Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petýrek Vladislav st.
Knichal Jaroslav
 
 
Pekař René
Gottwald Tomáš
 
 
     1301
2.Omachlik Aleš
Juráček Michal
 
 
Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
     1302
3.Omachlik AlešNovák Dominik     1303
4.Juráček MichalPekař René     0304
5.Knichal JaroslavKolík Petr     0305
6.Petýrek Vladislav st.Gottwald Tomáš     1306
7.Juráček MichalNovák Dominik     0307
8.Knichal JaroslavPekař René     1308
9.Petýrek Vladislav st.Kolík Petr     1309
10.Omachlik AlešGottwald Tomáš     03010
11.Knichal JaroslavNovák Dominik     03011
12.Petýrek Vladislav st.Pekař René     13012
13.Omachlik AlešKolík Petr     03013
14.Juráček MichalGottwald Tomáš     13014
15.Petýrek Vladislav st.Novák Dominik     03015
16.Omachlik AlešPekař René     03016
17.Juráček MichalKolík Petr     03017
18.Knichal JaroslavGottwald Tomáš     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Omachlik Aleš04Novák Dominik40
Juráček Michal04Pekař René40
Knichal Jaroslav13Kolík Petr40
Petýrek Vladislav st.04Gottwald Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Lubomír
Matoušek Michal
 
 
Širila Jaroslav
Rybnikář Petr
 
 
     3010
2.Říha Luděk
Malík Miroslav ml.
 
 
Hájek Svatopluk
Fára Jindřich
 
 
     0311
3.Malík Miroslav ml.Širila Jaroslav     0312
4.Matoušek MichalRybnikář Petr     1313
5.Ježek LubomírHájek Svatopluk     1314
6.Říha LuděkFára Jindřich     0315
7.Matoušek MichalŠirila Jaroslav     1316
8.Ježek LubomírRybnikář Petr     3126
9.Říha LuděkHájek Svatopluk     0327
10.Malík Miroslav ml.Fára Jindřich     0328
11.Ježek LubomírŠirila Jaroslav     3138
12.Říha LuděkRybnikář Petr     1339
13.Malík Miroslav ml.Hájek Svatopluk     03310
14.Matoušek MichalFára Jindřich     03311
15.Říha LuděkŠirila Jaroslav     03312
16.Malík Miroslav ml.Rybnikář Petr     13313
17.Matoušek MichalHájek Svatopluk     23314
18.Ježek LubomírFára Jindřich     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Miroslav ml.04Širila Jaroslav31
Matoušek Michal04Rybnikář Petr31
Ježek Lubomír22Hájek Svatopluk40
Říha Luděk04Fára Jindřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41 Obec Suchdol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     2301
2.Petyrek Vladislav ml.
Slouka Petr
 
 
Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
     3211
3.Sedláček PetrKrampla Jiří st.     3021
4.Slouka PetrFranc Pavel     3131
5.Petyrek Vladislav ml.Ošlejšek Ladislav     3141
6.Knichal MartinPírek Lukáš     1342
7.Slouka PetrKrampla Jiří st.     2343
8.Petyrek Vladislav ml.Franc Pavel     3153
9.Knichal MartinOšlejšek Ladislav     0354
10.Sedláček PetrPírek Lukáš     2355
11.Petyrek Vladislav ml.Krampla Jiří st.     0356
12.Knichal MartinFranc Pavel     0357
13.Sedláček PetrOšlejšek Ladislav     3067
14.Slouka PetrPírek Lukáš     0368
15.Knichal MartinKrampla Jiří st.     0369
16.Sedláček PetrFranc Pavel     03610
17.Slouka PetrOšlejšek Ladislav     13611
18.Petyrek Vladislav ml.Pírek Lukáš     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr22Krampla Jiří st.31
Slouka Petr13Franc Pavel22
Petyrek Vladislav ml.22Ošlejšek Ladislav22
Knichal Martin04Pírek Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan st.
Navrátil Antonín
 
 
Oplocký Petr ml.
Palásek Martin
 
 
     0301
2.Dostál Jaromír
Zich Petr st.
 
 
Kadlík Vladimír
Válek Jiří
 
 
     3011
3.Zouhar MilošPalásek Martin     1312
4.Navrátil AntonínKadlík Vladimír     3022
5.Zich Petr st.Válek Jiří     3232
6.Dostál JaromírOplocký Petr ml.     1333
7.Navrátil AntonínPalásek Martin     0334
8.Zich Petr st.Kadlík Vladimír     2335
9.Dostál JaromírVálek Jiří     3045
10.Zouhar MilošOplocký Petr ml.     1346
11.Zich Petr st.Palásek Martin     3256
12.Dostál JaromírKadlík Vladimír     1357
13.Beneš Jan st.Válek Jiří     1358
14.Navrátil AntonínOplocký Petr ml.     2359
15.Dostál JaromírPalásek Martin     3169
16.Beneš Jan st.Kadlík Vladimír     3179
17.Navrátil AntonínVálek Jiří     13710
18.Zich Petr st.Oplocký Petr ml.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zouhar Miloš02Palásek Martin22
Navrátil Antonín13Kadlík Vladimír22
Zich Petr st.21Válek Jiří22
Dostál Jaromír22Oplocký Petr ml.30
Beneš Jan st.11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP Prostějov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frňka Patrik
Šťastný Petr
 
 
Stužka Oldřich st.
Janeček Jiří
 
 
     2301
2.Kroupa Lukáš
Fréhar Jan
 
 
Hrůza Pavel
Vystavěl Jakub
 
 
     1302
3.Frňka PatrikStužka Oldřich st.     0303
4.Čížek TomášHrůza Pavel     0304
5.Šťastný PetrJaneček Jiří     3014
6.Kroupa LukášVystavěl Jakub     3024
7.Čížek TomášStužka Oldřich st.     0325
8.Šťastný PetrHrůza Pavel     3235
9.Kroupa LukášJaneček Jiří     3045
10.Frňka PatrikVystavěl Jakub     3055
11.Šťastný PetrStužka Oldřich st.     3065
12.Kroupa LukášHrůza Pavel     0366
13.Frňka PatrikJaneček Jiří     0367
14.Čížek TomášVystavěl Jakub     3077
15.Kroupa LukášStužka Oldřich st.     1378
16.Frňka PatrikHrůza Pavel     0379
17.Fréhar JanJaneček Jiří     03710
18.Šťastný PetrVystavěl Jakub     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frňka Patrik13Stužka Oldřich st.31
Čížek Tomáš12Hrůza Pavel31
Šťastný Petr40Janeček Jiří22
Kroupa Lukáš22Vystavěl Jakub04
Fréhar Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Petr
Dofek Luboš
 
 
Pírek Ladislav
Kvapil Oldřich
 
 
     2301
2.Krátký Jaroslav
Daněček Lukáš
 
 
Novák Petr
Snášel Petr
 
 
     1302
3.Dofek LubošKvapil Oldřich     0303
4.Kořínek PetrPírek Ladislav     2304
5.Daněček LukášNovák Petr     1305
6.Krátký JaroslavSnášel Petr     3215
7.Kořínek PetrKvapil Oldřich     0316
8.Daněček LukášPírek Ladislav     3026
9.Krátký JaroslavNovák Petr     3036
10.Dofek LubošSnášel Petr     3146
11.Daněček LukášKvapil Oldřich     0347
12.Krátký JaroslavPírek Ladislav     3157
13.Dofek LubošNovák Petr     3167
14.Kořínek PetrSnášel Petr     0368
15.Krátký JaroslavKvapil Oldřich     0369
16.Dofek LubošPírek Ladislav     3079
17.Kořínek PetrNovák Petr     3089
18.Daněček LukášSnášel Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dofek Luboš31Kvapil Oldřich40
Kořínek Petr13Pírek Ladislav13
Daněček Lukáš13Novák Petr13
Krátký Jaroslav31Snášel Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy