Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:30 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplocký Petr ml.
Palásek Martin
 
 
Švéda Radslav
Omachlik Aleš
 
 
     2301
2.Janík Michal ml.
Palásek Jaromír
 
 
Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
     3111
3.Janík Michal ml.Švéda Radslav     3121
4.Oplocký Petr ml.Omachlik Aleš     1322
5.Palásek MartinKnichal Jaroslav     3032
6.Palásek JaromírPetýrek Vladislav st.     3142
7.Oplocký Petr ml.Švéda Radslav     2343
8.Palásek MartinOmachlik Aleš     3253
9.Palásek JaromírKnichal Jaroslav     3063
10.Janík Michal ml.Petýrek Vladislav st.     3073
11.Palásek MartinŠvéda Radslav     2374
12.Palásek JaromírOmachlik Aleš     2375
13.Janík Michal ml.Knichal Jaroslav     3085
14.Válek JiříPetýrek Vladislav st.     1386
15.Palásek JaromírŠvéda Radslav     2387
16.Janík Michal ml.Omachlik Aleš     2388
17.Válek JiříKnichal Jaroslav     3198
18.Palásek MartinPetýrek Vladislav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal ml.31Švéda Radslav31
Oplocký Petr ml.02Omachlik Aleš31
Palásek Martin31Knichal Jaroslav04
Palásek Jaromír22Petýrek Vladislav st.13
Válek Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:32 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stužka Oldřich st.
Vystavěl Jakub
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     0301
2.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Franc Pavel
Klemeš Zdeněk
 
 
     0302
3.Korda JiříFranc Pavel     3212
4.Stužka Oldřich st.Krampla Jiří st.     1313
5.Vystavěl JakubOšlejšek Ladislav     0314
6.Hrůza PavelPírek Lukáš     3124
7.Stužka Oldřich st.Franc Pavel     3034
8.Vystavěl JakubKrampla Jiří st.     2335
9.Hrůza PavelOšlejšek Ladislav     3245
10.Korda JiříPírek Lukáš     3155
11.Vystavěl JakubKlemeš Zdeněk     3265
12.Hrůza PavelKrampla Jiří st.     3175
13.Korda JiříOšlejšek Ladislav     3185
14.Stužka Oldřich st.Pírek Lukáš     3095
15.Hrůza PavelKlemeš Zdeněk     30105
16.Korda JiříKrampla Jiří st.     32115
17.Krč JanOšlejšek Ladislav     13116
18.Vystavěl JakubPírek Lukáš     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korda Jiří40Franc Pavel02
Stužka Oldřich st.21Krampla Jiří st.22
Vystavěl Jakub22Ošlejšek Ladislav22
Hrůza Pavel40Pírek Lukáš04
Krč Jan01Klemeš Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Oldřich
Pírek Ladislav
 
 
Fára Jindřich
Hájek Svatopluk
 
 
     3210
2.Novák Petr
Koutný Jaroslav
 
 
Gregor Michal
Širila Jaroslav
 
 
     2311
3.Pírek LadislavFára Jindřich     0312
4.Koutný JaroslavHájek Svatopluk     1313
5.Novák PetrGregor Michal     3123
6.Kvapil OldřichŠirila Jaroslav     3033
7.Koutný JaroslavFára Jindřich     0334
8.Novák PetrHájek Svatopluk     1335
9.Kvapil OldřichGregor Michal     3045
10.Pírek LadislavŠirila Jaroslav     3255
11.Novák PetrFára Jindřich     0356
12.Kvapil OldřichHájek Svatopluk     3066
13.Pírek LadislavGregor Michal     3076
14.Koutný JaroslavŠirila Jaroslav     3086
15.Kvapil OldřichFára Jindřich     3196
16.Pírek LadislavHájek Svatopluk     0397
17.Koutný JaroslavGregor Michal     30107
18.Novák PetrŠirila Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pírek Ladislav22Fára Jindřich31
Koutný Jaroslav22Hájek Svatopluk31
Novák Petr22Gregor Michal04
Kvapil Oldřich40Širila Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:48 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
     1301
2.Kořínek Petr
Krátký Jaroslav
 
 
Gottwald Tomáš
Makovec Rostislav
 
 
     3211
3.Dofek LubošKolík Petr     2312
4.Daněček LukášNovák Dominik     0313
5.Kořínek PetrGottwald Tomáš     0314
6.Krátký JaroslavMakovec Rostislav     3224
7.Daněček LukášKolík Petr     3134
8.Kořínek PetrNovák Dominik     0335
9.Krátký JaroslavGottwald Tomáš     1336
10.Dofek LubošMakovec Rostislav     1337
11.Kořínek PetrKolík Petr     0338
12.Kadlčík VlastimilNovák Dominik     0339
13.Dofek LubošGottwald Tomáš     03310
14.Daněček LukášMakovec Rostislav     23311
15.Kadlčík VlastimilKolík Petr     13312
16.Dofek LubošNovák Dominik     03313
17.Daněček LukášGottwald Tomáš     32413
18.Kořínek PetrMakovec Rostislav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dofek Luboš04Kolík Petr31
Daněček Lukáš22Novák Dominik40
Kořínek Petr13Gottwald Tomáš31
Krátký Jaroslav11Makovec Rostislav22
Kadlčík Vlastimil02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15 TJ Sokol Čechovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frňka Patrik
Kroupa Lukáš
 
 
Vláčil Libor
Malík Miroslav ml.
 
 
     3010
2.Fréhar Jan
Čížek Tomáš
 
 
Matoušek Michal
Říha Luděk
 
 
     3020
3.Šťastný PetrVláčil Libor     3130
4.Kroupa LukášMalík Miroslav ml.     3040
5.Frňka PatrikMatoušek Michal     3150
6.Fréhar JanŘíha Luděk     3060
7.Kroupa LukášVláčil Libor     3070
8.Frňka PatrikMalík Miroslav ml.     3080
9.Fréhar JanMatoušek Michal     3290
10.Šťastný PetrŘíha Luděk     30100
11.Frňka PatrikVláčil Libor     30110
12.Fréhar JanMalík Miroslav ml.     31120
13.Šťastný PetrMatoušek Michal     30130
14.Čížek TomášŘíha Luděk     32140
15.Fréhar JanVláčil Libor     30150
16.Šťastný PetrMalík Miroslav ml.     32160
17.Čížek TomášMatoušek Michal     23161
18.Frňka PatrikŘíha Luděk     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Petr40Vláčil Libor04
Kroupa Lukáš20Malík Miroslav ml.04
Frňka Patrik31Matoušek Michal13
Fréhar Jan40Říha Luděk13
Čížek Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 SDH Dětkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
Sedláček Petr
Petyrek Vladislav ml.
 
 
     0301
2.Sedlář Jan
Navrátil Antonín
 
 
Slouka Petr
Hybl Martin
 
 
     3111
3.Navrátil AntonínSedláček Petr     1312
4.Makoš PavelPetyrek Vladislav ml.     0313
5.Makoš MariánSlouka Petr     0314
6.Sedlář JanHybl Martin     3124
7.Makoš PavelSedláček Petr     0325
8.Makoš MariánPetyrek Vladislav ml.     0326
9.Sedlář JanSlouka Petr     3036
10.Navrátil AntonínHybl Martin     3046
11.Makoš MariánSedláček Petr     0347
12.Sedlář JanPetyrek Vladislav ml.     3157
13.Navrátil AntonínSlouka Petr     2358
14.Makoš PavelHybl Martin     1359
15.Sedlář JanSedláček Petr     3169
16.Navrátil AntonínPetyrek Vladislav ml.     03610
17.Makoš PavelSlouka Petr     03611
18.Makoš MariánHybl Martin     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Antonín13Sedláček Petr31
Makoš Pavel04Petyrek Vladislav ml.31
Makoš Marián13Slouka Petr31
Sedlář Jan40Hybl Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy