Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
     0301
2.Šikl Richard
Červinka Lukáš
 
 
Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
-7677 3111
3.Šikl RichardVálek Vít8-869 3121
4.Červinka LukášJaník Michal ml.11-897 3131
5.Čada HynekPalásek Jaromír119-69 3141
6.Oplocký Petr ml.     0342
7.Červinka LukášVálek Vít-105-6-8 1343
8.Čada HynekJaník Michal ml.-8-9-11  0344
9.Palásek Jaromír     0345
10.Šikl RichardOplocký Petr ml.-6856 3155
11.Čada HynekVálek Vít-79-310103265
12.Janík Michal ml.     0366
13.Šikl RichardPalásek Jaromír159  3076
14.Červinka LukášOplocký Petr ml.-3-6-8  0377
15.Válek Vít     0378
16.Šikl RichardJaník Michal ml.5-4-61163288
17.Červinka LukášPalásek Jaromír8-6812 3198
18.Čada HynekOplocký Petr ml.-6124-5-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šikl Richard40Válek Vít22
Červinka Lukáš22Janík Michal ml.22
Čada Hynek22Palásek Jaromír13
04Oplocký Petr ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:14582:319TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Jaroslav
Prokeš Lukáš
 
 
Milar Martin
Řehulka Michal
 
 
843  3010
2.Odehnal Jakub
Orság Vlastimil
 
 

 
 
WO    3020
3.Orság VlastimilZich Petr st.4-8124 3130
4.Odehnal JakubMilar Martin-8-14-10  0331
5.Matula JaroslavŘehulka Michal19-67 3141
6.Prokeš LukášWO    3051
7.Odehnal JakubZich Petr st.-10-9-9  0352
8.Matula JaroslavMilar Martin694  3062
9.Prokeš LukášŘehulka Michal-7-8-6  0363
10.Orság VlastimilWO    3073
11.Matula JaroslavZich Petr st.458  3083
12.Prokeš LukášMilar Martin998  3093
13.Orság VlastimilŘehulka Michal-8-7-6  0394
14.Odehnal JakubWO    30104
15.Prokeš LukášZich Petr st.8108  30114
16.Orság VlastimilMilar Martin666  30124
17.Odehnal JakubŘehulka MichalWO    30134
18.Matula JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Orság Vlastimil21Zich Petr st.13
Odehnal Jakub02Milar Martin13
Matula Jaroslav30Řehulka Michal21
Prokeš Lukáš21   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15639:489TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Dohnálek Ondřej
Kroutil Tomáš
 
 
872  3010
2.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Kadlčík Jiří
Sklenář Jakub
 
 
1812-86 3120
3.Hrůza PetrDohnálek Ondřej768  3030
4.Sedláček JiříKadlčík Jiří468  3040
5.Lužný PetrKroutil Tomáš-9-7-7  0341
6.Běhal Jiří st.Sklenář Jakub786  3051
7.Sedláček JiříDohnálek Ondřej796  3061
8.Lužný PetrKadlčík Jiří899  3071
9.Běhal Jiří st.Kroutil Tomáš-84810 3181
10.Hrůza PetrSklenář Jakub-119-119143291
11.Lužný PetrDohnálek Ondřej767  30101
12.Běhal Jiří st.Kadlčík Jiří76-8-9-623102
13.Hrůza PetrKroutil Tomáš7-899 31112
14.Sedláček JiříSklenář Jakub785  30122
15.Běhal Jiří st.Dohnálek OndřejWO    30132
16.Hrůza PetrKadlčík JiříWO    03133
17.Sedláček JiříKroutil TomášWO    30143
18.Lužný PetrSklenář Jakub9-1278 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Petr30Dohnálek Ondřej03
Sedláček Jiří30Kadlčík Jiří12
Lužný Petr31Kroutil Tomáš12
Běhal Jiří st.21Sklenář Jakub04
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:36474:560STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Kadlčík Vlastimil
 
 
Kubík David
Cápík Antonín
 
 
876  3010
2.Krátký Jan
Daněček Zdeněk
 
 
Holub Oto
Vaculík Roman
 
 
-6-5-7  0311
3.Krátký JanKubík David10-45-3-82312
4.Kadlčík VlastimilCápík Antonín-8-5-6  0313
5.Daněček ZdeněkHolub Oto-88-10-8 1314
6.Kalabis PetrGalanda Tomáš1043  3024
7.Kadlčík VlastimilKubík David-5-7-6  0325
8.Daněček ZdeněkCápík Antonín-79-7-14 1326
9.Kalabis PetrHolub Oto653  3036
10.Krátký JanGalanda Tomáš-2-8-3  0337
11.Daněček ZdeněkKubík David9-79-9-62338
12.Kalabis PetrCápík Antonín587  3048
13.Krátký JanHolub Oto-3-3-5  0349
14.Kadlčík VlastimilGalanda Tomáš-5-5-7  03410
15.Kalabis PetrKubík David5310  30510
16.Krátký JanCápík Antonín486  30610
17.Kadlčík VlastimilHolub Oto-5-6-9  03611
18.Daněček ZdeněkGalanda TomášWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Jan13Kubík David31
Kadlčík Vlastimil04Cápík Antonín22
Daněček Zdeněk03Holub Oto31
Kalabis Petr40Galanda Tomáš21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:11613:266T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vémola Martin
Suchý Filip
 
 
Vykopal Jaroslav
Ludka Jan
 
 
-16-98-12 1301
2.Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 

 
 
WO    3011
3.Vémola MartinLudka Jan858  3021
4.Šauer MilošVykopal Jaroslav784  3031
5.Běhal JeronýmLudka Jaroslav-6-7-9  0332
6.Černoch Alois st.WO    3042
7.Šauer MilošLudka Jan443  3052
8.Běhal JeronýmVykopal Jaroslav-86-9963262
9.Černoch Alois st.Ludka Jaroslav424  3072
10.Vémola MartinWO    3082
11.Běhal JeronýmLudka Jan536  3092
12.Černoch Alois st.Vykopal Jaroslav-7-108-3 1393
13.Vémola MartinLudka Jaroslav787  30103
14.Šauer MilošWO    30113
15.Černoch Alois st.Ludka JanWO    30123
16.Vémola MartinVykopal JaroslavWO    30133
17.Šauer MilošLudka JaroslavWO    30143
18.Běhal JeronýmWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vémola Martin20Ludka Jan03
Šauer Miloš20Vykopal Jaroslav12
Běhal Jeroným21Ludka Jaroslav12
Černoch Alois st.11   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:Halfar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Tlach
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:43938
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22674:586TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Radek
Tlach Miroslav
 
 
Jemelka Ivan
Jemelka Libor
 
 
5-6-7-9 1301
2.Halfar Václav
Kocián Martin
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-84-5683211
3.Zbořil RadekJemelka Ivan10910  3021
4.Tlach MiroslavSohr Radovan118-84 3131
5.Halfar VáclavKlos Otto-96511 3141
6.Kocián MartinJemelka Libor-71084 3151
7.Tlach MiroslavJemelka Ivan4-14-8-11 1352
8.Halfar VáclavSohr Radovan7710  3062
9.Kocián MartinKlos Otto894  3072
10.Zbořil RadekJemelka Libor7-778 3182
11.Halfar VáclavJemelka Ivan1298  3092
12.Kocián MartinSohr Radovan8-86-8332102
13.Zbořil RadekKlos Otto578  30112
14.Tlach MiroslavJemelka Libor82-117 31122
15.Kocián MartinJemelka Ivan5-4-135-523123
16.Zbořil RadekSohr Radovan879  30133
17.Tlach MiroslavKlos Otto9-996 31143
18.Halfar VáclavJemelka LiborWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zbořil Radek40Jemelka Ivan22
Tlach Miroslav31Sohr Radovan04
Halfar Václav30Klos Otto04
Kocián Martin31Jemelka Libor03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS