Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Svatopluk
Fára Jindřich
 
 
Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
     3210
2.Gregor Michal
Rybnikář Petr
 
 
Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
     2311
3.Hájek SvatoplukŠvéda Radslav     1312
4.Fára JindřichŠvéda Viktor     3022
5.Gregor MichalKnichal Jaroslav     3032
6.Rybnikář PetrPetýrek Vladislav st.     3142
7.Fára JindřichŠvéda Radslav     3052
8.Gregor MichalŠvéda Viktor     2353
9.Rybnikář PetrKnichal Jaroslav     3163
10.Hájek SvatoplukPetýrek Vladislav st.     3073
11.Gregor MichalŠvéda Radslav     3283
12.Rybnikář PetrŠvéda Viktor     3293
13.Hájek SvatoplukKnichal Jaroslav     31103
14.Fára JindřichPetýrek Vladislav st.     30113
15.Rybnikář PetrŠvéda Radslav     32123
16.Hájek SvatoplukŠvéda Viktor     03124
17.Fára JindřichKnichal Jaroslav     32134
18.Gregor MichalPetýrek Vladislav st.     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Svatopluk22Švéda Radslav13
Fára Jindřich40Švéda Viktor22
Gregor Michal31Knichal Jaroslav04
Rybnikář Petr40Petýrek Vladislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec SuchdolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KZ SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
Kolík Petr
Richter David
 
 
     3110
2.Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
Gottwald Tomáš
Novák Dominik
 
 
     1311
3.Franc PavelRichter David     0312
4.Krampla Jiří st.Novák Dominik     3022
5.Ošlejšek LadislavKolík Petr     0323
6.Pírek LukášGottwald Tomáš     1324
7.Krampla Jiří st.Richter David     1325
8.Ošlejšek LadislavNovák Dominik     1326
9.Pírek LukášKolík Petr     2327
10.Franc PavelGottwald Tomáš     2328
11.Ošlejšek LadislavRichter David     1329
12.Pírek LukášNovák Dominik     03210
13.Franc PavelKolík Petr     13211
14.Krampla Jiří st.Makovec Rostislav     32311
15.Pírek LukášRichter David     32411
16.Franc PavelNovák Dominik     03412
17.Krampla Jiří st.Kolík Petr     30512
18.Ošlejšek LadislavMakovec Rostislav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Pavel04Richter David31
Krampla Jiří st.31Novák Dominik31
Ošlejšek Ladislav13Kolík Petr31
Pírek Lukáš13Gottwald Tomáš20
   Makovec Rostislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:8 TJ Sokol Němčice nad Hanou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Janík Michal ml.
 
 
Malík Miroslav ml.
Vláčil Libor
 
 
     3010
2.Přidal Petr st.
Oplocký Petr st.
 
 
Matoušek Michal
Kořínek Stanislav
 
 
     0311
3.Janík Michal ml.Malík Miroslav ml.     3021
4.Palásek MartinVláčil Libor     3031
5.Oplocký Petr ml.Matoušek Michal     3041
6.Palásek JaromírKořínek Stanislav     3051
7.Palásek MartinMalík Miroslav ml.     3061
8.Oplocký Petr ml.Vláčil Libor     3071
9.Palásek JaromírMatoušek Michal     3281
10.Janík Michal ml.Kořínek Stanislav     3091
11.Oplocký Petr ml.Malík Miroslav ml.     30101
12.Palásek JaromírVláčil Libor     30111
13.Janík Michal ml.Matoušek Michal     30121
14.Oplocký Petr st.Kořínek Stanislav     30131
15.Palásek JaromírMalík Miroslav ml.     30141
16.Janík Michal ml.Vláčil Libor     30151
17.Oplocký Petr st.Matoušek Michal     03152
18.Oplocký Petr ml.Kořínek Stanislav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal ml.40Malík Miroslav ml.04
Palásek Martin20Vláčil Libor04
Oplocký Petr ml.40Matoušek Michal13
Palásek Jaromír40Kořínek Stanislav04
Oplocký Petr st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:37 SDH Dětkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
Petyrek Vladislav ml.
Slouka Petr
 
 
     0301
2.Janeček Jiří
Vystavěl Jakub
 
 
Knichal Martin
Sedláček Petr
 
 
     1302
3.Janeček JiříSedláček Petr     1303
4.Vystavěl JakubPetyrek Vladislav ml.     0304
5.Korda JiříSlouka Petr     3114
6.Hrůza PavelKnichal Martin     3024
7.Vystavěl JakubSedláček Petr     0325
8.Krč JanPetyrek Vladislav ml.     0326
9.Hrůza PavelSlouka Petr     3036
10.Janeček JiříKnichal Martin     1337
11.Krč JanSedláček Petr     0338
12.Hrůza PavelPetyrek Vladislav ml.     1339
13.Janeček JiříSlouka Petr     23310
14.Vystavěl JakubKnichal Martin     30410
15.Hrůza PavelSedláček Petr     30510
16.Janeček JiříPetyrek Vladislav ml.     03511
17.Vystavěl JakubSlouka Petr     30611
18.Krč JanKnichal Martin     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Jiří04Sedláček Petr31
Vystavěl Jakub22Petyrek Vladislav ml.40
Korda Jiří10Slouka Petr13
Hrůza Pavel31Knichal Martin22
Krč Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Oldřich
Novák Adam
 
 
Navrátil Antonín
Dostál Jaromír
 
 
     3110
2.Novák Petr
Koutný Jaroslav
 
 
Sedlář Jan
Zich Petr st.
 
 
     2311
3.Pírek LadislavDostál Jaromír     0312
4.Novák AdamSedlář Jan     0313
5.Koutný JaroslavZich Petr st.     0314
6.Kvapil OldřichNavrátil Antonín     3024
7.Novák AdamDostál Jaromír     0325
8.Koutný JaroslavSedlář Jan     1326
9.Kvapil OldřichZich Petr st.     3036
10.Pírek LadislavNavrátil Antonín     3046
11.Koutný JaroslavDostál Jaromír     3256
12.Kvapil OldřichSedlář Jan     3166
13.Pírek LadislavZich Petr st.     1367
14.Novák AdamNavrátil Antonín     3277
15.Kvapil OldřichDostál Jaromír     3087
16.Pírek LadislavSedlář Jan     0388
17.Novák AdamZich Petr st.     1389
18.Koutný JaroslavNavrátil Antonín     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pírek Ladislav13Dostál Jaromír22
Novák Adam13Sedlář Jan31
Koutný Jaroslav22Zich Petr st.31
Kvapil Oldřich40Navrátil Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:41 TJ Sokol Čechovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
Kroupa Lukáš
Frňka Patrik
 
 
     3210
2.Kořínek Petr
Krátký Jaroslav
 
 
Fréhar Jan
Čížek Tomáš
 
 
     0311
3.Dofek LubošKroupa Lukáš     2312
4.Daněček LukášFrňka Patrik     1313
5.Kořínek PetrFréhar Jan     0314
6.Krátký JaroslavČížek Tomáš     3024
7.Daněček LukášKroupa Lukáš     1325
8.Kořínek PetrFrňka Patrik     1326
9.Krátký JaroslavFréhar Jan     0327
10.Dofek LubošČížek Tomáš     3037
11.Kořínek PetrKroupa Lukáš     1338
12.Krátký JaroslavFrňka Patrik     1339
13.Dofek LubošFréhar Jan     3049
14.Daněček LukášČížek Tomáš     13410
15.Krátký JaroslavKroupa Lukáš     03411
16.Dofek LubošFrňka Patrik     30511
17.Daněček LukášFréhar Jan     13512
18.Kořínek PetrČížek Tomáš     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dofek Luboš31Kroupa Lukáš40
Daněček Lukáš04Frňka Patrik31
Kořínek Petr04Fréhar Jan31
Krátký Jaroslav13Čížek Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy