Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45 SDH Dětkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Lukáš
Frňka Patrik
 
 
Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
     0301
2.Fréhar Jan
Čížek Tomáš
 
 
Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
     3211
3.Kroupa Lukᚊvéda Viktor     2312
4.Frňka PatrikŠvéda Radslav     0313
5.Fréhar JanKnichal Jaroslav     2314
6.Čížek TomášPetýrek Vladislav st.     0315
7.Frňka PatrikŠvéda Viktor     2316
8.Fréhar JanŠvéda Radslav     0317
9.Čížek TomášKnichal Jaroslav     0318
10.Kroupa LukášPetýrek Vladislav st.     3128
11.Fréhar JanŠvéda Viktor     3038
12.Čížek Tomᚊvéda Radslav     0339
13.Kroupa LukášKnichal Jaroslav     23310
14.Frňka PatrikPetýrek Vladislav st.     23311
15.Čížek Tomᚊvéda Viktor     03312
16.Kroupa Lukᚊvéda Radslav     03313
17.Frňka PatrikKnichal Jaroslav     32413
18.Fréhar JanPetýrek Vladislav st.     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Lukáš13Švéda Viktor31
Frňka Patrik13Švéda Radslav40
Fréhar Jan22Knichal Jaroslav31
Čížek Tomáš04Petýrek Vladislav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32 TJ Sokol Otaslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
Zich Petr st.
Dostál Jaromír
 
 
     1301
2.Kořínek Petr
Krátký Jaroslav
 
 
Beneš Jan st.
Navrátil Antonín
 
 
     0302
3.Daněček LukášDostál Jaromír     1303
4.Kořínek PetrNavrátil Antonín     3213
5.Dofek LubošZich Petr st.     0314
6.Krátký JaroslavBeneš Jan st.     3124
7.Kořínek PetrDostál Jaromír     1325
8.Dofek LubošNavrátil Antonín     3135
9.Krátký JaroslavZich Petr st.     3245
10.Daněček LukášBeneš Jan st.     3055
11.Dofek LubošDostál Jaromír     3265
12.Krátký JaroslavNavrátil Antonín     3275
13.Daněček LukášZich Petr st.     3085
14.Kořínek PetrBeneš Jan st.     1386
15.Krátký JaroslavDostál Jaromír     0387
16.Daněček LukášNavrátil Antonín     3197
17.Kořínek PetrZich Petr st.     30107
18.Dofek LubošBeneš Jan st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněček Lukáš31Dostál Jaromír31
Kořínek Petr22Navrátil Antonín04
Dofek Luboš31Zich Petr st.13
Krátký Jaroslav31Beneš Jan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Oldřich
Pírek Ladislav
 
 
Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
     3110
2.Novák Petr
Snášel Petr
 
 
Petyrek Vladislav ml.
Hybl Martin
 
 
     3220
3.Pírek LadislavSedláček Petr     1321
4.Snášel PetrKnichal Martin     3231
5.Novák PetrPetyrek Vladislav ml.     1332
6.Kvapil OldřichHybl Martin     3042
7.Snášel PetrSedláček Petr     0343
8.Novák PetrKnichal Martin     0344
9.Kvapil OldřichPetyrek Vladislav ml.     3054
10.Pírek LadislavHybl Martin     3064
11.Novák PetrSedláček Petr     0365
12.Kvapil OldřichKnichal Martin     3075
13.Pírek LadislavPetyrek Vladislav ml.     2376
14.Snášel PetrHybl Martin     1377
15.Kvapil OldřichSedláček Petr     3087
16.Pírek LadislavKnichal Martin     3197
17.Snášel PetrPetyrek Vladislav ml.     1398
18.Novák PetrHybl Martin     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pírek Ladislav22Sedláček Petr31
Snášel Petr13Knichal Martin13
Novák Petr04Petyrek Vladislav ml.31
Kvapil Oldřich40Hybl Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:12 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Říha Luděk
Kořínek Stanislav
 
 
     3010
2.Janeček Jiří
Vystavěl Jakub
 
 
Matoušek Michal
Ježek Lubomír
 
 
     3020
3.Korda JiříŘíha Luděk     3030
4.Janeček JiříKořínek Stanislav     3040
5.Vystavěl JakubMatoušek Michal     3050
6.Hrůza PavelJežek Lubomír     3160
7.Janeček JiříŘíha Luděk     3070
8.Vystavěl JakubKořínek Stanislav     3080
9.Hrůza PavelMatoušek Michal     3090
10.Korda JiříJežek Lubomír     31100
11.Vystavěl JakubŘíha Luděk     30110
12.Hrůza PavelKořínek Stanislav     30120
13.Korda JiříMatoušek Michal     30130
14.Janeček JiříJežek LubomírWO    03131
15.Hrůza PavelŘíha LuděkWO    30141
16.Korda JiříKořínek Stanislav     31151
17.Janeček JiříMatoušek MichalWO    03152
18.Vystavěl JakubJežek Lubomír     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korda Jiří40Říha Luděk03
Janeček Jiří20Kořínek Stanislav04
Vystavěl Jakub31Matoušek Michal03
Hrůza Pavel30Ježek Lubomír12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Němčice, Sokolská 421Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Martin
Janík Michal ml.
 
 
Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
     3010
2.Kroupa Zdeněk
Oplocký Petr ml.
 
 
Gottwald Tomáš
Makovec Rostislav
 
 
     0311
3.Palásek MartinNovák Dominik     1312
4.Kroupa ZdeněkKolík Petr     1313
5.Oplocký Petr ml.Gottwald Tomáš     3223
6.Janík Michal ml.Makovec Rostislav     1324
7.Kroupa ZdeněkNovák Dominik     0325
8.Oplocký Petr ml.Kolík Petr     3135
9.Janík Michal ml.Gottwald Tomáš     3245
10.Palásek MartinMakovec Rostislav     3255
11.Oplocký Petr ml.Novák Dominik     0356
12.Janík Michal ml.Kolík Petr     3166
13.Palásek MartinGottwald Tomáš     3276
14.Kroupa ZdeněkMakovec Rostislav     1377
15.Janík Michal ml.Novák Dominik     3287
16.Palásek MartinKolík Petr     2388
17.Kroupa ZdeněkGottwald Tomáš     0389
18.Oplocký Petr ml.Makovec Rostislav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin22Novák Dominik31
Kroupa Zdeněk04Kolík Petr22
Oplocký Petr ml.31Gottwald Tomáš13
Janík Michal ml.31Makovec Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec SuchdolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
Hájek Svatopluk
Rybnikář Petr
 
 
     3110
2.Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
Gregor Michal
Širila Jaroslav
 
 
     3220
3.Franc PavelŠirila Jaroslav     3030
4.Krampla Jiří st.Gregor Michal     0331
5.Ošlejšek LadislavHájek Svatopluk     3141
6.Pírek LukášRybnikář Petr     2342
7.Krampla Jiří st.Širila Jaroslav     3052
8.Ošlejšek LadislavGregor Michal     3262
9.Pírek LukášHájek Svatopluk     2363
10.Franc PavelRybnikář Petr     0364
11.Ošlejšek LadislavŠirila Jaroslav     3074
12.Pírek LukášGregor Michal     2375
13.Franc PavelHájek Svatopluk     1376
14.Krampla Jiří st.Rybnikář Petr     2377
15.Pírek Lukᚊirila Jaroslav     3087
16.Franc PavelGregor Michal     3297
17.Krampla Jiří st.Hájek Svatopluk     1398
18.Ošlejšek LadislavRybnikář Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Pavel22Širila Jaroslav04
Krampla Jiří st.13Gregor Michal22
Ošlejšek Ladislav31Hájek Svatopluk31
Pírek Lukáš13Rybnikář Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy