Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 SDH Dětkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Oldřich
Novák Adam
 
 
Švéda Viktor
Omachlik Aleš
 
 
     3110
2.Snášel Petr
Novák Petr
 
 
Knichal Jaroslav
Švéda Radslav
 
 
     3120
3.Pírek LadislavŠvéda Viktor     1321
4.Novák AdamOmachlik Aleš     2322
5.Novák PetrKnichal Jaroslav     3232
6.Kvapil OldřichŠvéda Radslav     3042
7.Novák AdamŠvéda Viktor     0343
8.Novák PetrOmachlik Aleš     2344
9.Kvapil OldřichKnichal Jaroslav     3054
10.Pírek LadislavŠvéda Radslav     2355
11.Novák PetrŠvéda Viktor     0356
12.Kvapil OldřichOmachlik Aleš     3166
13.Pírek LadislavKnichal Jaroslav     3076
14.Snášel PetrŠvéda Radslav     1377
15.Kvapil OldřichŠvéda Viktor     3087
16.Pírek LadislavOmachlik Aleš     0388
17.Snášel PetrKnichal Jaroslav     1389
18.Novák PetrŠvéda Radslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pírek Ladislav13Švéda Viktor31
Novák Adam02Omachlik Aleš31
Novák Petr13Knichal Jaroslav13
Kvapil Oldřich40Švéda Radslav31
Snášel Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stužka Oldřich st.
Janeček Jiří
 
 
Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
     3110
2.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Kořínek Petr
Hochman Libor
 
 
     3020
3.Hrůza PavelDofek Luboš     3030
4.Janeček JiříDaněček Lukáš     2331
5.Stužka Oldřich st.Kořínek Petr     3141
6.Korda JiříHochman Libor     3051
7.Janeček JiříDofek Luboš     3061
8.Stužka Oldřich st.Daněček Lukáš     1362
9.Korda JiříKořínek Petr     3272
10.Hrůza PavelHochman Libor     3082
11.Stužka Oldřich st.Dofek Luboš     3092
12.Korda JiříDaněček Lukáš     30102
13.Hrůza PavelKořínek Petr     30112
14.Janeček JiříHochman Libor     31122
15.Korda JiříDofek Luboš     30132
16.Hrůza PavelDaněček Lukáš     30142
17.Janeček JiříKořínek Petr     32152
18.Stužka Oldřich st.Hochman Libor     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Pavel40Dofek Luboš04
Janeček Jiří31Daněček Lukáš22
Stužka Oldřich st.31Kořínek Petr04
Korda Jiří40Hochman Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:24 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlík Vladimír
Janík Michal ml.
 
 
Jahn Michal
Fréhar Jan
 
 
     3010
2.Palásek Martin
Oplocký Petr ml.
 
 
Kroupa Lukáš
Frňka Patrik
 
 
     2311
3.Palásek MartinJahn Michal     2312
4.Oplocký Petr ml.Fréhar Jan     3022
5.Kadlík VladimírKroupa Lukáš     2323
6.Janík Michal ml.Frňka Patrik     3033
7.Oplocký Petr ml.Jahn Michal     3243
8.Kadlík VladimírFréhar Jan     3153
9.Janík Michal ml.Kroupa Lukáš     3063
10.Palásek MartinFrňka Patrik     3173
11.Kadlík VladimírJahn Michal     1374
12.Janík Michal ml.Fréhar Jan     3284
13.Palásek MartinKroupa Lukáš     3094
14.Oplocký Petr ml.Frňka Patrik     30104
15.Janík Michal ml.Jahn Michal     30114
16.Palásek MartinFréhar Jan     30124
17.Oplocký Petr ml.Kroupa Lukáš     13125
18.Kadlík VladimírFrňka Patrik     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin31Jahn Michal22
Oplocký Petr ml.31Fréhar Jan04
Kadlík Vladimír13Kroupa Lukáš22
Janík Michal ml.40Frňka Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec SuchdolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:16 Obec Suchdol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
Dostál Jaromír
Zich Petr st.
 
 
     3010
2.Franc Pavel
Klemeš Zdeněk
 
 
Navrátil Antonín
Makoš Marián
 
 
     3120
3.Franc PavelDostál Jaromír     3030
4.Krampla Jiří st.Zich Petr st.     3040
5.Ošlejšek LadislavNavrátil Antonín     3150
6.Klemeš ZdeněkMakoš Marián     0351
7.Krampla Jiří st.Dostál Jaromír     3261
8.Ošlejšek LadislavZich Petr st.     3171
9.Klemeš ZdeněkNavrátil Antonín     3081
10.Franc PavelMakoš Marián     3191
11.Ošlejšek LadislavDostál Jaromír     32101
12.Klemeš ZdeněkZich Petr st.     32111
13.Franc PavelNavrátil Antonín     31121
14.Krampla Jiří st.Makoš Marián     30131
15.Klemeš ZdeněkDostál Jaromír     30141
16.Franc PavelZich Petr st.WO    30151
17.Krampla Jiří st.Navrátil Antonín     32161
18.Ošlejšek LadislavMakoš Marián     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Pavel30Dostál Jaromír04
Krampla Jiří st.40Zich Petr st.03
Ošlejšek Ladislav40Navrátil Antonín04
Klemeš Zdeněk31Makoš Marián13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fára Jindřich
Hájek Svatopluk
 
 
Knichal Martin
Sedláček Petr
 
 
     3010
2.Gregor Michal
Rybnikář Petr
 
 
Slouka Petr
Petyrek Vladislav ml.
 
 
     3020
3.Fára JindřichSedláček Petr     3130
4.Hájek SvatoplukPetyrek Vladislav ml.     2331
5.Gregor MichalKnichal Martin     0332
6.Rybnikář PetrSlouka Petr     3042
7.Hájek SvatoplukSedláček Petr     0343
8.Gregor MichalPetyrek Vladislav ml.     1344
9.Rybnikář PetrKnichal Martin     3254
10.Fára JindřichSlouka Petr     3064
11.Gregor MichalSedláček Petr     3074
12.Rybnikář PetrPetyrek Vladislav ml.     1375
13.Fára JindřichKnichal Martin     3285
14.Hájek SvatoplukSlouka Petr     3195
15.Rybnikář PetrSedláček Petr     32105
16.Fára JindřichPetyrek Vladislav ml.     30115
17.Hájek SvatoplukKnichal Martin     13116
18.Gregor MichalSlouka Petr     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fára Jindřich40Sedláček Petr13
Hájek Svatopluk13Petyrek Vladislav ml.31
Gregor Michal13Knichal Martin22
Rybnikář Petr31Slouka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
Matoušek Michal
Ježek Lubomír
 
 
     2301
2.Pekař René
Gottwald Tomáš
 
 
Kořínek Stanislav
Vláčil Libor
 
 
     3011
3.Novák DominikVláčil Libor     3021
4.Gottwald TomášKořínek Stanislav     3031
5.Kolík PetrMatoušek Michal     1332
6.Pekař RenéJežek Lubomír     2333
7.Gottwald TomášVláčil Libor     3043
8.Kolík PetrKořínek Stanislav     3053
9.Pekař RenéMatoušek Michal     3263
10.Novák DominikJežek Lubomír     3273
11.Kolík PetrVláčil Libor     3083
12.Pekař RenéKořínek Stanislav     3093
13.Novák DominikMatoušek Michal     31103
14.Gottwald TomášJežek Lubomír     13104
15.Pekař RenéVláčil Libor     30114
16.Novák DominikKořínek Stanislav     30124
17.Gottwald TomášMatoušek Michal     32134
18.Kolík PetrJežek Lubomír     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Dominik40Vláčil Libor04
Gottwald Tomáš31Kořínek Stanislav04
Kolík Petr22Matoušek Michal13
Pekař René31Ježek Lubomír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy