Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:33 SDH Dětkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Radslav
Švéda Viktor
 
 
Jahn Michal
Šťastný Petr
 
 
     3110
2.Knichal Jaroslav
Petýrek Vladislav st.
 
 
Kroupa Lukáš
Frňka Patrik
 
 
     3020
3.Švéda RadslavJahn Michal     2321
4.Švéda ViktorŠťastný Petr     2322
5.Knichal JaroslavKroupa Lukáš     3132
6.Petýrek Vladislav st.Frňka Patrik     3242
7.Švéda ViktorJahn Michal     3152
8.Knichal JaroslavŠťastný Petr     1353
9.Petýrek Vladislav st.Kroupa Lukáš     3063
10.Švéda RadslavFrňka Patrik     3173
11.Knichal JaroslavJahn Michal     2374
12.Petýrek Vladislav st.Šťastný Petr     2375
13.Švéda RadslavKroupa Lukáš     3185
14.Švéda ViktorFrňka Patrik     3195
15.Petýrek Vladislav st.Jahn Michal     31105
16.Švéda RadslavŠťastný Petr     23106
17.Švéda ViktorKroupa Lukáš     03107
18.Knichal JaroslavFrňka Patrik     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švéda Radslav22Jahn Michal22
Švéda Viktor22Šťastný Petr40
Knichal Jaroslav13Kroupa Lukáš13
Petýrek Vladislav st.31Frňka Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22 TJ Sokol Ondratice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jaromír
Zouhar Miloš
 
 
Dofek Luboš
Daněček Lukáš
 
 
     1301
2.Zich Petr st.
Sedlář Jan
 
 
Krátký Jaroslav
Kořínek Petr
 
 
     0302
3.Dostál JaromírDofek Luboš     3212
4.Zouhar MilošDaněček Lukáš     3222
5.Zich Petr st.Krátký Jaroslav     3232
6.Sedlář JanKořínek Petr     3142
7.Zouhar MilošDofek Luboš     0343
8.Zich Petr st.Daněček Lukáš     3053
9.Sedlář JanKrátký Jaroslav     3163
10.Dostál JaromírKořínek Petr     3073
11.Zich Petr st.Dofek Luboš     3183
12.Sedlář JanDaněček Lukáš     3093
13.Dostál JaromírKrátký JaroslavWO    30103
14.Zouhar MilošKořínek Petr     03104
15.Sedlář JanDofek Luboš     30114
16.Dostál JaromírDaněček Lukáš     31124
17.Zouhar MilošKrátký JaroslavWO    30134
18.Zich Petr st.Kořínek Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostál Jaromír30Dofek Luboš13
Zouhar Miloš12Daněček Lukáš04
Zich Petr st.40Krátký Jaroslav02
Sedlář Jan40Kořínek Petr13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25 SDH Dětkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
Kvapil Oldřich
Novák Adam
 
 
     1301
2.Petyrek Vladislav ml.
Danyi Petr
 
 
Pírek Ladislav
Novák Petr
 
 
     3111
3.Sedláček PetrNovák Adam     3021
4.Danyi PetrNovák Petr     3131
5.Petyrek Vladislav ml.Kvapil Oldřich     0332
6.Knichal MartinPírek Ladislav     3042
7.Slouka PetrNovák Adam     3252
8.Petyrek Vladislav ml.Novák Petr     3062
9.Knichal MartinKvapil Oldřich     0363
10.Sedláček PetrPírek Ladislav     3173
11.Petyrek Vladislav ml.Novák Adam     3083
12.Knichal MartinNovák Petr     3293
13.Sedláček PetrKvapil Oldřich     1394
14.Slouka PetrPírek Ladislav     1395
15.Knichal MartinNovák Adam     30105
16.Sedláček PetrNovák Petr     30115
17.Slouka PetrKvapil Oldřich     03116
18.Petyrek Vladislav ml.Pírek Ladislav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr31Novák Adam04
Danyi Petr10Novák Petr04
Petyrek Vladislav ml.31Kvapil Oldřich40
Knichal Martin31Pírek Ladislav13
Slouka Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP Prostějov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Říha Luděk
 
 
Korda Jiří
Hrůza Pavel
 
 
     0301
2.Ježek Lubomír
Malík Miroslav st.
 
 
Vystavěl Jakub
Janeček Jiří
 
 
     3011
3.Matoušek MichalKorda Jiří     1312
4.Malík Miroslav st.Hrůza Pavel     0313
5.Ježek LubomírVystavěl Jakub     3023
6.Říha LuděkJaneček Jiří     0324
7.Malík Miroslav st.Korda Jiří     3234
8.Ježek LubomírHrůza Pavel     2335
9.Říha LuděkVystavěl Jakub     1336
10.Matoušek MichalJaneček Jiří     3146
11.Ježek LubomírKorda Jiří     0347
12.Říha LuděkHrůza Pavel     0348
13.Matoušek MichalVystavěl Jakub     3258
14.Malík Miroslav st.Janeček Jiří     2359
15.Říha LuděkKorda Jiří     03510
16.Matoušek MichalHrůza Pavel     13511
17.Malík Miroslav st.Vystavěl Jakub     31611
18.Ježek LubomírJaneček Jiří     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Michal22Korda Jiří31
Malík Miroslav st.22Hrůza Pavel40
Ježek Lubomír22Vystavěl Jakub13
Říha Luděk04Janeček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolík Petr
Novák Dominik
 
 
Palásek Martin
Oplocký Petr ml.
 
 
     3110
2.Gottwald Tomáš
Makovec Rostislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Novák DominikPalásek Martin     3130
4.Makovec RostislavVálek Jiří     3040
5.Kolík PetrOplocký Petr ml.     3050
6.Gottwald TomášWO    3060
7.Makovec RostislavPalásek Martin     3270
8.Kolík PetrVálek Jiří     3180
9.Gottwald TomášOplocký Petr ml.     3190
10.Novák DominikWO    30100
11.Kolík PetrPalásek Martin     31110
12.Gottwald TomášVálek Jiří     30120
13.Novák DominikOplocký Petr ml.     30130
14.Makovec RostislavWO    30140
15.Gottwald TomášPalásek MartinWO    30150
16.Novák DominikVálek Jiří     30160
17.Makovec RostislavOplocký Petr ml.     13161
18.Kolík PetrWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Dominik30Palásek Martin03
Makovec Rostislav21Válek Jiří04
Kolík Petr30Oplocký Petr ml.13
Gottwald Tomáš20   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec SuchdolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:28 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fára Jindřich
Hájek Svatopluk
 
 
Krampla Jiří st.
Ošlejšek Ladislav
 
 
     3210
2.Gregor Michal
Rybnikář Petr
 
 
Franc Pavel
Pírek Lukáš
 
 
     3220
3.Fára JindřichFranc Pavel     3230
4.Hájek SvatoplukKrampla Jiří st.     0331
5.Gregor MichalKlemeš Zdeněk     3041
6.Rybnikář PetrPírek Lukáš     3051
7.Hájek SvatoplukFranc Pavel     2352
8.Gregor MichalKrampla Jiří st.     3162
9.Rybnikář PetrKlemeš Zdeněk     3172
10.Fára JindřichPírek Lukáš     3282
11.Gregor MichalFranc Pavel     3192
12.Rybnikář PetrKrampla Jiří st.     2393
13.Fára JindřichKlemeš Zdeněk     30103
14.Hájek SvatoplukPírek Lukáš     32113
15.Rybnikář PetrFranc Pavel     32123
16.Fára JindřichKrampla Jiří st.     31133
17.Hájek SvatoplukKlemeš Zdeněk     30143
18.Gregor MichalPírek Lukáš     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fára Jindřich40Franc Pavel13
Hájek Svatopluk22Krampla Jiří st.22
Gregor Michal31Klemeš Zdeněk04
Rybnikář Petr31Pírek Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS