Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1332:42 Obec Suchdol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     0301
2.Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
Klemeš Zdeněk
Pírek Lukáš
 
 
     3111
3.Švéda RadslavKrampla Jiří st.     2312
4.Švéda ViktorPírek Lukáš     2313
5.Knichal JaroslavOšlejšek Ladislav     3123
6.Petýrek Vladislav st.Klemeš Zdeněk     2324
7.Švéda ViktorKrampla Jiří st.     3034
8.Knichal JaroslavPírek Lukáš     1335
9.Petýrek Vladislav st.Ošlejšek Ladislav     2336
10.Švéda RadslavKlemeš Zdeněk     0337
11.Knichal JaroslavKrampla Jiří st.     2338
12.Petýrek Vladislav st.Pírek Lukáš     0339
13.Švéda RadslavOšlejšek Ladislav     23310
14.Švéda ViktorKlemeš Zdeněk     30410
15.Petýrek Vladislav st.Krampla Jiří st.     03411
16.Švéda RadslavPírek Lukáš     23412
17.Švéda ViktorOšlejšek Ladislav     31512
18.Knichal JaroslavKlemeš Zdeněk     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švéda Radslav04Krampla Jiří st.31
Švéda Viktor31Pírek Lukáš40
Knichal Jaroslav13Ošlejšek Ladislav22
Petýrek Vladislav st.04Klemeš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fára Jindřich
Hájek Svatopluk
 
 
Palásek Martin
Janík Michal ml.
 
 
     3010
2.Gregor Michal
Rybnikář Petr
 
 
Oplocký Petr ml.
Kroupa Zdeněk
 
 
     3020
3.Hájek SvatoplukJaník Michal ml.     0321
4.Gregor MichalPalásek Martin     3031
5.Rybnikář PetrOplocký Petr ml.     3041
6.Fára JindřichKroupa Zdeněk     3051
7.Gregor MichalJaník Michal ml.     3261
8.Rybnikář PetrPalásek Martin     3171
9.Fára JindřichOplocký Petr ml.     3281
10.Hájek SvatoplukKroupa Zdeněk     3191
11.Rybnikář PetrJaník Michal ml.     1392
12.Fára JindřichPalásek Martin     30102
13.Hájek SvatoplukOplocký Petr ml.     30112
14.Gregor MichalKroupa Zdeněk     13113
15.Fára JindřichJaník Michal ml.     31123
16.Hájek SvatoplukPalásek MartinWO    30133
17.Gregor MichalOplocký Petr ml.WO    30143
18.Rybnikář PetrKroupa Zdeněk     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Svatopluk21Janík Michal ml.22
Gregor Michal21Palásek Martin03
Rybnikář Petr31Oplocký Petr ml.03
Fára Jindřich40Kroupa Zdeněk13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP Prostějov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
Janeček Jiří
Hrůza Pavel
 
 
     3010
2.Havlíček Ondřej
Šteigl Šimon
 
 
Vystavěl Jakub
Krč Jan
 
 
     3020
3.Novák DominikHrůza Pavel     3230
4.Makovec RostislavJaneček Jiří     3040
5.Havlíček OndřejVystavěl Jakub     3150
6.Šteigl ŠimonKrč Jan     3260
7.Makovec RostislavHrůza Pavel     2361
8.Havlíček OndřejJaneček Jiří     3171
9.Šteigl ŠimonVystavěl Jakub     3181
10.Novák DominikKrč Jan     3191
11.Havlíček OndřejHrůza Pavel     0392
12.Kolík PetrJaneček Jiří     30102
13.Novák DominikVystavěl Jakub     30112
14.Makovec RostislavKrč Jan     30122
15.Kolík PetrHrůza Pavel     03123
16.Novák DominikJaneček Jiří     30133
17.Makovec RostislavVystavěl Jakub     30143
18.Havlíček OndřejKrč Jan     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Dominik40Hrůza Pavel31
Makovec Rostislav31Janeček Jiří04
Havlíček Ondřej31Vystavěl Jakub04
Šteigl Šimon20Krč Jan04
Kolík Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53 TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Říha Luděk
 
 
Kvapil Oldřich
Pírek Ladislav
 
 
     0301
2.Vláčil Libor
Kořínek Stanislav
 
 
Novák Petr
Snášel Petr
 
 
     1302
3.Matoušek MichalKvapil Oldřich     0303
4.Kořínek StanislavSnášel Petr     0304
5.Vláčil LiborPírek Ladislav     0305
6.Říha LuděkNovák Petr     0306
7.Kořínek StanislavKvapil Oldřich     0307
8.Vláčil LiborSnášel Petr     0308
9.Říha LuděkPírek Ladislav     0309
10.Matoušek MichalNovák Petr     3219
11.Vláčil LiborKvapil Oldřich     03110
12.Říha LuděkSnášel Petr     13111
13.Matoušek MichalPírek Ladislav     03112
14.Kořínek StanislavNovák Petr     23113
15.Říha LuděkKvapil Oldřich     03114
16.Matoušek MichalSnášel Petr     23115
17.Kořínek StanislavPírek Ladislav     23116
18.Vláčil LiborNovák Petr     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Michal13Kvapil Oldřich40
Kořínek Stanislav04Snášel Petr40
Vláčil Libor04Pírek Ladislav40
Říha Luděk04Novák Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:33 TJ Sokol Otaslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
     2301
2.Petyrek Vladislav ml.
Hybl Martin
 
 
Krátký Jaroslav
Kořínek Petr
 
 
     3111
3.Sedláček PetrDofek Luboš     3121
4.Hybl MartinDaněček Lukáš     1322
5.Petyrek Vladislav ml.Kořínek Petr     2323
6.Knichal MartinKrátký Jaroslav     3033
7.Hybl MartinDofek Luboš     2334
8.Petyrek Vladislav ml.Daněček Lukáš     1335
9.Knichal MartinKořínek Petr     3045
10.Sedláček PetrKrátký Jaroslav     3055
11.Petyrek Vladislav ml.Dofek Luboš     0356
12.Knichal MartinDaněček Lukáš     2357
13.Sedláček PetrKořínek Petr     3067
14.Hybl MartinKrátký Jaroslav     1368
15.Knichal MartinDofek Luboš     3178
16.Sedláček PetrDaněček Lukáš     1379
17.Hybl MartinKořínek Petr     03710
18.Petyrek Vladislav ml.Krátký Jaroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr31Dofek Luboš22
Hybl Martin04Daněček Lukáš40
Petyrek Vladislav ml.13Kořínek Petr22
Knichal Martin31Krátký Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Jakub
Beneš Jan st.
 
 
Frňka Patrik
Šťastný Petr
 
 
     3110
2.Dostál Jaromír
Zich Petr st.
 
 
Fréhar Jan
Šťastný Pavel
 
 
     3020
3.Navrátil AntonínFrňka Patrik     3130
4.Dostál JaromírŠťastný Petr     1331
5.Jeřábek JakubŠťastný Pavel     3041
6.Zich Petr st.Fréhar Jan     3051
7.Dostál JaromírFrňka Patrik     0352
8.Jeřábek JakubŠťastný Petr     3262
9.Zich Petr st.Šťastný Pavel     2363
10.Navrátil AntonínFréhar Jan     1364
11.Jeřábek JakubFrňka Patrik     2365
12.Zich Petr st.Šťastný Petr     3175
13.Navrátil AntonínŠťastný Pavel     1376
14.Dostál JaromírFréhar Jan     2377
15.Zich Petr st.Frňka Patrik     3187
16.Navrátil AntonínŠťastný Petr     2388
17.Dostál JaromírŠťastný Pavel     2389
18.Jeřábek JakubFréhar Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Antonín13Frňka Patrik22
Dostál Jaromír04Šťastný Petr22
Jeřábek Jakub31Šťastný Pavel31
Zich Petr st.31Fréhar Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS