Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Lužný Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42560:645TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Sedláček Jiří
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
-8764 3110
2.Lužný Petr
Hrůza Pavel
 
 
Orság Vlastimil
Matula Jaroslav
 
 
-3-10-3  0311
3.Běhal Jiří st.Matula Jaroslav-8-7-6  0312
4.Sedláček JiříOdehnal Jakub745  3022
5.Lužný PetrOrság Vlastimil-7-3-3  0323
6.Hrůza PavelProkeš Lukáš6-8-4-5 1324
7.Sedláček JiříMatula Jaroslav-68-78-42325
8.Lužný PetrOdehnal Jakub4-3-8763235
9.Hrůza PavelOrság Vlastimil8-4-6-3 1336
10.Běhal Jiří st.Prokeš Lukáš97-8-663246
11.Lužný PetrMatula Jaroslav-45-84-72347
12.Hrůza PavelOdehnal Jakub5-867 3157
13.Běhal Jiří st.Orság Vlastimil689  3067
14.Sedláček JiříProkeš Lukáš-9-7-4  0368
15.Hrůza PavelMatula Jaroslav-6-7-9  0369
16.Běhal Jiří st.Odehnal Jakub-4-3-2  03610
17.Sedláček JiříOrság Vlastimil-8-1067-823611
18.Lužný PetrProkeš Lukáš-6-679-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Matula Jaroslav40
Sedláček Jiří13Odehnal Jakub13
Lužný Petr13Orság Vlastimil31
Hrůza Pavel13Prokeš Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:Krátký Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:33524:549nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Hejduk Pavel
Jarolím Tomáš
 
 
689  3010
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
-6-7-5  0311
3.Kadlčík VlastimilHejduk Pavel-5-6-7  0312
4.Mikuš MichalKrudenc Martin-4575 3122
5.Krátký JanOtáhal Bořek-8-4-1  0323
6.Kalabis PetrJarolím Tomáš12-647 3133
7.Mikuš MichalHejduk Pavel678  3043
8.Krátký JanKrudenc Martin-611-79-62344
9.Kalabis PetrOtáhal Bořek22-77 3154
10.Kadlčík VlastimilJarolím Tomáš-6-1-5  0355
11.Krátký JanHejduk Pavel-10-6-3  0356
12.Kalabis PetrKrudenc Martin764  3066
13.Kadlčík VlastimilOtáhal Bořek-6-7-4  0367
14.Mikuš MichalJarolím Tomáš846  3077
15.Kalabis PetrHejduk Pavel33-87 3187
16.Kadlčík VlastimilKrudenc Martin-10-6-4  0388
17.Mikuš MichalOtáhal Bořek7-87-963298
18.Krátký JanJarolím Tomáš-6-10-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Hejduk Pavel22
Mikuš Michal40Krudenc Martin22
Krátký Jan04Otáhal Bořek22
Kalabis Petr40Jarolím Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47547:666TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
Trunkát Dalibor
Zbořil Radek
 
 
-8-856-82301
2.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
-69-9-6 1302
3.Válek VítKocián Martin-9-6-9  0303
4.Oplocký Petr ml.Trunkát Dalibor-4-3-4  0304
5.Palásek JaromírZbořil Radek-69-7493214
6.Janík Michal ml.Začal Martin11-5-87103224
7.Oplocký Petr ml.Kocián Martin10-8-8-4 1325
8.Palásek JaromírTrunkát Dalibor-8-7-10  0326
9.Janík Michal ml.Zbořil Radek6-388 3136
10.Válek VítZačal Martin-79-9-9 1337
11.Palásek JaromírKocián Martin3-1-7-4 1338
12.Janík Michal ml.Trunkát Dalibor-7-93-7 1339
13.Válek VítZbořil Radek5-8-89-623310
14.Oplocký Petr ml.Začal Martin-4-129-11 13311
15.Janík Michal ml.Kocián MartinWO    30411
16.Válek VítTrunkát Dalibor-8-11-10  03412
17.Oplocký Petr ml.Zbořil Radek-3-5-1  03413
18.Palásek JaromírZačal MartinWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Válek Vít04Kocián Martin30
Oplocký Petr ml.04Trunkát Dalibor40
Palásek Jaromír12Zbořil Radek22
Janík Michal ml.21Začal Martin21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30668:615TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Cetkovský Martin
 
 
Černoch Alois st.
Kubánek Martin
 
 
-72105 3110
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Coufal Ondřej
Vémola Martin
 
 
1032  3020
3.Sedlář JanCoufal Ondřej8-79-8-52321
4.Zich Petr ml.Černoch Alois st.976  3031
5.Milar MartinVémola Martin8-9105 3141
6.Cetkovský MartinKubánek Martin79-78 3151
7.Zich Petr ml.Coufal Ondřej3-11-96-52352
8.Milar MartinČernoch Alois st.-68-7783262
9.Cetkovský MartinVémola Martin-1085-9-52363
10.Sedlář JanKubánek Martin7-12-2463273
11.Milar MartinCoufal Ondřej-4-9-6  0374
12.Cetkovský MartinČernoch Alois st.8-575 3184
13.Řehulka MichalVémola Martin-6-3-9  0385
14.Zich Petr ml.Kubánek Martin1068  3095
15.Cetkovský MartinCoufal Ondřej-9-58-8 1396
16.Řehulka MichalČernoch Alois st.-7-810-6 1397
17.Zich Petr ml.Vémola Martin791  30107
18.Milar MartinKubánek Martin3-898 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan11Coufal Ondřej40
Zich Petr ml.31Černoch Alois st.13
Milar Martin31Vémola Martin22
Cetkovský Martin22Kubánek Martin04
Řehulka Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30571:591T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
10-97-7143210
2.Vysloužil Radek
Kroutil Tomáš
 
 
Sohr Radovan
Šuba Vojtěch st.
 
 
5-678 3120
3.Kovačík RomanJemelka Libor656  3030
4.Kroutil TomášSohr Radovan5-7-109-72331
5.Vysloužil RadekŠuba Vojtěch st.796  3041
6.Dohnálek OndřejNěmeček Ladislav9-1110-7-82342
7.Kroutil TomášJemelka Libor9-798 3152
8.Vysloužil RadekSohr Radovan-10874 3162
9.Dohnálek OndřejŠuba Vojtěch st.56-84 3172
10.Kovačík RomanNěmeček Ladislav-7194 3182
11.Vysloužil RadekJemelka Libor-13-11-9  0383
12.Dohnálek OndřejSohr Radovan-9510-7123293
13.Kovačík RomanŠuba Vojtěch st.125  30103
14.Kroutil TomášNěmeček Ladislav964  30113
15.Dohnálek OndřejJemelka LiborWO    03114
16.Kovačík RomanSohr RadovanWO    03115
17.Kroutil Tomᚊuba Vojtěch st.WO    03116
18.Vysloužil RadekNěmeček LadislavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovačík Roman30Jemelka Libor12
Kroutil Tomáš21Sohr Radovan12
Vysloužil Radek21Šuba Vojtěch st.03
Dohnálek Ondřej21Němeček Ladislav12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Kubík David
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10649:355STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
999  3010
2.Holub Oto
Kubík David
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
-8-79763220
3.Kubík DavidVykopal Jaroslav9-7-98103230
4.Galanda TomášLudka Jan889  3040
5.Holub OtoLudka Jaroslav97-6-873250
6.Vaculík RomanFrydrych Ondřej976  3060
7.Galanda TomášVykopal Jaroslav888  3070
8.Holub OtoLudka Jan79-87 3180
9.Vaculík RomanLudka Jaroslav867  3090
10.Kubík DavidFrydrych Ondřej888  30100
11.Holub OtoVykopal Jaroslav-67-8-9 13101
12.Vaculík RomanLudka JanWO    30111
13.Kubík DavidLudka JaroslavWO    30121
14.Galanda TomášFrydrych OndřejWO    30131
15.Vaculík RomanVykopal JaroslavWO    30141
16.Kubík DavidLudka JanWO    30151
17.Galanda TomášLudka JaroslavWO    30161
18.Holub OtoFrydrych OndřejWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík David20Vykopal Jaroslav12
Galanda Tomáš20Ludka Jan02
Holub Oto21Ludka Jaroslav02
Vaculík Roman20Frydrych Ondřej02
WO70WO07

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS