Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35675:666T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Milan
Kovačík Roman
 
 
Matula Jaroslav
Odehnal Jakub
 
 
-8-95-9 1301
2.Dohnálek Ondřej
Kroutil Tomáš
 
 
Orság Vlastimil
Prokeš Lukáš
 
 
6-77-3103211
3.Kovačík RomanMatula Jaroslav58-87 3121
4.Kroutil TomášOdehnal Jakub8-128-2-82322
5.Dohnálek OndřejProkeš Lukáš667  3032
6.Vysloužil RadekOrság Vlastimil-8-6-6  0333
7.Kroutil TomášMatula Jaroslav-6-1-8  0334
8.Dohnálek OndřejOdehnal Jakub94-3-5103244
9.Vysloužil RadekProkeš Lukáš868  3054
10.Kovačík RomanOrság Vlastimil7810  3064
11.Dohnálek OndřejMatula Jaroslav85-6-643274
12.Vysloužil RadekOdehnal Jakub-9-59-7 1375
13.Kovačík RomanProkeš Lukáš8-65-8-112376
14.Kroutil TomášOrság Vlastimil8-766 3186
15.Šolle RadovanMatula Jaroslav-7-97-5 1387
16.Kovačík RomanOdehnal Jakub-776-8-92388
17.Kroutil TomášProkeš Lukáš5-877 3198
18.Dohnálek OndřejOrság Vlastimil-487-12732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman22Matula Jaroslav22
Kroutil Tomáš22Odehnal Jakub31
Dohnálek Ondřej40Prokeš Lukáš13
Vysloužil Radek12Orság Vlastimil13
Šolle Radovan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29657:623STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Oto
Kubík David
 
 
Krudenc Martin
Netesal Jiří
 
 
92-78 3110
2.Galanda Tomáš
Vaculík Roman
 
 
Otáhal Bořek
Jarolím Tomáš
 
 
-689-783220
3.Holub OtoKrudenc Martin-910-97-152321
4.Kubík DavidOtáhal Bořek644  3031
5.Vaculík RomanNetesal Jiří-7-6-9  0332
6.Galanda TomášJarolím Tomáš8108  3042
7.Kubík DavidKrudenc Martin-98-7-6 1343
8.Vaculík RomanOtáhal Bořek-9-8-9  0344
9.Galanda TomášNetesal Jiří99-89 3154
10.Holub OtoJarolím Tomáš766  3064
11.Vaculík RomanKrudenc Martin977  3074
12.Galanda TomášOtáhal Bořek9-7-68-92375
13.Holub OtoNetesal Jiří-9-810-8 1376
14.Kubík DavidJarolím Tomáš-9 8793186
15.Galanda TomášKrudenc Martin10109  3096
16.Holub OtoOtáhal Bořek-9-11-9  0397
17.Kubík DavidNetesal Jiří9-77-8-32398
18.Vaculík RomanJarolím Tomáš679  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Oto13Krudenc Martin22
Kubík David22Otáhal Bořek31
Vaculík Roman22Netesal Jiří31
Galanda Tomáš31Jarolím Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41487:589TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wroblowský Michal
Frydrych Ondřej
 
 
Řehulka Michal
Cetkovský Martin
 
 
8-9-3-2 1301
2.Vykopal Jaroslav
Ludka Jaroslav
 
 
Milar Martin
Zich Petr ml.
 
 
6-5-8-9 1302
3.Ludka JaroslavZich Petr ml.-3-4-2  0303
4.Wroblowský MichalMilar Martin-8-9-5  0304
5.Frydrych OndřejCetkovský Martin8-9-6-4 1305
6.Vykopal JaroslavŘehulka Michal8-9-1-4 1306
7.Wroblowský MichalZich Petr ml.-8-6-5  0307
8.Frydrych OndřejMilar Martin7-9108 3117
9.Vykopal JaroslavCetkovský Martin6-7-6-8 1318
10.Ludka JaroslavŘehulka Michal13-59-393228
11.Frydrych OndřejZich Petr ml.-8-7-7  0329
12.Vykopal JaroslavMilar Martin896  3039
13.Ludka JaroslavCetkovský Martin-987-673249
14.Wroblowský MichalŘehulka Michal-7-5-3  03410
15.Vykopal JaroslavZich Petr ml.-5-10-5  03411
16.Ludka JaroslavMilar MartinWO    03412
17.Wroblowský MichalCetkovský MartinWO    30512
18.Frydrych OndřejŘehulka MichalWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ludka Jaroslav21Zich Petr ml.40
Wroblowský Michal03Milar Martin12
Frydrych Ondřej12Cetkovský Martin21
Vykopal Jaroslav13Řehulka Michal21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:39671:676TJ Sigma Cidemat Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
4-78-773210
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Válek Vít
Zemánek Petr
 
 
-8-19-6  0311
3.Jemelka LiborZemánek Petr-1052-893221
4.Sohr RadovanPalásek Jaromír11-688 3131
5.Klos OttoVálek Vít-10-10-6  0332
6.Němeček LadislavJaník Michal ml.-7-8-5  0333
7.Sohr RadovanZemánek Petr7-8-8-6 1334
8.Klos OttoPalásek Jaromír8-956 3144
9.Němeček LadislavVálek Vít-73513 3154
10.Jemelka LiborJaník Michal ml.-1098-1083264
11.Klos OttoZemánek Petr10-7-7-9 1365
12.Němeček LadislavOplocký Petr ml.86-85 3175
13.Jemelka LiborVálek Vít10-51-983285
14.Sohr RadovanJaník Michal ml.-7-7-6  0386
15.Němeček LadislavZemánek Petr-6-7-3  0387
16.Jemelka LiborOplocký Petr ml.-9-512463297
17.Sohr RadovanVálek Vít-9887 31107
18.Klos OttoJaník Michal ml.-7-14-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Libor40Zemánek Petr31
Sohr Radovan22Palásek Jaromír02
Klos Otto13Válek Vít13
Němeček Ladislav22Janík Michal ml.31
   Oplocký Petr ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:16563:399T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
Kalabis Petr
Jeřábek Jakub
 
 
7-7-8-7 1301
2.Coufal Ondřej
Coufal Igor
 
 
Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
836  3011
3.Šauer MilošKalabis Petr-7-9-7  0312
4.Suchý FilipKrátký Jan487  3022
5.Černoch Alois st.Jeřábek Jakub-111298 3132
6.Coufal OndřejKadlčík Vlastimil635  3042
7.Suchý FilipKalabis Petr-4-10-4  0343
8.Černoch Alois st.Krátký Jan4105  3053
9.Coufal OndřejJeřábek Jakub647  3063
10.Šauer MilošKadlčík Vlastimil324  3073
11.Černoch Alois st.Kalabis Petr6-7-3-6 1374
12.Coufal OndřejKrátký Jan927  3084
13.Šauer MilošJeřábek Jakub472  3094
14.Suchý FilipKadlčík Vlastimil558  30104
15.Coufal OndřejKalabis Petr-6-6-6  03105
16.Šauer MilošKrátký JanWO    30115
17.Suchý FilipJeřábek Jakub676  30125
18.Černoch Alois st.Kadlčík Vlastimil555  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Miloš21Kalabis Petr40
Suchý Filip31Krátký Jan03
Černoch Alois st.31Jeřábek Jakub04
Coufal Ondřej31Kadlčík Vlastimil04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:Halfar Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Kocián Martin
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Trunkát Dalibor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28663:629TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
-137-7-6 1301
2.Zbořil Radek
Kocián Martin
 
 
Lužný Petr
Běhal Jiří st.
 
 
874  3011
3.Kocián MartinSedláček Jiří-9-8-7  0312
4.Halfar VáclavHrůza Petr-8968 3122
5.Zbořil RadekBěhal Jiří st.656  3032
6.Trunkát DaliborLužný Petr-24-5983242
7.Halfar VáclavSedláček Jiří59-0-893252
8.Zbořil RadekHrůza Petr10-6-61193262
9.Trunkát DaliborBěhal Jiří st.-44-7-3 1363
10.Kocián MartinLužný Petr9-7105 3173
11.Zbořil RadekSedláček Jiří-845-383283
12.Trunkát DaliborHrůza Petr1088  3093
13.Kocián MartinBěhal Jiří st.887  30103
14.Halfar VáclavLužný Petr767  30113
15.Trunkát DaliborSedláček Jiří-7-489832123
16.Kocián MartinHrůza Petr-7-9-8  03124
17.Halfar VáclavBěhal Jiří st.-789-8-923125
18.Zbořil RadekLužný Petr-9768 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocián Martin22Sedláček Jiří13
Halfar Václav31Hrůza Petr13
Zbořil Radek40Běhal Jiří st.22
Trunkát Dalibor31Lužný Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy