Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18641:553SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krudenc Martin
Šoc Milan
 
 
Běhal Jeroným
Suchý Filip
 
 
866  3010
2.Jarolím Tomáš
Otáhal Bořek
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
6-97-9-92311
3.Šoc MilanČernoch Alois st.-10-79-7 1312
4.Krudenc MartinŠauer Miloš899  3022
5.Jarolím TomášBěhal Jeroným8-7-6723232
6.Otáhal BořekSuchý Filip8-7-45113242
7.Krudenc MartinČernoch Alois st.939  3052
8.Jarolím Tomᚊauer Miloš-9-7-5  0353
9.Otáhal BořekBěhal Jeroným8-787 3163
10.Šoc MilanSuchý Filip8810  3073
11.Jarolím TomášČernoch Alois st.7712  3083
12.Otáhal BořekŠauer Miloš-8-9-2  0384
13.Šoc MilanBěhal Jeroným1078  3094
14.Krudenc MartinSuchý Filip7-10611 31104
15.Otáhal BořekČernoch Alois st.787  30114
16.Šoc MilanŠauer Miloš101110  30124
17.Krudenc MartinBěhal Jeroným9107  30134
18.Jarolím TomášSuchý Filip659  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šoc Milan31Černoch Alois st.13
Krudenc Martin40Šauer Miloš22
Jarolím Tomáš31Běhal Jeroným04
Otáhal Bořek31Suchý Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:Odehnal Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:Orság Vlastimil
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Prokeš Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38672:664TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
3-8-6-6 1301
2.Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
Kocián Martin
Zbořil Radek
 
 
9-87-9-12302
3.Odehnal JakubTrunkát Dalibor828  3012
4.Matula JaroslavZbořil Radek438  3022
5.Orság VlastimilHalfar Václav9-688 3132
6.Prokeš LukášKocián Martin-6-89-6 1333
7.Matula JaroslavZačal Martin-7725 3143
8.Orság VlastimilZbořil Radek-9-9-9  0344
9.Prokeš LukášHalfar Václav-897-683254
10.Odehnal JakubKocián Martin-798-693264
11.Orság VlastimilZačal Martin97-8-6-92365
12.Prokeš LukášZbořil Radek-698-10-92366
13.Odehnal JakubHalfar Václav-7-6-7  0367
14.Matula JaroslavKocián Martin-7-94533277
15.Prokeš LukášZačal Martin676  3087
16.Odehnal JakubZbořil Radek108-8-7-62388
17.Matula JaroslavHalfar Václav-976-7-72389
18.Orság VlastimilKocián Martin-7-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odehnal Jakub22Trunkát Dalibor01
Matula Jaroslav31Zbořil Radek31
Orság Vlastimil13Halfar Václav22
Prokeš Lukáš22Kocián Martin22
   Začal Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15660:397TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
7-986 3110
2.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
383  3020
3.Lužný PetrLudka Jaroslav7-9 -8-51321
4.Sedláček JiříVykopal Jaroslav-5-78473231
5.Hrůza PetrLudka Jan643  3041
6.Běhal Jiří st.Frydrych Ondřej796  3051
7.Sedláček JiříLudka Jaroslav8-79-693261
8.Hrůza PetrVykopal Jaroslav-8-109-8 1362
9.Běhal Jiří st.Ludka Jan9614  3072
10.Lužný PetrFrydrych Ondřej757  3082
11.Hrůza PetrLudka Jaroslav8-879 3192
12.Běhal Jiří st.Vykopal Jaroslav7-89-9-92393
13.Lužný PetrLudka Jan156  30103
14.Sedláček JiříFrydrych OndřejWO    30113
15.Běhal Jiří st.Ludka JaroslavWO    30123
16.Lužný PetrVykopal JaroslavWO    30133
17.Sedláček JiříLudka JanWO    30143
18.Hrůza PetrFrydrych OndřejWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Petr21Ludka Jaroslav12
Sedláček Jiří20Vykopal Jaroslav21
Hrůza Petr21Ludka Jan03
Běhal Jiří st.21Frydrych Ondřej02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30571:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
438  3010
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-9-6-5  0311
3.Kadlčík VlastimilJemelka Libor-5-13-9  0312
4.Mikuš MichalSohr Radovan6-7-68-92313
5.Krátký JanKlos Otto-8987 3123
6.Kalabis PetrNěmeček Ladislav444  3033
7.Mikuš MichalJemelka Libor-7-6-7  0334
8.Krátký JanSohr Radovan8-4-3-5 1335
9.Kalabis PetrKlos Otto967  3045
10.Kadlčík VlastimilNěmeček Ladislav-7-6-7  0346
11.Krátký JanJemelka Libor-711-41293256
12.Kalabis PetrSohr Radovan235  3066
13.Kadlčík VlastimilKlos Otto-6-714-6 1367
14.Mikuš MichalNěmeček Ladislav987  3077
15.Kalabis PetrJemelka Libor543  3087
16.Kadlčík VlastimilSohr Radovan-6-7-5  0388
17.Mikuš MichalKlos Otto343  3098
18.Krátký JanNěmeček Ladislav-77-99-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Jemelka Libor22
Mikuš Michal22Sohr Radovan31
Krátký Jan22Klos Otto13
Kalabis Petr40Němeček Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37644:653T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Zemánek Petr
 
 
Dohnálek Ondřej
Sklenář Jakub
 
 
5710  3010
2.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
9-1069 3120
3.Zemánek PetrBěhal Milan376  3030
4.Válek VítDohnálek Ondřej-10-879-142331
5.Palásek JaromírVysloužil Radek-6-9-8  0332
6.Janík Michal ml.Kroutil Tomáš-8-610693242
7.Válek VítBěhal Milan443  3052
8.Palásek JaromírDohnálek Ondřej-11-312-7 1353
9.Janík Michal ml.Vysloužil Radek1057  3063
10.Zemánek PetrKroutil Tomáš-9-8-7  0364
11.Palásek JaromírBěhal Milan104-6-9143274
12.Janík Michal ml.Dohnálek Ondřej-79-11-8 1375
13.Zemánek PetrVysloužil Radek-7-86-9 1376
14.Válek VítKroutil Tomáš-11-7-4  0377
15.Janík Michal ml.Běhal Milan8-4-99-92378
16.Zemánek PetrDohnálek Ondřej-349-793288
17.Válek VítVysloužil Radek-10-10-9  0389
18.Palásek JaromírKroutil Tomáš-4-5-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Petr22Běhal Milan13
Válek Vít13Dohnálek Ondřej31
Palásek Jaromír13Vysloužil Radek31
Janík Michal ml.22Kroutil Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:39344:552STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
6-7-8-5 1301
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Kubík David
Holub Oto
 
 
778  3011
3.Cetkovský MartinHolub Oto365  3021
4.Milar MartinGalanda Tomáš-9-1-7  0322
5.Řehulka MichalVaculík Roman1189  3032
6.Zich Petr ml.Kubík David656  3042
7.Milar MartinHolub Oto-1-3-1  0343
8.Řehulka MichalGalanda Tomáš-3-8-4  0344
9.Zich Petr ml.Vaculík Roman-7-3-7  0345
10.Cetkovský MartinKubík David-7-9-9  0346
11.Řehulka MichalHolub Oto676  3056
12.Zich Petr ml.Galanda TomášWO    0357
13.Cetkovský MartinVaculík Roman-8-66-8 1358
14.Sedlář JanKubík David-711-6-8 1359
15.Zich Petr ml.Holub OtoWO    03510
16.Cetkovský MartinGalanda TomášWO    03511
17.Sedlář JanVaculík RomanWO    03512
18.Řehulka MichalKubík DavidWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin12Holub Oto12
Milar Martin02Galanda Tomáš20
Řehulka Michal21Vaculík Roman21
Zich Petr ml.11Kubík David21
Sedlář Jan01   
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy