Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:43620:703TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka Lukáš
Šikl Richard
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
-3-5-7  0301
2.Šoc Milan
Jarolím Tomáš
 
 
Lužný Petr
Běhal Jiří st.
 
 
-9-910-5 1302
3.Jarolím TomášLužný Petr-88-5-9 1303
4.Šikl RichardSedláček Jiří-8-877-62304
5.Červinka LukášHrůza Petr-5-9-7  0305
6.Šoc MilanBěhal Jiří st.-897-883215
7.Šikl RichardLužný Petr-3-5-10  0316
8.Červinka LukášSedláček Jiří-5-7-8  0317
9.Šoc MilanHrůza Petr578  3027
10.Jarolím TomášBěhal Jiří st.-5-99-5 1328
11.Červinka LukášLužný Petr8-7-6-5 1329
12.Šoc MilanSedláček Jiří8-99-9103239
13.Jarolím TomášHrůza Petr-98-7-13 13310
14.Šikl RichardBěhal Jiří st.8-89-8732410
15.Šoc MilanLužný Petr889  30510
16.Jarolím TomášSedláček Jiří87-8-7932610
17.Šikl RichardHrůza Petr-788-7832710
18.Červinka LukášBěhal Jiří st.-7-8-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarolím Tomáš13Lužný Petr31
Šikl Richard22Sedláček Jiří22
Červinka Lukáš04Hrůza Petr22
Šoc Milan40Běhal Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:Orság Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Kojetín, dudikovaRozhodčí:Prokeš Lukáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Odehnal Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:27554:504TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Lukáš
Orság Vlastimil
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
-14-10-8  0301
2.Odehnal Jakub
Matula Jaroslav
 
 
Krátký Jan
Kadlčík Vlastimil
 
 
139  3011
3.Prokeš LukášKalabis Petr-3-6-5  0312
4.Odehnal JakubMikuš Michal-98-11-7 1313
5.Orság VlastimilKrátký Jan486  3023
6.Matula JaroslavKadlčík Vlastimil533  3033
7.Odehnal JakubKalabis Petr-9-7-8  0334
8.Orság VlastimilMikuš Michal-9-5-3  0335
9.Matula JaroslavKrátký Jan325  3045
10.Prokeš LukášKadlčík Vlastimil771  3055
11.Orság VlastimilKalabis Petr-9-10-2  0356
12.Matula JaroslavMikuš Michal36-911 3166
13.Prokeš LukášKrátký Jan6-987 3176
14.Odehnal JakubKadlčík Vlastimil898  3086
15.Matula JaroslavKalabis Petr-9-6-14  0387
16.Prokeš LukášMikuš Michal-7-4-9  0388
17.Odehnal JakubKrátký Jan-71189 3198
18.Orság VlastimilKadlčík Vlastimil789  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokeš Lukáš22Kalabis Petr40
Odehnal Jakub22Mikuš Michal31
Orság Vlastimil22Krátký Jan04
Matula Jaroslav31Kadlčík Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35673:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vémola Martin
Suchý Filip
 
 
Palásek Jaromír
Diviš Marek
 
 
-788-7103210
2.Běhal Jeroným
Černoch Alois st.
 
 
Zemánek Petr
Válek Vít
 
 
-46-69-82311
3.Běhal JeronýmZemánek Petr-108-8-7 1312
4.Černoch Alois st.Válek Vít-84-8-7 1313
5.Suchý FilipPalásek Jaromír5-688 3123
6.Vémola MartinDiviš Marek466  3033
7.Černoch Alois st.Zemánek Petr-5-10103-82334
8.Suchý FilipVálek Vít-6-7-8  0335
9.Vémola MartinPalásek Jaromír-86-5693245
10.Běhal JeronýmDiviš Marek4-74-733255
11.Suchý FilipZemánek Petr7-9-95-92356
12.Vémola MartinVálek Vít53-611 3166
13.Běhal JeronýmPalásek Jaromír887  3076
14.Černoch Alois st.Diviš Marek152  3086
15.Vémola MartinZemánek Petr7-7-9-8 1387
16.Běhal JeronýmVálek Vít-6-5-7  0388
17.Černoch Alois st.Palásek Jaromír-75-87-42389
18.Suchý FilipDiviš Marek479  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jeroným22Zemánek Petr40
Černoch Alois st.13Válek Vít31
Suchý Filip22Palásek Jaromír13
Vémola Martin31Diviš Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:Halfar Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Kocián Martin
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Trunkát Dalibor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:10612:297TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Ondřej
Halfar Václav
 
 
Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
-798-8-32301
2.Zbořil Radek
Kocián Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Zbořil RadekMilar Martin977  3021
4.Halfar VáclavCetkovský Martin878  3031
5.Kocián MartinŘehulka Michal6-8-79-62332
6.Trunkát DaliborWO    3042
7.Halfar VáclavMilar Martin7712  3052
8.Kocián MartinCetkovský Martin898  3062
9.Trunkát DaliborŘehulka Michal-11-8-7  0363
10.Zbořil RadekWO    3073
11.Kocián MartinMilar Martin452  3083
12.Trunkát DaliborCetkovský MartinWO    3093
13.Zbořil RadekŘehulka Michal10-488 31103
14.Halfar VáclavWO    30113
15.Trunkát DaliborMilar MartinWO    30123
16.Zbořil RadekCetkovský Martin658  30133
17.Halfar VáclavŘehulka MichalWO    30143
18.Kocián MartinWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zbořil Radek30Milar Martin03
Halfar Václav20Cetkovský Martin03
Kocián Martin21Řehulka Michal21
Trunkát Dalibor01   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:37468:552T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykopal Jaroslav
Ludka Jaroslav
 
 
Běhal Milan
Kovačík Roman
 
 
-7-12-16  0301
2.Frydrych Ondřej
Wroblowský Michal
 
 
Dohnálek Ondřej
Kadlčík Jiří
 
 
-4-6-3  0302
3.Vykopal JaroslavKovačík Roman-9-576-92303
4.Ludka JaroslavBěhal Milan-8-510-9 1304
5.Frydrych OndřejDohnálek Ondřej-5-6-10  0305
6.Wroblowský MichalKadlčík Jiří-75-7-7 1306
7.Ludka JaroslavKovačík Roman-5-2-6  0307
8.Frydrych OndřejBěhal Milan71011  3017
9.Wroblowský MichalDohnálek Ondřej-6-10-7  0318
10.Vykopal JaroslavKadlčík Jiří679  3028
11.Frydrych OndřejKovačík Roman-7-5-6  0329
12.Wroblowský MichalBěhal Milan-6-5-7  03210
13.Vykopal JaroslavDohnálek Ondřej-9989 31310
14.Ludka JaroslavKadlčík Jiří8156  30410
15.Wroblowský MichalKovačík RomanWO    03411
16.Vykopal JaroslavBěhal MilanWO    30511
17.Ludka JaroslavDohnálek OndřejWO    03512
18.Frydrych OndřejKadlčík JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykopal Jaroslav21Kovačík Roman30
Ludka Jaroslav12Běhal Milan21
Frydrych Ondřej12Dohnálek Ondřej21
Wroblowský Michal03Kadlčík Jiří12
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36641:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Kubík David
Holub Oto
 
 
9107  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Galanda Tomáš
Vaculík Roman
 
 
3-8-12-5 1311
3.Jemelka IvanGalanda Tomáš-9-2-8  0312
4.Sohr RadovanKubík David-927-1093222
5.Klos OttoHolub Oto4-8-9-9 1323
6.Jemelka LiborVaculík Roman-86-9-7 1324
7.Sohr RadovanGalanda Tomáš79-9-1083234
8.Klos OttoKubík David6-677 3144
9.Jemelka LiborHolub Oto7-833 3154
10.Jemelka IvanVaculík Roman-2-7-8  0355
11.Klos OttoGalanda Tomáš-12-6-7  0356
12.Jemelka LiborKubík David4310  3066
13.Jemelka IvanHolub Oto-87117 3176
14.Sohr RadovanVaculík Roman-10-9-9  0377
15.Jemelka LiborGalanda Tomáš-6-8109-82378
16.Jemelka IvanKubík David-9-923113288
17.Sohr RadovanHolub Oto977  3098
18.Klos OttoVaculík Roman-3-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan22Galanda Tomáš31
Sohr Radovan31Kubík David04
Klos Otto13Holub Oto13
Jemelka Libor22Vaculík Roman40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS