Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:49 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
Fára Jindřich
Hájek Svatopluk
 
 
     0301
2.Petýrek Vladislav st.
Knichal Jaroslav
 
 
Gregor Michal
Širila Jaroslav
 
 
     0302
3.Švéda RadslavFára Jindřich     0303
4.Švéda ViktorHájek Svatopluk     2304
5.Knichal JaroslavGregor Michal     3214
6.Petýrek Vladislav st.Širila Jaroslav     3224
7.Švéda ViktorFára JindřichWO    0325
8.Knichal JaroslavHájek Svatopluk     0326
9.Petýrek Vladislav st.Gregor Michal     0327
10.Švéda RadslavŠirila Jaroslav     3137
11.Knichal JaroslavFára Jindřich     0338
12.Petýrek Vladislav st.Hájek Svatopluk     2339
13.Švéda RadslavGregor Michal     13310
14.Švéda ViktorŠirila JaroslavWO    03311
15.Petýrek Vladislav st.Fára Jindřich     03312
16.Švéda RadslavHájek SvatoplukWO    03313
17.Švéda ViktorGregor MichalWO    03314
18.Knichal JaroslavŠirila Jaroslav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švéda Radslav12Fára Jindřich30
Švéda Viktor01Hájek Svatopluk30
Knichal Jaroslav22Gregor Michal21
Petýrek Vladislav st.13Širila Jaroslav03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Tomáš
Makovec Rostislav
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     3210
2.Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
     3220
3.Novák DominikFranc Pavel     3030
4.Makovec RostislavKrampla Jiří st.     0331
5.Kolík PetrPírek Lukáš     3241
6.Gottwald TomášOšlejšek Ladislav     3151
7.Makovec RostislavFranc Pavel     2352
8.Kolík PetrKrampla Jiří st.     3262
9.Gottwald TomášPírek Lukáš     3272
10.Novák DominikOšlejšek Ladislav     3082
11.Kolík PetrFranc PavelWO    0383
12.Gottwald TomášKrampla Jiří st.     1384
13.Novák DominikPírek Lukáš     3094
14.Makovec RostislavOšlejšek Ladislav     0395
15.Gottwald TomášFranc Pavel     31105
16.Novák DominikKrampla Jiří st.     31115
17.Makovec RostislavPírek Lukáš     31125
18.Kolík PetrOšlejšek LadislavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Dominik40Franc Pavel12
Makovec Rostislav13Krampla Jiří st.22
Kolík Petr20Pírek Lukáš04
Gottwald Tomáš31Ošlejšek Ladislav12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Lubomír
Matoušek Michal
 
 
Oplocký Petr ml.
Palásek Martin
 
 
     1301
2.Říha Luděk
Kořínek Stanislav
 
 
Janík Michal ml.
Diviš Marek
 
 
     2302
3.Kořínek StanislavJaník Michal ml.     2303
4.Matoušek MichalOplocký Petr ml.     3113
5.Ježek LubomírPalásek Martin     3023
6.Říha LuděkDiviš Marek     1324
7.Matoušek MichalJaník Michal ml.     1325
8.Ježek LubomírOplocký Petr ml.     3235
9.Říha LuděkPalásek Martin     1336
10.Kořínek StanislavDiviš Marek     3046
11.Ježek LubomírJaník Michal ml.     2347
12.Říha LuděkOplocký Petr ml.     1348
13.Kořínek StanislavPalásek Martin     0349
14.Matoušek MichalDiviš Marek     3259
15.Říha LuděkJaník Michal ml.     13510
16.Kořínek StanislavOplocký Petr ml.     23511
17.Matoušek MichalPalásek MartinWO    30611
18.Ježek LubomírDiviš Marek     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kořínek Stanislav13Janík Michal ml.40
Matoušek Michal21Oplocký Petr ml.22
Ježek Lubomír31Palásek Martin21
Říha Luděk04Diviš Marek13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP Prostějov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SDH Dětkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Petyrek Vladislav ml.
 
 
Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
     3110
2.Hybl Martin
Danyi Petr
 
 
Janeček Jiří
Vystavěl Jakub
 
 
     3120
3.Sedláček PetrKorda Jiří     3030
4.Hybl MartinHrůza Pavel     0331
5.Petyrek Vladislav ml.Janeček Jiří     3141
6.Danyi PetrVystavěl Jakub     0342
7.Hybl MartinKorda Jiří     0343
8.Petyrek Vladislav ml.Hrůza Pavel     3153
9.Danyi PetrJaneček Jiří     3163
10.Sedláček PetrVystavěl Jakub     3073
11.Petyrek Vladislav ml.Korda Jiří     3283
12.Danyi PetrHrůza Pavel     0384
13.Sedláček PetrJaneček Jiří     3094
14.Hybl MartinVystavěl Jakub     32104
15.Danyi PetrKorda Jiří     13105
16.Sedláček PetrHrůza Pavel     23106
17.Hybl MartinJaneček Jiří     23107
18.Petyrek Vladislav ml.Vystavěl Jakub     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr31Korda Jiří22
Hybl Martin13Hrůza Pavel31
Petyrek Vladislav ml.40Janeček Jiří13
Danyi Petr13Vystavěl Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jaromír
Zich Petr st.
 
 
Kvapil Oldřich
Novák Adam
 
 
     3110
2.Navrátil Antonín
Beneš Jan st.
 
 
Pírek Ladislav
Koutný Jaroslav
 
 
     3020
3.Zich Petr st.Kvapil Oldřich     0321
4.Beneš Jan st.Pírek Ladislav     0322
5.Navrátil AntonínKoutný Jaroslav     0323
6.Dostál JaromírNovák Adam     3033
7.Beneš Jan st.Kvapil Oldřich     0334
8.Navrátil AntonínPírek Ladislav     2335
9.Dostál JaromírKoutný Jaroslav     2336
10.Zich Petr st.Novák Adam     3046
11.Navrátil AntonínKvapil Oldřich     0347
12.Dostál JaromírPírek Ladislav     3257
13.Zich Petr st.Koutný Jaroslav     3067
14.Beneš Jan st.Novák Adam     3277
15.Dostál JaromírKvapil Oldřich     0378
16.Zich Petr st.Pírek Ladislav     3288
17.Beneš Jan st.Koutný Jaroslav     2389
18.Navrátil AntonínNovák Adam     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zich Petr st.31Kvapil Oldřich40
Beneš Jan st.13Pírek Ladislav22
Navrátil Antonín13Koutný Jaroslav31
Dostál Jaromír22Novák Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 TJ Sokol Čechovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Lukáš
Frňka Patrik
 
 
Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
     3110
2.Fréhar Jan
Čížek Tomáš
 
 
Krátký Jaroslav
Kořínek Petr
 
 
     3120
3.Kroupa LukášDofek Luboš     3030
4.Frňka PatrikDaněček Lukáš     3040
5.Fréhar JanKrátký Jaroslav     2341
6.Čížek TomášKořínek Petr     2342
7.Frňka PatrikDofek Luboš     3252
8.Fréhar JanDaněček Lukáš     2353
9.Čížek TomášKrátký Jaroslav     0354
10.Kroupa LukášKořínek Petr     3064
11.Fréhar JanDofek Luboš     1365
12.Čížek TomášDaněček Lukáš     0366
13.Kroupa LukášKrátký Jaroslav     3076
14.Frňka PatrikKořínek Petr     3086
15.Čížek TomášDofek Luboš     2387
16.Kroupa LukášDaněček Lukáš     3297
17.Frňka PatrikKrátký Jaroslav     31107
18.Fréhar JanKořínek Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Lukáš40Dofek Luboš22
Frňka Patrik40Daněček Lukáš22
Fréhar Jan13Krátký Jaroslav22
Čížek Tomáš04Kořínek Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy