Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19616:491TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
7-98-1193210
2.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Kadlčík Vlastimil
Horna Michal I.
 
 
684  3020
3.Sedláček JiříKalabis Petr-7-8-6  0321
4.Hrůza PetrMikuš Michal-81186 3131
5.Běhal Jiří st.Kadlčík Vlastimil749  3041
6.Lužný PetrHorna Michal I.834  3051
7.Hrůza PetrKalabis Petr6-11-8-7 1352
8.Běhal Jiří st.Mikuš Michal-8-6-7  0353
9.Lužný PetrKadlčík Vlastimil476  3063
10.Sedláček JiříHorna Michal I.334  3073
11.Běhal Jiří st.Kalabis Petr-7-9-6  0374
12.Lužný PetrMikuš Michal8129  3084
13.Sedláček JiříKadlčík Vlastimil7106  3094
14.Hrůza PetrHorna Michal I.576  30104
15.Lužný PetrKalabis Petr8-13-9-7 13105
16.Sedláček JiříMikuš Michal97-117 31115
17.Hrůza PetrKadlčík Vlastimil9105  30125
18.Běhal Jiří st.Horna Michal I.624  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jiří31Kalabis Petr40
Hrůza Petr31Mikuš Michal13
Běhal Jiří st.22Kadlčík Vlastimil04
Lužný Petr31Horna Michal I.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42605:625TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Válek Vít
 
 
Řehulka Michal
Cetkovský Martin
 
 
44-8-893210
2.Oplocký Petr ml.
Janík Michal ml.
 
 
Zich Petr ml.
Sedlář Jan
 
 
-15-4-9  0311
3.Oplocký Petr ml.Řehulka Michal-9-84-9 1312
4.Palásek JaromírZich Petr ml.-4-8-8  0313
5.Válek VítCetkovský Martin-7-6-10  0314
6.Janík Michal ml.Sedlář Jan-96-96-112315
7.Palásek JaromírŘehulka Michal649  3025
8.Válek VítZich Petr ml.-4-6-5  0326
9.Janík Michal ml.Cetkovský Martin1211-8-9-52327
10.Oplocký Petr ml.Sedlář Jan-11-5-4  0328
11.Válek VítŘehulka Michal-1010-6-6 1329
12.Janík Michal ml.Zich Petr ml.-11-6-11  03210
13.Oplocký Petr ml.Cetkovský Martin710-118 31310
14.Palásek JaromírSedlář Jan-9-4-6  03311
15.Janík Michal ml.Řehulka MichalWO    30411
16.Oplocký Petr ml.Zich Petr ml.9-4-6-9 13412
17.Palásek JaromírCetkovský MartinWO    30512
18.Válek VítSedlář Jan168-10-10-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oplocký Petr ml.13Řehulka Michal21
Palásek Jaromír12Zich Petr ml.40
Válek Vít04Cetkovský Martin21
Janík Michal ml.03Sedlář Jan40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Chalupa Jakub
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36498:582STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Kroutil Tomáš
 
 
Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
-8-9-3  0301
2.Kovačík Roman
Šolle Radovan
 
 
Holub Oto
Kubík David
 
 
8117  3011
3.Vysloužil RadekHolub Oto798  3021
4.Kovačík RomanGalanda Tomáš676  3031
5.Kroutil TomášVaculík Roman-11-6-6  0332
6.Šolle RadovanKubík David-6-5-8  0333
7.Kovačík RomanHolub Oto8-948 3143
8.Kroutil TomášGalanda Tomáš-10-11-4  0344
9.Šolle RadovanVaculík Roman-4-3-2  0345
10.Vysloužil RadekKubík David5104  3055
11.Kroutil TomášHolub Oto-6-4-4  0356
12.Šolle RadovanGalanda Tomáš-9-4-4  0357
13.Vysloužil RadekVaculík Roman-5-9-9  0358
14.Kovačík RomanKubík David-2759 3168
15.Šolle RadovanHolub Oto8-2-4-12 1369
16.Vysloužil RadekGalanda Tomáš-4775 3179
17.Kovačík RomanVaculík Roman-914-8-5 13710
18.Kroutil TomášKubík David8-8-6-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysloužil Radek31Holub Oto22
Kovačík Roman31Galanda Tomáš22
Kroutil Tomáš04Vaculík Roman40
Šolle Radovan04Kubík David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28679:649Sportovní klub Rakov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
686  3010
2.Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
6-789 3120
3.Ludka JaroslavSohr Radovan899  3030
4.Ludka JanKlos Otto597  3040
5.Frydrych OndřejJemelka Libor-69-6-8 1341
6.Vykopal JaroslavNěmeček Ladislav-97-89103251
7.Ludka JanSohr Radovan-10-395-62352
8.Frydrych OndřejKlos Otto8-77-7-92353
9.Vykopal JaroslavJemelka Libor-7-8-10  0354
10.Ludka JaroslavNěmeček Ladislav569  3064
11.Frydrych OndřejSohr Radovan-712810 3174
12.Vykopal JaroslavKlos Otto-7878 3184
13.Ludka JaroslavJemelka Libor-10910-393294
14.Ludka JanNěmeček Ladislav859  30104
15.Vykopal JaroslavSohr Radovan-7-11-10  03105
16.Ludka JaroslavKlos Otto6107  30115
17.Ludka JanJemelka Libor97-8-7-923116
18.Frydrych OndřejNěmeček Ladislav8-711-5-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ludka Jaroslav40Sohr Radovan22
Ludka Jan22Klos Otto13
Frydrych Ondřej13Jemelka Libor31
Vykopal Jaroslav22Němeček Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Kubánek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26701:641T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Alois st.
Vémola Martin
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
-8-7-4  0301
2.Coufal Igor
Coufal Ondřej
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
1138  3011
3.Vémola MartinZbořil Radek-99-10-9 1312
4.Černoch Alois st.Kocián Martin669  3022
5.Coufal OndřejTlach Miroslav673  3032
6.Coufal IgorZačal Martin1067  3042
7.Černoch Alois st.Zbořil Radek9-98-893252
8.Coufal OndřejKocián Martin-999-8-152353
9.Coufal IgorTlach Miroslav8-769 3163
10.Vémola MartinZačal Martin87-8-7-52364
11.Kubánek MartinZbořil Radek-67-3-6 1365
12.Coufal IgorKocián Martin9-987 3175
13.Vémola MartinTlach Miroslav13-887 3185
14.Černoch Alois st.Začal Martin95-7-8133295
15.Coufal IgorZbořil Radek98-59 31105
16.Vémola MartinKocián Martin8-367 31115
17.Černoch Alois st.Tlach Miroslav7-888 31125
18.Kubánek MartinZačal Martin-61225 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vémola Martin22Zbořil Radek22
Černoch Alois st.40Kocián Martin13
Coufal Ondřej11Tlach Miroslav04
Coufal Igor40Začal Martin13
Kubánek Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45536:669TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krudenc Martin
Čada Hynek
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
-6-9-9  0301
2.Šikl Richard
Červinka Lukáš
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
-78-8-7 1302
3.Čada HynekMatula Jaroslav-4-6-8  0303
4.Šikl RichardOdehnal Jakub-66-3-6 1304
5.Červinka LukášProkeš Lukáš-11-11-11  0305
6.Krudenc MartinOrság Vlastimil-6-88993215
7.Šikl RichardMatula Jaroslav-10-79-4 1316
8.Červinka LukášOdehnal Jakub-1-1-1  0317
9.Krudenc MartinProkeš Lukáš987  3027
10.Čada HynekOrság Vlastimil-6-9-7  0328
11.Červinka LukášMatula Jaroslav-78-9-8 1329
12.Krudenc MartinOdehnal Jakub9812  3039
13.Čada HynekProkeš Lukáš8-9-9-7 13310
14.Šikl RichardOrság Vlastimil-7-8-6  03311
15.Krudenc MartinMatula Jaroslav8-7-29-923312
16.Čada HynekOdehnal Jakub-87-9-8 13313
17.Šikl RichardProkeš Lukáš8-789 31413
18.Červinka LukášOrság Vlastimil-8-7-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čada Hynek04Matula Jaroslav40
Šikl Richard13Odehnal Jakub31
Červinka Lukáš04Prokeš Lukáš22
Krudenc Martin31Orság Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Lužný Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:31600:593TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Sedláček Jiří
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
879  3010
2.Stužka Oldřich st.
Lužný Petr
 
 
Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
-7-9-8  0311
3.Běhal Jiří st.Hejduk Pavel6-87-943221
4.Sedláček JiříKrudenc Martin8-594 3131
5.Stužka Oldřich st.Jarolím Tomáš-8-6-4  0332
6.Lužný PetrOtáhal Bořek4-465 3142
7.Sedláček JiříHejduk Pavel693  3052
8.Stužka Oldřich st.Krudenc Martin-7642 3162
9.Lužný PetrJarolím Tomáš-49-5943272
10.Běhal Jiří st.Otáhal Bořek-7-4-3  0373
11.Stužka Oldřich st.Hejduk Pavel-4-579-82374
12.Lužný PetrKrudenc Martin-377-8103284
13.Běhal Jiří st.Jarolím Tomáš894  3094
14.Sedláček JiříOtáhal Bořek567  30104
15.Lužný PetrHejduk Pavel-86-77932114
16.Běhal Jiří st.Krudenc Martin-9-10-6  03115
17.Sedláček JiříJarolím Tomáš-8-798432125
18.Stužka Oldřich st.Otáhal BořekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Hejduk Pavel13
Sedláček Jiří40Krudenc Martin13
Stužka Oldřich st.12Jarolím Tomáš13
Lužný Petr40Otáhal Bořek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:Krátký Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36527:583TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
786  3010
2.Krátký Jan
Kadlčík Vlastimil
 
 
Orság Vlastimil
Matula Jaroslav
 
 
-7-3-4  0311
3.Kadlčík VlastimilMatula Jaroslav-9-6-6  0312
4.Mikuš MichalOdehnal Jakub-4-119-8 1313
5.Krátký JanOrság Vlastimil-5-5-17  0314
6.Kalabis PetrProkeš Lukáš339  3024
7.Mikuš MichalMatula Jaroslav8-3-6993234
8.Krátký JanOdehnal Jakub-6-2-6  0335
9.Kalabis PetrOrság Vlastimil839  3045
10.Kadlčík VlastimilProkeš Lukáš-6-6-4  0346
11.Krátký JanMatula Jaroslav-97-9-3 1347
12.Kalabis PetrOdehnal Jakub11-109 3157
13.Kadlčík VlastimilOrság Vlastimil-5-6-7  0358
14.Mikuš MichalProkeš Lukáš-6-78993268
15.Kalabis PetrMatula Jaroslav874  3078
16.Kadlčík VlastimilOdehnal Jakub-7-8-9  0379
17.Mikuš MichalOrság Vlastimil-10768 3189
18.Krátký JanProkeš Lukáš-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Matula Jaroslav22
Mikuš Michal31Odehnal Jakub31
Krátký Jan04Orság Vlastimil22
Kalabis Petr40Prokeš Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39598:625T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Coufal Ondřej
Suchý Filip
 
 
-39-5-8 1301
2.Oplocký Petr ml.
Válek Vít
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
-8-76-7 1302
3.Oplocký Petr ml.Coufal Ondřej-7-6-6  0303
4.Palásek JaromírČernoch Alois st.-8-9-4  0304
5.Válek VítSuchý Filip-12-8101153214
6.Janík Michal ml.Šauer Miloš1011-7-8-42315
7.Palásek JaromírCoufal Ondřej-8-199-102316
8.Válek VítČernoch Alois st.8-66-9-82317
9.Janík Michal ml.Suchý Filip8410  3027
10.Oplocký Petr ml.Šauer Miloš-7-9-2  0328
11.Válek VítCoufal Ondřej-8-59-19 1329
12.Janík Michal ml.Černoch Alois st.6-876 3139
13.Oplocký Petr ml.Suchý Filip67-95 3149
14.Palásek JaromírŠauer Miloš-7-8-6  03410
15.Janík Michal ml.Coufal OndřejWO    30510
16.Oplocký Petr ml.Černoch Alois st.WO    03511
17.Palásek JaromírSuchý Filip-87-67632611
18.Válek VítŠauer MilošWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplocký Petr ml.12Coufal Ondřej30
Palásek Jaromír13Černoch Alois st.21
Válek Vít12Suchý Filip04
Janík Michal ml.21Šauer Miloš30
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41650:699TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
-4-4-9  0301
2.Sedlář Jan
Řehulka Michal
 
 
Halfar Václav
Kocián Martin
 
 
14-99-6-82302
3.Sedlář JanTlach Miroslav-766-853212
4.Řehulka MichalHalfar Václav-8-9-10  0313
5.Milar MartinZbořil Radek-4-89883223
6.Zich Petr ml.Kocián Martin7-65-183233
7.Řehulka MichalTlach Miroslav-8-1-9  0334
8.Milar MartinHalfar Václav9-4-7-10 1335
9.Zich Petr ml.Zbořil Radek6-77-7-42336
10.Sedlář JanKocián Martin-66-8-7 1337
11.Milar MartinTlach Miroslav-61488 3147
12.Zich Petr ml.Halfar Václav682  3057
13.Sedlář JanZbořil Radek-10-79753267
14.Řehulka MichalKocián Martin-6-4-9  0368
15.Zich Petr ml.Tlach Miroslav876  3078
16.Sedlář JanHalfar Václav-4-59473288
17.Řehulka MichalZbořil Radek-11-77-9 1389
18.Milar MartinKocián Martin8-76-10-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedlář Jan31Tlach Miroslav13
Řehulka Michal04Halfar Václav22
Milar Martin22Zbořil Radek22
Zich Petr ml.31Kocián Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23648:567T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
-86913 3110
2.Kroutil Tomáš
Sklenář Jakub
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
7-8-6-3 1311
3.Kovačík RomanLudka Jaroslav982  3021
4.Sklenář JakubVykopal Jaroslav-7-9-9  0322
5.Dohnálek OndřejLudka Jan556  3032
6.Kroutil TomášFrydrych Ondřej6-10-8793242
7.Sklenář JakubLudka Jaroslav-8-11-5  0343
8.Dohnálek OndřejVykopal Jaroslav89-107 3153
9.Kroutil TomášLudka Jan110-10-7-82354
10.Kovačík RomanFrydrych Ondřej989  3064
11.Dohnálek OndřejLudka Jaroslav97-37 3174
12.Kroutil TomášVykopal Jaroslav-7-3-7  0375
13.Kovačík RomanLudka Jan910-910 3185
14.Vysloužil RadekFrydrych Ondřej79-84 3195
15.Kroutil TomášLudka Jaroslav6135  30105
16.Kovačík RomanVykopal Jaroslav810-93 31115
17.Vysloužil RadekLudka Jan1063  30125
18.Dohnálek OndřejFrydrych Ondřej677  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman40Ludka Jaroslav13
Sklenář Jakub02Vykopal Jaroslav22
Dohnálek Ondřej40Ludka Jan13
Kroutil Tomáš22Frydrych Ondřej04
Vysloužil Radek20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Kubík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18683:556STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
107-87 3110
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Zobaník Jaroslav
Sohr Radovan
 
 
8-76-9-62311
3.Galanda TomášSohr Radovan6-766 3121
4.Kubík DavidZobaník Jaroslav99-78 3131
5.Vaculík RomanJemelka Libor885  3041
6.Holub OtoNěmeček Ladislav6-12-11273251
7.Kubík DavidSohr Radovan-6-7-9  0352
8.Vaculík RomanZobaník Jaroslav654  3062
9.Holub OtoJemelka Libor-98-9-7 1363
10.Galanda TomášNěmeček Ladislav769  3073
11.Vaculík RomanSohr Radovan7-8-9853283
12.Holub OtoZobaník Jaroslav878  3093
13.Galanda TomášJemelka Libor8177  30103
14.Kubík DavidNěmeček Ladislav9-78-7432113
15.Holub OtoSohr Radovan977  30123
16.Galanda TomášZobaník Jaroslav888  30133
17.Kubík DavidJemelka Libor9910  30143
18.Vaculík RomanNěmeček Ladislav766  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda Tomáš40Sohr Radovan13
Kubík David31Zobaník Jaroslav04
Vaculík Roman40Jemelka Libor13
Holub Oto31Němeček Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Lužný Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42560:645TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Sedláček Jiří
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
-8764 3110
2.Lužný Petr
Hrůza Pavel
 
 
Orság Vlastimil
Matula Jaroslav
 
 
-3-10-3  0311
3.Běhal Jiří st.Matula Jaroslav-8-7-6  0312
4.Sedláček JiříOdehnal Jakub745  3022
5.Lužný PetrOrság Vlastimil-7-3-3  0323
6.Hrůza PavelProkeš Lukáš6-8-4-5 1324
7.Sedláček JiříMatula Jaroslav-68-78-42325
8.Lužný PetrOdehnal Jakub4-3-8763235
9.Hrůza PavelOrság Vlastimil8-4-6-3 1336
10.Běhal Jiří st.Prokeš Lukáš97-8-663246
11.Lužný PetrMatula Jaroslav-45-84-72347
12.Hrůza PavelOdehnal Jakub5-867 3157
13.Běhal Jiří st.Orság Vlastimil689  3067
14.Sedláček JiříProkeš Lukáš-9-7-4  0368
15.Hrůza PavelMatula Jaroslav-6-7-9  0369
16.Běhal Jiří st.Odehnal Jakub-4-3-2  03610
17.Sedláček JiříOrság Vlastimil-8-1067-823611
18.Lužný PetrProkeš Lukáš-6-679-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Matula Jaroslav40
Sedláček Jiří13Odehnal Jakub13
Lužný Petr13Orság Vlastimil31
Hrůza Pavel13Prokeš Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:Krátký Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:33524:549nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Hejduk Pavel
Jarolím Tomáš
 
 
689  3010
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
-6-7-5  0311
3.Kadlčík VlastimilHejduk Pavel-5-6-7  0312
4.Mikuš MichalKrudenc Martin-4575 3122
5.Krátký JanOtáhal Bořek-8-4-1  0323
6.Kalabis PetrJarolím Tomáš12-647 3133
7.Mikuš MichalHejduk Pavel678  3043
8.Krátký JanKrudenc Martin-611-79-62344
9.Kalabis PetrOtáhal Bořek22-77 3154
10.Kadlčík VlastimilJarolím Tomáš-6-1-5  0355
11.Krátký JanHejduk Pavel-10-6-3  0356
12.Kalabis PetrKrudenc Martin764  3066
13.Kadlčík VlastimilOtáhal Bořek-6-7-4  0367
14.Mikuš MichalJarolím Tomáš846  3077
15.Kalabis PetrHejduk Pavel33-87 3187
16.Kadlčík VlastimilKrudenc Martin-10-6-4  0388
17.Mikuš MichalOtáhal Bořek7-87-963298
18.Krátký JanJarolím Tomáš-6-10-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Hejduk Pavel22
Mikuš Michal40Krudenc Martin22
Krátký Jan04Otáhal Bořek22
Kalabis Petr40Jarolím Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47547:666TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
Trunkát Dalibor
Zbořil Radek
 
 
-8-856-82301
2.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
-69-9-6 1302
3.Válek VítKocián Martin-9-6-9  0303
4.Oplocký Petr ml.Trunkát Dalibor-4-3-4  0304
5.Palásek JaromírZbořil Radek-69-7493214
6.Janík Michal ml.Začal Martin11-5-87103224
7.Oplocký Petr ml.Kocián Martin10-8-8-4 1325
8.Palásek JaromírTrunkát Dalibor-8-7-10  0326
9.Janík Michal ml.Zbořil Radek6-388 3136
10.Válek VítZačal Martin-79-9-9 1337
11.Palásek JaromírKocián Martin3-1-7-4 1338
12.Janík Michal ml.Trunkát Dalibor-7-93-7 1339
13.Válek VítZbořil Radek5-8-89-623310
14.Oplocký Petr ml.Začal Martin-4-129-11 13311
15.Janík Michal ml.Kocián MartinWO    30411
16.Válek VítTrunkát Dalibor-8-11-10  03412
17.Oplocký Petr ml.Zbořil Radek-3-5-1  03413
18.Palásek JaromírZačal MartinWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Válek Vít04Kocián Martin30
Oplocký Petr ml.04Trunkát Dalibor40
Palásek Jaromír12Zbořil Radek22
Janík Michal ml.21Začal Martin21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30668:615TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Cetkovský Martin
 
 
Černoch Alois st.
Kubánek Martin
 
 
-72105 3110
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Coufal Ondřej
Vémola Martin
 
 
1032  3020
3.Sedlář JanCoufal Ondřej8-79-8-52321
4.Zich Petr ml.Černoch Alois st.976  3031
5.Milar MartinVémola Martin8-9105 3141
6.Cetkovský MartinKubánek Martin79-78 3151
7.Zich Petr ml.Coufal Ondřej3-11-96-52352
8.Milar MartinČernoch Alois st.-68-7783262
9.Cetkovský MartinVémola Martin-1085-9-52363
10.Sedlář JanKubánek Martin7-12-2463273
11.Milar MartinCoufal Ondřej-4-9-6  0374
12.Cetkovský MartinČernoch Alois st.8-575 3184
13.Řehulka MichalVémola Martin-6-3-9  0385
14.Zich Petr ml.Kubánek Martin1068  3095
15.Cetkovský MartinCoufal Ondřej-9-58-8 1396
16.Řehulka MichalČernoch Alois st.-7-810-6 1397
17.Zich Petr ml.Vémola Martin791  30107
18.Milar MartinKubánek Martin3-898 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan11Coufal Ondřej40
Zich Petr ml.31Černoch Alois st.13
Milar Martin31Vémola Martin22
Cetkovský Martin22Kubánek Martin04
Řehulka Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30571:591T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Ondřej
Kovačík Roman
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
10-97-7143210
2.Vysloužil Radek
Kroutil Tomáš
 
 
Sohr Radovan
Šuba Vojtěch st.
 
 
5-678 3120
3.Kovačík RomanJemelka Libor656  3030
4.Kroutil TomášSohr Radovan5-7-109-72331
5.Vysloužil RadekŠuba Vojtěch st.796  3041
6.Dohnálek OndřejNěmeček Ladislav9-1110-7-82342
7.Kroutil TomášJemelka Libor9-798 3152
8.Vysloužil RadekSohr Radovan-10874 3162
9.Dohnálek OndřejŠuba Vojtěch st.56-84 3172
10.Kovačík RomanNěmeček Ladislav-7194 3182
11.Vysloužil RadekJemelka Libor-13-11-9  0383
12.Dohnálek OndřejSohr Radovan-9510-7123293
13.Kovačík RomanŠuba Vojtěch st.125  30103
14.Kroutil TomášNěmeček Ladislav964  30113
15.Dohnálek OndřejJemelka LiborWO    03114
16.Kovačík RomanSohr RadovanWO    03115
17.Kroutil Tomᚊuba Vojtěch st.WO    03116
18.Vysloužil RadekNěmeček LadislavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovačík Roman30Jemelka Libor12
Kroutil Tomáš21Sohr Radovan12
Vysloužil Radek21Šuba Vojtěch st.03
Dohnálek Ondřej21Němeček Ladislav12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Kubík David
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10649:355STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
999  3010
2.Holub Oto
Kubík David
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
-8-79763220
3.Kubík DavidVykopal Jaroslav9-7-98103230
4.Galanda TomášLudka Jan889  3040
5.Holub OtoLudka Jaroslav97-6-873250
6.Vaculík RomanFrydrych Ondřej976  3060
7.Galanda TomášVykopal Jaroslav888  3070
8.Holub OtoLudka Jan79-87 3180
9.Vaculík RomanLudka Jaroslav867  3090
10.Kubík DavidFrydrych Ondřej888  30100
11.Holub OtoVykopal Jaroslav-67-8-9 13101
12.Vaculík RomanLudka JanWO    30111
13.Kubík DavidLudka JaroslavWO    30121
14.Galanda TomášFrydrych OndřejWO    30131
15.Vaculík RomanVykopal JaroslavWO    30141
16.Kubík DavidLudka JanWO    30151
17.Galanda TomášLudka JaroslavWO    30161
18.Holub OtoFrydrych OndřejWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík David20Vykopal Jaroslav12
Galanda Tomáš20Ludka Jan02
Holub Oto21Ludka Jaroslav02
Vaculík Roman20Frydrych Ondřej02
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24701:538SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejduk Pavel
Jarolím Tomáš
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
88-78 3110
2.Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
78-93 3120
3.Jarolím TomášVykopal Jaroslav-17810-893230
4.Krudenc MartinLudka Jan536  3040
5.Otáhal BořekLudka Jaroslav58-96 3150
6.Hejduk PavelFrydrych Ondřej-98-7-10 1351
7.Krudenc MartinVykopal Jaroslav-987-8103261
8.Otáhal BořekLudka Jan8-957 3171
9.Hejduk PavelLudka Jaroslav-9889 3181
10.Jarolím TomášFrydrych Ondřej-8-7-9  0382
11.Otáhal BořekVykopal Jaroslav-4-6-10  0383
12.Hejduk PavelLudka Jan466  3093
13.Jarolím TomášLudka Jaroslav8-9910 31103
14.Krudenc MartinFrydrych Ondřej9-68-7832113
15.Hejduk PavelVykopal Jaroslav-98-88-923114
16.Jarolím TomášLudka JanWO    30124
17.Krudenc MartinLudka JaroslavWO    30134
18.Otáhal BořekFrydrych OndřejWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarolím Tomáš21Vykopal Jaroslav22
Krudenc Martin30Ludka Jan03
Otáhal Bořek21Ludka Jaroslav03
Hejduk Pavel22Frydrych Ondřej21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:Prokeš Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Kojetín, dudikovaRozhodčí:Odehnal Jakub
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Orság Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24593:555TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
Jemelka Libor
Staněk Roman
 
 
6712  3010
2.Orság Vlastimil
Matula Jaroslav
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-9-88-9 1311
3.Prokeš LukášKlos Otto11-6610 3121
4.Odehnal JakubSohr Radovan876  3031
5.Orság VlastimilStaněk Roman258  3041
6.Matula JaroslavJemelka Libor79-712 3151
7.Odehnal JakubKlos Otto47-127 3161
8.Orság VlastimilSohr Radovan-5-486-142362
9.Matula JaroslavStaněk Roman573  3072
10.Prokeš LukášJemelka Libor-8-5-5  0373
11.Orság VlastimilKlos Otto68-75 3183
12.Matula JaroslavSohr Radovan275  3093
13.Prokeš LukášStaněk Roman546  30103
14.Odehnal JakubJemelka Libor-2510-5-1023104
15.Matula JaroslavKlos Otto4-678 31114
16.Prokeš LukášSohr RadovanWO    03115
17.Odehnal JakubStaněk RomanWO    03116
18.Orság VlastimilJemelka Libor-81199 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokeš Lukáš21Klos Otto04
Odehnal Jakub21Sohr Radovan12
Orság Vlastimil31Staněk Roman03
Matula Jaroslav40Jemelka Libor22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Kubánek Martin
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24534:487T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Ondřej
Vémola Martin
 
 
Dohnálek Ondřej
Kroutil Tomáš
 
 
-8-7-8  0301
2.Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
Sklenář Jakub
Šolle Radovan
 
 
899  3011
3.Vémola MartinDohnálek Ondřej-9-6-4  0312
4.Coufal OndřejKroutil Tomáš576  3022
5.Šauer MilošSklenář Jakub857  3032
6.Černoch Alois st.Šolle Radovan-6459 3142
7.Coufal OndřejDohnálek Ondřej14-7-1263252
8.Šauer MilošKroutil Tomáš266  3062
9.Černoch Alois st.Sklenář Jakub-438-983272
10.Kubánek MartinŠolle Radovan954  3082
11.Šauer MilošDohnálek Ondřej375  3092
12.Černoch Alois st.Kroutil Tomáš2-107-8-82393
13.Kubánek MartinSklenář Jakub585  30103
14.Coufal OndřejŠolle RadovanWO    03104
15.Černoch Alois st.Dohnálek Ondřej576  30114
16.Kubánek MartinKroutil TomášWO    03115
17.Coufal OndřejSklenář JakubWO    03116
18.Šauer MilošŠolle Radovan37-104 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vémola Martin01Dohnálek Ondřej13
Coufal Ondřej20Kroutil Tomáš12
Šauer Miloš40Sklenář Jakub03
Černoch Alois st.31Šolle Radovan03
Kubánek Martin20   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
Zbořil Radek
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:Halfar Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Tlach Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Trunkát Dalibor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:33747:680TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Radek
Tlach Miroslav
 
 
Kubík David
Holub Oto
 
 
7-85-773210
2.Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
Galanda Tomáš
Cápík Antonín
 
 
6108  3020
3.Zbořil RadekCápík Antonín5109  3030
4.Halfar VáclavGalanda Tomáš8-89-8-82331
5.Tlach MiroslavHolub Oto79-7-6-92332
6.Trunkát DaliborKubík David68-65 3142
7.Halfar VáclavCápík Antonín-72810 3152
8.Tlach MiroslavGalanda Tomáš-9-53-9 1353
9.Trunkát DaliborHolub Oto-7-68693263
10.Zbořil RadekKubík David-9786 3173
11.Tlach MiroslavCápík Antonín897  3083
12.Trunkát DaliborGalanda Tomáš-87-6-7 1384
13.Zbořil RadekHolub Oto-65-89-102385
14.Halfar VáclavKubík David106-7-8113295
15.Trunkát DaliborCápík Antonín4-874 31105
16.Zbořil RadekGalanda Tomáš-8-79-8 13106
17.Halfar VáclavHolub Oto-863-91332116
18.Tlach MiroslavKubík David6-9-96-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zbořil Radek22Cápík Antonín04
Halfar Václav31Galanda Tomáš40
Tlach Miroslav13Holub Oto22
Trunkát Dalibor31Kubík David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25552:509TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Válek Vít
Palásek Martin
 
 
86-11-1263210
2.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Janík Michal ml.
Palásek Jaromír
 
 
4-957 3120
3.Lužný PetrJaník Michal ml.7-8-99-112321
4.Hrůza PetrVálek Vít7-9-11-6 1322
5.Sedláček JiříPalásek Jaromír968  3032
6.Běhal Jiří st.Palásek Martin683  3042
7.Hrůza PetrJaník Michal ml.-99-81193252
8.Sedláček JiříVálek Vít769  3062
9.Běhal Jiří st.Palásek Jaromír10-8-7663272
10.Lužný PetrPalásek Martin733  3082
11.Sedláček JiříJaník Michal ml.655  3092
12.Běhal Jiří st.Válek Vít8115  30102
13.Lužný PetrPalásek JaromírWO    03103
14.Hrůza PetrPalásek MartinWO    30113
15.Běhal Jiří st.Janík Michal ml.WO    03114
16.Lužný PetrVálek VítWO    03115
17.Hrůza PetrPalásek JaromírWO    30125
18.Sedláček JiříPalásek MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Petr11Janík Michal ml.12
Hrůza Petr11Válek Vít12
Sedláček Jiří30Palásek Jaromír02
Běhal Jiří st.30Palásek Martin02
WO24WO42



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37530:591TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Zich Petr ml.
Řehulka Michal
 
 
7-673 3110
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
-5-7-5  0311
3.Kadlčík VlastimilSedlář Jan-10-5-6  0312
4.Mikuš MichalZich Petr ml.-68-7-4 1313
5.Krátký JanCetkovský Martin-7-6-6  0314
6.Kalabis PetrŘehulka Michal934  3024
7.Mikuš MichalSedlář Jan-6677 3134
8.Krátký JanZich Petr ml.-3-8-7  0335
9.Kalabis PetrCetkovský Martin688  3045
10.Kadlčík VlastimilŘehulka Michal-5-6-9  0346
11.Krátký JanSedlář Jan10-1085 3156
12.Kalabis PetrZich Petr ml.5-128-9-62357
13.Kadlčík VlastimilCetkovský Martin-5-3-2  0358
14.Mikuš MichalŘehulka Michal-8977 3168
15.Kalabis PetrSedlář Jan-1094-1033278
16.Kadlčík VlastimilZich Petr ml.-5-4-1  0379
17.Mikuš MichalCetkovský Martin-8964 3189
18.Krátký JanŘehulka Michal-2-9-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Sedlář Jan13
Mikuš Michal31Zich Petr ml.40
Krátký Jan13Cetkovský Martin22
Kalabis Petr31Řehulka Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28715:616SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
Jemelka Libor
Zobaník Jaroslav
 
 
9-9-8-9 1301
2.Krudenc Martin
Otáhal Bořek
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
7-68-7-82302
3.Hejduk PavelJemelka Libor7-888 3112
4.Krudenc MartinSohr Radovan8-976 3122
5.Otáhal BořekZobaník Jaroslav786  3032
6.Jarolím TomášKlos Otto2-957 3142
7.Krudenc MartinJemelka Libor-8-9-9  0343
8.Otáhal BořekSohr Radovan-98-76103253
9.Jarolím TomášStaněk Roman589  3063
10.Hejduk PavelKlos Otto8-78-933273
11.Otáhal BořekJemelka Libor87-10-8-92374
12.Jarolím TomášSohr Radovan8-79-6103284
13.Hejduk PavelStaněk Roman655  3094
14.Krudenc MartinKlos Otto7-867 31104
15.Jarolím TomášJemelka Libor6-5-8-9 13105
16.Hejduk PavelSohr Radovan878  30115
17.Krudenc MartinStaněk Roman644  30125
18.Otáhal BořekKlos Otto8-118-8-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejduk Pavel40Jemelka Libor31
Krudenc Martin31Sohr Radovan04
Otáhal Bořek22Zobaník Jaroslav01
Jarolím Tomáš31Klos Otto13
   Staněk Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Kojetín, dudikovaRozhodčí:Orság Vlastimil
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Odehnal Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14682:414TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
-78910 3110
2.Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
7-1086 3120
3.Prokeš LukášVykopal Jaroslav-7119-7-32321
4.Odehnal JakubLudka Jan5-7810 3131
5.Orság VlastimilLudka Jaroslav-98-610-72332
6.Matula JaroslavFrydrych Ondřej243  3042
7.Odehnal JakubVykopal Jaroslav78-88 3152
8.Orság VlastimilLudka Jan876  3062
9.Matula JaroslavLudka Jaroslav9-78-683272
10.Prokeš LukášFrydrych Ondřej10811  3082
11.Orság VlastimilVykopal Jaroslav-9784 3192
12.Matula JaroslavLudka Jan334  30102
13.Prokeš LukášLudka JaroslavWO    30112
14.Odehnal JakubFrydrych OndřejWO    30122
15.Matula JaroslavVykopal Jaroslav34-97 31132
16.Prokeš LukášLudka JanWO    30142
17.Odehnal JakubLudka JaroslavWO    30152
18.Orság VlastimilFrydrych OndřejWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokeš Lukáš11Vykopal Jaroslav13
Odehnal Jakub20Ludka Jan03
Orság Vlastimil21Ludka Jaroslav11
Matula Jaroslav40Frydrych Ondřej02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Kubánek Martin
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31604:596T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Ondřej
Kubánek Martin
 
 
Galanda Tomáš
Cápík Antonín
 
 
-8-4-7  0301
2.Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
Holub Oto
Kubík David
 
 
47-6-6123211
3.Černoch Alois st.Cápík Antonín54-97 3121
4.Kubánek MartinGalanda Tomáš-4-8-4  0322
5.Coufal OndřejHolub Oto1056  3032
6.Šauer MilošKubík David910-69 3142
7.Kubánek MartinCápík Antonín710-78 3152
8.Coufal OndřejGalanda Tomáš-9-45-9 1353
9.Šauer MilošHolub Oto3-736 3163
10.Černoch Alois st.Kubík David2810  3073
11.Coufal OndřejCápík Antonín7810  3083
12.Šauer MilošGalanda Tomáš-107-411103293
13.Černoch Alois st.Holub Oto8-9-7-7 1394
14.Kubánek MartinKubík David-96-95932104
15.Šauer MilošCápík Antonín547  30114
16.Černoch Alois st.Galanda Tomáš-6-9-8  03115
17.Kubánek MartinHolub Oto-4-87-9 13116
18.Coufal OndřejKubík DavidWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Alois st.22Cápík Antonín04
Kubánek Martin22Galanda Tomáš31
Coufal Ondřej21Holub Oto22
Šauer Miloš40Kubík David03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
Zbořil Radek
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:Halfar Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sigma LutínRozhodčí:Tlach Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Trunkát Dalibor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:18459:460TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
Dohnálek Ondřej
Kroutil Tomáš
 
 
734  3010
2.Zbořil Radek
Tlach Miroslav
 
 
Sklenář Jakub
Šolle Radovan
 
 
769  3020
3.Trunkát DaliborDohnálek Ondřej6128  3030
4.Zbořil RadekKroutil Tomáš-7865 3140
5.Tlach MiroslavŠolle Radovan869  3050
6.Halfar VáclavSklenář Jakub789  3060
7.Zbořil RadekDohnálek Ondřej67-910 3170
8.Tlach MiroslavKroutil Tomáš79-98 3180
9.Halfar VáclavŠolle Radovan664  3090
10.Trunkát DaliborSklenář Jakub5106  30100
11.Tlach MiroslavDohnálek Ondřej165  30110
12.Halfar VáclavKroutil TomášWO    03111
13.Trunkát DaliborŠolle RadovanWO    03112
14.Zbořil RadekSklenář Jakub968  30122
15.Halfar VáclavDohnálek OndřejWO    03123
16.Trunkát DaliborKroutil TomášWO    03124
17.Zbořil RadekŠolle Radovan654  30134
18.Tlach MiroslavSklenář JakubWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trunkát Dalibor20Dohnálek Ondřej03
Zbořil Radek40Kroutil Tomáš02
Tlach Miroslav30Šolle Radovan03
Halfar Václav20Sklenář Jakub03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30649:622TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Zich Petr ml.
Řehulka Michal
 
 
-98-71063210
2.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
864  3020
3.Lužný PetrSedlář Jan769  3030
4.Sedláček JiříŘehulka Michal9-896 3140
5.Hrůza PetrZich Petr ml.-68-7-7 1341
6.Běhal Jiří st.Cetkovský Martin8-7-9-8 1342
7.Sedláček JiříZich Petr st.869  3052
8.Hrůza PetrŘehulka Michal9-8-7-6 1353
9.Běhal Jiří st.Zich Petr ml.8-6-9-10 1354
10.Lužný PetrCetkovský Martin798  3064
11.Hrůza PetrZich Petr st.8-677 3174
12.Běhal Jiří st.Řehulka Michal7611  3084
13.Lužný PetrZich Petr ml.-8-7-5  0385
14.Sedláček JiříCetkovský Martin8-6-7-9 1386
15.Běhal Jiří st.Zich Petr st.766  3096
16.Lužný PetrŘehulka Michal7-7-8-8 1397
17.Sedláček JiříZich Petr ml.-7-98101132107
18.Hrůza PetrCetkovský Martin-86-98-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Petr22Sedlář Jan01
Sedláček Jiří31Řehulka Michal22
Hrůza Petr13Zich Petr ml.31
Běhal Jiří st.22Cetkovský Martin31
   Zich Petr st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32611:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Jan
Mikuš Michal
 
 
Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
6-789 3110
2.Kalabis Petr
Kadlčík Vlastimil
 
 
Janík Michal ml.
Palásek Jaromír
 
 
976  3020
3.Kadlčík VlastimilJaník Michal ml.-36-6-10 1321
4.Mikuš MichalVálek Vít-1-5-4  0322
5.Krátký JanOplocký Petr ml.-8-56-6 1323
6.Kalabis PetrPalásek Jaromír956  3033
7.Mikuš MichalJaník Michal ml.-7668 3143
8.Krátký JanVálek Vít-13-4-7  0344
9.Kalabis PetrOplocký Petr ml.6104  3054
10.Kadlčík VlastimilPalásek Jaromír-10-4-8  0355
11.Krátký JanJaník Michal ml.-10-8-9  0356
12.Kalabis PetrVálek Vít6-8-101083266
13.Kadlčík VlastimilOplocký Petr ml.-6-9118-72367
14.Mikuš MichalPalásek Jaromír779  3077
15.Kalabis PetrJaník Michal ml.4-986 3187
16.Kadlčík VlastimilVálek Vít-10-8-10  0388
17.Mikuš MichalOplocký Petr ml.946  3098
18.Krátký JanPalásek Jaromír-94-910-132399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlčík Vlastimil04Janík Michal ml.22
Mikuš Michal31Válek Vít31
Krátký Jan04Oplocký Petr ml.22
Kalabis Petr40Palásek Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36511:551SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
789  3010
2.Válek Vít
Palásek Martin
 
 
Otáhal Bořek
Červinka Lukáš
 
 
-3-6-15  0311
3.Palásek MartinJarolím Tomáš-4-3-4  0312
4.Palásek JaromírOtáhal Bořek-9-98-6 1313
5.Válek VítHejduk Pavel59-9-3-82314
6.Janík Michal ml.Červinka Lukáš1486  3024
7.Palásek JaromírJarolím Tomáš5-7-7-9 1325
8.Válek VítOtáhal Bořek-7-9-3  0326
9.Janík Michal ml.Hejduk Pavel-9-9-8  0327
10.Palásek MartinČervinka Lukáš-7-10-12  0328
11.Válek VítJarolím Tomáš564  3038
12.Janík Michal ml.Otáhal Bořek8-399 3148
13.Palásek MartinHejduk Pavel-4-5-7  0349
14.Palásek JaromírČervinka Lukáš-7-8-10  03410
15.Janík Michal ml.Jarolím Tomáš86-4-61032510
16.Palásek MartinOtáhal BořekWO    03511
17.Palásek JaromírHejduk PavelWO    30611
18.Válek VítČervinka LukášWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin03Jarolím Tomáš22
Palásek Jaromír03Otáhal Bořek21
Válek Vít12Hejduk Pavel30
Janík Michal ml.31Červinka Lukáš21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25619:574TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
-9-693-82301
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
887  3011
3.Řehulka MichalMatula Jaroslav-9-7-19  0312
4.Milar MartinOdehnal Jakub104-83 3122
5.Zich Petr ml.Prokeš Lukáš5816  3032
6.Cetkovský MartinOrság Vlastimil-7785 3142
7.Milar MartinMatula Jaroslav598  3052
8.Zich Petr ml.Odehnal Jakub1198  3062
9.Cetkovský MartinProkeš Lukáš999  3072
10.Řehulka MichalOrság Vlastimil95-5-8-62373
11.Zich Petr ml.Matula Jaroslav-6126-833283
12.Cetkovský MartinOdehnal Jakub-758-993293
13.Sedlář JanProkeš Lukáš-7-6-8  0394
14.Milar MartinOrság Vlastimil-8-2-7  0395
15.Cetkovský MartinMatula JaroslavWO    0396
16.Sedlář JanOdehnal Jakub7-528 31106
17.Milar MartinProkeš Lukáš767  30116
18.Zich Petr ml.Orság Vlastimil4103  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehulka Michal02Matula Jaroslav12
Milar Martin31Odehnal Jakub04
Zich Petr ml.40Prokeš Lukáš13
Cetkovský Martin30Orság Vlastimil22
Sedlář Jan11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36629:632TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
488  3010
2.Kovačík Roman
Dohnálek Ondřej
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
8-7-9-6 1311
3.Kovačík RomanHrůza Petr7-9610 3121
4.Vysloužil RadekLužný Petr-9-13-9  0322
5.Dohnálek OndřejSedláček Jiří-47-8673232
6.Kroutil TomášBěhal Jiří st.666  3042
7.Vysloužil RadekHrůza Petr-8-5-7  0343
8.Dohnálek OndřejLužný Petr-1466-283253
9.Kroutil TomášSedláček Jiří-9-9-7  0354
10.Kovačík RomanBěhal Jiří st.926  3064
11.Dohnálek OndřejHrůza Petr-5-7-7  0365
12.Kroutil TomášLužný Petr-2-7-8  0366
13.Kovačík RomanSedláček Jiří5410  3076
14.Vysloužil RadekBěhal Jiří st.-4-1575-72377
15.Kroutil TomášHrůza Petr-5-68-8 1378
16.Kovačík RomanLužný Petr8-786 3188
17.Vysloužil RadekSedláček Jiří3-9-512-92389
18.Dohnálek OndřejBěhal Jiří st.9-10-79-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman40Hrůza Petr31
Vysloužil Radek04Lužný Petr22
Dohnálek Ondřej22Sedláček Jiří22
Kroutil Tomáš13Běhal Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16621:500STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
10511  3010
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Krátký Jan
Kadlčík Vlastimil
 
 
8-79-9103220
3.Holub OtoKalabis Petr4-8-6-7 1321
4.Galanda TomášMikuš Michal88-7-6-92322
5.Vaculík RomanKrátký Jan679  3032
6.Kubík DavidKadlčík Vlastimil6810  3042
7.Galanda TomášKalabis Petr6-76-843252
8.Vaculík RomanMikuš Michal897  3062
9.Kubík DavidKrátký Jan677  3072
10.Holub OtoKadlčík Vlastimil787  3082
11.Vaculík RomanKalabis Petr568  3092
12.Kubík DavidMikuš Michal-28-6-8 1393
13.Holub OtoKrátký Jan467  30103
14.Galanda TomášKadlčík Vlastimil449  30113
15.Kubík DavidKalabis Petr-6-7-6  03114
16.Holub OtoMikuš Michal7106  30124
17.Galanda TomášKrátký Jan898  30134
18.Vaculík RomanKadlčík Vlastimil644  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Oto31Kalabis Petr22
Galanda Tomáš31Mikuš Michal22
Vaculík Roman40Krátký Jan04
Kubík David22Kadlčík Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43586:681T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
-5-686-42301
2.Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
Suchý Filip
Běhal Jeroným
 
 
8-6-86-82302
3.Vykopal JaroslavŠauer Miloš-8-6-8  0303
4.Ludka JanČernoch Alois st.12-2-7-1 1304
5.Frydrych OndřejBěhal Jeroným-6-1-3  0305
6.Ludka JaroslavSuchý Filip810-75 3115
7.Ludka JanŠauer Miloš-99-6-8 1316
8.Frydrych OndřejČernoch Alois st.-6-9-8  0317
9.Ludka JaroslavBěhal Jeroným69-7-953227
10.Vykopal JaroslavSuchý Filip6-758 3137
11.Frydrych OndřejŠauer Miloš-4-5-4  0338
12.Ludka JaroslavČernoch Alois st.-845-793248
13.Vykopal JaroslavBěhal Jeroným7-696 3158
14.Ludka JanSuchý Filip-79-8-7 1359
15.Ludka JaroslavŠauer Miloš5-79-9-423510
16.Vykopal JaroslavČernoch Alois st.8-732 31610
17.Ludka JanBěhal Jeroným78-5-9632710
18.Frydrych OndřejSuchý FilipWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykopal Jaroslav31Šauer Miloš40
Ludka Jan13Černoch Alois st.22
Frydrych Ondřej03Běhal Jeroným13
Ludka Jaroslav31Suchý Filip12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:01Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45611:686TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
-72-6-8 1301
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
4-56-7-92302
3.Jemelka LiborTlach Miroslav3-5911 3112
4.Sohr RadovanZbořil Radek6-4-9-2 1313
5.Klos OttoKocián Martin-109-5-6 1314
6.Němeček LadislavZačal Martin-7-9-5  0315
7.Sohr RadovanTlach Miroslav106-68 3125
8.Klos OttoZbořil Radek128-4-5-92326
9.Němeček LadislavKocián Martin-6-3-4  0327
10.Jemelka LiborZačal Martin-9491 3137
11.Klos OttoTlach Miroslav-56-8-8 1338
12.Němeček LadislavZbořil Radek-3-4-10  0339
13.Jemelka LiborKocián Martin11-311-9-923310
14.Sohr RadovanZačal Martin-8-367532410
15.Němeček LadislavTlach Miroslav4-6-6-7 13411
16.Jemelka LiborZbořil Radek-9-119-9 13412
17.Sohr RadovanKocián Martin-8-10-8  03413
18.Klos OttoZačal Martin94-105 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jemelka Libor22Tlach Miroslav22
Sohr Radovan22Zbořil Radek40
Klos Otto13Kocián Martin40
Němeček Ladislav04Začal Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42612:678TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
9-6810 3110
2.Válek Vít
Oplocký Petr ml.
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
8-9-88-52311
3.Válek VítMatula Jaroslav6-7-9-11 1312
4.Oplocký Petr ml.Orság Vlastimil-5-89-4 1313
5.Palásek JaromírProkeš Lukáš-99-98-42314
6.Janík Michal ml.Odehnal Jakub-1010814 3124
7.Oplocký Petr ml.Matula Jaroslav-9-9-2  0325
8.Palásek JaromírOrság Vlastimil-7-10-14  0326
9.Janík Michal ml.Prokeš Lukáš578  3036
10.Válek VítOdehnal Jakub8-47-513246
11.Palásek JaromírMatula Jaroslav-6-74-6 1347
12.Janík Michal ml.Orság Vlastimil-966-753257
13.Válek VítProkeš Lukáš173  3067
14.Oplocký Petr ml.Odehnal Jakub-5-48-7 1368
15.Janík Michal ml.Matula Jaroslav-6-11-4  0369
16.Válek VítOrság Vlastimil-93-108-823610
17.Oplocký Petr ml.Prokeš Lukáš-6-79-10 13611
18.Palásek JaromírOdehnal JakubWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Vít22Matula Jaroslav40
Oplocký Petr ml.04Orság Vlastimil31
Palásek Jaromír03Prokeš Lukáš22
Janík Michal ml.31Odehnal Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29579:597TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
13129  3010
2.Sedlář Jan
Řehulka Michal
 
 
Otáhal Bořek
Červinka Lukáš
 
 
494  3020
3.Sedlář JanJarolím Tomáš-4-79-9 1321
4.Řehulka MichalOtáhal Bořek-99106 3131
5.Milar MartinHejduk Pavel948  3041
6.Cetkovský MartinČervinka Lukáš3-10-57-82342
7.Řehulka MichalJarolím Tomáš77-99 3152
8.Milar MartinOtáhal Bořek-85-6773262
9.Cetkovský MartinHejduk Pavel-1078-773272
10.Sedlář JanČervinka Lukáš-5-1-3  0373
11.Milar MartinJarolím Tomáš-111076 3183
12.Cetkovský MartinOtáhal Bořek-12872 3193
13.Zich Petr ml.Hejduk Pavel648  30103
14.Řehulka MichalČervinka Lukáš-9-1-7  03104
15.Cetkovský MartinJarolím TomášWO    03105
16.Zich Petr ml.Otáhal Bořek7811  30115
17.Řehulka MichalHejduk PavelWO    03116
18.Milar MartinČervinka Lukáš-77-8-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan02Jarolím Tomáš12
Řehulka Michal21Otáhal Bořek04
Milar Martin31Hejduk Pavel03
Cetkovský Martin21Červinka Lukáš40
Zich Petr ml.20   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28517:524T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Kroutil Tomáš
 
 
Mikuš Michal
Krátký Jan
 
 
98-98 3110
2.Kovačík Roman
Běhal Milan
 
 
Kalabis Petr
Kadlčík Vlastimil
 
 
443  3020
3.Kroutil TomášKalabis Petr4-1-10-6 1321
4.Vysloužil RadekMikuš Michal6-14-121043231
5.Kovačík RomanKrátký Jan425  3041
6.Běhal MilanKadlčík Vlastimil5810  3051
7.Vysloužil RadekKalabis Petr10-6-9-8 1352
8.Kovačík RomanMikuš Michal677  3062
9.Běhal MilanKrátký Jan565  3072
10.Kroutil TomášKadlčík Vlastimil543  3082
11.Kovačík RomanKalabis Petr2-96-8-82383
12.Běhal MilanMikuš MichalWO    0384
13.Kroutil TomášKrátký Jan8-5119 3194
14.Černý MarekKadlčík Vlastimil-3-3-3  0395
15.Běhal MilanKalabis PetrWO    0396
16.Kroutil TomášMikuš Michal4410  30106
17.Černý MarekKrátký Jan-5-8-10  03107
18.Kovačík RomanKadlčík VlastimilWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroutil Tomáš31Kalabis Petr30
Vysloužil Radek11Mikuš Michal03
Kovačík Roman21Krátký Jan13
Běhal Milan20Kadlčík Vlastimil12
Černý Marek02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32604:572nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda Tomáš
Vaculík Roman
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
1069  3010
2.Kubík David
Holub Oto
 
 
Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
-9-7-12  0311
3.Holub OtoSedláček Jiří-9-3-8  0312
4.Kubík DavidHrůza Petr-45-66-82313
5.Vaculík RomanLužný Petr656  3023
6.Galanda TomášBěhal Jiří st.538  3033
7.Kubík DavidSedláček Jiří-6-7-8  0334
8.Vaculík RomanHrůza Petr686  3044
9.Galanda TomášLužný Petr-6-8-7  0345
10.Holub OtoBěhal Jiří st.76-97 3155
11.Vaculík RomanSedláček Jiří675  3065
12.Galanda TomášHrůza Petr744  3075
13.Holub OtoLužný Petr-65-4873285
14.Kubík DavidBěhal Jiří st.-169-8-62386
15.Galanda TomášSedláček Jiří3-86-873296
16.Holub OtoHrůza Petr6-108-6-92397
17.Kubík DavidLužný Petr-5-8-7  0398
18.Vaculík RomanBěhal Jiří st.-8-99-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Oto22Sedláček Jiří22
Kubík David04Hrůza Petr22
Vaculík Roman31Lužný Petr22
Galanda Tomáš31Běhal Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Rakov 34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45418:647TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
Kocián Martin
Začal Martin
 
 
59-8-683210
2.Vykopal Jaroslav
Ludka Jan
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
-8-6-5  0311
3.Vykopal JaroslavKocián Martin8-7107 3121
4.Ludka JanZbořil Radek-4-10-3  0322
5.Frydrych OndřejZačal Martin-5-2-4  0323
6.Ludka JaroslavTlach Miroslav1211-9-8-92324
7.Ludka JanKocián Martin-2-5-1  0325
8.Frydrych OndřejZbořil Radek-10-3-2  0326
9.Ludka JaroslavZačal Martin657  3036
10.Vykopal JaroslavTlach Miroslav-8-9-4  0337
11.Frydrych OndřejKocián Martin-5-6-6  0338
12.Ludka JaroslavZbořil Radek-79-2853248
13.Vykopal JaroslavZačal Martin-6-7107-62349
14.Ludka JanTlach Miroslav-4-5-7  03410
15.Ludka JaroslavKocián Martin69-38 31510
16.Vykopal JaroslavZbořil RadekWO    03511
17.Ludka JanZačal MartinWO    03512
18.Frydrych OndřejTlach MiroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vykopal Jaroslav12Kocián Martin22
Ludka Jan03Zbořil Radek21
Frydrych Ondřej03Začal Martin21
Ludka Jaroslav31Tlach Miroslav30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:53Konec
utkání
17:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36669:672TJ Sigma Cidemat Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
762  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Běhal Jeroným
Suchý Filip
 
 
-67810 3120
3.Jemelka LiborŠauer Miloš-8-99863230
4.Sohr RadovanČernoch Alois st.-4814-10-112331
5.Klos OttoBěhal Jeroným99-9-1073241
6.Němeček LadislavSuchý Filip-5-8-3  0342
7.Sohr RadovanŠauer Miloš-5-87-5 1343
8.Klos OttoČernoch Alois st.-68-7893253
9.Němeček LadislavBěhal Jeroným-36-7-6 1354
10.Jemelka LiborSuchý Filip-8377 3164
11.Klos OttoŠauer Miloš910-7-4-82365
12.Němeček LadislavČernoch Alois st.-5-77-7 1366
13.Jemelka LiborBěhal Jeroným545  3076
14.Sohr RadovanSuchý Filip8-1043 3186
15.Němeček LadislavŠauer Miloš-5-3-3  0387
16.Jemelka LiborČernoch Alois st.-9766 3197
17.Sohr RadovanBěhal Jeroným810-7-9932107
18.Klos OttoSuchý Filip-5-85-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jemelka Libor40Šauer Miloš31
Sohr Radovan22Černoch Alois st.22
Klos Otto22Běhal Jeroným13
Němeček Ladislav04Suchý Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18641:553SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krudenc Martin
Šoc Milan
 
 
Běhal Jeroným
Suchý Filip
 
 
866  3010
2.Jarolím Tomáš
Otáhal Bořek
 
 
Černoch Alois st.
Šauer Miloš
 
 
6-97-9-92311
3.Šoc MilanČernoch Alois st.-10-79-7 1312
4.Krudenc MartinŠauer Miloš899  3022
5.Jarolím TomášBěhal Jeroným8-7-6723232
6.Otáhal BořekSuchý Filip8-7-45113242
7.Krudenc MartinČernoch Alois st.939  3052
8.Jarolím Tomᚊauer Miloš-9-7-5  0353
9.Otáhal BořekBěhal Jeroným8-787 3163
10.Šoc MilanSuchý Filip8810  3073
11.Jarolím TomášČernoch Alois st.7712  3083
12.Otáhal BořekŠauer Miloš-8-9-2  0384
13.Šoc MilanBěhal Jeroným1078  3094
14.Krudenc MartinSuchý Filip7-10611 31104
15.Otáhal BořekČernoch Alois st.787  30114
16.Šoc MilanŠauer Miloš101110  30124
17.Krudenc MartinBěhal Jeroným9107  30134
18.Jarolím TomášSuchý Filip659  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šoc Milan31Černoch Alois st.13
Krudenc Martin40Šauer Miloš22
Jarolím Tomáš31Běhal Jeroným04
Otáhal Bořek31Suchý Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:Odehnal Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:Orság Vlastimil
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Prokeš Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38672:664TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
3-8-6-6 1301
2.Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
Kocián Martin
Zbořil Radek
 
 
9-87-9-12302
3.Odehnal JakubTrunkát Dalibor828  3012
4.Matula JaroslavZbořil Radek438  3022
5.Orság VlastimilHalfar Václav9-688 3132
6.Prokeš LukášKocián Martin-6-89-6 1333
7.Matula JaroslavZačal Martin-7725 3143
8.Orság VlastimilZbořil Radek-9-9-9  0344
9.Prokeš LukášHalfar Václav-897-683254
10.Odehnal JakubKocián Martin-798-693264
11.Orság VlastimilZačal Martin97-8-6-92365
12.Prokeš LukášZbořil Radek-698-10-92366
13.Odehnal JakubHalfar Václav-7-6-7  0367
14.Matula JaroslavKocián Martin-7-94533277
15.Prokeš LukášZačal Martin676  3087
16.Odehnal JakubZbořil Radek108-8-7-62388
17.Matula JaroslavHalfar Václav-976-7-72389
18.Orság VlastimilKocián Martin-7-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odehnal Jakub22Trunkát Dalibor01
Matula Jaroslav31Zbořil Radek31
Orság Vlastimil13Halfar Václav22
Prokeš Lukáš22Kocián Martin22
   Začal Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15660:397TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jiří st.
Lužný Petr
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
7-986 3110
2.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
383  3020
3.Lužný PetrLudka Jaroslav7-9 -8-51321
4.Sedláček JiříVykopal Jaroslav-5-78473231
5.Hrůza PetrLudka Jan643  3041
6.Běhal Jiří st.Frydrych Ondřej796  3051
7.Sedláček JiříLudka Jaroslav8-79-693261
8.Hrůza PetrVykopal Jaroslav-8-109-8 1362
9.Běhal Jiří st.Ludka Jan9614  3072
10.Lužný PetrFrydrych Ondřej757  3082
11.Hrůza PetrLudka Jaroslav8-879 3192
12.Běhal Jiří st.Vykopal Jaroslav7-89-9-92393
13.Lužný PetrLudka Jan156  30103
14.Sedláček JiříFrydrych OndřejWO    30113
15.Běhal Jiří st.Ludka JaroslavWO    30123
16.Lužný PetrVykopal JaroslavWO    30133
17.Sedláček JiříLudka JanWO    30143
18.Hrůza PetrFrydrych OndřejWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Petr21Ludka Jaroslav12
Sedláček Jiří20Vykopal Jaroslav21
Hrůza Petr21Ludka Jan03
Běhal Jiří st.21Frydrych Ondřej02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30571:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
438  3010
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-9-6-5  0311
3.Kadlčík VlastimilJemelka Libor-5-13-9  0312
4.Mikuš MichalSohr Radovan6-7-68-92313
5.Krátký JanKlos Otto-8987 3123
6.Kalabis PetrNěmeček Ladislav444  3033
7.Mikuš MichalJemelka Libor-7-6-7  0334
8.Krátký JanSohr Radovan8-4-3-5 1335
9.Kalabis PetrKlos Otto967  3045
10.Kadlčík VlastimilNěmeček Ladislav-7-6-7  0346
11.Krátký JanJemelka Libor-711-41293256
12.Kalabis PetrSohr Radovan235  3066
13.Kadlčík VlastimilKlos Otto-6-714-6 1367
14.Mikuš MichalNěmeček Ladislav987  3077
15.Kalabis PetrJemelka Libor543  3087
16.Kadlčík VlastimilSohr Radovan-6-7-5  0388
17.Mikuš MichalKlos Otto343  3098
18.Krátký JanNěmeček Ladislav-77-99-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Jemelka Libor22
Mikuš Michal22Sohr Radovan31
Krátký Jan22Klos Otto13
Kalabis Petr40Němeček Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37644:653T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Zemánek Petr
 
 
Dohnálek Ondřej
Sklenář Jakub
 
 
5710  3010
2.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Kroutil Tomáš
Vysloužil Radek
 
 
9-1069 3120
3.Zemánek PetrBěhal Milan376  3030
4.Válek VítDohnálek Ondřej-10-879-142331
5.Palásek JaromírVysloužil Radek-6-9-8  0332
6.Janík Michal ml.Kroutil Tomáš-8-610693242
7.Válek VítBěhal Milan443  3052
8.Palásek JaromírDohnálek Ondřej-11-312-7 1353
9.Janík Michal ml.Vysloužil Radek1057  3063
10.Zemánek PetrKroutil Tomáš-9-8-7  0364
11.Palásek JaromírBěhal Milan104-6-9143274
12.Janík Michal ml.Dohnálek Ondřej-79-11-8 1375
13.Zemánek PetrVysloužil Radek-7-86-9 1376
14.Válek VítKroutil Tomáš-11-7-4  0377
15.Janík Michal ml.Běhal Milan8-4-99-92378
16.Zemánek PetrDohnálek Ondřej-349-793288
17.Válek VítVysloužil Radek-10-10-9  0389
18.Palásek JaromírKroutil Tomáš-4-5-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Petr22Běhal Milan13
Válek Vít13Dohnálek Ondřej31
Palásek Jaromír13Vysloužil Radek31
Janík Michal ml.22Kroutil Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:STK HradčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:39344:552STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
Vaculík Roman
Galanda Tomáš
 
 
6-7-8-5 1301
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Kubík David
Holub Oto
 
 
778  3011
3.Cetkovský MartinHolub Oto365  3021
4.Milar MartinGalanda Tomáš-9-1-7  0322
5.Řehulka MichalVaculík Roman1189  3032
6.Zich Petr ml.Kubík David656  3042
7.Milar MartinHolub Oto-1-3-1  0343
8.Řehulka MichalGalanda Tomáš-3-8-4  0344
9.Zich Petr ml.Vaculík Roman-7-3-7  0345
10.Cetkovský MartinKubík David-7-9-9  0346
11.Řehulka MichalHolub Oto676  3056
12.Zich Petr ml.Galanda TomášWO    0357
13.Cetkovský MartinVaculík Roman-8-66-8 1358
14.Sedlář JanKubík David-711-6-8 1359
15.Zich Petr ml.Holub OtoWO    03510
16.Cetkovský MartinGalanda TomášWO    03511
17.Sedlář JanVaculík RomanWO    03512
18.Řehulka MichalKubík DavidWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin12Holub Oto12
Milar Martin02Galanda Tomáš20
Řehulka Michal21Vaculík Roman21
Zich Petr ml.11Kubík David21
Sedlář Jan01   
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26627:539SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Bořek
Jarolím Tomáš
 
 
Halfar Václav
Trunkát Dalibor
 
 
-4-93863210
2.Krudenc Martin
Šikl Richard
 
 
Zbořil Radek
Kocián Martin
 
 
-6-4-6  0311
3.Jarolím TomášHampl Jiří1058  3021
4.Krudenc MartinKocián Martin-9-10-9  0322
5.Šikl RichardHalfar Václav-897-683232
6.Otáhal BořekZbořil Radek6-987 3142
7.Krudenc MartinHampl Jiří876  3052
8.Šikl RichardKocián Martin-8768 3162
9.Otáhal BořekHalfar Václav67-9-1093272
10.Jarolím TomášZbořil Radek8-7-86-92373
11.Šikl RichardHampl Jiří7-878 3183
12.Otáhal BořekKocián Martin897  3093
13.Jarolím TomášHalfar Václav955  30103
14.Krudenc MartinZbořil Radek-8-7-6  03104
15.Otáhal BořekHampl Jiří-8-768932114
16.Jarolím TomášKocián MartinWO    30124
17.Krudenc MartinHalfar VáclavWO    03125
18.Šikl RichardZbořil RadekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jarolím Tomáš21Hampl Jiří04
Krudenc Martin12Kocián Martin12
Šikl Richard30Halfar Václav03
Otáhal Bořek40Zbořil Radek21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Zítka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:Prokeš Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Odehnal Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:21707:508TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
Černoch Alois st.
Suchý Filip
 
 
-8987 3110
2.Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
Šauer Miloš
Běhal Jeroným
 
 
-987-533220
3.Matula JaroslavČernoch Alois st.5-867 3130
4.Orság VlastimilŠauer MilošWO    3040
5.Prokeš LukášSuchý Filip87-811 3150
6.Odehnal JakubBěhal Jeroným99-88 3160
7.Orság VlastimilČernoch Alois st.-10-112-8 1361
8.Prokeš Lukᚊauer MilošWO    3071
9.Odehnal JakubSuchý Filip3-18-9-72372
10.Matula JaroslavBěhal Jeroným777  3082
11.Prokeš LukášČernoch Alois st.-88-910-112383
12.Odehnal JakubŠauer MilošWO    3093
13.Matula JaroslavSuchý Filip11108  30103
14.Orság VlastimilBěhal Jeroným-828-5-1123104
15.Odehnal JakubČernoch Alois st.88-79 31114
16.Matula JaroslavŠauer MilošWO    30124
17.Orság VlastimilSuchý Filip87-5-6232134
18.Prokeš LukášBěhal Jeroným898  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matula Jaroslav30Černoch Alois st.22
Orság Vlastimil12Suchý Filip13
Prokeš Lukáš21Běhal Jeroným13
Odehnal Jakub21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25700:634TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Lužný Petr
 
 
Jemelka Libor
Němeček Ladislav
 
 
7-899 3110
2.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
8-699 3120
3.Lužný PetrJemelka Libor7-896 3130
4.Hrůza PetrSohr Radovan7-78-993240
5.Sedláček JiříKlos Otto-38910 3150
6.Běhal Jiří st.Němeček Ladislav819  3060
7.Hrůza PetrJemelka Libor88-96 3170
8.Sedláček JiříSohr Radovan-89-86-92371
9.Běhal Jiří st.Klos Otto8-766 3181
10.Lužný PetrNěmeček Ladislav436  3091
11.Sedláček JiříJemelka Libor6-77-8-22392
12.Běhal Jiří st.Sohr Radovan-9-8810332102
13.Lužný PetrKlos Otto486  30112
14.Hrůza PetrNěmeček Ladislav78-67 31122
15.Běhal Jiří st.Jemelka Libor-1298-12-923123
16.Lužný PetrSohr Radovan7812  30133
17.Hrůza PetrKlos Otto8-69-6632143
18.Sedláček JiříNěmeček LadislavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Petr40Jemelka Libor22
Hrůza Petr40Sohr Radovan13
Sedláček Jiří12Klos Otto04
Běhal Jiří st.31Němeček Ladislav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:34501:523Sportovní klub Rakov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Ludka Jaroslav
Frydrych Ondřej
 
 
539  3010
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Ludka Jan
Vykopal Jaroslav
 
 
-597-9-52311
3.Kadlčík VlastimilLudka Jaroslav-5-2-2  0312
4.Mikuš MichalVykopal Jaroslav7-10-87-62313
5.Kalabis PetrLudka Jan437  3023
6.Krátký JanFrydrych Ondřej-3-5-3  0324
7.Mikuš MichalLudka Jaroslav-8-9-1  0325
8.Kalabis PetrVykopal Jaroslav4410  3035
9.Krátký JanLudka Jan-4-4-5  0336
10.Kadlčík VlastimilFrydrych Ondřej-7-6-7  0337
11.Kalabis PetrLudka Jaroslav687  3047
12.Krátký JanVykopal Jaroslav14-9-5-7 1348
13.Kadlčík VlastimilLudka Jan-9-89-9 1349
14.Mikuš MichalFrydrych Ondřej8-1088 3159
15.Krátký JanLudka Jaroslav-6-1-2  03510
16.Kadlčík VlastimilVykopal Jaroslav-6-4-8  03511
17.Mikuš MichalLudka JanWO    30611
18.Kalabis PetrFrydrych OndřejWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Ludka Jaroslav31
Mikuš Michal12Vykopal Jaroslav31
Kalabis Petr30Ludka Jan21
Krátký Jan04Frydrych Ondřej21
WO20WO02


<