.Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
Vojtašek Miroslav
Pazdera Jaroslav st.
 
 
1010-99 3120
3.Utíkal ZdeněkPazdera Jaroslav st.7-10-8-6 1321
4.Grmela AlešPalčík Zdeněk796  3031
5.Grmela TomášOtáhal Vlastimil658  3041
6.Plšek JosefVojtašek Miroslav6-877 3151
7.Grmela AlešPazdera Jaroslav st.-87-6983261
8.Grmela TomášPalčík Zdeněk-7899 3171
9.Nesvadba DavidOtáhal Vlastimil-8-9-1  0372
10.Utíkal ZdeněkVojtašek Miroslav8-498 3182
11.Grmela TomášPazdera Jaroslav st.8-79-833292
12.Nesvadba DavidPalčík Zdeněk1-8-7-6 1393
13.Utíkal ZdeněkOtáhal Vlastimil-7-68-5 1394
14.Grmela AlešVojtašek Miroslav8-1296 31104
15.Nesvadba DavidPazdera Jaroslav st.         
16.Utíkal ZdeněkPalčík Zdeněk         
17.Grmela AlešOtáhal Vlastimil         
18.Grmela TomášVojtašek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Utíkal Zdeněk12Pazdera Jaroslav st.12
Grmela Aleš30Palčík Zdeněk12
Grmela Tomáš30Otáhal Vlastimil21
Plšek Josef10Vojtašek Miroslav03
Nesvadba David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:34690:678KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec David
Vyvial Jaromír
 
 
Hostěnský Robert
Krajča Patrik
 
 
8-910-11113210
2.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Machů Jaroslav
Koval Michal
 
 
9-5-97-92311
3.Palivec DavidKoval Michal-3-9-7  0312
4.Kadlec VítězslavMachů Jaroslav12-610-10113222
5.Vojtek RomanKrajča Patrik8-99-973232
6.Vyvial JaromírČechová Kristina-7755 3142
7.Kadlec VítězslavKoval Michal10710  3052
8.Vojtek RomanMachů Jaroslav9-50-7-72353
9.Vyvial JaromírKrajča Patrik9-7-6-9 1354
10.Palivec DavidČechová Kristina-67-8-7 1355
11.Vojtek RomanKoval Michal-7-697-92356
12.Vyvial JaromírMachů Jaroslav86-26 3166
13.Santarius GustavKrajča Patrik547  3076
14.Kadlec VítězslavČechová Kristina6-3-8-7 1377
15.Vyvial JaromírKoval Michal-8-108883287
16.Santarius GustavMachů Jaroslav-7-871173297
17.Kadlec VítězslavKrajča Patrik77-88 31107
18.Vojtek RomanČechová Kristina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palivec David02Koval Michal22
Kadlec Vítězslav31Machů Jaroslav13
Vojtek Roman12Krajča Patrik13
Vyvial Jaromír31Čechová Kristina21
Santarius Gustav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V KolšověRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36689:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Směšný Tomáš
Švéda Marek
 
 
Honemann Vlastimil ml.
Stryk Zdeněk
 
 
6-897 3110
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Zitta David
Smolík Michal
 
 
10611  3020
3.Švesták DrahoslavHonemann Vlastimil ml.786  3030
4.Směšný TomášZitta David-6996 3140
5.Švéda MarekStryk Zdeněk7-10-9-6 1341
6.Čermák MartinSmolík Michal4-10-8-7 1342
7.Směšný TomášHonemann Vlastimil ml.97-9-433252
8.Švéda MarekZitta David7-1-5483262
9.Čermák MartinStryk Zdeněk-105-7-5 1363
10.Švesták DrahoslavSmolík Michal-8-97-8 1364
11.Švéda MarekHonemann Vlastimil ml.10915  3074
12.Čermák MartinZitta David-11699 3184
13.Švesták DrahoslavStryk Zdeněk-10128-10-92385
14.Směšný TomášSmolík Michal-10-9-9  0386
15.Čermák MartinHonemann Vlastimil ml.-87-8-6 1387
16.Švesták DrahoslavZitta David9-9-88-82388
17.Směšný TomášStryk Zdeněk97-7-983298
18.Švéda MarekSmolík Michal-5-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Drahoslav13Honemann Vlastimil ml.13
Směšný Tomáš31Zitta David13
Švéda Marek22Stryk Zdeněk31
Čermák Martin13Smolík Michal40
Nejsou.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy