Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Lužný Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:31600:593TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Sedláček Jiří
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
879  3010
2.Stužka Oldřich st.
Lužný Petr
 
 
Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
-7-9-8  0311
3.Běhal Jiří st.Hejduk Pavel6-87-943221
4.Sedláček JiříKrudenc Martin8-594 3131
5.Stužka Oldřich st.Jarolím Tomáš-8-6-4  0332
6.Lužný PetrOtáhal Bořek4-465 3142
7.Sedláček JiříHejduk Pavel693  3052
8.Stužka Oldřich st.Krudenc Martin-7642 3162
9.Lužný PetrJarolím Tomáš-49-5943272
10.Běhal Jiří st.Otáhal Bořek-7-4-3  0373
11.Stužka Oldřich st.Hejduk Pavel-4-579-82374
12.Lužný PetrKrudenc Martin-377-8103284
13.Běhal Jiří st.Jarolím Tomáš894  3094
14.Sedláček JiříOtáhal Bořek567  30104
15.Lužný PetrHejduk Pavel-86-77932114
16.Běhal Jiří st.Krudenc Martin-9-10-6  03115
17.Sedláček JiříJarolím Tomáš-8-798432125
18.Stužka Oldřich st.Otáhal BořekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Hejduk Pavel13
Sedláček Jiří40Krudenc Martin13
Stužka Oldřich st.12Jarolím Tomáš13
Lužný Petr40Otáhal Bořek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:Krátký Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36527:583TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
786  3010
2.Krátký Jan
Kadlčík Vlastimil
 
 
Orság Vlastimil
Matula Jaroslav
 
 
-7-3-4  0311
3.Kadlčík VlastimilMatula Jaroslav-9-6-6  0312
4.Mikuš MichalOdehnal Jakub-4-119-8 1313
5.Krátký JanOrság Vlastimil-5-5-17  0314
6.Kalabis PetrProkeš Lukáš339  3024
7.Mikuš MichalMatula Jaroslav8-3-6993234
8.Krátký JanOdehnal Jakub-6-2-6  0335
9.Kalabis PetrOrság Vlastimil839  3045
10.Kadlčík VlastimilProkeš Lukáš-6-6-4  0346
11.Krátký JanMatula Jaroslav-97-9-3 1347
12.Kalabis PetrOdehnal Jakub11-109 3157
13.Kadlčík VlastimilOrság Vlastimil-5-6-7  0358
14.Mikuš MichalProkeš Lukáš-6-78993268
15.Kalabis PetrMatula Jaroslav874  3078
16.Kadlčík VlastimilOdehnal Jakub-7-8-9  0379
17.Mikuš MichalOrság Vlastimil-10768 3189
18.Krátký JanProkeš Lukáš-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Matula Jaroslav22
Mikuš Michal31Odehnal Jakub31
Krátký Jan04Orság Vlastimil22
Kalabis Petr40Prokeš Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39598:625T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Coufal Ondřej
Suchý Filip
 
 
-39-5-8 1301
2.Oplocký Petr ml.
Válek Vít
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
-8-76-7 1302
3.Oplocký Petr ml.Coufal Ondřej-7-6-6  0303
4.Palásek JaromírČernoch Alois st.-8-9-4  0304
5.Válek VítSuchý Filip-12-8101153214
6.Janík Michal ml.Šauer Miloš1011-7-8-42315
7.Palásek JaromírCoufal Ondřej-8-199-102316
8.Válek VítČernoch Alois st.8-66-9-82317
9.Janík Michal ml.Suchý Filip8410  3027
10.Oplocký Petr ml.Šauer Miloš-7-9-2  0328
11.Válek VítCoufal Ondřej-8-59-19 1329
12.Janík Michal ml.Černoch Alois st.6-876 3139
13.Oplocký Petr ml.Suchý Filip67-95 3149
14.Palásek JaromírŠauer Miloš-7-8-6  03410
15.Janík Michal ml.Coufal OndřejWO    30510
16.Oplocký Petr ml.Černoch Alois st.WO    03511
17.Palásek JaromírSuchý Filip-87-67632611
18.Válek VítŠauer MilošWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplocký Petr ml.12Coufal Ondřej30
Palásek Jaromír13Černoch Alois st.21
Válek Vít12Suchý Filip04
Janík Michal ml.21Šauer Miloš30
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41650:699TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
-4-4-9  0301
2.Sedlář Jan
Řehulka Michal
 
 
Halfar Václav
Kocián Martin
 
 
14-99-6-82302
3.Sedlář JanTlach Miroslav-766-853212
4.Řehulka MichalHalfar Václav-8-9-10  0313
5.Milar MartinZbořil Radek-4-89883223
6.Zich Petr ml.Kocián Martin7-65-183233
7.Řehulka MichalTlach Miroslav-8-1-9  0334
8.Milar MartinHalfar Václav9-4-7-10 1335
9.Zich Petr ml.Zbořil Radek6-77-7-42336
10.Sedlář JanKocián Martin-66-8-7 1337
11.Milar MartinTlach Miroslav-61488 3147
12.Zich Petr ml.Halfar Václav682  3057
13.Sedlář JanZbořil Radek-10-79753267
14.Řehulka MichalKocián Martin-6-4-9  0368
15.Zich Petr ml.Tlach Miroslav876  3078
16.Sedlář JanHalfar Václav-4-59473288
17.Řehulka MichalZbořil Radek-11-77-9 1389
18.Milar MartinKocián Martin8-76-10-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedlář Jan31Tlach Miroslav13
Řehulka Michal04Halfar Václav22
Milar Martin22Zbořil Radek22
Zich Petr ml.31Kocián Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23648:567T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
-86913 3110
2.Kroutil Tomáš
Sklenář Jakub
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
7-8-6-3 1311
3.Kovačík RomanLudka Jaroslav982  3021
4.Sklenář JakubVykopal Jaroslav-7-9-9  0322
5.Dohnálek OndřejLudka Jan556  3032
6.Kroutil TomášFrydrych Ondřej6-10-8793242
7.Sklenář JakubLudka Jaroslav-8-11-5  0343
8.Dohnálek OndřejVykopal Jaroslav89-107 3153
9.Kroutil TomášLudka Jan110-10-7-82354
10.Kovačík RomanFrydrych Ondřej989  3064
11.Dohnálek OndřejLudka Jaroslav97-37 3174
12.Kroutil TomášVykopal Jaroslav-7-3-7  0375
13.Kovačík RomanLudka Jan910-910 3185
14.Vysloužil RadekFrydrych Ondřej79-84 3195
15.Kroutil TomášLudka Jaroslav6135  30105
16.Kovačík RomanVykopal Jaroslav810-93 31115
17.Vysloužil RadekLudka Jan1063  30125
18.Dohnálek OndřejFrydrych Ondřej677  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman40Ludka Jaroslav13
Sklenář Jakub02Vykopal Jaroslav22
Dohnálek Ondřej40Ludka Jan13
Kroutil Tomáš22Frydrych Ondřej04
Vysloužil Radek20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Kubík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18683:556STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
107-87 3110
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Zobaník Jaroslav
Sohr Radovan
 
 
8-76-9-62311
3.Galanda TomášSohr Radovan6-766 3121
4.Kubík DavidZobaník Jaroslav99-78 3131
5.Vaculík RomanJemelka Libor885  3041
6.Holub OtoNěmeček Ladislav6-12-11273251
7.Kubík DavidSohr Radovan-6-7-9  0352
8.Vaculík RomanZobaník Jaroslav654  3062
9.Holub OtoJemelka Libor-98-9-7 1363
10.Galanda TomášNěmeček Ladislav769  3073
11.Vaculík RomanSohr Radovan7-8-9853283
12.Holub OtoZobaník Jaroslav878  3093
13.Galanda TomášJemelka Libor8177  30103
14.Kubík DavidNěmeček Ladislav9-78-7432113
15.Holub OtoSohr Radovan977  30123
16.Galanda TomášZobaník Jaroslav888  30133
17.Kubík DavidJemelka Libor9910  30143
18.Vaculík RomanNěmeček Ladislav766  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda Tomáš40Sohr Radovan13
Kubík David31Zobaník Jaroslav04
Vaculík Roman40Jemelka Libor13
Holub Oto31Němeček Ladislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS