Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
Malík Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 SDH Dětkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Miroslav st.
Kořínek Stanislav
 
 
Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
     0301
2.Říha Luděk
Matoušek Michal
 
 
Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
     1302
3.Malík Miroslav st.Švéda Radslav     1303
4.Kořínek StanislavPetýrek Vladislav st.     2304
5.Matoušek MichalŠvéda Viktor     1305
6.Říha LuděkOmachlik Aleš     3215
7.Kořínek StanislavŠvéda Radslav     1316
8.Matoušek MichalPetýrek Vladislav st.     3026
9.Říha LuděkKnichal Jaroslav     1327
10.Malík Miroslav st.Omachlik Aleš     3137
11.Matoušek MichalŠvéda Radslav     3147
12.Říha LuděkPetýrek Vladislav st.     1348
13.Malík Miroslav st.Knichal Jaroslav     0349
14.Kořínek StanislavOmachlik Aleš     13410
15.Říha LuděkŠvéda Radslav     13411
16.Malík Miroslav st.Petýrek Vladislav st.     31511
17.Kořínek StanislavKnichal Jaroslav     03512
18.Matoušek MichalOmachlik Aleš     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malík Miroslav st.22Švéda Radslav31
Kořínek Stanislav04Petýrek Vladislav st.22
Matoušek Michal31Švéda Viktor10
Říha Luděk13Omachlik Aleš13
   Knichal Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař René
Gottwald Tomáš
 
 
Slouka Petr
Petyrek Vladislav ml.
 
 
     3010
2.Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
     2311
3.Gottwald TomášSedláček Petr     0312
4.Novák DominikKnichal Martin     3022
5.Kolík PetrPetyrek Vladislav ml.     2323
6.Pekař RenéSlouka Petr     3033
7.Novák DominikSedláček Petr     1334
8.Kolík PetrKnichal Martin     3044
9.Pekař RenéPetyrek Vladislav ml.     3054
10.Gottwald TomášSlouka Petr     3064
11.Kolík PetrSedláček Petr     3174
12.Pekař RenéKnichal Martin     3084
13.Gottwald TomášPetyrek Vladislav ml.     0385
14.Novák DominikSlouka Petr     3195
15.Pekař RenéSedláček PetrWO    0396
16.Gottwald TomášKnichal Martin     0397
17.Novák DominikPetyrek Vladislav ml.     31107
18.Kolík PetrSlouka Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gottwald Tomáš13Sedláček Petr21
Novák Dominik31Knichal Martin13
Kolík Petr31Petyrek Vladislav ml.22
Pekař René30Slouka Petr04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:20 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybnikář Petr
Belant Vladislav
 
 
Dostál Jaromír
Navrátil Antonín
 
 
     3010
2.Hájek Svatopluk
Fára Jindřich
 
 
Sedlář Jan
Zich Petr st.
 
 
     3020
3.Fára JindřichSedlář Jan     1321
4.Belant VladislavZich Petr st.     3131
5.Hájek SvatoplukNavrátil Antonín     3041
6.Rybnikář PetrDostál Jaromír     3051
7.Belant VladislavSedlář Jan     3161
8.Hájek SvatoplukZich Petr st.     3171
9.Rybnikář PetrNavrátil Antonín     3181
10.Fára JindřichDostál Jaromír     3291
11.Hájek SvatoplukSedlář Jan     0392
12.Rybnikář PetrZich Petr st.     32102
13.Fára JindřichNavrátil Antonín     30112
14.Belant VladislavDostál Jaromír     30122
15.Rybnikář PetrSedlář Jan     32132
16.Fára JindřichZich Petr st.     32142
17.Belant VladislavNavrátil Antonín     30152
18.Hájek SvatoplukDostál Jaromír     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fára Jindřich31Sedlář Jan22
Belant Vladislav40Zich Petr st.04
Hájek Svatopluk31Navrátil Antonín04
Rybnikář Petr40Dostál Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec SuchdolVrchní
rozhodčí:
Klemeš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:8 Obec Suchdol

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
Zapletal Josef
Čížek Tomáš
 
 
     3010
2.Franc Pavel
Klemeš Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Franc PavelZapletal Josef     3030
4.Krampla Jiří st.Čížek Tomáš     3040
5.Ošlejšek LadislavFréhar Jan     3150
6.Klemeš ZdeněkWO    3060
7.Krampla Jiří st.Zapletal Josef     3070
8.Ošlejšek LadislavČížek Tomáš     3080
9.Klemeš ZdeněkFréhar Jan     2381
10.Franc PavelWO    3091
11.Ošlejšek LadislavZapletal Josef     30101
12.Klemeš ZdeněkČížek Tomáš     30111
13.Franc PavelFréhar Jan     30121
14.Krampla Jiří st.WO    30131
15.Klemeš ZdeněkZapletal Josef     30141
16.Franc PavelČížek Tomáš     31151
17.Krampla Jiří st.Fréhar Jan     23152
18.Ošlejšek LadislavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Franc Pavel30Zapletal Josef04
Krampla Jiří st.21Čížek Tomáš04
Ošlejšek Ladislav30Fréhar Jan22
Klemeš Zdeněk21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:25 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplocký Petr ml.
Diviš Marek
 
 
Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
     3210
2.Janík Michal ml.
Palásek Jaromír
 
 
Kořínek Petr
Kadlčík Vlastimil
 
 
     3120
3.Palásek JaromírDofek Luboš     0321
4.Diviš MarekDaněček Lukáš     3231
5.Janík Michal ml.Kořínek Petr     3241
6.Kadlík VladimírKadlčík Vlastimil     0342
7.Diviš MarekDofek Luboš     3252
8.Janík Michal ml.Daněček Lukáš     3062
9.Kadlík VladimírKořínek Petr     0363
10.Palásek JaromírKadlčík Vlastimil     3173
11.Janík Michal ml.Dofek Luboš     3183
12.Kadlík VladimírDaněček Lukáš     3093
13.Palásek JaromírKořínek Petr     30103
14.Diviš MarekKadlčík Vlastimil     31113
15.Kadlík VladimírDofek LubošWO    30123
16.Palásek JaromírDaněček Lukáš     32133
17.Diviš MarekKořínek Petr     32143
18.Janík Michal ml.Kadlčík Vlastimil     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palásek Jaromír31Dofek Luboš12
Diviš Marek40Daněček Lukáš04
Janík Michal ml.40Kořínek Petr13
Kadlík Vladimír12Kadlčík Vlastimil13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoRozhodčí:Stužka Oldřich st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krč Jan
Janeček Jiří
 
 
Kvapil Oldřich
Koutný Jaroslav
 
 
     2301
2.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Novák Petr
Snášel Petr
 
 
     3011
3.Krč JanKvapil Oldřich     0312
4.Janeček JiříSnášel Petr     3022
5.Korda JiříNovák Petr     3032
6.Hrůza PavelKoutný Jaroslav     3042
7.Janeček JiříKvapil Oldřich     0343
8.Korda JiříSnášel Petr     3053
9.Hrůza PavelNovák Petr     3263
10.Krč JanKoutný Jaroslav     3273
11.Korda JiříKvapil Oldřich     0374
12.Hrůza PavelSnášel Petr     3184
13.Krč JanNovák Petr     2385
14.Janeček JiříKoutný Jaroslav     1386
15.Hrůza PavelKvapil Oldřich     0387
16.Krč JanSnášel Petr     0388
17.Janeček JiříNovák Petr     3098
18.Korda JiříKoutný Jaroslav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krč Jan13Kvapil Oldřich40
Janeček Jiří22Snášel Petr13
Korda Jiří22Novák Petr13
Hrůza Pavel31Koutný Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy