Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:31681:662TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
Müller Jiří
Müller Lukáš
 
 
-910129 3110
2.Stryk Zdeněk
Smolík Michal
 
 
Malý Jan
Braun Norbert
 
 
-9-11814103220
3.Blaháček IvoMüller Jiří-86-128-62321
4.Stryk ZdeněkMalý Jan537  3031
5.Smolík MichalMüller Lukáš7-5-9-9 1332
6.Zitta DavidBraun Norbert-79-8-9 1333
7.Stryk ZdeněkMüller Jiří-1094-9-72334
8.Smolík MichalMalý Jan-8979 3144
9.Zitta DavidMüller Lukáš78-97 3154
10.Blaháček IvoBraun Norbert8-6-7-8 1355
11.Smolík MichalMüller Jiří-98-7973265
12.Zitta DavidMalý Jan58-7-9-72366
13.Blaháček IvoMüller Lukáš8-69-363276
14.Stryk ZdeněkBraun Norbert1056  3086
15.Zitta DavidMüller Jiří9-1210-173296
16.Blaháček IvoMalý Jan-7-4911932106
17.Stryk ZdeněkMüller Lukáš         
18.Smolík MichalBraun Norbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaháček Ivo22Müller Jiří22
Stryk Zdeněk21Malý Jan13
Smolík Michal21Müller Lukáš12
Zitta David22Braun Norbert21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:Hecl
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD v KolšověRozhodčí:Sitta
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Balšánek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34491:568KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil
Směšný Tomáš
 
 
Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
76 10 3010
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
10-89-9-52311
3.Směšný TomášMatějíček Miloš st.-99-6-2 1312
4.Honemann VlastimilŠimek Pavel-10-10-9  0313
5.Čermák MartinFňukal Zdeněk8-65-4-22314
6.Švesták DrahoslavJanoušek Vladimír683  3024
7.Honemann VlastimilMatějíček Miloš st.-6-5-3  0325
8.Čermák MartinŠimek Pavel9-810-683235
9.Švesták DrahoslavFňukal Zdeněk-49-109-102336
10.Směšný TomášJanoušek Vladimír786  3046
11.Čermák MartinMatějíček Miloš st.-6-4-7  0347
12.Švesták DrahoslavŠimek Pavel10-4-123113257
13.Směšný TomášFňukal Zdeněk-9-4-6  0358
14.Honemann VlastimilJanoušek Vladimír-8-388-82359
15.Švesták DrahoslavMatějíček Miloš st.-7-2-9  03510
16.Směšný Tomᚊimek Pavel         
17.Honemann VlastimilFňukal Zdeněk         
18.Čermák MartinJanoušek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Směšný Tomáš12Matějíček Miloš st.40
Honemann Vlastimil03Šimek Pavel12
Čermák Martin12Fňukal Zdeněk30
Švesták Drahoslav22Janoušek Vladimír12
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33692:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančík Jiří
Richter David
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
8-9-109-102301
2.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Vojtek Roman
Palivec David
 
 
-11-9-10  0302
3.Jančík JiříSantarius Gustav8-988 3112
4.Lošťák MartinKadlec Vítězslav-8894 3122
5.Chytil MilanVojtek Roman8-6-7-4 1323
6.Richter DavidPalivec David10118  3033
7.Lošťák MartinSantarius Gustav-55-8-11 1334
8.Chytil MilanKadlec Vítězslav-710-10-7 1335
9.Richter DavidVojtek Roman9-1074 3145
10.Jančík JiříPalivec David676  3055
11.Chytil MilanSantarius Gustav98-8-7-72356
12.Richter DavidKadlec Vítězslav-269-9-102357
13.Jančík JiříVojtek Roman6-1047 3167
14.Lošťák MartinPalivec David59-10-8-102368
15.Richter DavidSantarius Gustav6-936 3178
16.Jančík JiříVyvial Jaromír6710  3088
17.Lošťák MartinVojtek Roman-74128 3198
18.Chytil MilanPalivec David-2-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančík Jiří40Santarius Gustav22
Lošťák Martin22Kadlec Vítězslav21
Chytil Milan04Vojtek Roman13
Richter David31Palivec David22
   Vyvial Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14453:361Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
1435  3010
2.Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
Hostěnský Robert
Čechová Kristina
 
 
3-8-7-5 1311
3.Paděra PavelKoval Michal-9497 3121
4.Chytil MiroslavMachů Jaroslav4-108-11103231
5.Holiš RomanČechová Kristina44-98 3141
6.Martinů Jiří ml.Hostěnský Robert356  3051
7.Chytil MiroslavKoval Michal-3-5-6  0352
8.Holiš RomanMachů Jaroslav78-5-8103262
9.Martinů Jiří ml.Čechová Kristina46-8-773272
10.Paděra PavelHostěnský Robert1094  3082
11.Holiš RomanKoval Michal5125  3092
12.Martinů Jiří ml.Machů Jaroslav299  30102
13.Paděra PavelČechová Kristina         
14.Chytil MiroslavHostěnský Robert         
15.Martinů Jiří ml.Koval Michal         
16.Paděra PavelMachů Jaroslav         
17.Chytil MiroslavČechová Kristina         
18.Holiš RomanHostěnský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paděra Pavel20Koval Michal12
Chytil Miroslav11Machů Jaroslav03
Holiš Roman30Čechová Kristina02
Martinů Jiří ml.30Hostěnský Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33474:510TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Malý Jiří
Král Pavel
 
 
658  3010
2.Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
-8-6-6  0311
3.Horák MilanMalý Jiří-710-8-7 1312
4.Pazdera Jaroslav st.Čecháček Radek-4-95-8 1313
5.Otáhal VlastimilSedláček Bohumír-6-5-6  0314
6.Palčík ZdeněkKrál Pavel-347-8-92315
7.Pazdera Jaroslav st.Malý Jiří-12-8-8  0316
8.Otáhal VlastimilČecháček Radek-11-86-3 1317
9.Palčík ZdeněkSedláček Bohumír510-68 3127
10.Horák MilanKrál Pavel263  3037
11.Otáhal VlastimilMalý Jiří-7-6-8  0338
12.Palčík ZdeněkČecháček Radek-7-8-5  0339
13.Horák MilanSedláček Bohumír-910-6833249
14.Pazdera Jaroslav st.Král Pavel5611  3059
15.Palčík ZdeněkMalý Jiří-814-6-7 13510
16.Horák MilanČecháček Radek         
17.Pazdera Jaroslav st.Sedláček Bohumír         
18.Otáhal VlastimilKrál Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan21Malý Jiří40
Pazdera Jaroslav st.12Čecháček Radek30
Otáhal Vlastimil03Sedláček Bohumír12
Palčík Zdeněk13Král Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16469:398TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Grmela Aleš
 
 
Brzokoupil Jiří
Dubský Pavel
 
 
659  3010
2.Utíkal Zdeněk
Grmela Tomáš
 
 
Holík Petr
Vysloužil Radek
 
 
75-3-373220
3.Grmela TomášBrzokoupil Jiří-56-5-8 1321
4.Plšek JosefVysloužil Radek666  3031
5.Grmela AlešDubský Pavel8-765 3141
6.Utíkal ZdeněkHolík Petr8-116-493251
7.Plšek JosefBrzokoupil Jiří13-99-563261
8.Grmela AlešVysloužil Radek575  3071
9.Utíkal ZdeněkDubský Pavel-5-1168-92372
10.Grmela TomášHolík Petr-348-683282
11.Grmela AlešBrzokoupil Jiří-8879 3192
12.Utíkal ZdeněkVysloužil Radek325  30102
13.Grmela TomášDubský Pavel-8-6   02  
14.Plšek JosefHolík Petr         
15.Utíkal ZdeněkBrzokoupil Jiří         
16.Grmela TomášVysloužil Radek         
17.Plšek JosefDubský Pavel         
18.Grmela AlešHolík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Tomáš11Brzokoupil Jiří12
Plšek Josef20Vysloužil Radek03
Grmela Aleš30Dubský Pavel11
Utíkal Zdeněk21Holík Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS