Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32452:487SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skokanová Lenka
Vicenec Libor
 
 
Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
-97-97-42301
2.Müller Jiří
Horáček Michal
 
 
Honemann Vlastimil
Žák Milan
 
 
9-7-8-6 1302
3.Skokanová LenkaŠvesták Drahoslav-87-12-4 1303
4.Horáček MichalČermák Martin-7-6-8  0304
5.Vicenec LiborHonemann Vlastimil5-7-9-7 1305
6.Müller Lukᚎák Milan4612  3015
7.Horáček MichalŠvesták Drahoslav-3910-12-132316
8.Vicenec LiborČermák Martin-6-119-9 1317
9.Müller LukášHonemann Vlastimil-85-7-6 1318
10.Skokanová LenkaŽák Milan-8-78133228
11.Vicenec LiborŠvesták Drahoslav-8-7-8  0329
12.Müller LukášČermák Martin848  3039
13.Skokanová LenkaHonemann Vlastimil-10-7-9  03310
14.Horáček MichalŽák Milan         
15.Müller Lukᚊvesták Drahoslav         
16.Skokanová LenkaČermák Martin         
17.Horáček MichalHonemann Vlastimil         
18.Vicenec LiborŽák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skokanová Lenka12Švesták Drahoslav30
Horáček Michal02Čermák Martin21
Vicenec Libor03Honemann Vlastimil30
Müller Lukáš21Žák Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36637:643TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Kunc Radim
 
 
Honemann Vlastimil ml.
Stryk Zdeněk
 
 
-7-6-9  0301
2.Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
Blaháček Ivo
Smolík Michal
 
 
79-12-10-72302
3.Kunc RadimHonemann Vlastimil ml.8-4-6-3 1303
4.Fňukal ZdeněkSmolík Michal9115  3013
5.Janoušek VladimírStryk Zdeněk-69-69103223
6.Matějíček Miloš st.Blaháček Ivo9115  3033
7.Fňukal ZdeněkHonemann Vlastimil ml.669  3043
8.Janoušek VladimírSmolík Michal24-8-9-82344
9.Matějíček Miloš st.Stryk Zdeněk38-78 3154
10.Kunc RadimBlaháček Ivo-78-86-82355
11.Janoušek VladimírHonemann Vlastimil ml.-8-7-6  0356
12.Matějíček Miloš st.Smolík Michal8-985 3166
13.Kunc RadimStryk Zdeněk14-7-5-9 1367
14.Fňukal ZdeněkBlaháček Ivo-836-9-72368
15.Matějíček Miloš st.Honemann Vlastimil ml.-97-8783278
16.Kunc RadimSmolík Michal-69-8-8 1379
17.Fňukal ZdeněkStryk Zdeněk6-6-7-6 13710
18.Janoušek VladimírBlaháček Ivo-7839 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kunc Radim04Honemann Vlastimil ml.22
Fňukal Zdeněk22Smolík Michal22
Janoušek Vladimír12Stryk Zdeněk22
Matějíček Miloš st.40Blaháček Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33497:554TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Jaroslav
Hostěnský Robert
 
 
Lošťák Martin
Pekař René
 
 
-6-9-5  0301
2.Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
Chytil Milan
Novák Dominik
 
 
-9-66-12 1302
3.Krajča PatrikNovák Dominik398  3012
4.Čechová KristinaLošťák Martin4-5-158-62313
5.Hostěnský RobertPekař René-78-8-7 1314
6.Machů JaroslavChytil Milan-6-4-2  0315
7.Čechová KristinaNovák Dominik6109  3025
8.Hostěnský RobertLošťák Martin87-9-8-52326
9.Machů JaroslavPekař René-6-882-52327
10.Krajča PatrikChytil Milan5-3-6993237
11.Hostěnský RobertNovák Dominik6-667 3147
12.Machů JaroslavLošťák Martin8-8-5-5 1348
13.Krajča PatrikPekař René6-1212-2-52349
14.Čechová KristinaChytil Milan-11-139-5 13410
15.Machů JaroslavNovák Dominik         
16.Krajča PatrikLošťák Martin         
17.Čechová KristinaPekař René         
18.Hostěnský RobertChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krajča Patrik21Novák Dominik03
Čechová Kristina12Lošťák Martin30
Hostěnský Robert12Pekař René30
Machů Jaroslav03Chytil Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34451:507Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec David
Vojtek Roman
 
 
Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
7-9-10-6 1301
2.Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
-7-8-6  0302
3.Palivec DavidHoliš Roman-7-7-6  0303
4.Santarius GustavMartinů Jiří ml.8-79-5-92304
5.Vojtek RomanPaděra Pavel-776-11-62305
6.Kadlec VítězslavChytil Miroslav1075  3015
7.Santarius GustavHoliš Roman7-98-673225
8.Vojtek RomanMartinů Jiří ml.89-6-7-102326
9.Kadlec VítězslavPaděra Pavel7-106-583236
10.Palivec DavidChytil Miroslav-9-8-7  0337
11.Vojtek RomanHoliš Roman8-9-7-9 1338
12.Kadlec VítězslavMartinů Jiří ml.-9-7-7  0339
13.Palivec DavidPaděra Pavel-9-8-10  03310
14.Santarius GustavChytil Miroslav         
15.Kadlec VítězslavHoliš Roman         
16.Palivec DavidMartinů Jiří ml.         
17.Santarius GustavPaděra Pavel         
18.Vojtek RomanChytil Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palivec David03Holiš Roman21
Santarius Gustav11Martinů Jiří ml.30
Vojtek Roman03Paděra Pavel21
Kadlec Vítězslav21Chytil Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32376:446TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Král Pavel
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
7-7-8-6 1301
2.Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
-9108-773211
3.Král PavelGrmela Aleš-7-8-9  0312
4.Malý JiříTopič Petr-7-679-92313
5.Sedláček BohumírGrmela Tomáš-495-4-32314
6.Čecháček RadekUtíkal Zdeněk-87-114-52315
7.Malý JiříGrmela Aleš4-7-5-9 1316
8.Sedláček BohumírTopič Petr-9-5-8  0317
9.Čecháček RadekGrmela Tomáš-77-66-92318
10.Král PavelUtíkal Zdeněk-10-8-9  0319
11.Sedláček BohumírGrmela Aleš-6-6-10  03110
12.Čecháček RadekTopič Petr         
13.Král PavelGrmela Tomáš         
14.Malý JiříUtíkal Zdeněk         
15.Čecháček RadekGrmela Aleš         
16.Král PavelTopič Petr         
17.Malý JiříGrmela Tomáš         
18.Sedláček BohumírUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel02Grmela Aleš30
Malý Jiří02Topič Petr20
Sedláček Bohumír03Grmela Tomáš20
Čecháček Radek02Utíkal Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35601:629TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Zapletal Jan
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
-5-9-12  0301
2.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
78-713 3111
3.Kovačík RomanHorák Milan877  3021
4.Zapletal JanPazdera Jaroslav st.4-59-9-92322
5.Vysloužil RadekPalčík Zdeněk56-87 3132
6.Dohnálek OndřejOtáhal Vlastimil899  3042
7.Zapletal JanHorák Milan-7-4-8  0343
8.Vysloužil RadekPazdera Jaroslav st.10126  3053
9.Dohnálek OndřejPalčík Zdeněk-89108-103263
10.Kovačík RomanOtáhal Vlastimil799  3073
11.Vysloužil RadekHorák Milan-78-5-9 1374
12.Dohnálek OndřejPazdera Jaroslav st.-6-12-7  0375
13.Kovačík RomanPalčík Zdeněk97-96 3185
14.Zapletal JanOtáhal Vlastimil9-86-10-72386
15.Dohnálek OndřejHorák Milan-5-7-8  0387
16.Kovačík RomanPazdera Jaroslav st.-5-7-7  0388
17.Zapletal JanPalčík Zdeněk-11-8-6  0389
18.Vysloužil RadekOtáhal Vlastimil-9-8-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman31Horák Milan31
Zapletal Jan04Pazdera Jaroslav st.31
Vysloužil Radek22Palčík Zdeněk13
Dohnálek Ondřej22Otáhal Vlastimil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline