Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36511:551SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
789  3010
2.Válek Vít
Palásek Martin
 
 
Otáhal Bořek
Červinka Lukáš
 
 
-3-6-15  0311
3.Palásek MartinJarolím Tomáš-4-3-4  0312
4.Palásek JaromírOtáhal Bořek-9-98-6 1313
5.Válek VítHejduk Pavel59-9-3-82314
6.Janík Michal ml.Červinka Lukáš1486  3024
7.Palásek JaromírJarolím Tomáš5-7-7-9 1325
8.Válek VítOtáhal Bořek-7-9-3  0326
9.Janík Michal ml.Hejduk Pavel-9-9-8  0327
10.Palásek MartinČervinka Lukáš-7-10-12  0328
11.Válek VítJarolím Tomáš564  3038
12.Janík Michal ml.Otáhal Bořek8-399 3148
13.Palásek MartinHejduk Pavel-4-5-7  0349
14.Palásek JaromírČervinka Lukáš-7-8-10  03410
15.Janík Michal ml.Jarolím Tomáš86-4-61032510
16.Palásek MartinOtáhal BořekWO    03511
17.Palásek JaromírHejduk PavelWO    30611
18.Válek VítČervinka LukášWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin03Jarolím Tomáš22
Palásek Jaromír03Otáhal Bořek21
Válek Vít12Hejduk Pavel30
Janík Michal ml.31Červinka Lukáš21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25619:574TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
-9-693-82301
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
887  3011
3.Řehulka MichalMatula Jaroslav-9-7-19  0312
4.Milar MartinOdehnal Jakub104-83 3122
5.Zich Petr ml.Prokeš Lukáš5816  3032
6.Cetkovský MartinOrság Vlastimil-7785 3142
7.Milar MartinMatula Jaroslav598  3052
8.Zich Petr ml.Odehnal Jakub1198  3062
9.Cetkovský MartinProkeš Lukáš999  3072
10.Řehulka MichalOrság Vlastimil95-5-8-62373
11.Zich Petr ml.Matula Jaroslav-6126-833283
12.Cetkovský MartinOdehnal Jakub-758-993293
13.Sedlář JanProkeš Lukáš-7-6-8  0394
14.Milar MartinOrság Vlastimil-8-2-7  0395
15.Cetkovský MartinMatula JaroslavWO    0396
16.Sedlář JanOdehnal Jakub7-528 31106
17.Milar MartinProkeš Lukáš767  30116
18.Zich Petr ml.Orság Vlastimil4103  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehulka Michal02Matula Jaroslav12
Milar Martin31Odehnal Jakub04
Zich Petr ml.40Prokeš Lukáš13
Cetkovský Martin30Orság Vlastimil22
Sedlář Jan11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36629:632TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
488  3010
2.Kovačík Roman
Dohnálek Ondřej
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
8-7-9-6 1311
3.Kovačík RomanHrůza Petr7-9610 3121
4.Vysloužil RadekLužný Petr-9-13-9  0322
5.Dohnálek OndřejSedláček Jiří-47-8673232
6.Kroutil TomášBěhal Jiří st.666  3042
7.Vysloužil RadekHrůza Petr-8-5-7  0343
8.Dohnálek OndřejLužný Petr-1466-283253
9.Kroutil TomášSedláček Jiří-9-9-7  0354
10.Kovačík RomanBěhal Jiří st.926  3064
11.Dohnálek OndřejHrůza Petr-5-7-7  0365
12.Kroutil TomášLužný Petr-2-7-8  0366
13.Kovačík RomanSedláček Jiří5410  3076
14.Vysloužil RadekBěhal Jiří st.-4-1575-72377
15.Kroutil TomášHrůza Petr-5-68-8 1378
16.Kovačík RomanLužný Petr8-786 3188
17.Vysloužil RadekSedláček Jiří3-9-512-92389
18.Dohnálek OndřejBěhal Jiří st.9-10-79-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman40Hrůza Petr31
Vysloužil Radek04Lužný Petr22
Dohnálek Ondřej22Sedláček Jiří22
Kroutil Tomáš13Běhal Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16621:500STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
10511  3010
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Krátký Jan
Kadlčík Vlastimil
 
 
8-79-9103220
3.Holub OtoKalabis Petr4-8-6-7 1321
4.Galanda TomášMikuš Michal88-7-6-92322
5.Vaculík RomanKrátký Jan679  3032
6.Kubík DavidKadlčík Vlastimil6810  3042
7.Galanda TomášKalabis Petr6-76-843252
8.Vaculík RomanMikuš Michal897  3062
9.Kubík DavidKrátký Jan677  3072
10.Holub OtoKadlčík Vlastimil787  3082
11.Vaculík RomanKalabis Petr568  3092
12.Kubík DavidMikuš Michal-28-6-8 1393
13.Holub OtoKrátký Jan467  30103
14.Galanda TomášKadlčík Vlastimil449  30113
15.Kubík DavidKalabis Petr-6-7-6  03114
16.Holub OtoMikuš Michal7106  30124
17.Galanda TomášKrátký Jan898  30134
18.Vaculík RomanKadlčík Vlastimil644  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Oto31Kalabis Petr22
Galanda Tomáš31Mikuš Michal22
Vaculík Roman40Krátký Jan04
Kubík David22Kadlčík Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43586:681T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
-5-686-42301
2.Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
Suchý Filip
Běhal Jeroným
 
 
8-6-86-82302
3.Vykopal JaroslavŠauer Miloš-8-6-8  0303
4.Ludka JanČernoch Alois st.12-2-7-1 1304
5.Frydrych OndřejBěhal Jeroným-6-1-3  0305
6.Ludka JaroslavSuchý Filip810-75 3115
7.Ludka JanŠauer Miloš-99-6-8 1316
8.Frydrych OndřejČernoch Alois st.-6-9-8  0317
9.Ludka JaroslavBěhal Jeroným69-7-953227
10.Vykopal JaroslavSuchý Filip6-758 3137
11.Frydrych OndřejŠauer Miloš-4-5-4  0338
12.Ludka JaroslavČernoch Alois st.-845-793248
13.Vykopal JaroslavBěhal Jeroným7-696 3158
14.Ludka JanSuchý Filip-79-8-7 1359
15.Ludka JaroslavŠauer Miloš5-79-9-423510
16.Vykopal JaroslavČernoch Alois st.8-732 31610
17.Ludka JanBěhal Jeroným78-5-9632710
18.Frydrych OndřejSuchý FilipWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykopal Jaroslav31Šauer Miloš40
Ludka Jan13Černoch Alois st.22
Frydrych Ondřej03Běhal Jeroným13
Ludka Jaroslav31Suchý Filip12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:01Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45611:686TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
-72-6-8 1301
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
4-56-7-92302
3.Jemelka LiborTlach Miroslav3-5911 3112
4.Sohr RadovanZbořil Radek6-4-9-2 1313
5.Klos OttoKocián Martin-109-5-6 1314
6.Němeček LadislavZačal Martin-7-9-5  0315
7.Sohr RadovanTlach Miroslav106-68 3125
8.Klos OttoZbořil Radek128-4-5-92326
9.Němeček LadislavKocián Martin-6-3-4  0327
10.Jemelka LiborZačal Martin-9491 3137
11.Klos OttoTlach Miroslav-56-8-8 1338
12.Němeček LadislavZbořil Radek-3-4-10  0339
13.Jemelka LiborKocián Martin11-311-9-923310
14.Sohr RadovanZačal Martin-8-367532410
15.Němeček LadislavTlach Miroslav4-6-6-7 13411
16.Jemelka LiborZbořil Radek-9-119-9 13412
17.Sohr RadovanKocián Martin-8-10-8  03413
18.Klos OttoZačal Martin94-105 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jemelka Libor22Tlach Miroslav22
Sohr Radovan22Zbořil Radek40
Klos Otto13Kocián Martin40
Němeček Ladislav04Začal Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS