Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42612:678TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
9-6810 3110
2.Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
8-9-88-52311
3.Válek VítMatula Jaroslav6-7-9-11 1312
4.Oplocký Petr ml.Orság Vlastimil-5-89-4 1313
5.Palásek JaromírProkeš Lukáš-99-98-42314
6.Janík Michal ml.Odehnal Jakub-1010814 3124
7.Oplocký Petr ml.Matula Jaroslav-9-9-2  0325
8.Palásek JaromírOrság Vlastimil-7-10-14  0326
9.Janík Michal ml.Prokeš Lukáš578  3036
10.Válek VítOdehnal Jakub8-47-513246
11.Palásek JaromírMatula Jaroslav-6-74-6 1347
12.Janík Michal ml.Orság Vlastimil-966-753257
13.Válek VítProkeš Lukáš173  3067
14.Oplocký Petr ml.Odehnal Jakub-5-48-7 1368
15.Janík Michal ml.Matula Jaroslav-6-11-4  0369
16.Válek VítOrság Vlastimil-93-108-823610
17.Oplocký Petr ml.Prokeš Lukáš-6-79-10 13611
18.Palásek JaromírOdehnal JakubWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Vít22Matula Jaroslav40
Oplocký Petr ml.04Orság Vlastimil31
Palásek Jaromír03Prokeš Lukáš22
Janík Michal ml.31Odehnal Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29579:597TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
13129  3010
2.Sedlář Jan
Řehulka Michal
 
 
Otáhal Bořek
Červinka Lukáš
 
 
494  3020
3.Sedlář JanJarolím Tomáš-4-79-9 1321
4.Řehulka MichalOtáhal Bořek-99106 3131
5.Milar MartinHejduk Pavel948  3041
6.Cetkovský MartinČervinka Lukáš3-10-57-82342
7.Řehulka MichalJarolím Tomáš77-99 3152
8.Milar MartinOtáhal Bořek-85-6773262
9.Cetkovský MartinHejduk Pavel-1078-773272
10.Sedlář JanČervinka Lukáš-5-1-3  0373
11.Milar MartinJarolím Tomáš-111076 3183
12.Cetkovský MartinOtáhal Bořek-12872 3193
13.Zich Petr ml.Hejduk Pavel648  30103
14.Řehulka MichalČervinka Lukáš-9-1-7  03104
15.Cetkovský MartinJarolím TomášWO    03105
16.Zich Petr ml.Otáhal Bořek7811  30115
17.Řehulka MichalHejduk PavelWO    03116
18.Milar MartinČervinka Lukáš-77-8-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan02Jarolím Tomáš12
Řehulka Michal21Otáhal Bořek04
Milar Martin31Hejduk Pavel03
Cetkovský Martin21Červinka Lukáš40
Zich Petr ml.20   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28517:524T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Kroutil Tomáš
 
 
Mikuš Michal
Krátký Jan
 
 
98-98 3110
2.Kovačík Roman
Běhal Milan
 
 
Kalabis Petr
Kadlčík Vlastimil
 
 
443  3020
3.Kroutil TomášKalabis Petr4-1-10-6 1321
4.Vysloužil RadekMikuš Michal6-14-121043231
5.Kovačík RomanKrátký Jan425  3041
6.Běhal MilanKadlčík Vlastimil5810  3051
7.Vysloužil RadekKalabis Petr10-6-9-8 1352
8.Kovačík RomanMikuš Michal677  3062
9.Běhal MilanKrátký Jan565  3072
10.Kroutil TomášKadlčík Vlastimil543  3082
11.Kovačík RomanKalabis Petr2-96-8-82383
12.Běhal MilanMikuš MichalWO    0384
13.Kroutil TomášKrátký Jan8-5119 3194
14.Černý MarekKadlčík Vlastimil-3-3-3  0395
15.Běhal MilanKalabis PetrWO    0396
16.Kroutil TomášMikuš Michal4410  30106
17.Černý MarekKrátký Jan-5-8-10  03107
18.Kovačík RomanKadlčík VlastimilWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroutil Tomáš31Kalabis Petr30
Vysloužil Radek11Mikuš Michal03
Kovačík Roman21Krátký Jan13
Běhal Milan20Kadlčík Vlastimil12
Černý Marek02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32604:572nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda Tomáš
Vaculík Roman
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
1069  3010
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
-9-7-12  0311
3.Holub OtoSedláček Jiří-9-3-8  0312
4.Kubík DavidHrůza Petr-45-66-82313
5.Vaculík RomanLužný Petr656  3023
6.Galanda TomášBěhal Jiří st.538  3033
7.Kubík DavidSedláček Jiří-6-7-8  0334
8.Vaculík RomanHrůza Petr686  3044
9.Galanda TomášLužný Petr-6-8-7  0345
10.Holub OtoBěhal Jiří st.76-97 3155
11.Vaculík RomanSedláček Jiří675  3065
12.Galanda TomášHrůza Petr744  3075
13.Holub OtoLužný Petr-65-4873285
14.Kubík DavidBěhal Jiří st.-169-8-62386
15.Galanda TomášSedláček Jiří3-86-873296
16.Holub OtoHrůza Petr6-108-6-92397
17.Kubík DavidLužný Petr-5-8-7  0398
18.Vaculík RomanBěhal Jiří st.-8-99-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Oto22Sedláček Jiří22
Kubík David04Hrůza Petr22
Vaculík Roman31Lužný Petr22
Galanda Tomáš31Běhal Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45418:647TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
59-8-683210
2.Vykopal Jaroslav
Ludka Jan
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
-8-6-5  0311
3.Vykopal JaroslavKocián Martin8-7107 3121
4.Ludka JanZbořil Radek-4-10-3  0322
5.Frydrych OndřejZačal Martin-5-2-4  0323
6.Ludka JaroslavTlach Miroslav1211-9-8-92324
7.Ludka JanKocián Martin-2-5-1  0325
8.Frydrych OndřejZbořil Radek-10-3-2  0326
9.Ludka JaroslavZačal Martin657  3036
10.Vykopal JaroslavTlach Miroslav-8-9-4  0337
11.Frydrych OndřejKocián Martin-5-6-6  0338
12.Ludka JaroslavZbořil Radek-79-2853248
13.Vykopal JaroslavZačal Martin-6-7107-62349
14.Ludka JanTlach Miroslav-4-5-7  03410
15.Ludka JaroslavKocián Martin69-38 31510
16.Vykopal JaroslavZbořil RadekWO    03511
17.Ludka JanZačal MartinWO    03512
18.Frydrych OndřejTlach MiroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vykopal Jaroslav12Kocián Martin22
Ludka Jan03Zbořil Radek21
Frydrych Ondřej03Začal Martin21
Ludka Jaroslav31Tlach Miroslav30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:53Konec
utkání
17:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36669:672TJ Sigma Cidemat Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
762  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Běhal Jeroným
Suchý Filip
 
 
-67810 3120
3.Jemelka LiborŠauer Miloš-8-99863230
4.Sohr RadovanČernoch Alois st.-4814-10-112331
5.Klos OttoBěhal Jeroným99-9-1073241
6.Němeček LadislavSuchý Filip-5-8-3  0342
7.Sohr RadovanŠauer Miloš-5-87-5 1343
8.Klos OttoČernoch Alois st.-68-7893253
9.Němeček LadislavBěhal Jeroným-36-7-6 1354
10.Jemelka LiborSuchý Filip-8377 3164
11.Klos OttoŠauer Miloš910-7-4-82365
12.Němeček LadislavČernoch Alois st.-5-77-7 1366
13.Jemelka LiborBěhal Jeroným545  3076
14.Sohr RadovanSuchý Filip8-1043 3186
15.Němeček LadislavŠauer Miloš-5-3-3  0387
16.Jemelka LiborČernoch Alois st.-9766 3197
17.Sohr RadovanBěhal Jeroným810-7-9932107
18.Klos OttoSuchý Filip-5-85-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jemelka Libor40Šauer Miloš31
Sohr Radovan22Černoch Alois st.22
Klos Otto22Běhal Jeroným13
Němeček Ladislav04Suchý Filip22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS