Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Radslav
Knichal Jaroslav
 
 
Koudelková Kateřina
Melka Květoslav
 
 
     3010
2.Penezič Vladan
Hýbl Tomáš
 
 
Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
     0311
3.Juráček MichalHybl Martin     2312
4.Hýbl TomášDanyi Petr     0313
5.Buřt PetrMelka Květoslav     3123
6.Penezič VladanKoudelková Kateřina     3033
7.Hýbl TomášHybl Martin     0334
8.Buřt PetrDanyi Petr     3144
9.Penezič VladanMelka Květoslav     1345
10.Juráček MichalKoudelková Kateřina     3055
11.Buřt PetrHybl Martin     3165
12.Penezič VladanDanyi Petr     0366
13.Juráček MichalMelka Květoslav     3176
14.Hýbl TomášKoudelková Kateřina     3086
15.Penezič VladanHybl Martin     0387
16.Juráček MichalDanyi Petr     2388
17.Hýbl TomášMelka Květoslav     0389
18.Buřt PetrKoudelková Kateřina     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juráček Michal22Hybl Martin31
Hýbl Tomáš13Danyi Petr31
Buřt Petr40Melka Květoslav22
Penezič Vladan13Koudelková Kateřina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan st.
Makoš Marián
 
 
Ježek Lubomír
Matoušek Michal
 
 
     2301
2.Navrátil Antonín
Zouhar Miloš
 
 
Říha Luděk
Kořínek Stanislav
 
 
     0302
3.Navrátil AntonínJežek Lubomír     0303
4.Zouhar MilošŘíha Luděk     1304
5.Adamíková DagmarKořínek Stanislav     3114
6.Beneš Jan st.Matoušek Michal     3124
7.Zouhar MilošJežek Lubomír     1325
8.Adamíková DagmarŘíha Luděk     3235
9.Beneš Jan st.Kořínek Stanislav     3045
10.Navrátil AntonínMatoušek Michal     3255
11.Makoš MariánJežek Lubomír     0356
12.Beneš Jan st.Říha Luděk     3166
13.Navrátil AntonínVláčil Libor     3176
14.Zouhar MilošMatoušek Michal     3286
15.Beneš Jan st.Ježek Lubomír     2387
16.Navrátil AntonínŘíha Luděk     1388
17.Zouhar MilošVláčil Libor     3198
18.Makoš MariánMatoušek Michal     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Antonín22Ježek Lubomír40
Zouhar Miloš22Říha Luděk22
Adamíková Dagmar20Kořínek Stanislav02
Beneš Jan st.31Matoušek Michal13
Makoš Marián02Vláčil Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fréhar Jan
Čížek Tomáš
 
 
Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
     1301
2.Jahn Michal
Šťastný Petr
 
 
Pekař René
Makovec Rostislav
 
 
     3211
3.Jahn MichalNovák Dominik     3221
4.Šťastný PetrKolík Petr     3031
5.Fréhar JanMakovec Rostislav     0332
6.Čížek TomášPekař René     0333
7.Šťastný PetrNovák Dominik     3043
8.Fréhar JanKolík Petr     2344
9.Čížek TomášMakovec Rostislav     0345
10.Jahn MichalPekař René     1346
11.Fréhar JanNovák Dominik     3256
12.Čížek TomášKolík Petr     0357
13.Jahn MichalMakovec Rostislav     3067
14.Šťastný PetrPekař René     0368
15.Čížek TomášNovák Dominik     0369
16.Jahn MichalKolík PetrWO    3079
17.Šťastný PetrMakovec Rostislav     3089
18.Fréhar JanPekař René     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahn Michal21Novák Dominik13
Šťastný Petr31Kolík Petr21
Fréhar Jan13Makovec Rostislav22
Čížek Tomáš04Pekař René40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
Širila Jaroslav
Hájek Svatopluk
 
 
     3210
2.Krátký Jaroslav
Kořínek Petr
 
 
Gregor Michal
Jelínek Karel
 
 
     3120
3.Dofek LubošŠirila Jaroslav     3130
4.Daněček LukášHájek Svatopluk     0331
5.Kořínek PetrGregor Michal     0332
6.Krátký JaroslavJelínek Karel     1333
7.Daněček Lukᚊirila Jaroslav     0334
8.Kořínek PetrHájek Svatopluk     1335
9.Krátký JaroslavGregor Michal     1336
10.Dofek LubošJelínek Karel     3146
11.Kořínek PetrŠirila Jaroslav     3156
12.Krátký JaroslavHájek Svatopluk     0357
13.Dofek LubošGregor Michal     0358
14.Daněček LukášJelínek Karel     0359
15.Krátký JaroslavŠirila Jaroslav     03510
16.Dofek LubošHájek Svatopluk     13511
17.Daněček LukášGregor Michal     03512
18.Kořínek PetrJelínek Karel     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dofek Luboš22Širila Jaroslav22
Daněček Lukáš04Hájek Svatopluk40
Kořínek Petr13Gregor Michal40
Krátký Jaroslav04Jelínek Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 Obec Suchdol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Snášel Petr
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     1301
2.Kvapil Oldřich
Pírek Ladislav
 
 
Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
     3011
3.Pírek LadislavFranc Pavel     3221
4.Snášel PetrKrampla Jiří st.     2322
5.Novák PetrOšlejšek Ladislav     1323
6.Kvapil OldřichPírek Lukáš     3033
7.Snášel PetrFranc Pavel     1334
8.Novák PetrKrampla Jiří st.     1335
9.Kvapil OldřichOšlejšek Ladislav     3145
10.Pírek LadislavPírek Lukáš     2346
11.Novák PetrFranc Pavel     0347
12.Kvapil OldřichKrampla Jiří st.     3057
13.Pírek LadislavOšlejšek Ladislav     3267
14.Snášel PetrPírek Lukáš     1368
15.Kvapil OldřichFranc Pavel     3078
16.Pírek LadislavKrampla Jiří st.     1379
17.Snášel PetrOšlejšek Ladislav     23710
18.Novák PetrPírek Lukáš     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pírek Ladislav22Franc Pavel22
Snášel Petr04Krampla Jiří st.31
Novák Petr04Ošlejšek Ladislav22
Kvapil Oldřich40Pírek Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Palásek Martin
Oplocký Petr ml.
 
 
     1301
2.Stužka Oldřich st.
Bandurič Petr
 
 
Meixner Petr
Kadlík Vladimír
 
 
     3211
3.Hrůza PavelPalásek Martin     3021
4.Korda JiříKadlík Vladimír     3031
5.Bandurič PetrOplocký Petr ml.     3241
6.Stužka Oldřich st.Meixner Petr     3051
7.Korda JiříPalásek Martin     3061
8.Bandurič PetrKadlík Vladimír     3171
9.Stužka Oldřich st.Oplocký Petr ml.     3281
10.Hrůza PavelMeixner Petr     3091
11.Bandurič PetrPalásek Martin     30101
12.Vystavěl JakubKadlík Vladimír     31111
13.Hrůza PavelOplocký Petr ml.     30121
14.Korda JiříMeixner Petr     30131
15.Vystavěl JakubPalásek MartinWO    30141
16.Hrůza PavelKadlík Vladimír     30151
17.Korda JiříOplocký Petr ml.     30161
18.Bandurič PetrMeixner PetrWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrůza Pavel40Palásek Martin03
Korda Jiří40Kadlík Vladimír04
Bandurič Petr30Oplocký Petr ml.04
Stužka Oldřich st.20Meixner Petr03
Vystavěl Jakub10   
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy