Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23604:523T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Milan
Kovačík Roman
 
 
Netesal Jiří
Krudenc Martin
 
 
433  3010
2.Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
Otáhal Bořek
Jarolím Tomáš
 
 
7-686 3120
3.Vysloužil RadekKrudenc Martin476  3030
4.Běhal MilanNetesal Jiří-9-10-8  0331
5.Kovačík RomanJarolím Tomáš10612  3041
6.Kroutil TomášOtáhal Bořek9-8-6-9 1342
7.Běhal MilanKrudenc Martin39-810 3152
8.Kovačík RomanNetesal Jiří39-88 3162
9.Kroutil TomášJarolím Tomáš-9-6-5  0363
10.Vysloužil RadekOtáhal Bořek8106  3073
11.Kovačík RomanKrudenc Martin-9-83363283
12.Kroutil TomášNetesal Jiří-8-68-8 1384
13.Vysloužil RadekJarolím Tomáš657  3094
14.Běhal MilanOtáhal Bořek4910  30104
15.Kroutil TomášKrudenc Martin758  30114
16.Vysloužil RadekNetesal Jiří758  30124
17.Šolle RadovanJarolím Tomáš89-9-9-823125
18.Kovačík RomanOtáhal BořekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Radek40Krudenc Martin04
Běhal Milan21Netesal Jiří22
Kovačík Roman30Jarolím Tomáš22
Kroutil Tomáš13Otáhal Bořek12
Šolle Radovan01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20556:519STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Oto
Kubík David
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
-6768 3110
2.Galanda Tomáš
Vaculík Roman
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
986  3020
3.Holub OtoMatula Jaroslav-8-5-8  0321
4.Kubík DavidOdehnal Jakub8-98-6-112322
5.Vaculík RomanOrság Vlastimil-6899 3132
6.Galanda TomášProkeš Lukáš568  3042
7.Kubík DavidMatula Jaroslav-6899 3152
8.Vaculík RomanOdehnal Jakub977  3062
9.Galanda TomášOrság Vlastimil8810  3072
10.Holub OtoProkeš Lukáš1073  3082
11.Vaculík RomanMatula Jaroslav979  3092
12.Galanda TomášOdehnal Jakub8-7910 31102
13.Holub OtoOrság Vlastimil4-788 31112
14.Kubík DavidProkeš Lukáš-6-10-7  03113
15.Galanda TomášMatula Jaroslav888  30123
16.Holub OtoOdehnal JakubWO    30133
17.Kubík DavidOrság VlastimilWO    03134
18.Vaculík RomanProkeš LukášWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Oto21Matula Jaroslav13
Kubík David12Odehnal Jakub12
Vaculík Roman30Orság Vlastimil03
Galanda Tomáš40Prokeš Lukáš12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40562:661TJ Sokol Němčice nad Hanou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
-68-7-6 1301
2.Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
Válek Vít
Zemánek Petr
 
 
4-9-4-7 1302
3.Ludka JaroslavZemánek Petr-8-8-9  0303
4.Ludka JanPalásek Jaromír-36-3-4 1304
5.Frydrych OndřejVálek Vít8-2-6-6 1305
6.Vykopal JaroslavJaník Michal ml.-7699 3115
7.Ludka JanZemánek Petr-6-3-5  0316
8.Frydrych OndřejPalásek Jaromír-5-4-6  0317
9.Vykopal JaroslavVálek Vít-8789 3127
10.Ludka JaroslavJaník Michal ml.-1210-87-92328
11.Frydrych OndřejZemánek Petr-586-7-82329
12.Vykopal JaroslavOplocký Petr ml.-67108 3139
13.Ludka JaroslavVálek Vít9510  3049
14.Wroblowský MichalJaník Michal ml.-4-5-5  03410
15.Vykopal JaroslavZemánek Petr9714  30510
16.Ludka JaroslavOplocký Petr ml.5-897 31610
17.Wroblowský MichalVálek Vít-5-5-7  03611
18.Frydrych OndřejJaník Michal ml.-7-667-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ludka Jaroslav22Zemánek Petr31
Ludka Jan02Palásek Jaromír20
Frydrych Ondřej04Válek Vít22
Vykopal Jaroslav40Janík Michal ml.31
Wroblowský Michal02Oplocký Petr ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42555:622TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Řehulka Michal
Cetkovský Martin
 
 
-9-85-8 1301
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
8-9-5-8 1302
3.Jemelka LiborZich Petr ml.-6-8-7  0303
4.Sohr RadovanMilar Martin8-49-7-72304
5.Klos OttoCetkovský Martin910-106 3114
6.Němeček LadislavŘehulka Michal-3-8-10  0315
7.Sohr RadovanZich Petr ml.-5-89693225
8.Klos OttoMilar Martin-8-5-6  0326
9.Němeček LadislavCetkovský Martin-10-10-10  0327
10.Jemelka LiborŘehulka Michal-7-9167-72328
11.Klos OttoZich Petr ml.-7-5-10  0329
12.Němeček LadislavMilar Martin-8-7-8  03210
13.Jemelka LiborCetkovský Martin581  30310
14.Sohr RadovanŘehulka Michal-9-710-5 13311
15.Němeček LadislavZich Petr ml.-77-8-7 13312
16.Jemelka LiborMilar Martin1236  30412
17.Sohr RadovanCetkovský MartinWO    03413
18.Klos OttoŘehulka MichalWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jemelka Libor22Zich Petr ml.31
Sohr Radovan12Milar Martin31
Klos Otto12Cetkovský Martin12
Němeček Ladislav04Řehulka Michal30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30693:605T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vémola Martin
Coufal Ondřej
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
-11-7-10  0301
2.Šauer Miloš
Coufal Igor
 
 
Hrůza Petr
Sedláček Jiří
 
 
6107  3011
3.Coufal OndřejLužný Petr-8763 3121
4.Šauer MilošSedláček Jiří298  3031
5.Černoch Alois st.Hrůza Petr7-9-8-12 1332
6.Vémola MartinBěhal Jiří st.-858-9-92333
7.Šauer MilošLužný Petr-7-9-14  0334
8.Černoch Alois st.Sedláček Jiří-95-7-7 1335
9.Vémola MartinHrůza Petr6-63-593245
10.Coufal OndřejBěhal Jiří st.6-674 3155
11.Černoch Alois st.Lužný Petr-78-7893265
12.Vémola MartinSedláček Jiří-7988 3175
13.Coufal OndřejHrůza Petr8-939 3185
14.Šauer MilošBěhal Jiří st.5-496 3195
15.Vémola MartinLužný Petr-136-210432105
16.Coufal OndřejSedláček Jiří-89-7-8 13106
17.Šauer MilošHrůza Petr-7878 31116
18.Černoch Alois st.Běhal Jiří st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Coufal Ondřej31Lužný Petr13
Šauer Miloš31Sedláček Jiří22
Černoch Alois st.12Hrůza Petr13
Vémola Martin31Běhal Jiří st.12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:Začal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Kocián Martin
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Halfar Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23618:544TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Martin
Zbořil Radek
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
-10-6-6  0301
2.Halfar Václav
Začal Martin
 
 
Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
-9758 3111
3.Kocián MartinKalabis Petr-6-310-1 1312
4.Zbořil RadekMikuš Michal9810  3022
5.Halfar VáclavKadlčík Vlastimil656  3032
6.Začal MartinKrátký Jan-9768 3142
7.Zbořil RadekKalabis Petr-89-612-82343
8.Halfar VáclavMikuš Michal88-10-673253
9.Začal MartinKadlčík Vlastimil687  3063
10.Kocián MartinKrátký Jan468  3073
11.Halfar VáclavKalabis Petr-2-6-8  0374
12.Začal MartinMikuš Michal-7-12-8  0375
13.Kocián MartinKadlčík Vlastimil537  3085
14.Zbořil RadekKrátký Jan754  3095
15.Začal MartinKalabis Petr8-8-99-52396
16.Kocián MartinMikuš Michal10-7109 31106
17.Zbořil RadekKadlčík Vlastimil433  30116
18.Halfar VáclavKrátký Jan876  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocián Martin31Kalabis Petr40
Zbořil Radek31Mikuš Michal13
Halfar Václav31Kadlčík Vlastimil04
Začal Martin22Krátký Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy