Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28612:567TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stryk Zdeněk
Honemann Vlastimil ml.
 
 
Richter David
Novák Dominik
 
 
-11599 3110
2.Blaháček Ivo
Smolík Michal
 
 
Maděrka Aleš
Lošťák Martin
 
 
-96-10-5 1311
3.Blaháček IvoRichter David-610-7-7 1312
4.Honemann Vlastimil ml.Lošťák Martin4-555 3122
5.Smolík MichalMaděrka Aleš-9-6-9  0323
6.Zitta DavidNovák Dominik886  3033
7.Honemann Vlastimil ml.Richter David-6-59-8 1334
8.Smolík MichalLošťák Martin410-55 3144
9.Zitta DavidMaděrka Aleš-61258 3154
10.Blaháček IvoNovák Dominik-6-445-102355
11.Smolík MichalRichter David-117-9-8 1356
12.Zitta DavidLošťák Martin9107  3066
13.Blaháček IvoMaděrka Aleš-6-68853276
14.Honemann Vlastimil ml.Novák Dominik668  3086
15.Zitta DavidRichter David-10-8-8  0387
16.Blaháček IvoLošťák Martin95-109 3197
17.Honemann Vlastimil ml.Maděrka Aleš755  30107
18.Smolík MichalNovák Dominik10    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaháček Ivo22Richter David40
Honemann Vlastimil ml.31Lošťák Martin04
Smolík Michal12Maděrka Aleš13
Zitta David31Novák Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V JedlíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31632:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil
Švéda Marek
 
 
Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
7-97-7-92301
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Paděra Pavel
Mišun Miroslav
 
 
-9-109-10 1302
3.Honemann VlastimilHoliš Roman-7-10-6  0303
4.Čermák MartinMišun Miroslav1055  3013
5.Švéda MarekPaděra Pavel7311  3023
6.Švesták DrahoslavChytil Miroslav-98-9-14 1324
7.Čermák MartinHoliš Roman1010-5-5-12325
8.Švéda MarekMišun Miroslav448  3035
9.Švesták DrahoslavPaděra Pavel-8-73673245
10.Honemann VlastimilChytil Miroslav10125  3055
11.Švéda MarekHoliš Roman-12-10-9  0356
12.Švesták DrahoslavMišun Miroslav5113  3066
13.Honemann VlastimilPaděra Pavel-4-6-7  0367
14.Čermák MartinChytil Miroslav-6-8-5  0368
15.Švesták DrahoslavHoliš Roman-5-578-72369
16.Honemann VlastimilMišun Miroslav669  3079
17.Mazurka TomášPaděra Pavel8911  3089
18.Švéda MarekChytil Miroslav-8-78473299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honemann Vlastimil22Holiš Roman40
Čermák Martin12Mišun Miroslav04
Švéda Marek31Paděra Pavel13
Švesták Drahoslav22Chytil Miroslav22
Mazurka Tomáš10   
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12431:324TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karel
Müller Jiří
 
 
Daniel Jan ml.
Malý Jiří
 
 
69-66 3110
2.Braun Norbert
Malý Jan
 
 
Král Pavel
Sedláček Bohumír
 
 
7-987 3120
3.Janků KarelMalý Jiří-48-3653230
4.Malý JanSedláček Bohumír8-773 3140
5.Braun NorbertKrál Pavel5912  3050
6.Müller JiříDaniel Jan ml.418  3060
7.Malý JanMalý Jiří-6-97-5 1361
8.Braun NorbertSedláček Bohumír6511  3071
9.Müller JiříKrál Pavel699  3081
10.Janků KarelDaniel Jan ml.1-746 3191
11.Braun NorbertMalý Jiří-3-69-9 1392
12.Müller JiříSedláček BohumírWO    30102
13.Janků KarelKrál Pavel         
14.Malý JanDaniel Jan ml.         
15.Müller JiříMalý Jiří         
16.Janků KarelSedláček Bohumír         
17.Malý JanKrál Pavel         
18.Braun NorbertDaniel Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janků Karel20Malý Jiří21
Malý Jan11Sedláček Bohumír02
Braun Norbert21Král Pavel02
Müller Jiří20Daniel Jan ml.02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33544:555T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
Dubský Pavel
Holík Petr
 
 
37-7-8-62301
2.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Kovačík Roman
Vysloužil Radek
 
 
678  3011
3.Šimek PavelHolík Petr-55-611-82312
4.Janoušek VladimírKovačík Roman-9-8-5  0313
5.Fňukal ZdeněkDubský Pavel-4-7-4  0314
6.Matějíček Miloš st.Vysloužil Radek748  3024
7.Janoušek VladimírHolík Petr-1012-4443234
8.Fňukal ZdeněkKovačík Roman4-8-8-10 1335
9.Matějíček Miloš st.Dubský Pavel799  3045
10.Šimek PavelVysloužil Radek78-2-5-72346
11.Fňukal ZdeněkHolík Petr4-3-9-6 1347
12.Matějíček Miloš st.Kovačík Roman595  3057
13.Šimek PavelDubský Pavel9-1053 3167
14.Janoušek VladimírVysloužil Radek-3-6-8  0368
15.Matějíček Miloš st.Holík Petr486  3078
16.Šimek PavelKovačík Roman-5-10-5  0379
17.Janoušek VladimírDubský Pavel-7-9-8  03710
18.Fňukal ZdeněkVysloužil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Pavel13Holík Petr22
Janoušek Vladimír13Kovačík Roman31
Fňukal Zdeněk03Dubský Pavel22
Matějíček Miloš st.40Vysloužil Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33674:630KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
Pazdera Jaroslav st.
Horák Milan
 
 
7-68-1053210
2.Palivec David
Vojtek Roman
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
867  3020
3.Santarius GustavHorák Milan772  3030
4.Palivec DavidPazdera Jaroslav st.-119-7-6 1331
5.Vyvial JaromírPalčík Zdeněk967  3041
6.Kadlec VítězslavOtáhal Vlastimil5-984 3151
7.Palivec DavidHorák Milan-8-7-9  0352
8.Vyvial JaromírPazdera Jaroslav st.-9889 3162
9.Kadlec VítězslavPalčík Zdeněk-9-1164133272
10.Santarius GustavOtáhal Vlastimil-6-11-5  0373
11.Vyvial JaromírHorák Milan-5746 3183
12.Kadlec VítězslavPazdera Jaroslav st.-9-14-9  0384
13.Santarius GustavPalčík Zdeněk87-6-12-92385
14.Palivec DavidOtáhal Vlastimil785  3095
15.Kadlec VítězslavHorák Milan-9811-3-32396
16.Vojtek RomanPazdera Jaroslav st.-5-6-8  0397
17.Palivec DavidPalčík Zdeněk3-74-8-82398
18.Vyvial JaromírOtáhal Vlastimil5-9-78832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Santarius Gustav12Horák Milan22
Palivec David13Pazdera Jaroslav st.31
Vyvial Jaromír40Palčík Zdeněk22
Kadlec Vítězslav22Otáhal Vlastimil13
Vojtek Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Źižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35492:563TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hostěnský Robert
Čechová Kristina
 
 
Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
-8-59-6 1301
2.Machů Jaroslav
Krajča Patrik
 
 
Hrdina Jan
Grmela Tomáš
 
 
10-7-2-3 1302
3.Krajča PatrikTopič Petr76-89 3112
4.Čechová KristinaGrmela Tomáš999  3022
5.Hostěnský RobertHrdina Jan67-5-763232
6.Machů JaroslavUtíkal Zdeněk3-127-10-92333
7.Čechová KristinaTopič Petr-10-8-6  0334
8.Hostěnský RobertGrmela Tomáš8-10-46-92335
9.Machů JaroslavHrdina Jan-8-4-6  0336
10.Krajča PatrikUtíkal Zdeněk57-57 3146
11.Hostěnský RobertTopič Petr-4107-5-82347
12.Machů JaroslavGrmela Tomáš-3-2-3  0348
13.Krajča PatrikHrdina Jan-5-10-3  0349
14.Čechová KristinaUtíkal Zdeněk-5374 3159
15.Machů JaroslavTopič Petr-89-8-10 13510
16.Krajča PatrikGrmela Tomáš         
17.Čechová KristinaHrdina Jan         
18.Hostěnský RobertUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krajča Patrik21Topič Petr31
Čechová Kristina21Grmela Tomáš21
Hostěnský Robert12Hrdina Jan21
Machů Jaroslav04Utíkal Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline