Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Źižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34499:565TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
Smolík Michal
Stryk Zdeněk
 
 
-7-4-2  0301
2.Krajča Patrik
Hostěnský Robert
 
 
Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
-11-6-6  0302
3.Hostěnský RobertStryk Zdeněk-37-10-5 1303
4.Krajča PatrikZitta David-5-9-1  0304
5.Machů JaroslavSmolík Michal586  3014
6.Koval MichalBlaháček Ivo658  3024
7.Krajča PatrikStryk Zdeněk-7-5-7  0325
8.Machů JaroslavZitta David-97-6573235
9.Koval MichalSmolík Michal59-66 3145
10.Hostěnský RobertBlaháček Ivo-7-4-5  0346
11.Machů JaroslavStryk Zdeněk-89-68-132347
12.Koval MichalZitta David-2-986-52348
13.Hostěnský RobertSmolík Michal-4-4-4  0349
14.Krajča PatrikBlaháček Ivo666  3059
15.Koval MichalStryk Zdeněk1115-910 3169
16.Veiglová JarmilaZitta David6-11-56-1023610
17.Krajča PatrikSmolík Michal         
18.Machů JaroslavBlaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hostěnský Robert03Stryk Zdeněk31
Krajča Patrik12Zitta David31
Machů Jaroslav21Smolík Michal12
Koval Michal31Blaháček Ivo12
Veiglová Jarmila01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:27626:574KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Švéda Marek
Mazurka Tomáš
 
 
86-9-10-82301
2.Vojtek Roman
Palivec David
 
 
Honemann Vlastimil
Čermák Martin
 
 
-710-81153211
3.Palivec DavidHonemann Vlastimil-8-99753221
4.Vyvial JaromírŠvéda Marek-8310-5-52322
5.Santarius GustavMazurka Tomáš-87-9-8 1323
6.Kadlec VítězslavČermák Martin8-96-893233
7.Vyvial JaromírHonemann Vlastimil-687-1083243
8.Vojtek RomanŠvéda Marek-938-1173253
9.Kadlec VítězslavMazurka Tomáš76-126 3163
10.Palivec DavidČermák Martin16-6-7-9 1364
11.Vojtek RomanHonemann Vlastimil4-8-6963274
12.Kadlec VítězslavŠvéda Marek85-98 3184
13.Palivec DavidŠvesták Drahoslav699  3094
14.Vyvial JaromírČermák Martin8-6108 31104
15.Kadlec VítězslavHonemann Vlastimil         
16.Palivec DavidŠvéda Marek         
17.Vyvial JaromírŠvesták Drahoslav         
18.Vojtek RomanČermák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palivec David21Honemann Vlastimil03
Vyvial Jaromír21Švéda Marek12
Santarius Gustav01Mazurka Tomáš11
Kadlec Vítězslav30Čermák Martin12
Vojtek Roman20Švesták Drahoslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13469:321TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
Malý Jan
Skokanová Lenka
 
 
-68-78-82301
2.Topič Petr
Hrdina Jan
 
 
Agachi Konstantin
 
 
WO    3011
3.Hrdina JanMalý Jan9-6-8-9 1312
4.Topič PetrSkokanová Lenka89-69 3122
5.Grmela TomášAgachi Konstantin689  3032
6.Grmela AlešWO    3042
7.Topič PetrMalý Jan-9-981063252
8.Grmela TomášSkokanová Lenka8-979 3162
9.Grmela AlešAgachi Konstantin643  3072
10.Hrdina JanWO    3082
11.Grmela TomášMalý Jan-9-89683292
12.Grmela AlešSkokanová Lenka8-1164 31102
13.Hrdina JanAgachi Konstantin         
14.Topič Petr         
15.Grmela AlešMalý Jan         
16.Hrdina JanSkokanová Lenka         
17.Topič PetrAgachi Konstantin         
18.Grmela Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdina Jan01Malý Jan12
Topič Petr20Skokanová Lenka03
Grmela Tomáš30Agachi Konstantin02
Grmela Aleš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36713:714nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
6-8-710-82301
2.Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
Fňukal Zdeněk
Kunc Radim
 
 
8-8910 3111
3.Horák MilanŠimek Pavel109-6-893221
4.Pazdera Jaroslav st.Fňukal Zdeněk-11-10-9  0322
5.Otáhal VlastimilJanoušek Vladimír8-8-8-9 1323
6.Palčík ZdeněkKunc Radim798  3033
7.Pazdera Jaroslav st.Šimek Pavel-86118 3143
8.Otáhal VlastimilFňukal Zdeněk89-58 3153
9.Palčík ZdeněkJanoušek Vladimír-7-897-112354
10.Horák MilanKunc Radim8-910-8-72355
11.Otáhal VlastimilŠimek Pavel-7-8-6  0356
12.Palčík ZdeněkFňukal Zdeněk68-910 3166
13.Horák MilanJanoušek Vladimír6-5-7973276
14.Pazdera Jaroslav st.Kunc Radim4-11-10-8 1377
15.Palčík ZdeněkŠimek Pavel-7-8-9  0378
16.Horák MilanFňukal Zdeněk109-11-9-82379
17.Pazdera Jaroslav st.Janoušek Vladimír7108  3089
18.Otáhal VlastimilKunc Radim89-118 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan22Šimek Pavel22
Pazdera Jaroslav st.22Fňukal Zdeněk22
Otáhal Vlastimil22Janoušek Vladimír22
Palčík Zdeněk22Kunc Radim22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Běhal Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35673:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubský Pavel
Holík Petr
 
 
Lošťák Martin
Maděrka Aleš
 
 
6-8913 3110
2.Vysloužil Radek
Brzokoupil Jiří
 
 
Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
-46-910-82311
3.Holík PetrLošťák Martin-69-7-10 1312
4.Brzokoupil JiříMaděrka Aleš-9-7-4  0313
5.Dubský PavelNovák Dominik7610  3023
6.Vysloužil RadekKolík Petr9812  3033
7.Brzokoupil JiříLošťák Martin-7-6-8  0334
8.Dubský PavelMaděrka Aleš68-910 3144
9.Vysloužil RadekNovák Dominik-79109 3154
10.Holík PetrKolík Petr910-98 3164
11.Dubský PavelLošťák Martin-6-79-10 1365
12.Vysloužil RadekMaděrka Aleš-91310-783275
13.Holík PetrNovák Dominik62-79 3185
14.Brzokoupil JiříKolík Petr7-8-96-42386
15.Vysloužil RadekLošťák Martin-9-3-10  0387
16.Holík PetrMaděrka Aleš-74-9-10 1388
17.Brzokoupil JiříNovák Dominik76-9-3-82389
18.Dubský PavelKolík Petr-67810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Petr22Lošťák Martin40
Brzokoupil Jiří04Maděrka Aleš22
Dubský Pavel31Novák Dominik13
Vysloužil Radek31Kolík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22536:496TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Daniel Jan ml.
 
 
Holiš Roman
Procházka Zdeněk
 
 
9-978 3110
2.Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
Paděra Pavel
Mišun Miroslav
 
 
378  3020
3.Daniel Jan ml.Holiš Roman-9-6-5  0321
4.Král PavelPaděra Pavel9-967 3131
5.Sedláček BohumírProcházka Zdeněk6-10-5-8 1332
6.Malý JiříMišun Miroslav995  3042
7.Král PavelHoliš Roman-6-5-10  0343
8.Sedláček BohumírPaděra Pavel97-79 3153
9.Malý JiříProcházka Zdeněk119-6-7-62354
10.Daniel Jan ml.Mišun Miroslav98-99 3164
11.Sedláček BohumírHoliš Roman12-8710 3174
12.Malý JiříPaděra Pavel76-9-1033284
13.Daniel Jan ml.Procházka Zdeněk59-76 3194
14.Král PavelMišun Miroslav-7-6126432104
15.Malý JiříHoliš Roman         
16.Daniel Jan ml.Paděra Pavel         
17.Král PavelProcházka Zdeněk         
18.Sedláček BohumírMišun Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daniel Jan ml.21Holiš Roman21
Král Pavel21Paděra Pavel03
Sedláček Bohumír21Procházka Zdeněk21
Malý Jiří21Mišun Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS