Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:59Konec
utkání
17:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42697:753SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Ivan
Jemelka Libor
 
 
Otáhal Bořek
Jarolím Tomáš
 
 
-8-881193210
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Hejduk Pavel
Zlámal Jaromír
 
 
-4-68-6 1311
3.Jemelka IvanJarolím Tomáš10-5-810-122312
4.Sohr RadovanOtáhal Bořek-106-4783222
5.Klos OttoHejduk Pavel-6-10-5  0323
6.Jemelka LiborZlámal Jaromír75-74 3133
7.Sohr RadovanJarolím Tomáš-11-10107-102334
8.Klos OttoOtáhal Bořek-6-5-7  0335
9.Jemelka LiborHejduk Pavel-91212-663245
10.Jemelka IvanZlámal Jaromír-39-8-8 1346
11.Klos OttoJarolím Tomáš12-10-5-6 1347
12.Jemelka LiborOtáhal Bořek9-8-119-102348
13.Jemelka IvanHejduk Pavel6107  3058
14.Sohr RadovanZlámal Jaromír-7-59-9 1359
15.Jemelka LiborJarolím Tomáš5-49-323269
16.Jemelka IvanOtáhal Bořek-76814 3179
17.Sohr RadovanHejduk Pavel8-97-883289
18.Klos OttoZlámal Jaromír-9-3-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan22Jarolím Tomáš31
Sohr Radovan22Otáhal Bořek22
Klos Otto04Hejduk Pavel13
Jemelka Libor31Zlámal Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38571:603TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykopal Jaroslav
Ludka Jaroslav
 
 
Matula Jaroslav
Odehnal Jakub
 
 
5910  3010
2.Ludka Jan
Frydrych Ondřej
 
 
Prokeš Lukáš
Orság Vlastimil
 
 
-4-3-6  0311
3.Frydrych OndřejMatula Jaroslav-8-88-5 1312
4.Ludka JaroslavOdehnal Jakub9-6-4243222
5.Ludka JanProkeš Lukáš-510-6-3 1323
6.Vykopal JaroslavOrság Vlastimil58-510 3133
7.Ludka JaroslavMatula Jaroslav5-85-673243
8.Ludka JanOdehnal Jakub-8-7-6  0344
9.Vykopal JaroslavProkeš Lukáš397  3054
10.Frydrych OndřejOrság Vlastimil-8-9-7  0355
11.Ludka JanMatula Jaroslav-73-910-52356
12.Vykopal JaroslavOdehnal Jakub-7-76353266
13.Frydrych OndřejProkeš Lukáš-8-7-7  0367
14.Ludka JaroslavOrság Vlastimil46-105 3177
15.Vykopal JaroslavMatula Jaroslav3108  3087
16.Frydrych OndřejOdehnal Jakub-4-8-8  0388
17.Ludka JaroslavProkeš Lukáš-8-95-7 1389
18.Ludka JanOrság Vlastimil-6-2-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frydrych Ondřej04Matula Jaroslav22
Ludka Jaroslav31Odehnal Jakub22
Ludka Jan04Prokeš Lukáš31
Vykopal Jaroslav40Orság Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29691:640STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Oto
Galanda Tomáš
 
 
Suchý Filip
Běhal Jeroným
 
 
-8787 3110
2.Kubík David
Strohalm Zdeněk
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
-6879 3120
3.Strohalm ZdeněkŠauer Miloš-85-68-92321
4.Galanda TomášČernoch Alois st.-65-6753231
5.Holub OtoBěhal Jeroným67-4-573241
6.Kubík DavidSuchý Filip8-678 3151
7.Galanda Tomᚊauer Miloš69-911 3161
8.Holub OtoČernoch Alois st.9-6-8753271
9.Kubík DavidBěhal Jeroným8-769 3181
10.Strohalm ZdeněkSuchý Filip94-5-9-102382
11.Holub OtoŠauer Miloš-8-7-7  0383
12.Kubík DavidČernoch Alois st.-9-10-4  0384
13.Strohalm ZdeněkBěhal Jeroným-9-88-6 1385
14.Galanda TomášSuchý Filip893  3095
15.Kubík DavidŠauer Miloš969  30105
16.Strohalm ZdeněkČernoch Alois st.57-68 31115
17.Galanda TomášBěhal Jeroným897  30125
18.Holub OtoSuchý Filip8-7-65832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strohalm Zdeněk13Šauer Miloš22
Galanda Tomáš40Černoch Alois st.13
Holub Oto31Běhal Jeroným13
Kubík David31Suchý Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Kovačík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:50475:671TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Jakub
Beneš Kryštof
 
 
Kocián Martin
Zbořil Radek
 
 
-5-9-2  0301
2.Kovačík Roman
Kadlčík Jiří
 
 
Halfar Václav
Začal Martin
 
 
-78-913-62302
3.Kovačík RomanHalfar Václav-698-753212
4.Kadlčík JiříZbořil Radek-6-96-9 1313
5.Beneš KryštofZačal Martin6-7-4-4 1314
6.Sklenář JakubKocián Martin-12-3-9  0315
7.Kadlčík JiříHalfar Václav-11-36-7 1316
8.Beneš KryštofZbořil Radek-7-3-5  0317
9.Sklenář JakubZačal Martin-8-11-9  0318
10.Kovačík RomanKocián Martin79-68 3128
11.Beneš KryštofHalfar Václav-8-9-6  0329
12.Sklenář JakubZbořil Radek-2-1-6  03210
13.Kovačík RomanZačal Martin3-87-9132310
14.Kadlčík JiříKocián Martin-79-10-9 13311
15.Sklenář JakubHalfar Václav-78-7-6 13312
16.Kovačík RomanZbořil RadekWO    03313
17.Kadlčík JiříZačal MartinWO    03314
18.Beneš KryštofKocián Martin-7-6-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovačík Roman30Halfar Václav31
Kadlčík Jiří03Zbořil Radek30
Beneš Kryštof04Začal Martin21
Sklenář Jakub04Kocián Martin31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40555:662TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
Lužný Petr
Běhal Jiří st.
 
 
-10-9-7  0301
2.Sedlář Jan
Milar Martin
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
99-9-1093211
3.Milar MartinSedláček Jiří-3-5-10  0312
4.Řehulka MichalHrůza Petr-6-48-10 1313
5.Sedlář JanBěhal Jiří st.-6-84483223
6.Cetkovský MartinLužný Petr-4-3-2  0324
7.Řehulka MichalSedláček Jiří-3-789-82325
8.Sedlář JanHrůza Petr-11-7-8  0326
9.Cetkovský MartinBěhal Jiří st.6810  3036
10.Milar MartinLužný Petr6-895 3146
11.Sedlář JanSedláček Jiří-7-4-5  0347
12.Cetkovský MartinHrůza Petr6-898 3157
13.Milar MartinBěhal Jiří st.6-8-910-92358
14.Řehulka MichalLužný Petr78-108 3168
15.Cetkovský MartinSedláček Jiří-4-3-7  0369
16.Milar MartinHrůza Petr9-49-2-723610
17.Řehulka MichalBěhal Jiří st.869  30710
18.Sedlář JanLužný PetrWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milar Martin13Sedláček Jiří40
Řehulka Michal22Hrůza Petr31
Sedlář Jan12Běhal Jiří st.13
Cetkovský Martin22Lužný Petr12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33711:660TJ Sokol Němčice nad Hanou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Kalabis Petr
Jeřábek Jakub
 
 
-11-1077-62301
2.Zemánek Petr
Válek Vít
 
 
Krátký Jan
Mikuš Michal
 
 
5107  3011
3.Válek VítKalabis Petr-4-66-8 1312
4.Zemánek PetrMikuš Michal-911-10683222
5.Palásek JaromírJeřábek Jakub-97-9983232
6.Janík Michal ml.Krátký Jan389  3042
7.Zemánek PetrKalabis Petr8-9-4-6 1343
8.Palásek JaromírMikuš Michal-76WO  3153
9.Janík Michal ml.Jeřábek Jakub1214-811 3163
10.Válek VítKrátký Jan610-610 3173
11.Palásek JaromírKalabis Petr-6-5-9  0374
12.Janík Michal ml.Mikuš Michal-9-995-72375
13.Válek VítJeřábek Jakub-8749 3185
14.Zemánek PetrKrátký Jan684  3095
15.Janík Michal ml.Kalabis Petr-11-4-5  0396
16.Válek VítMikuš Michal4-7-9-5 1397
17.Zemánek PetrJeřábek Jakub87-9-101532107
18.Palásek JaromírKrátký Jan-862-7832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Vít22Kalabis Petr40
Zemánek Petr31Mikuš Michal22
Palásek Jaromír31Jeřábek Jakub04
Janík Michal ml.22Krátký Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS