Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:Poisl
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD v KolšověRozhodčí:Hatala
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Hecl
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30301:396TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil
Směšný Tomáš
 
 
Müller Lukáš
Müller Jiří
 
 
6-88-4-102301
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Malý Jan
Braun Norbert
 
 
-6-9-9  0302
3.Švesták DrahoslavMüller Jiří-4-82-2 1303
4.Honemann VlastimilMalý Jan9-5-4-6 1304
5.Směšný TomášMüller Lukáš-6-7-8  0305
6.Čermák MartinBraun Norbert-65-63-62306
7.Honemann VlastimilMüller Jiří-43-66-42307
8.Směšný TomášMalý Jan-1020-4-4 1308
9.Čermák MartinMüller Lukáš-3-9-9  0309
10.Švesták DrahoslavBraun Norbert-7-11-6  03010
11.Směšný TomášMüller Jiří         
12.Čermák MartinMalý Jan         
13.Švesták DrahoslavMüller Lukáš         
14.Honemann VlastimilBraun Norbert         
15.Čermák MartinMüller Jiří         
16.Švesták DrahoslavMalý Jan         
17.Honemann VlastimilMüller Lukáš         
18.Směšný TomášBraun Norbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švesták Drahoslav02Müller Jiří20
Honemann Vlastimil02Malý Jan20
Směšný Tomáš02Müller Lukáš20
Čermák Martin02Braun Norbert20
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33619:621TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stryk Zdeněk
Honemann Vlastimil ml.
 
 
Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
-8974 3110
2.Blaháček Ivo
Zitta David
 
 
Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
-7-5-6  0311
3.Blaháček IvoMatějíček Miloš st.-68-7-6 1312
4.Smolík MichalŠimek Pavel-9911-773222
5.Honemann Vlastimil ml.Fňukal Zdeněk-6-8-10  0323
6.Zitta DavidJanoušek Vladimír-7-98-8 1324
7.Smolík MichalMatějíček Miloš st.-11-3-6  0325
8.Honemann Vlastimil ml.Šimek Pavel776  3035
9.Zitta DavidFňukal Zdeněk28-77 3145
10.Blaháček IvoJanoušek Vladimír68-109 3155
11.Honemann Vlastimil ml.Matějíček Miloš st.-899-3-62356
12.Zitta DavidŠimek Pavel856  3066
13.Blaháček IvoFňukal Zdeněk3-698 3176
14.Smolík MichalJanoušek Vladimír-56-7893286
15.Zitta DavidMatějíček Miloš st.-5-8-8  0387
16.Blaháček IvoŠimek Pavel7-4-10-6 1388
17.Smolík MichalFňukal Zdeněk510-99 3198
18.Honemann Vlastimil ml.Janoušek Vladimír478  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaháček Ivo22Matějíček Miloš st.40
Smolík Michal31Šimek Pavel13
Honemann Vlastimil ml.22Fňukal Zdeněk13
Zitta David22Janoušek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:743:31709:639TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Machů Jaroslav
Koval Michal
 
 
104-7-4-92301
2.Richter David
Novák Dominik
 
 
Čechová Kristina
Hostěnský Robert
 
 
3-10-118-62302
3.Lošťák MartinKoval Michal-10769 3112
4.Chytil MilanMachů Jaroslav6-6-46-112313
5.Novák DominikČechová Kristina55-5-4-72314
6.Richter DavidHostěnský Robert186  3024
7.Chytil MilanKoval Michal10-10-5-7 1325
8.Novák DominikMachů Jaroslav-5109-893235
9.Richter DavidČechová Kristina5128  3045
10.Lošťák MartinHostěnský Robert656  3055
11.Novák DominikKoval Michal-575-14-62356
12.Richter DavidMachů Jaroslav35-10-953266
13.Lošťák MartinČechová Kristina-687-943276
14.Jančík JiříHostěnský Robert-8-58993286
15.Richter DavidKoval Michal96-88 3196
16.Lošťák MartinMachů Jaroslav-9-566-72397
17.Jančík JiříČechová Kristina772  30107
18.Novák DominikHostěnský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lošťák Martin31Koval Michal22
Chytil Milan02Machů Jaroslav22
Novák Dominik12Čechová Kristina13
Richter David40Hostěnský Robert03
Jančík Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31663:633Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
897  3010
2.Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
Vojtek Roman
Palivec David
 
 
898  3020
3.Paděra PavelVyvial Jaromír-9-7-11  0321
4.Chytil MiroslavKadlec Vítězslav68-8-973231
5.Holiš RomanVojtek Roman687  3041
6.Martinů Jiří ml.Palivec David-119714 3151
7.Chytil MiroslavVyvial Jaromír69-7-8-82352
8.Holiš RomanKadlec Vítězslav7-8-8-9 1353
9.Martinů Jiří ml.Vojtek Roman-8884 3163
10.Paděra PavelPalivec David-9-84-5 1364
11.Holiš RomanVyvial Jaromír7-1087 3174
12.Martinů Jiří ml.Kadlec Vítězslav-10-8-7  0375
13.Paděra PavelSantarius Gustav1214-108 3185
14.Chytil MiroslavPalivec David7109  3095
15.Martinů Jiří ml.Vyvial Jaromír-8-68-9 1396
16.Paděra PavelKadlec Vítězslav8-8-9-8 1397
17.Chytil MiroslavSantarius Gustav-7-8-5  0398
18.Holiš RomanPalivec David-7884 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paděra Pavel13Vyvial Jaromír31
Chytil Miroslav22Kadlec Vítězslav31
Holiš Roman31Vojtek Roman02
Martinů Jiří ml.22Palivec David13
   Santarius Gustav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25599:531TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
Malý Jiří
Král Pavel
 
 
9106  3010
2.Grmela Aleš
Plšek Josef
 
 
Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
987  3020
3.Plšek JosefMalý Jiří-8-77-8 1321
4.Grmela AlešČecháček Radek8137  3031
5.Grmela TomášSedláček Bohumír-53-10213241
6.Topič PetrKrál Pavel6-7-6463251
7.Grmela AlešMalý Jiří656  3061
8.Grmela TomášČecháček Radek5-57-8-52362
9.Topič PetrSedláček Bohumír9-8-5-12 1363
10.Plšek JosefKrál Pavel933  3073
11.Grmela TomášMalý Jiří-5-9-8  0374
12.Topič PetrČecháček Radek-12-8-7  0375
13.Plšek JosefSedláček Bohumír71212  3085
14.Grmela AlešKrál Pavel957  3095
15.Topič PetrMalý Jiří4-3-97-42396
16.Plšek JosefČecháček Radek9-7-5-10 1397
17.Grmela AlešSedláček Bohumír665  30107
18.Grmela TomášKrál Pavel8-46  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plšek Josef22Malý Jiří31
Grmela Aleš40Čecháček Radek31
Grmela Tomáš12Sedláček Bohumír13
Topič Petr13Král Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:31421:503T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Holík Petr
Vysloužil Radek
 
 
5128  3010
2.Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
Dubský Pavel
Brzokoupil Jiří
 
 
-513-3-8 1311
3.Horák MilanBrzokoupil Jiří8-9-57-42312
4.Pazdera Jaroslav st.Holík Petr888  3022
5.Otáhal VlastimilDubský Pavel-5-7610-42323
6.Palčík ZdeněkVysloužil Radek-6117-3-82324
7.Pazdera Jaroslav st.Brzokoupil Jiří43-86 3134
8.Otáhal VlastimilHolík Petr7-6-4-5 1335
9.Palčík ZdeněkDubský Pavel-3-28-3 1336
10.Horák MilanVysloužil Radek-4-86-7 1337
11.Otáhal VlastimilBrzokoupil Jiří-377-8-102338
12.Palčík ZdeněkHolík Petr-3-7-10  0339
13.Horák MilanDubský Pavel-10-8-4  03310
14.Pazdera Jaroslav st.Vysloužil Radek         
15.Palčík ZdeněkBrzokoupil Jiří         
16.Horák MilanHolík Petr         
17.Pazdera Jaroslav st.Dubský Pavel         
18.Otáhal VlastimilVysloužil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan03Brzokoupil Jiří21
Pazdera Jaroslav st.20Holík Petr21
Otáhal Vlastimil03Dubský Pavel30
Palčík Zdeněk03Vysloužil Radek20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS