Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Müller Lukáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Braun Norbert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35565:587KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karel
Horáček Michal
 
 
Šimek Pavel
Kunc Radim
 
 
-9-6-6  0301
2.Müller Lukáš
Braun Norbert
 
 
Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
-96-6-9 1302
3.Horáček MichalMatějíček Miloš st.-6-2-4  0303
4.Braun NorbertKunc Radim-10-79863213
5.Müller LukášFňukal Zdeněk59-9-933223
6.Janků KarelŠimek Pavel835  3033
7.Braun NorbertMatějíček Miloš st.-8-5-5  0334
8.Müller LukášKunc Radim625  3044
9.Janků KarelFňukal Zdeněk667  3054
10.Skokanová LenkaŠimek Pavel-8-79-5 1355
11.Müller LukášMatějíček Miloš st.-6-4-3  0356
12.Janků KarelKunc Radim879  3066
13.Skokanová LenkaFňukal Zdeněk-12-7-10  0367
14.Braun NorbertŠimek Pavel6-84-7-82368
15.Janků KarelMatějíček Miloš st.-77511 3178
16.Skokanová LenkaKunc Radim9-9-5-5 1379
17.Braun NorbertFňukal Zdeněk799  3089
18.Müller Lukᚊimek Pavel-5-6-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horáček Michal01Matějíček Miloš st.31
Braun Norbert22Kunc Radim13
Müller Lukáš22Fňukal Zdeněk13
Janků Karel40Šimek Pavel31
Skokanová Lenka03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Kucharčík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27604:556Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Pekař René
Lošťák Martin
 
 
68-9-9-92301
2.Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
Jančík Jiří
Novák Dominik
 
 
1010-56 3111
3.Paděra PavelNovák Dominik-92-6-8 1312
4.Chytil MiroslavJančík Jiří8-79-7-62313
5.Holiš RomanLošťák Martin10-410-873223
6.Martinů Jiří ml.Pekař René-10173 3133
7.Chytil MiroslavNovák Dominik-77-8-6 1334
8.Holiš RomanJančík Jiří789  3044
9.Martinů Jiří ml.Lošťák Martin9109  3054
10.Paděra PavelPekař René-694-383264
11.Holiš RomanNovák Dominik465  3074
12.Martinů Jiří ml.Jančík Jiří6-87-793284
13.Paděra PavelLošťák Martin-8-64-10 1385
14.Chytil MiroslavPekař René-3-86753295
15.Martinů Jiří ml.Novák Dominik6-86-7932105
16.Paděra PavelJančík Jiří         
17.Chytil MiroslavLošťák Martin         
18.Holiš RomanPekař René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paděra Pavel12Novák Dominik22
Chytil Miroslav12Jančík Jiří12
Holiš Roman30Lošťák Martin12
Martinů Jiří ml.40Pekař René03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23533:488TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Bohumír
Čecháček Radek
 
 
Vysloužil Radek
Zapletal Jan
 
 
7-978 3110
2.Malý Jiří
Daniel Jan ml.
 
 
Kovačík Roman
Kroutil Tomáš
 
 
7-71-893220
3.Daniel Jan ml.Kovačík Roman10-7-4-3 1321
4.Malý JiříVysloužil Radek784  3031
5.Sedláček BohumírKroutil Tomáš6-989 3141
6.Čecháček RadekZapletal Jan-75-5263251
7.Malý JiříKovačík Roman8-996 3161
8.Sedláček BohumírVysloužil Radek-4-879-102362
9.Čecháček RadekKroutil Tomáš-48-5843272
10.Daniel Jan ml.Zapletal Jan-88-9-6 1373
11.Sedláček BohumírKovačík Roman98-97 3183
12.Čecháček RadekVysloužil Radek8-688 3193
13.Daniel Jan ml.Kroutil Tomáš-2-13-6  0394
14.Malý JiříZapletal Jan443  30104
15.Čecháček RadekKovačík Roman         
16.Daniel Jan ml.Vysloužil Radek         
17.Malý JiříKroutil Tomáš         
18.Sedláček BohumírZapletal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daniel Jan ml.03Kovačík Roman12
Malý Jiří30Vysloužil Radek12
Sedláček Bohumír21Kroutil Tomáš12
Čecháček Radek30Zapletal Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36441:515TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Plšek Josef
Grmela Aleš
 
 
4-7-11833210
2.Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
-624-6-42311
3.Horák MilanPlšek Josef-489-5-52312
4.Palčík ZdeněkGrmela Tomáš-8-8-6  0313
5.Otáhal VlastimilUtíkal Zdeněk89-4-4103223
6.Pazdera Jaroslav st.Topič Petr-9-3-7  0324
7.Palčík ZdeněkPlšek Josef-7-9-8  0325
8.Otáhal VlastimilGrmela Tomáš45-6-853235
9.Pazdera Jaroslav st.Utíkal Zdeněk-7-88-8 1336
10.Horák MilanTopič Petr-5-126-6 1337
11.Otáhal VlastimilPlšek Josef-10-5-4  0338
12.Pazdera Jaroslav st.Grmela Tomáš9-8-14-10 1339
13.Horák MilanUtíkal Zdeněk3-11-4-6 13310
14.Palčík ZdeněkTopič Petr         
15.Pazdera Jaroslav st.Plšek Josef         
16.Horák MilanGrmela Tomáš         
17.Palčík ZdeněkUtíkal Zdeněk         
18.Otáhal VlastimilTopič Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan03Plšek Josef30
Palčík Zdeněk02Grmela Tomáš21
Otáhal Vlastimil21Utíkal Zdeněk21
Pazdera Jaroslav st.03Topič Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13452:356TJ Olympia Bruntál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Jaroslav
Koval Michal
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
4105  3010
2.Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
Matyáš Jaroslav
Bláha Bohumil
 
 
-10-5-9  0311
3.Krajča PatrikKadlec Vítězslav8104  3021
4.Čechová KristinaSantarius Gustav1-9-5-9 1322
5.Koval MichalMatyáš Jaroslav672  3032
6.Machů JaroslavKozák Petr75-67 3142
7.Čechová KristinaKadlec Vítězslav-7-69-3 1343
8.Koval MichalSantarius Gustav9-556 3153
9.Machů JaroslavMatyáš Jaroslav-156611 3163
10.Krajča PatrikKozák Petr583  3073
11.Koval MichalKadlec Vítězslav546  3083
12.Machů JaroslavSantarius Gustav-7669 3193
13.Krajča PatrikMatyáš Jaroslav998  30103
14.Čechová KristinaKozák Petr         
15.Machů JaroslavKadlec Vítězslav         
16.Krajča PatrikSantarius Gustav         
17.Čechová KristinaMatyáš Jaroslav         
18.Koval MichalKozák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajča Patrik30Kadlec Vítězslav12
Čechová Kristina02Santarius Gustav12
Koval Michal30Matyáš Jaroslav03
Machů Jaroslav30Kozák Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
Vláčel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14506:385TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaháček Ivo
Zitta David
 
 
Směšný Tomáš
Honemann Vlastimil
 
 
-9876 3110
2.Honemann Vlastimil ml.
Smolík Michal
 
 
Čermák Martin
Poisl Isidor
 
 
375  3020
3.Smolík MichalČermák Martin-7-119-7 1321
4.Zitta DavidHonemann Vlastimil629  3031
5.Blaháček IvoSměšný Tomáš6-10-64-102332
6.Honemann Vlastimil ml.Poisl Isidor1038  3042
7.Zitta DavidČermák Martin6-1064 3152
8.Blaháček IvoHonemann Vlastimil-8947 3162
9.Honemann Vlastimil ml.Směšný Tomáš10-8-7843272
10.Smolík MichalPoisl Isidor688  3082
11.Blaháček IvoČermák Martin9-84-9-92383
12.Honemann Vlastimil ml.Honemann Vlastimil456  3093
13.Smolík MichalSměšný Tomáš988  30103
14.Zitta DavidPoisl Isidor648  30  
15.Honemann Vlastimil ml.Čermák Martin         
16.Smolík MichalHonemann Vlastimil         
17.Zitta DavidSměšný Tomáš         
18.Blaháček IvoPoisl Isidor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolík Michal21Čermák Martin21
Zitta David20Honemann Vlastimil03
Blaháček Ivo12Směšný Tomáš12
Honemann Vlastimil ml.30Poisl Isidor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:Skokanová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:33468:499TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňáček Jiří
Malý Jan
 
 
Honemann Vlastimil ml.
Smolík Michal
 
 
6-86-8-82301
2.Skokanová Lenka
Müller Lukáš
 
 
Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
2-95-8-112302
3.Müller LukášHonemann Vlastimil ml.-8-5-8  0303
4.Luňáček JiříZitta David-10-910-7 1304
5.Skokanová LenkaSmolík Michal10-9-6-6 1305
6.Malý JanBlaháček Ivo-2-9-7  0306
7.Luňáček JiříHonemann Vlastimil ml.11-5-8-6 1307
8.Skokanová LenkaZitta David57-12-9-102308
9.Malý JanSmolík Michal-878-763218
10.Müller LukášBlaháček Ivo9-1162 3128
11.Skokanová LenkaHonemann Vlastimil ml.9-88-8-72329
12.Malý JanZitta David-76-9-13 13210
13.Müller LukášSmolík Michal         
14.Luňáček JiříBlaháček Ivo         
15.Malý JanHonemann Vlastimil ml.         
16.Müller LukášZitta David         
17.Luňáček JiříSmolík Michal         
18.Skokanová LenkaBlaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Lukáš11Honemann Vlastimil ml.30
Luňáček Jiří02Zitta David30
Skokanová Lenka03Smolík Michal11
Malý Jan12Blaháček Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:25626:531KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Honemann Vlastimil
Žák Milan
 
 
878  3010
2.Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
-126-5-7 1311
3.Šimek PavelČermák Martin-9-139-8 1312
4.Janoušek VladimírHonemann Vlastimil-9-98-8 1313
5.Fňukal ZdeněkŠvesták Drahoslav-9-38-9 1314
6.Matějíček Miloš st.Žák Milan526  3024
7.Janoušek VladimírČermák Martin-11-4-9  0325
8.Fňukal ZdeněkHonemann Vlastimil714  3035
9.Matějíček Miloš st.Švesták Drahoslav975  3045
10.Šimek PavelŽák Milan685  3055
11.Fňukal ZdeněkČermák Martin68-109 3165
12.Matějíček Miloš st.Honemann Vlastimil625  3075
13.Šimek PavelŠvesták Drahoslav4-910-10-82376
14.Janoušek VladimírŽák Milan1185  3086
15.Matějíček Miloš st.Čermák Martin462  3096
16.Šimek PavelHonemann Vlastimil-249-12-62397
17.Janoušek VladimírŠvesták Drahoslav-6-7-10  0398
18.Fňukal ZdeněkŽák Milan869  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Pavel13Čermák Martin22
Janoušek Vladimír13Honemann Vlastimil22
Fňukal Zdeněk31Švesták Drahoslav31
Matějíček Miloš st.40Žák Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21540:492KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec David
Vojtek Roman
 
 
Lošťák Martin
Pekař René
 
 
8-6-7-8 1301
2.Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
Novák Dominik
Chytil Milan
 
 
6-798 3111
3.Palivec DavidNovák Dominik78-7-6-102312
4.Kadlec VítězslavLošťák Martin7-976 3122
5.Vojtek RomanPekař René876  3032
6.Santarius GustavChytil Milan6-4-7873242
7.Kadlec VítězslavNovák Dominik798  3052
8.Vojtek RomanLošťák Martin-678-573262
9.Santarius GustavPekař René97-48 3172
10.Palivec DavidChytil Milan57-89 3182
11.Vojtek RomanNovák Dominik856  3092
12.Santarius GustavLošťák Martin69-7-5-92393
13.Palivec DavidPekař René4-6-7-9 1394
14.Kadlec VítězslavChytil Milan89-76 31104
15.Santarius GustavNovák Dominik         
16.Palivec DavidLošťák Martin         
17.Kadlec VítězslavPekař René         
18.Vojtek RomanChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palivec David12Novák Dominik12
Kadlec Vítězslav30Lošťák Martin12
Vojtek Roman30Pekař René12
Santarius Gustav21Chytil Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39701:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Jaroslav
Hostěnský Robert
 
 
Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
7-6116 3110
2.Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
-7-108-6 1311
3.Krajča PatrikHoliš Roman-11-76-6 1312
4.Čechová KristinaMartinů Jiří ml.-9-86-10 1313
5.Hostěnský RobertPaděra Pavel-9-11-7  0314
6.Machů JaroslavChytil Miroslav1456  3024
7.Čechová KristinaHoliš Roman-68-9-11 1325
8.Hostěnský RobertMartinů Jiří ml.-9-8-7  0326
9.Machů JaroslavPaděra Pavel126-75 3136
10.Krajča PatrikChytil Miroslav6-910-7-82337
11.Hostěnský RobertHoliš Roman-5-6-4  0338
12.Machů JaroslavMartinů Jiří ml.-815911 3148
13.Krajča PatrikPaděra Pavel8-4-3583258
14.Čechová KristinaChytil Miroslav4-677 3168
15.Machů JaroslavHoliš Roman-1387-7-82369
16.Krajča PatrikMartinů Jiří ml.8-51-773279
17.Čechová KristinaPaděra Pavel95-9-853289
18.Hostěnský RobertChytil Miroslav-875-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajča Patrik22Holiš Roman40
Čechová Kristina22Martinů Jiří ml.22
Hostěnský Robert13Paděra Pavel13
Machů Jaroslav31Chytil Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17496:424TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Čecháček Radek
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
-96-8-9 1301
2.Král Pavel
Sedláček Bohumír
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
-9-4-8  0302
3.Král PavelHorák Milan-8-6-13  0303
4.Malý JiříPazdera Jaroslav st.10107  3013
5.Sedláček BohumírPalčík Zdeněk-10422 3123
6.Čecháček RadekOtáhal Vlastimil766  3033
7.Malý JiříHorák Milan5-127-3133243
8.Sedláček BohumírPazdera Jaroslav st.10-8-4-6 1344
9.Čecháček RadekPalčík Zdeněk699  3054
10.Král PavelOtáhal Vlastimil-9859 3164
11.Sedláček BohumírHorák Milan61010  3074
12.Čecháček RadekPazdera Jaroslav st.963  3084
13.Král PavelPalčík Zdeněk86-710 3194
14.Malý JiříOtáhal Vlastimil7310  30104
15.Čecháček RadekHorák Milan         
16.Král PavelPazdera Jaroslav st.         
17.Malý JiříPalčík Zdeněk         
18.Sedláček BohumírOtáhal Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Pavel21Horák Milan12
Malý Jiří30Pazdera Jaroslav st.12
Sedláček Bohumír21Palčík Zdeněk03
Čecháček Radek30Otáhal Vlastimil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34515:562TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Zapletal Jan
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
-88-66-92301
2.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
-24-7-8 1302
3.Kovačík RomanGrmela Aleš-810-121043212
4.Zapletal JanTopič Petr-57-5-9 1313
5.Vysloužil RadekGrmela Tomáš-78-9-9 1314
6.Dohnálek OndřejUtíkal Zdeněk9-6-9993224
7.Zapletal JanGrmela Aleš-7-5-8  0325
8.Vysloužil RadekTopič Petr3-9-69-72326
9.Dohnálek OndřejGrmela Tomáš10-8-710-92327
10.Kovačík RomanUtíkal Zdeněk8119  3037
11.Vysloužil RadekGrmela Aleš-73-7-10 1338
12.Dohnálek OndřejTopič Petr-3-8-7  0339
13.Kovačík RomanGrmela Tomáš5107  3049
14.Zapletal JanUtíkal Zdeněk6-2-79-823410
15.Dohnálek OndřejGrmela Aleš         
16.Kovačík RomanTopič Petr         
17.Zapletal JanGrmela Tomáš         
18.Vysloužil RadekUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovačík Roman30Grmela Aleš21
Zapletal Jan03Topič Petr30
Vysloužil Radek03Grmela Tomáš21
Dohnálek Ondřej12Utíkal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32452:487SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skokanová Lenka
Vicenec Libor
 
 
Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
-97-97-42301
2.Müller Jiří
Horáček Michal
 
 
Honemann Vlastimil
Žák Milan
 
 
9-7-8-6 1302
3.Skokanová LenkaŠvesták Drahoslav-87-12-4 1303
4.Horáček MichalČermák Martin-7-6-8  0304
5.Vicenec LiborHonemann Vlastimil5-7-9-7 1305
6.Müller Lukᚎák Milan4612  3015
7.Horáček MichalŠvesták Drahoslav-3910-12-132316
8.Vicenec LiborČermák Martin-6-119-9 1317
9.Müller LukášHonemann Vlastimil-85-7-6 1318
10.Skokanová LenkaŽák Milan-8-78133228
11.Vicenec LiborŠvesták Drahoslav-8-7-8  0329
12.Müller LukášČermák Martin848  3039
13.Skokanová LenkaHonemann Vlastimil-10-7-9  03310
14.Horáček MichalŽák Milan         
15.Müller Lukᚊvesták Drahoslav         
16.Skokanová LenkaČermák Martin         
17.Horáček MichalHonemann Vlastimil         
18.Vicenec LiborŽák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skokanová Lenka12Švesták Drahoslav30
Horáček Michal02Čermák Martin21
Vicenec Libor03Honemann Vlastimil30
Müller Lukáš21Žák Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36637:643TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Kunc Radim
 
 
Honemann Vlastimil ml.
Stryk Zdeněk
 
 
-7-6-9  0301
2.Matějíček Miloš st.
Fňukal Zdeněk
 
 
Blaháček Ivo
Smolík Michal
 
 
79-12-10-72302
3.Kunc RadimHonemann Vlastimil ml.8-4-6-3 1303
4.Fňukal ZdeněkSmolík Michal9115  3013
5.Janoušek VladimírStryk Zdeněk-69-69103223
6.Matějíček Miloš st.Blaháček Ivo9115  3033
7.Fňukal ZdeněkHonemann Vlastimil ml.669  3043
8.Janoušek VladimírSmolík Michal24-8-9-82344
9.Matějíček Miloš st.Stryk Zdeněk38-78 3154
10.Kunc RadimBlaháček Ivo-78-86-82355
11.Janoušek VladimírHonemann Vlastimil ml.-8-7-6  0356
12.Matějíček Miloš st.Smolík Michal8-985 3166
13.Kunc RadimStryk Zdeněk14-7-5-9 1367
14.Fňukal ZdeněkBlaháček Ivo-836-9-72368
15.Matějíček Miloš st.Honemann Vlastimil ml.-97-8783278
16.Kunc RadimSmolík Michal-69-8-8 1379
17.Fňukal ZdeněkStryk Zdeněk6-6-7-6 13710
18.Janoušek VladimírBlaháček Ivo-7839 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kunc Radim04Honemann Vlastimil ml.22
Fňukal Zdeněk22Smolík Michal22
Janoušek Vladimír12Stryk Zdeněk22
Matějíček Miloš st.40Blaháček Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33497:554TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Jaroslav
Hostěnský Robert
 
 
Lošťák Martin
Pekař René
 
 
-6-9-5  0301
2.Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
Chytil Milan
Novák Dominik
 
 
-9-66-12 1302
3.Krajča PatrikNovák Dominik398  3012
4.Čechová KristinaLošťák Martin4-5-158-62313
5.Hostěnský RobertPekař René-78-8-7 1314
6.Machů JaroslavChytil Milan-6-4-2  0315
7.Čechová KristinaNovák Dominik6109  3025
8.Hostěnský RobertLošťák Martin87-9-8-52326
9.Machů JaroslavPekař René-6-882-52327
10.Krajča PatrikChytil Milan5-3-6993237
11.Hostěnský RobertNovák Dominik6-667 3147
12.Machů JaroslavLošťák Martin8-8-5-5 1348
13.Krajča PatrikPekař René6-1212-2-52349
14.Čechová KristinaChytil Milan-11-139-5 13410
15.Machů JaroslavNovák Dominik         
16.Krajča PatrikLošťák Martin         
17.Čechová KristinaPekař René         
18.Hostěnský RobertChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krajča Patrik21Novák Dominik03
Čechová Kristina12Lošťák Martin30
Hostěnský Robert12Pekař René30
Machů Jaroslav03Chytil Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34451:507Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec David
Vojtek Roman
 
 
Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
7-9-10-6 1301
2.Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
-7-8-6  0302
3.Palivec DavidHoliš Roman-7-7-6  0303
4.Santarius GustavMartinů Jiří ml.8-79-5-92304
5.Vojtek RomanPaděra Pavel-776-11-62305
6.Kadlec VítězslavChytil Miroslav1075  3015
7.Santarius GustavHoliš Roman7-98-673225
8.Vojtek RomanMartinů Jiří ml.89-6-7-102326
9.Kadlec VítězslavPaděra Pavel7-106-583236
10.Palivec DavidChytil Miroslav-9-8-7  0337
11.Vojtek RomanHoliš Roman8-9-7-9 1338
12.Kadlec VítězslavMartinů Jiří ml.-9-7-7  0339
13.Palivec DavidPaděra Pavel-9-8-10  03310
14.Santarius GustavChytil Miroslav         
15.Kadlec VítězslavHoliš Roman         
16.Palivec DavidMartinů Jiří ml.         
17.Santarius GustavPaděra Pavel         
18.Vojtek RomanChytil Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palivec David03Holiš Roman21
Santarius Gustav11Martinů Jiří ml.30
Vojtek Roman03Paděra Pavel21
Kadlec Vítězslav21Chytil Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32376:446TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Král Pavel
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
7-7-8-6 1301
2.Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
Topič Petr
Utíkal Zdeněk
 
 
-9108-773211
3.Král PavelGrmela Aleš-7-8-9  0312
4.Malý JiříTopič Petr-7-679-92313
5.Sedláček BohumírGrmela Tomáš-495-4-32314
6.Čecháček RadekUtíkal Zdeněk-87-114-52315
7.Malý JiříGrmela Aleš4-7-5-9 1316
8.Sedláček BohumírTopič Petr-9-5-8  0317
9.Čecháček RadekGrmela Tomáš-77-66-92318
10.Král PavelUtíkal Zdeněk-10-8-9  0319
11.Sedláček BohumírGrmela Aleš-6-6-10  03110
12.Čecháček RadekTopič Petr         
13.Král PavelGrmela Tomáš         
14.Malý JiříUtíkal Zdeněk         
15.Čecháček RadekGrmela Aleš         
16.Král PavelTopič Petr         
17.Malý JiříGrmela Tomáš         
18.Sedláček BohumírUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel02Grmela Aleš30
Malý Jiří02Topič Petr20
Sedláček Bohumír03Grmela Tomáš20
Čecháček Radek02Utíkal Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35601:629TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Zapletal Jan
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
-5-9-12  0301
2.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
78-713 3111
3.Kovačík RomanHorák Milan877  3021
4.Zapletal JanPazdera Jaroslav st.4-59-9-92322
5.Vysloužil RadekPalčík Zdeněk56-87 3132
6.Dohnálek OndřejOtáhal Vlastimil899  3042
7.Zapletal JanHorák Milan-7-4-8  0343
8.Vysloužil RadekPazdera Jaroslav st.10126  3053
9.Dohnálek OndřejPalčík Zdeněk-89108-103263
10.Kovačík RomanOtáhal Vlastimil799  3073
11.Vysloužil RadekHorák Milan-78-5-9 1374
12.Dohnálek OndřejPazdera Jaroslav st.-6-12-7  0375
13.Kovačík RomanPalčík Zdeněk97-96 3185
14.Zapletal JanOtáhal Vlastimil9-86-10-72386
15.Dohnálek OndřejHorák Milan-5-7-8  0387
16.Kovačík RomanPazdera Jaroslav st.-5-7-7  0388
17.Zapletal JanPalčík Zdeněk-11-8-6  0389
18.Vysloužil RadekOtáhal Vlastimil-9-8-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman31Horák Milan31
Zapletal Jan04Pazdera Jaroslav st.31
Vysloužil Radek22Palčík Zdeněk13
Dohnálek Ondřej22Otáhal Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
Vláčel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35705:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
Pazdera Jaroslav st.
Horák Milan
 
 
810-10-863210
2.Honemann Vlastimil ml.
Smolík Michal
 
 
Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
-8-668-72311
3.Smolík MichalHorák Milan-9-611-7 1312
4.Honemann Vlastimil ml.Pazdera Jaroslav st.-78-9-8 1313
5.Zitta DavidPalčík Zdeněk7138  3023
6.Blaháček IvoOtáhal Vlastimil-58-9-10 1324
7.Honemann Vlastimil ml.Horák Milan-71178 3134
8.Zitta DavidPazdera Jaroslav st.-4128-9-82335
9.Blaháček IvoPalčík Zdeněk-7-86-7 1336
10.Smolík MichalOtáhal Vlastimil688  3046
11.Zitta DavidHorák Milan104-49 3156
12.Blaháček IvoPazdera Jaroslav st.-6-88-10 1357
13.Smolík MichalPalčík Zdeněk-787-6-102358
14.Honemann Vlastimil ml.Otáhal Vlastimil6-778 3168
15.Blaháček IvoHorák Milan-68-7-8 1369
16.Smolík MichalPazdera Jaroslav st.-7810-8103279
17.Honemann Vlastimil ml.Palčík Zdeněk932  3089
18.Zitta DavidOtáhal Vlastimil84-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolík Michal22Horák Milan22
Honemann Vlastimil ml.31Pazdera Jaroslav st.31
Zitta David31Palčík Zdeněk22
Blaháček Ivo04Otáhal Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:Poisl Isidor
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V KolšověRozhodčí:Peša Vlastimil
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Los Alois
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38587:631TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
-7-8-8  0301
2.Švéda Marek
Mazurka Tomáš
 
 
Plšek Josef
Utíkal Zdeněk
 
 
-9-99-7 1302
3.Švesták DrahoslavGrmela Aleš710-8-383212
4.Čermák MartinUtíkal Zdeněk96-4-14103222
5.Mazurka TomášGrmela Tomáš-5698 3132
6.Švéda MarekPlšek Josef10-768 3142
7.Čermák MartinGrmela Aleš-96-56-32343
8.Mazurka TomášUtíkal Zdeněk-11-7-5  0344
9.Švéda MarekGrmela Tomáš-8-994-72345
10.Švesták DrahoslavPlšek Josef-10-9-9  0346
11.Mazurka TomášGrmela Aleš-9-9-7  0347
12.Švéda MarekUtíkal Zdeněk777  3057
13.Švesták DrahoslavGrmela Tomáš825  3067
14.Čermák MartinPlšek Josef-3-4-16  0368
15.Švéda MarekGrmela Aleš-9-6-7  0369
16.Švesták DrahoslavUtíkal Zdeněk-5-465113279
17.Čermák MartinGrmela Tomáš8-8-7-10 13710
18.Mazurka TomášPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švesták Drahoslav31Grmela Aleš31
Čermák Martin13Utíkal Zdeněk13
Mazurka Tomáš12Grmela Tomáš22
Švéda Marek22Plšek Josef21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:29534:490nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Malý Jiří
Daniel Jan nejml.
 
 
965  3010
2.Vyvial Jaromír
Palivec David
 
 
Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
-9-9-10  0311
3.Palivec DavidMalý Jiří-6-3-13  0312
4.Vyvial JaromírSedláček Bohumír-9697 3122
5.Santarius GustavKrál Pavel674  3032
6.Kadlec VítězslavDaniel Jan nejml.457  3042
7.Vyvial JaromírMalý Jiří-9-8-9  0343
8.Santarius GustavSedláček Bohumír-8-6-9  0344
9.Kadlec VítězslavKrál Pavel977  3054
10.Palivec DavidDaniel Jan nejml.-9874 3164
11.Santarius GustavMalý Jiří9-4-8-8 1365
12.Kadlec VítězslavSedláček Bohumír-6-9-9  0366
13.Palivec DavidKrál Pavel-9-8-8  0367
14.Vyvial JaromírDaniel Jan nejml.365  3077
15.Kadlec VítězslavMalý Jiří-5-7-6  0378
16.Palivec DavidSedláček Bohumír-7-10-5  0379
17.Vyvial JaromírKrál Pavel835  3089
18.Santarius GustavDaniel Jan nejml.531  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palivec David13Malý Jiří40
Vyvial Jaromír31Sedláček Bohumír31
Santarius Gustav22Král Pavel13
Kadlec Vítězslav22Daniel Jan nejml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36651:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
Holík Petr
Kovačík Roman
 
 
957  3010
2.Krajča Patrik
Hostěnský Robert
 
 
Vysloužil Radek
Zapletal Jan
 
 
5-12-6-2 1311
3.Krajča PatrikKovačík Roman-9-9-5  0312
4.Hostěnský RobertVysloužil Radek-4949 3122
5.Machů JaroslavZapletal Jan816  3032
6.Koval MichalHolík Petr8-87-1493242
7.Hostěnský RobertKovačík Roman6-68-3103252
8.Machů JaroslavVysloužil Radek557  3062
9.Koval MichalZapletal Jan8-99-783272
10.Krajča PatrikHolík Petr-5-28-5 1373
11.Machů JaroslavKovačík Roman-95-6-7 1374
12.Koval MichalVysloužil Radek-11-79-9 1375
13.Krajča PatrikZapletal Jan98-86 3185
14.Hostěnský RobertHolík Petr-8-7-10  0386
15.Koval MichalKovačík Roman9-9-6-10 1387
16.Krajča PatrikVysloužil Radek88-1710 3197
17.Hostěnský RobertZapletal Jan3-8-7-10 1398
18.Machů JaroslavHolík Petr7-9-7-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajča Patrik22Kovačík Roman31
Hostěnský Robert22Vysloužil Radek13
Machů Jaroslav22Zapletal Jan13
Koval Michal22Holík Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31650:632TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jan
Braun Norbert
 
 
Lošťák Martin
Pekař René
 
 
-8-49-3 1301
2.Müller Jiří
Müller Lukáš
 
 
Richter David
Chytil Milan
 
 
9-977 3111
3.Müller LukášRichter David-646-593221
4.Braun NorbertLošťák Martin-11714-893231
5.Malý JanPekař René-7104-12-132332
6.Müller JiříChytil Milan7-5810 3142
7.Braun NorbertRichter David-7965 3152
8.Malý JanLošťák Martin-86-76-72353
9.Müller JiříPekař René-5518-623263
10.Müller LukášChytil Milan5-6-4-8 1364
11.Malý JanRichter David9-4-9-7 1365
12.Müller JiříLošťák Martin-438-983275
13.Müller LukášPekař René10-58-793285
14.Braun NorbertChytil Milan-6-66-8 1386
15.Müller JiříRichter David563  3096
16.Müller LukášLošťák Martin8107  30106
17.Braun NorbertPekař René         
18.Malý JanChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Lukáš31Richter David13
Braun Norbert21Lošťák Martin13
Malý Jan03Pekař René12
Müller Jiří40Chytil Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36603:642Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
8-5810 3110
2.Fňukal Zdeněk
Kunc Radim
 
 
Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
-87-8-9 1311
3.Janoušek VladimírHoliš Roman-7-4-6  0312
4.Kunc RadimMartinů Jiří ml.-5-9-5  0313
5.Fňukal ZdeněkPaděra Pavel-5-488-32314
6.Šimek PavelChytil Miroslav633  3024
7.Kunc RadimHoliš Roman9-7-4-6 1325
8.Fňukal ZdeněkMartinů Jiří ml.846  3035
9.Šimek PavelPaděra Pavel1049  3045
10.Janoušek VladimírChytil Miroslav-66-9763255
11.Fňukal ZdeněkHoliš Roman-99-8-8 1356
12.Šimek PavelMartinů Jiří ml.-4-88-9 1357
13.Janoušek VladimírPaděra Pavel-49-12-4 1358
14.Kunc RadimChytil Miroslav9-66-543268
15.Šimek PavelHoliš Roman105-610 3178
16.Janoušek VladimírMartinů Jiří ml.8-7-3-7 1379
17.Kunc RadimPaděra Pavel1188  3089
18.Fňukal ZdeněkChytil Miroslav-10-67-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Vladimír13Holiš Roman31
Kunc Radim22Martinů Jiří ml.31
Fňukal Zdeněk13Paděra Pavel22
Šimek Pavel31Chytil Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
Vláčel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36468:545TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil ml.
Stryk Zdeněk
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
867  3010
2.Blaháček Ivo
Zitta David
 
 
Utíkal Zdeněk
Plšek Josef
 
 
-1089-9-52311
3.Smolík MichalPlšek Josef-5-8-3  0312
4.Stryk ZdeněkGrmela Aleš-58-96-42313
5.Honemann Vlastimil ml.Grmela Tomáš-6-8-9  0314
6.Zitta DavidUtíkal Zdeněk-5-8-6  0315
7.Stryk ZdeněkPlšek Josef-6-11-7  0316
8.Honemann Vlastimil ml.Grmela Aleš-4-6-7  0317
9.Zitta DavidGrmela Tomáš-8-6-7  0318
10.Smolík MichalUtíkal Zdeněk13-7-65-52319
11.Honemann Vlastimil ml.Plšek Josef7-5-58103229
12.Zitta DavidGrmela Aleš2-78-1083239
13.Smolík MichalGrmela Tomáš-87-8873249
14.Stryk ZdeněkUtíkal Zdeněk-8-455-823410
15.Zitta DavidPlšek Josef         
16.Smolík MichalGrmela Aleš         
17.Stryk ZdeněkGrmela Tomáš         
18.Honemann Vlastimil ml.Utíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolík Michal12Plšek Josef21
Stryk Zdeněk03Grmela Aleš21
Honemann Vlastimil ml.12Grmela Tomáš21
Zitta David12Utíkal Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:Balšánek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V KolšověRozhodčí:Los Alois
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Poisl Isidor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39697:723nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Marek
Mazurka Tomáš
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
-8-8-6  0301
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
89-612 3111
3.Čermák MartinHorák Milan10-6-10843221
4.Mazurka TomášPazdera Jaroslav st.6-39-1173231
5.Švéda MarekPalčík Zdeněk9-89-7-32332
6.Švesták DrahoslavOtáhal Vlastimil10-11611 3142
7.Mazurka TomášHorák Milan8-7-6-6 1343
8.Švéda MarekPazdera Jaroslav st.-6-9-6  0344
9.Švesták DrahoslavPalčík Zdeněk-4-10-8  0345
10.Čermák MartinOtáhal Vlastimil7-8-10-8 1346
11.Švéda MarekHorák Milan-7768 3156
12.Švesták DrahoslavPazdera Jaroslav st.-9-99-11 1357
13.Čermák MartinPalčík Zdeněk-91077 3167
14.Mazurka TomášOtáhal Vlastimil7-11-7-7 1368
15.Švesták DrahoslavHorák Milan8-5-9953278
16.Čermák MartinPazdera Jaroslav st.8-1289 3188
17.Mazurka TomášPalčík Zdeněk-4711-7-132389
18.Švéda MarekOtáhal Vlastimil45-78 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Martin31Horák Milan13
Mazurka Tomáš13Pazdera Jaroslav st.22
Švéda Marek22Palčík Zdeněk31
Švesták Drahoslav22Otáhal Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35581:600T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Kovačík Roman
Holík Petr
 
 
-1214-10-10 1301
2.Palivec David
Vojtek Roman
 
 
Zapletal Jan
Vysloužil Radek
 
 
-11-96463211
3.Kadlec VítězslavKovačík Roman-889-8-72312
4.Palivec DavidVysloužil Radek9-11-10-9 1313
5.Vojtek RomanZapletal Jan-7-75-5 1314
6.Santarius GustavHolík Petr97-99 3124
7.Palivec DavidKovačík Roman-10-5-8  0325
8.Vojtek RomanVysloužil Radek798  3035
9.Santarius GustavZapletal Jan7-12-8973245
10.Kadlec VítězslavHolík Petr4-10-8-7 1346
11.Vojtek RomanKovačík Roman-108-7-9 1347
12.Santarius GustavVysloužil Radek1156  3057
13.Kadlec VítězslavZapletal Jan-998-6-82358
14.Palivec DavidHolík Petr-78-67-62359
15.Santarius GustavKovačík Roman-8-5-6  03510
16.Kadlec VítězslavVysloužil Radek879  30  
17.Palivec DavidZapletal Jan         
18.Vojtek RomanHolík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Vítězslav03Kovačík Roman40
Palivec David03Vysloužil Radek12
Vojtek Roman12Zapletal Jan21
Santarius Gustav31Holík Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30593:567TJ Olympia Bruntál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
Malý Jiří
Daniel Jan nejml.
 
 
94-86 3110
2.Krajča Patrik
Hostěnský Robert
 
 
Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
86-87 3120
3.Krajča PatrikMalý Jiří-6-4-6  0321
4.Hostěnský RobertSedláček Bohumír9-4-7333231
5.Machů JaroslavKrál Pavel610-76 3141
6.Koval MichalDaniel Jan nejml.634  3051
7.Hostěnský RobertMalý Jiří-4-3-7  0352
8.Machů JaroslavSedláček Bohumír-8-78793262
9.Koval MichalKrál Pavel6-857 3172
10.Krajča PatrikDaniel Jan nejml.861  3082
11.Machů JaroslavMalý Jiří-37-7-8 1383
12.Koval MichalSedláček Bohumír-10-93-6 1384
13.Krajča PatrikKrál Pavel-108-712-52385
14.Hostěnský RobertDaniel Jan nejml.1096  3095
15.Koval MichalMalý Jiří9-9-3-6 1396
16.Krajča PatrikSedláček Bohumír-8-7-9  0397
17.Hostěnský RobertKrál Pavel96-99 31107
18.Machů JaroslavDaniel Jan nejml.142  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krajča Patrik13Malý Jiří40
Hostěnský Robert31Sedláček Bohumír22
Machů Jaroslav21Král Pavel13
Koval Michal22Daniel Jan nejml.03
Zápas č.18 byl dohrán před zápasem č. 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39635:675Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jan
Braun Norbert
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
99-11-8-92301
2.Müller Jiří
Müller Lukáš
 
 
Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
747  3011
3.Müller LukášHoliš Roman63-47 3121
4.Braun NorbertMartinů Jiří ml.8-8-57-82322
5.Malý JanPaděra Pavel-12-881083232
6.Müller JiříChytil Miroslav108-12-893242
7.Braun NorbertHoliš Roman-3-9-10  0343
8.Malý JanMartinů Jiří ml.-89-5-6 1344
9.Müller JiříPaděra Pavel-8-2-12  0345
10.Müller LukášChytil Miroslav434  3055
11.Malý JanHoliš Roman-5-9-4  0356
12.Müller JiříMartinů Jiří ml.76-7-7103266
13.Müller LukášPaděra Pavel8-12-11-3 1367
14.Braun NorbertChytil Miroslav9-76-473277
15.Müller JiříHoliš Roman94-8-3-82378
16.Müller LukášMartinů Jiří ml.-79-8-6 1379
17.Braun NorbertPaděra Pavel-109-3-13 13710
18.Malý JanChytil Miroslav1037  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Lukáš22Holiš Roman31
Braun Norbert13Martinů Jiří ml.31
Malý Jan12Paděra Pavel31
Müller Jiří22Chytil Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33456:553TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Lošťák Martin
Pekař René
 
 
9-128-10-122301
2.Fňukal Zdeněk
Kunc Radim
 
 
Richter David
Chytil Milan
 
 
-14-8-7  0302
3.Janoušek VladimírRichter David11-77-5-42303
4.Kunc RadimLošťák Martin-7-5-6  0304
5.Fňukal ZdeněkPekař René1068  3014
6.Šimek PavelChytil Milan-71198 3124
7.Kunc RadimRichter David-7811-5-92325
8.Fňukal ZdeněkLošťák Martin147-51 3135
9.Šimek PavelPekař René6-787 3145
10.Janoušek VladimírChytil MilanWO    0346
11.Fňukal ZdeněkRichter David76-9-4-52347
12.Šimek PavelLošťák Martin-1310-8-7 1348
13.Janoušek VladimírPekař RenéWO    0349
14.Kunc RadimChytil Milan-10-10-9  03410
15.Šimek PavelRichter David         
16.Janoušek VladimírLošťák Martin         
17.Kunc RadimPekař René         
18.Fňukal ZdeněkChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Vladimír01Richter David30
Kunc Radim03Lošťák Martin21
Fňukal Zdeněk21Pekař René02
Šimek Pavel21Chytil Milan11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35573:604TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter David
Lošťák Martin
 
 
Honemann Vlastimil ml.
Stryk Zdeněk
 
 
-11-27-8 1301
2.Chytil Milan
Novák Dominik
 
 
Smolík Michal
Zitta David
 
 
-6-99-11 1302
3.Richter DavidZitta David787  3012
4.Chytil MilanHonemann Vlastimil ml.-98-9-7 1313
5.Novák DominikSmolík Michal-5878 3123
6.Lošťák MartinBlaháček Ivo8-99-893233
7.Chytil MilanZitta David-8-7-9  0334
8.Novák DominikHonemann Vlastimil ml.9-7-11-8 1335
9.Lošťák MartinSmolík Michal9613  3045
10.Richter DavidBlaháček Ivo8-76-893255
11.Novák DominikZitta David-8-7-9  0356
12.Lošťák MartinHonemann Vlastimil ml.-98-6-7 1357
13.Richter DavidStryk Zdeněk-116-3-8 1358
14.Chytil MilanBlaháček Ivo-46-8-6 1359
15.Lošťák MartinZitta David558  3069
16.Richter DavidHonemann Vlastimil ml.-8-7611-1023610
17.Chytil MilanStryk Zdeněk-7-5-8  03  
18.Novák DominikBlaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter David22Zitta David22
Chytil Milan03Honemann Vlastimil ml.40
Novák Dominik12Smolík Michal02
Lošťák Martin31Blaháček Ivo12
   Stryk Zdeněk10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KolšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:36655:668SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Švéda Marek
Mazurka Tomáš
 
 
-8-37-9 1301
2.Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
-65-88-42302
3.Paděra PavelHonemann Vlastimil-756-973212
4.Chytil MiroslavČermák Martin6-107-4-72313
5.Holiš RomanŠvesták Drahoslav675  3023
6.Martinů Jiří ml.Švéda Marek-8-7-7  0324
7.Chytil MiroslavHonemann Vlastimil9-9-69-102325
8.Holiš RomanČermák Martin-97104 3135
9.Martinů Jiří ml.Švesták Drahoslav1267  3045
10.Paděra PavelŠvéda Marek-312-8893255
11.Holiš RomanHonemann Vlastimil-81198 3165
12.Martinů Jiří ml.Čermák Martin-9-78-8 1366
13.Paděra PavelŠvesták Drahoslav8-911-7-82367
14.Chytil MiroslavŠvéda Marek-1089-8-92368
15.Martinů Jiří ml.Honemann Vlastimil-10-610-6 1369
16.Paděra PavelČermák Martin878  3079
17.Chytil MiroslavŠvesták Drahoslav-6-10-6  03710
18.Holiš RomanŠvéda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paděra Pavel31Honemann Vlastimil22
Chytil Miroslav04Čermák Martin22
Holiš Roman30Švesták Drahoslav22
Martinů Jiří ml.13Švéda Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28648:593TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Král Pavel
 
 
Braun Norbert
Skokanová Lenka
 
 
9128  3010
2.Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
Janků Karel
Müller Lukáš
 
 
8-114-6-82311
3.Král PavelJanků Karel-9-510-7 1312
4.Malý JiříBraun Norbert-9839 3122
5.Sedláček BohumírMüller Lukáš-5-4-8  0323
6.Čecháček RadekSkokanová Lenka587  3033
7.Malý JiříJanků Karel-9510-8-92334
8.Sedláček BohumírBraun Norbert10-9-9-6 1335
9.Čecháček RadekMüller Lukáš19-8-973245
10.Král PavelSkokanová Lenka7-1112-953255
11.Sedláček BohumírJanků Karel9-7-8-4 1356
12.Čecháček RadekBraun Norbert977  3066
13.Král PavelMüller Lukáš-66105 3176
14.Malý JiříSkokanová Lenka4103  3086
15.Čecháček RadekJanků Karel9-10108 3196
16.Král PavelBraun Norbert8-8-7-9 1397
17.Malý JiříMüller Lukáš585  30107
18.Sedláček BohumírSkokanová Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel22Janků Karel31
Malý Jiří31Braun Norbert22
Sedláček Bohumír03Müller Lukáš13
Čecháček Radek40Skokanová Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31380:469KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Jan
Vysloužil Radek
 
 
Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
8-387 3110
2.Kovačík Roman
Dohnálek Ondřej
 
 
Dvořák Vítek
Fňukal Zdeněk
 
 
-7-10-7  0311
3.Kovačík RomanŠimek Pavel-109-6-8 1312
4.Vysloužil RadekDvořák Vítek61012  3022
5.Dohnálek OndřejFňukal Zdeněk-7-8-6  0323
6.Zapletal JanJanoušek Vladimír-88-8-12 1324
7.Vysloužil RadekŠimek Pavel-1189-8-62325
8.Kroutil TomášDvořák Vítek-6-8-11  0326
9.Zapletal JanFňukal Zdeněk-5-6-7  0327
10.Kovačík RomanJanoušek Vladimír984  3037
11.Kroutil Tomᚊimek Pavel-6-8121-92338
12.Zapletal JanDvořák Vítek-4-7-6  0339
13.Kovačík RomanFňukal ZdeněkWO    03310
14.Vysloužil RadekJanoušek Vladimír         
15.Zapletal JanŠimek Pavel         
16.Kovačík RomanDvořák Vítek         
17.Vysloužil RadekFňukal Zdeněk         
18.Kroutil TomášJanoušek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman11Šimek Pavel30
Vysloužil Radek11Dvořák Vítek21
Dohnálek Ondřej01Fňukal Zdeněk20
Zapletal Jan03Janoušek Vladimír11
Kroutil Tomáš02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Předsálí sportovní haly v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32621:628TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
9-168 3110
2.Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
Palivec David
Vyvial Jaromír
 
 
10-59-363220
3.Horák MilanVyvial Jaromír-884-723230
4.Pazdera Jaroslav st.Santarius Gustav896  3040
5.Palčík ZdeněkKadlec Vítězslav6-1058 3150
6.Otáhal VlastimilPalivec David-8-78-4 1351
7.Pazdera Jaroslav st.Vyvial Jaromír-7-51110-92352
8.Palčík ZdeněkSantarius Gustav8-4-9633262
9.Otáhal VlastimilKadlec Vítězslav3-4-106113272
10.Horák MilanPalivec David97-59 3182
11.Palčík ZdeněkVyvial Jaromír-4-98863292
12.Otáhal VlastimilSantarius Gustav-4-7-8  0393
13.Horák MilanKadlec Vítězslav97-8-3-122394
14.Pazdera Jaroslav st.Palivec David-4-7-8  0395
15.Otáhal VlastimilVyvial Jaromír-8114-6-52396
16.Horák MilanSantarius Gustav88-77 31106
17.Pazdera Jaroslav st.Kadlec Vítězslav         
18.Palčík ZdeněkPalivec David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Milan31Vyvial Jaromír22
Pazdera Jaroslav st.12Santarius Gustav13
Palčík Zdeněk30Kadlec Vítězslav12
Otáhal Vlastimil13Palivec David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7401:280TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
-6-87-3 1301
2.Plšek Josef
Utíkal Zdeněk
 
 
Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
866  3011
3.Utíkal ZdeněkKoval Michal558  3021
4.Grmela TomášMachů Jaroslav886  3031
5.Plšek JosefKrajča Patrik759  3041
6.Grmela AlešČechová Kristina569  3051
7.Grmela TomášKoval Michal1012-44 3161
8.Plšek JosefMachů Jaroslav1065  3071
9.Grmela AlešKrajča Patrik534  3081
10.Utíkal ZdeněkČechová Kristina7-8-8-7 1382
11.Plšek JosefKoval Michal726  3092
12.Grmela AlešMachů Jaroslav626  30102
13.Utíkal ZdeněkKrajča Patrik         
14.Grmela TomášČechová Kristina         
15.Grmela AlešKoval Michal         
16.Utíkal ZdeněkMachů Jaroslav         
17.Grmela TomášKrajča Patrik         
18.Plšek JosefČechová Kristina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Utíkal Zdeněk11Koval Michal03
Grmela Tomáš20Machů Jaroslav03
Plšek Josef30Krajča Patrik02
Grmela Aleš30Čechová Kristina11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22568:512TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter David
Novák Dominik
 
 
Honemann Vlastimil
Žák Milan
 
 
686  3010
2.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
-8-941353220
3.Richter DavidČermák Martin78-128 3130
4.Chytil MilanHonemann Vlastimil8-7-68-72331
5.Novák DominikŠvesták Drahoslav-4-87-6 1332
6.Lošťák MartinŽák Milan647  3042
7.Chytil MilanČermák Martin104-88 3152
8.Novák DominikHonemann Vlastimil-89-57-112353
9.Lošťák MartinŠvesták Drahoslav-10-12-7  0354
10.Richter DavidŽák Milan-10898 3164
11.Novák DominikČermák Martin-8-649153274
12.Lošťák MartinHonemann Vlastimil6-9-48103284
13.Richter DavidŠvesták Drahoslav6-676 3194
14.Chytil MilanŽák Milan975  30104
15.Lošťák MartinČermák Martin966  30  
16.Richter DavidHonemann Vlastimil         
17.Chytil MilanŠvesták Drahoslav         
18.Novák DominikŽák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter David30Čermák Martin03
Chytil Milan21Honemann Vlastimil21
Novák Dominik12Švesták Drahoslav21
Lošťák Martin21Žák Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Kucharčík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna štarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1022:32474:511TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mišun Miroslav
Paděra Pavel
 
 
Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
-5-59-8 1301
2.Chytil Miroslav
Holiš Roman
 
 
Stryk Zdeněk
Honemann Vlastimil ml.
 
 
-689-6-72302
3.Paděra PavelHonemann Vlastimil ml.6-1095 3112
4.Mišun MiroslavZitta David-6-7-9  0313
5.Holiš RomanStryk Zdeněk-7-888-82314
6.Chytil MiroslavBlaháček Ivo65-11-10-92315
7.Mišun MiroslavHonemann Vlastimil ml.9-6-45-62316
8.Holiš RomanZitta David87-9-9-52317
9.Chytil MiroslavStryk Zdeněk56-9-11-42318
10.Paděra PavelBlaháček Ivo6-75-7-72319
11.Holiš RomanHonemann Vlastimil ml.-96107 3129
12.Chytil MiroslavZitta David6-5-3-8 13210
13.Paděra PavelStryk Zdeněk         
14.Mišun MiroslavBlaháček Ivo         
15.Chytil MiroslavHonemann Vlastimil ml.         
16.Paděra PavelZitta David         
17.Mišun MiroslavStryk Zdeněk         
18.Holiš RomanBlaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paděra Pavel11Honemann Vlastimil ml.12
Mišun Miroslav02Zitta David30
Holiš Roman12Stryk Zdeněk20
Chytil Miroslav03Blaháček Ivo20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31622:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Malý Jiří
 
 
Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
648  3010
2.Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
Fňukal Zdeněk
Dvořák Vítek
 
 
6-14-8-82311
3.Král PavelDvořák Vítek-11-9-9  0312
4.Malý JiříŠimek Pavel11106  3022
5.Sedláček BohumírFňukal Zdeněk10-8-3-6 1323
6.Čecháček RadekJanoušek Vladimír666  3033
7.Malý JiříDvořák Vítek-9-3-8  0334
8.Sedláček BohumírŠimek Pavel9-8-11-5 1335
9.Čecháček RadekFňukal Zdeněk57-10-983245
10.Král PavelJanoušek Vladimír956  3055
11.Sedláček BohumírDvořák Vítek8-6-8-5 1356
12.Čecháček RadekŠimek Pavel-8-8-4  0357
13.Král PavelFňukal Zdeněk9-45-5-92358
14.Malý JiříJanoušek Vladimír4910  3068
15.Čecháček RadekDvořák Vítek-42-88-92369
16.Král PavelŠimek Pavel1077  3079
17.Malý JiříFňukal Zdeněk9-8108 3189
18.Sedláček BohumírJanoušek Vladimír8-779 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel22Dvořák Vítek40
Malý Jiří31Šimek Pavel22
Sedláček Bohumír13Fňukal Zdeněk22
Čecháček Radek22Janoušek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Dohnálek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:32380:476TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Jan
Černý Marek
 
 
Braun Norbert
Skokanová Lenka
 
 
-2-3-6  0301
2.Kovačík Roman
Kroutil Tomáš
 
 
Müller Lukáš
Janků Karel
 
 
-7-95-2 1302
3.Zapletal JanJanků Karel-6-106-8 1303
4.Kroutil TomášBraun Norbert-4-3-6  0304
5.Kovačík RomanMüller Lukáš7149  3014
6.Černý MarekSkokanová Lenka-48-1-5 1315
7.Kroutil TomášJanků Karel479  3025
8.Kovačík RomanBraun Norbert646  3035
9.Černý MarekMüller Lukáš-2-3-3  0336
10.Zapletal JanSkokanová Lenka-466-993246
11.Kovačík RomanJanků Karel-10-9-5  0347
12.Černý MarekBraun Norbert-11-8-4  0348
13.Zapletal JanMüller Lukáš-768-9-92349
14.Kroutil TomášSkokanová Lenka-4-6-9  03410
15.Černý MarekJanků Karel         
16.Zapletal JanBraun Norbert         
17.Kroutil TomášMüller Lukáš         
18.Kovačík RomanSkokanová Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zapletal Jan12Janků Karel21
Kroutil Tomáš12Braun Norbert21
Kovačík Roman21Müller Lukáš21
Černý Marek03Skokanová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Předsálí sportovní haly v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25581:517TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Koval Michal
Machů Jaroslav
 
 
-10-911-10 1301
2.Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
Krajča Patrik
Čechová Kristina
 
 
969  3011
3.Horák MilanKoval Michal4-8-66-22312
4.Pazdera Jaroslav st.Machů Jaroslav1094  3022
5.Otáhal VlastimilKrajča Patrik-5-9-2  0323
6.Palčík ZdeněkČechová Kristina635  3033
7.Pazdera Jaroslav st.Koval Michal638  3043
8.Otáhal VlastimilMachů Jaroslav20-7-3-5 1344
9.Palčík ZdeněkKrajča Patrik-10-6-7  0345
10.Horák MilanČechová Kristina7-1074 3155
11.Otáhal VlastimilKoval Michal-810-5-8 1356
12.Palčík ZdeněkMachů Jaroslav387  3066
13.Horák MilanKrajča Patrik6-9-10543276
14.Pazdera Jaroslav st.Čechová Kristina376  3086
15.Palčík ZdeněkKoval Michal8-9-10543296
16.Horák MilanMachů Jaroslav11-56-6632106
17.Pazdera Jaroslav st.Krajča Patrik         
18.Otáhal VlastimilČechová Kristina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan31Koval Michal22
Pazdera Jaroslav st.30Machů Jaroslav13
Otáhal Vlastimil03Krajča Patrik21
Palčík Zdeněk31Čechová Kristina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17497:427TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
Vyvial Jaromír
Palivec David
 
 
-8975 3110
2.Plšek Josef
Zapletal Miroslav
 
 
Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
695  3020
3.Grmela AlešVyvial Jaromír-1289-643230
4.Plšek JosefKadlec Vítězslav996  3040
5.Grmela TomášSantarius Gustav-5673 3150
6.Zapletal MiroslavPalivec David9-6-7-9 1351
7.Plšek JosefVyvial Jaromír-8667 3161
8.Grmela TomášKadlec Vítězslav98-65 3171
9.Zapletal MiroslavSantarius Gustav-8-9-9  0372
10.Grmela AlešPalivec David585  3082
11.Grmela TomášVyvial Jaromír-96610 3192
12.Nesvadba DavidKadlec Vítězslav-6-91012-72393
13.Grmela AlešSantarius Gustav8-569 31103
14.Plšek JosefPalivec David         
15.Nesvadba DavidVyvial Jaromír         
16.Grmela AlešKadlec Vítězslav         
17.Plšek JosefSantarius Gustav         
18.Grmela TomášPalivec David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Aleš30Vyvial Jaromír03
Plšek Josef20Kadlec Vítězslav12
Grmela Tomáš30Santarius Gustav12
Zapletal Miroslav02Palivec David11
Nesvadba David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23585:520TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zitta David
Blaháček Ivo
 
 
Palivec David
Kozák Petr
 
 
4-1058 3110
2.Honemann Vlastimil ml.
Honemann Pavel
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
-69-12-10 1311
3.Honemann PavelKadlec Vítězslav-56-10-9 1312
4.Blaháček IvoPalivec David-9899 3122
5.Zitta DavidSantarius Gustav10-10-4-8 1323
6.Honemann Vlastimil ml.Kozák Petr964  3033
7.Blaháček IvoKadlec Vítězslav-5-871293243
8.Zitta DavidPalivec David989  3053
9.Honemann Vlastimil ml.Santarius Gustav157  3063
10.Smolík MichalKozák Petr8105  3073
11.Zitta DavidKadlec Vítězslav7-4-8-9 1374
12.Honemann Vlastimil ml.Palivec David756  3084
13.Smolík MichalSantarius Gustav3-2-9853294
14.Blaháček IvoKozák Petr-88-810-102395
15.Honemann Vlastimil ml.Kadlec Vítězslav58-10-9932105
16.Smolík MichalPalivec David1068  30  
17.Blaháček IvoSantarius Gustav         
18.Zitta DavidKozák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honemann Pavel01Kadlec Vítězslav22
Blaháček Ivo21Palivec David03
Zitta David12Santarius Gustav12
Honemann Vlastimil ml.40Kozák Petr12
Smolík Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V KolšověRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26599:576SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil
Švéda Marek
 
 
Machů Jaroslav
Koval Michal
 
 
8913  3010
2.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Hostěnský Robert
Čechová Kristina
 
 
647  3020
3.Honemann VlastimilKoval Michal6-5-10-6 1321
4.Švesták DrahoslavMachů Jaroslav8104  3031
5.Čermák MartinČechová Kristina6109  3041
6.Švéda MarekHostěnský Robert7-13-10633251
7.Švesták DrahoslavKoval Michal11-7-9-7 1352
8.Čermák MartinMachů Jaroslav7-7126 3162
9.Švéda MarekČechová Kristina5-5-9-6 1363
10.Honemann VlastimilHostěnský Robert91211  3073
11.Čermák MartinKoval Michal-67-9-4 1374
12.Švéda MarekMachů Jaroslav999  3084
13.Honemann VlastimilČechová Kristina887  3094
14.Švesták DrahoslavHostěnský Robert-9-93-11 1395
15.Burian JaroslavKoval Michal-1-5-4  0396
16.Honemann VlastimilMachů Jaroslav-6-79-6 1397
17.Švesták DrahoslavČechová Kristina-9-6681032107
18.Čermák MartinHostěnský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honemann Vlastimil22Koval Michal40
Švesták Drahoslav22Machů Jaroslav13
Čermák Martin21Čechová Kristina13
Švéda Marek21Hostěnský Robert12
Burian Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:28645:599TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karel
Malý Jan
 
 
Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
5-6-7-6 1301
2.Müller Lukáš
Müller Jiří
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
56-76 3111
3.Müller LukášHorák Milan-10115-963221
4.Janků KarelPazdera Jaroslav st.5-8-46-82322
5.Malý JanPalčík Zdeněk553  3032
6.Müller JiříOtáhal Vlastimil878  3042
7.Janků KarelHorák Milan-68-79-82343
8.Malý JanPazdera Jaroslav st.69-910 3153
9.Müller JiříPalčík Zdeněk-8-8109-72354
10.Müller LukášOtáhal Vlastimil-7-810983264
11.Malý JanHorák Milan-7-89893274
12.Müller JiříPazdera Jaroslav st.8-9-10-9 1375
13.Müller LukášPalčík Zdeněk-999-983285
14.Janků KarelOtáhal Vlastimil9-109-863295
15.Müller JiříHorák Milan-91087 31105
16.Müller LukášPazdera Jaroslav st.         
17.Janků KarelPalčík Zdeněk         
18.Malý JanOtáhal Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Lukáš30Horák Milan13
Janků Karel12Pazdera Jaroslav st.21
Malý Jan30Palčík Zdeněk12
Müller Jiří22Otáhal Vlastimil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33277:460TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
WO    0301
2.Fňukal Zdeněk
Macík Petr
 
 
Utíkal Zdeněk
Plšek Josef
 
 
-5-3-10  0302
3.Plšek JosefWO    0303
4.Macík PetrGrmela Aleš9-10-5-10 1304
5.Janoušek VladimírGrmela Tomáš106-4-773214
6.Fňukal ZdeněkUtíkal Zdeněk6-96-9-112315
7.Macík PetrPlšek Josef-6-6-5  0316
8.Janoušek VladimírGrmela Aleš9-2-10-9 1317
9.Fňukal ZdeněkGrmela Tomáš10-9128 3127
10.Utíkal ZdeněkWO    0328
11.Janoušek VladimírPlšek Josef-68-8-7 1329
12.Fňukal ZdeněkGrmela AlešWO    03210
13.Grmela TomášWO    03  
14.Macík PetrUtíkal Zdeněk         
15.Fňukal ZdeněkPlšek Josef         
16.Grmela Aleš         
17.Macík PetrGrmela Tomáš         
18.Janoušek VladimírUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macík Petr02Plšek Josef20
Janoušek Vladimír12Grmela Aleš20
Fňukal Zdeněk11Grmela Tomáš02
   Utíkal Zdeněk10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39740:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Čecháček Radek
Sedláček Bohumír
 
 
-8-99-10 1301
2.Richter David
Novák Dominik
 
 
Malý Jiří
Daniel Jan ml.
 
 
-6-5-7  0302
3.Richter DavidČecháček Radek-964-9-82303
4.Chytil MilanMalý Jiří-5-6-7  0304
5.Novák DominikSedláček Bohumír-6-798-72305
6.Lošťák MartinDaniel Jan ml.9-733 3115
7.Chytil MilanČecháček Radek-5108-853225
8.Novák DominikMalý Jiří-109-89-72326
9.Lošťák MartinSedláček Bohumír7-10-7393236
10.Richter DavidDaniel Jan ml.864  3046
11.Novák DominikČecháček Radek86-7-883256
12.Lošťák MartinMalý Jiří11-9-108-92357
13.Richter DavidSedláček Bohumír9-9910 3167
14.Chytil MilanDaniel Jan ml.9-9-78-62368
15.Lošťák MartinČecháček Radek-11-68-9 1369
16.Richter DavidMalý Jiří85-75 3179
17.Jančík JiříSedláček Bohumír-75-95113289
18.Novák DominikDaniel Jan ml.-81293 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter David31Čecháček Radek22
Chytil Milan12Malý Jiří31
Novák Dominik22Sedláček Bohumír13
Lošťák Martin22Daniel Jan ml.13
Jančík Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36697:678Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
Kovačík Roman
Zapletal Jan
 
 
-55-98-92301
2.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Holík Petr
Dubský Pavel
 
 
-7-86-9 1302
3.Paděra PavelKovačík Roman7-6-7-6 1303
4.Chytil MiroslavZapletal Jan9-810-983213
5.Holiš RomanHolík Petr-1028-4-72314
6.Martinů Jiří ml.Dubský Pavel-767-913224
7.Chytil MiroslavKovačík Roman-7-1099-22325
8.Holiš RomanZapletal Jan743  3035
9.Martinů Jiří ml.Holík Petr9-28-963245
10.Paděra PavelDubský Pavel756  3055
11.Holiš RomanKovačík Roman76-86 3165
12.Martinů Jiří ml.Zapletal Jan6511  3075
13.Paděra PavelHolík Petr88-87 3185
14.Chytil MiroslavDubský Pavel-3-6-7  0386
15.Martinů Jiří ml.Kovačík Roman-6-8-6  0387
16.Paděra PavelZapletal Jan8-6-410-82388
17.Chytil MiroslavHolík Petr-5-989113298
18.Holiš RomanDubský Pavel6-8-98632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paděra Pavel22Kovačík Roman31
Chytil Miroslav22Zapletal Jan13
Holiš Roman31Holík Petr13
Martinů Jiří ml.31Dubský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37636:649TJ Olympia Bruntál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaháček Ivo
Zitta David
 
 
Machů Jaroslav
Koval Michal
 
 
3106  3010
2.Smolík Michal
Stryk Zdeněk
 
 
Čechová Kristina
Hostěnský Robert
 
 
-2-36683220
3.Smolík MichalKoval Michal656  3030
4.Stryk ZdeněkMachů Jaroslav9-9-8-8 1331
5.Blaháček IvoČechová Kristina-9-108-7 1332
6.Zitta DavidHostěnský Robert-91188 3142
7.Stryk ZdeněkKoval Michal-9-9-8  0343
8.Blaháček IvoMachů Jaroslav-869-7-32344
9.Zitta DavidČechová Kristina-55-36-52345
10.Smolík MichalHostěnský Robert-101252 3155
11.Blaháček IvoKoval Michal5-9-76-32356
12.Zitta DavidMachů Jaroslav89-7-683266
13.Smolík MichalČechová Kristina-9-878-92367
14.Stryk ZdeněkHostěnský Robert7-587 3177
15.Zitta DavidKoval Michal-7-6-11  0378
16.Smolík MichalMachů Jaroslav-5-8-10  0379
17.Stryk ZdeněkČechová Kristina-5-888-1223710
18.Blaháček IvoHostěnský Robert-6-8-13  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolík Michal22Koval Michal31
Stryk Zdeněk13Machů Jaroslav31
Blaháček Ivo03Čechová Kristina40
Zitta David22Hostěnský Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD V KolšověRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23602:546SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Drahoslav
Čermák Martin
 
 
Kozák Petr
Palivec David
 
 
-95-8453210
2.Honemann Vlastimil
Švéda Marek
 
 
Santarius Gustav
Kadlec Vítězslav
 
 
-98-8783220
3.Honemann VlastimilSantarius Gustav8-2-9793230
4.Švesták DrahoslavKadlec Vítězslav-10-6-8  0331
5.Čermák MartinKozák Petr-3-105-6 1332
6.Švéda MarekPalivec David8-1088 3142
7.Švesták DrahoslavSantarius Gustav6510  3052
8.Čermák MartinKadlec Vítězslav51113  3062
9.Švéda MarekKozák Petr4713  3072
10.Honemann VlastimilPalivec David-6-5129-52373
11.Čermák MartinSantarius Gustav-6-5129-52374
12.Švéda MarekKadlec Vítězslav-128910 3184
13.Honemann VlastimilKozák Petr454  3094
14.Švesták DrahoslavPalivec David-98-186-82395
15.Švéda MarekSantarius Gustav774  30105
16.Honemann VlastimilKadlec Vítězslav         
17.Švesták DrahoslavKozák Petr         
18.Čermák MartinPalivec David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honemann Vlastimil21Santarius Gustav13
Švesták Drahoslav12Kadlec Vítězslav12
Čermák Martin12Kozák Petr12
Švéda Marek40Palivec David21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11398:317TTC Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karel
Malý Jan
 
 
Grmela Aleš
Grmela Tomáš
 
 
-8385 3110
2.Müller Jiří
Müller Lukáš
 
 
Plšek Josef
Utíkal Zdeněk
 
 
-86910 3120
3.Müller LukášPlšek Josef-4-3-6  0321
4.Janků KarelGrmela Aleš786  3031
5.Malý JanGrmela Tomáš8-79-663241
6.Müller JiříUtíkal Zdeněk969  3051
7.Janků KarelTopič Petr1034  3061
8.Malý JanGrmela Aleš8-83-663271
9.Müller JiříGrmela Tomáš75-56 3181
10.Müller LukášUtíkal Zdeněk9-555 3191
11.Malý JanTopič Petr646  30101
12.Müller JiříGrmela Aleš         
13.Müller LukášGrmela Tomáš         
14.Janků KarelUtíkal Zdeněk         
15.Müller JiříTopič Petr         
16.Müller LukášGrmela Aleš         
17.Janků KarelGrmela Tomáš         
18.Malý JanUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Lukáš11Plšek Josef10
Janků Karel20Grmela Aleš02
Malý Jan30Grmela Tomáš02
Müller Jiří20Utíkal Zdeněk02
   Topič Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37629:642TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Paraskevopulos Filip
 
 
Otáhal Vlastimil
Palčík Zdeněk
 
 
564  3010
2.Fňukal Zdeněk
Kunc Radim
 
 
Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
-4996 3120
3.Paraskevopulos FilipHorák Milan94-99 3130
4.Kunc RadimPazdera Jaroslav st.-12-57-4 1331
5.Janoušek VladimírPalčík Zdeněk-9486 3141
6.Fňukal ZdeněkOtáhal Vlastimil78-106 3151
7.Kunc RadimHorák Milan-39-9-7 1352
8.Janoušek VladimírPazdera Jaroslav st.-6-6-7  0353
9.Fňukal ZdeněkPalčík Zdeněk2-55-9-72354
10.Paraskevopulos FilipOtáhal Vlastimil1029  3064
11.Janoušek VladimírHorák Milan-4-7-5  0365
12.Fňukal ZdeněkPazdera Jaroslav st.-7-1-6  0366
13.Paraskevopulos FilipPalčík Zdeněk2-89-923276
14.Kunc RadimOtáhal Vlastimil-589-8-102377
15.Fňukal ZdeněkHorák Milan4-44-12-92378
16.Paraskevopulos FilipPazdera Jaroslav st.7-568 3188
17.Kunc RadimPalčík Zdeněk-6-19-4 1389
18.Janoušek VladimírOtáhal Vlastimil9-96-4-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paraskevopulos Filip40Horák Milan31
Kunc Radim04Pazdera Jaroslav st.31
Janoušek Vladimír13Palčík Zdeněk22
Fňukal Zdeněk13Otáhal Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25584:534TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťák Martin
Chytil Milan
 
 
Kovačík Roman
Zapletal Jan
 
 
-115-8763210
2.Richter David
Novák Dominik
 
 
Dubský Pavel
Holík Petr
 
 
5-6711 3120
3.Richter DavidDubský Pavel-559-9113230
4.Chytil MilanHolík Petr-98-8-8