Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33586:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jeroným
Černoch Alois st.
 
 
Čada Hynek
Šikl Richard
 
 
98-87 3110
2.Šauer Miloš
Kubánek Martin
 
 
Otáhal Bořek
Hejduk Pavel
 
 
-9-6-12  0311
3.Šauer MilošŠikl Richard975  3021
4.Kubánek MartinČada Hynek97-6-793231
5.Běhal JeronýmHejduk Pavel87-3-10-72332
6.Černoch Alois st.Otáhal Bořek-85-7-3 1333
7.Kubánek MartinŠikl Richard-8-7-6  0334
8.Běhal JeronýmČada Hynek9-9125 3144
9.Černoch Alois st.Hejduk Pavel988  3054
10.Šauer MilošOtáhal Bořek-9-7-6  0355
11.Běhal JeronýmŠikl Richard-8-64-8 1356
12.Černoch Alois st.Čada Hynek9-974 3166
13.Šauer MilošHejduk Pavel-8946 3176
14.Kubánek MartinOtáhal Bořek-5-10-6  0377
15.Černoch Alois st.Šikl Richard5512  3087
16.Šauer MilošČada Hynek1097  3097
17.Kubánek MartinHejduk Pavel9-2-6-8 1398
18.Běhal JeronýmOtáhal Bořek-5-2-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Miloš31Šikl Richard22
Kubánek Martin13Čada Hynek04
Běhal Jeroným13Hejduk Pavel22
Černoch Alois st.31Otáhal Bořek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:Zbořil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Kocián
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Trunkát
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17639:472TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Radek
Tlach Miroslav
 
 
Matula Jaroslav
Odehnal Jakub
 
 
76-113 3110
2.Trunkát Dalibor
Kocián Martin
 
 
Orság Vlastimil
Prokeš Lukáš
 
 
758  3020
3.Trunkát DaliborOdehnal Jakub-87-44-42321
4.Zbořil RadekMatula Jaroslav956  3031
5.Kocián MartinProkeš Lukáš-8-355-42332
6.Tlach MiroslavOrság Vlastimil-9-7-6  0333
7.Zbořil RadekOdehnal Jakub10107  3043
8.Kocián MartinMatula Jaroslav10112  3053
9.Tlach MiroslavProkeš Lukáš-8989 3163
10.Trunkát DaliborOrság Vlastimil-76-9-4 1364
11.Kocián MartinOdehnal Jakub-8565 3174
12.Tlach MiroslavMatula Jaroslav108-84 3184
13.Trunkát DaliborProkeš Lukáš556  3094
14.Zbořil RadekOrság Vlastimil658  30104
15.Tlach MiroslavOdehnal JakubWO    30114
16.Trunkát DaliborMatula Jaroslav1078  30124
17.Zbořil RadekProkeš Lukáš99-78 31134
18.Kocián MartinOrság VlastimilWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trunkát Dalibor22Odehnal Jakub12
Zbořil Radek40Matula Jaroslav04
Kocián Martin21Prokeš Lukáš13
Tlach Miroslav21Orság Vlastimil21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46454:649TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
-6-5-4  0301
2.Ludka Jan
Wroblowský Michal
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
-13-6-7  0302
3.Wroblowský MichalSedláček Jiří-4-4-6  0303
4.Ludka JanHrůza Petr-6-8-8  0304
5.Ludka JaroslavLužný Petr-8798 3114
6.Frydrych OndřejBěhal Jiří st.-78-5673224
7.Ludka JanSedláček Jiří-5-5-5  0325
8.Ludka JaroslavHrůza Petr899  3035
9.Frydrych OndřejLužný Petr-59-5-8 1336
10.Wroblowský MichalBěhal Jiří st.-4-9-5  0337
11.Ludka JaroslavSedláček Jiří3-869 3147
12.Frydrych OndřejHrůza Petr-6-89-6 1348
13.Wroblowský MichalLužný Petr10-8-5-8 1349
14.Ludka JanBěhal Jiří st.7-69-5-1123410
15.Frydrych OndřejSedláček Jiří-13-5-8  03411
16.Wroblowský MichalHrůza Petr-8-8-5  03412
17.Ludka JanLužný PetrWO    03413
18.Ludka JaroslavBěhal Jiří st.WO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wroblowský Michal04Sedláček Jiří31
Ludka Jan03Hrůza Petr31
Ludka Jaroslav30Lužný Petr21
Frydrych Ondřej13Běhal Jiří st.21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15593:432TJ Sigma Cidemat Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Ivan
Jemelka Libor
 
 
Kalabis Petr
Jeřábek Jakub
 
 
-757-953210
2.Sohr Radovan
Vítek Zdeněk
 
 
Kadlčík Vlastimil
Horna Michal I.
 
 
887  3020
3.Jemelka IvanKalabis Petr-7-8-7  0321
4.Sohr RadovanJeřábek Jakub788  3031
5.Jemelka LiborKadlčík Vlastimil726  3041
6.Vítek ZdeněkHorna Michal I.485  3051
7.Sohr RadovanKalabis Petr-9-6-5  0352
8.Jemelka LiborJeřábek Jakub1812  3062
9.Vítek ZdeněkKadlčík Vlastimil877  3072
10.Jemelka IvanHorna Michal I.242  3082
11.Jemelka LiborKalabis Petr-5-6-6  0383
12.Vítek ZdeněkJeřábek Jakub8-896 3193
13.Jemelka IvanKadlčík Vlastimil166  30103
14.Sohr RadovanHorna Michal I.5810  30113
15.Vítek ZdeněkKalabis Petr7-49-10-823114
16.Jemelka IvanJeřábek Jakub586  30124
17.Sohr RadovanKadlčík Vlastimil773  30134
18.Jemelka LiborHorna Michal I.261  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jemelka Ivan31Kalabis Petr40
Sohr Radovan31Jeřábek Jakub04
Jemelka Libor31Kadlčík Vlastimil04
Vítek Zdeněk31Horna Michal I.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39635:631TJ Sokol Němčice nad Hanou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačík Roman
Kroutil Tomáš
 
 
Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
-9-8-9  0301
2.Kadlčík Jiří
Sklenář Jakub
 
 
Válek Vít
Zemánek Petr
 
 
-5-4-8  0302
3.Kovačík RomanVálek Vít-11-9-8  0303
4.Kroutil TomášJaník Michal ml.-7798 3113
5.Kadlčík JiříPalásek Jaromír-5-589-132314
6.Sklenář JakubZemánek Petr-8-5-7  0315
7.Kroutil TomášVálek Vít77-5-953225
8.Kadlčík JiříJaník Michal ml.9-88-7-72326
9.Sklenář JakubPalásek Jaromír-6848 3136
10.Kovačík RomanZemánek Petr-102-7-2 1337
11.Kadlčík JiříVálek Vít375  3047
12.Sklenář JakubJaník Michal ml.-1010-8-6 1348
13.Kovačík RomanPalásek Jaromír55-8-17-92349
14.Kroutil TomášZemánek Petr-275-973259
15.Sklenář JakubVálek Vít-7-95-7 13510
16.Kovačík RomanJaník Michal ml.937  30610
17.Kroutil TomášPalásek JaromírWO    30710
18.Kadlčík JiříZemánek Petr-99-6-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovačík Roman13Válek Vít22
Kroutil Tomáš30Janík Michal ml.22
Kadlčík Jiří13Palásek Jaromír21
Sklenář Jakub13Zemánek Petr31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK Přerov, Petřivalského 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20680:573STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík David
Holub Oto
 
 
Sedlář Jan
Milar Martin
 
 
798  3010
2.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Zich Petr st.
Dostál Jaromír
 
 
6-7811 3120
3.Galanda TomášMilar Martin793  3030
4.Vaculík RomanSedlář Jan697  3040
5.Holub OtoZich Petr st.101014  3050
6.Kubík DavidDostál Jaromír-94-8783260
7.Vaculík RomanMilar Martin7-9-8-8 1361
8.Holub OtoSedlář Jan9-98-8-82362
9.Kubík DavidZich Petr st.9-76-993272
10.Galanda TomášDostál Jaromír993  3082
11.Holub OtoMilar Martin8-7-8763292
12.Kubík DavidSedlář Jan8-7-8-9 1393
13.Galanda TomášZich Petr st.-9-9-10  0394
14.Vaculík RomanDostál Jaromír979  30104
15.Kubík DavidMilar Martin976  30114
16.Galanda TomášSedlář Jan855  30124
17.Vaculík RomanZich Petr st.978  30134
18.Holub OtoDostál Jaromír7-878 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galanda Tomáš31Milar Martin13
Vaculík Roman31Sedlář Jan22
Holub Oto31Zich Petr st.13
Kubík David31Dostál Jaromír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy