Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Karel
Jelínek Michal
 
 
Daněček Lukáš
Fiala Tomáš
 
 
     2301
2.Širila Jaroslav
Fojtík Lubomír
 
 
Jansa Martin
Horna Michal I.
 
 
     3011
3.Jelínek KarelDaněček Lukáš     3221
4.Jelínek MichalFiala Tomáš     3031
5.Širila JaroslavJansa Martin     3141
6.Fojtík LubomírHorna Michal I.     3051
7.Jelínek MichalDaněček Lukáš     0352
8.Širila JaroslavFiala Tomáš     3062
9.Fojtík LubomírJansa Martin     3072
10.Jelínek KarelHorna Michal I.     3082
11.Širila JaroslavDaněček Lukáš     3292
12.Fojtík LubomírFiala Tomáš     30102
13.Jelínek KarelJansa Martin     30112
14.Jelínek MichalHorna Michal I.     30122
15.Fojtík LubomírDaněček Lukáš     32132
16.Jelínek KarelFiala TomášWO    30142
17.Jelínek MichalJansa Martin     30152
18.Širila JaroslavHorna Michal I.     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Karel30Daněček Lukáš13
Jelínek Michal31Fiala Tomáš03
Širila Jaroslav40Jansa Martin04
Fojtík Lubomír40Horna Michal I.04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CVrchní
rozhodčí:
Diviš Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Němčice nad HanouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 TJ Sokol Němčice nad Hanou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlík Vladimír
Válek Jiří
 
 
Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
     2301
2.Diviš Marek
Kroupa Zdeněk
 
 
Růžička Luboš
Růžička Svatopluk
 
 
     3011
3.Diviš MarekRůžička Luboš     1312
4.Kroupa ZdeněkRůžička Svatopluk     3022
5.Kadlík VladimírKardinál Tomáš     3132
6.Válek JiříKunert Pavel     3042
7.Kroupa ZdeněkRůžička Luboš     3152
8.Kadlík VladimírRůžička Svatopluk     3162
9.Válek JiříKardinál Tomáš     1363
10.Diviš MarekKunert Pavel     0364
11.Kadlík VladimírRůžička Luboš     3274
12.Válek JiříRůžička Svatopluk     3084
13.Diviš MarekKardinál Tomáš     3094
14.Kroupa ZdeněkKunert Pavel     0395
15.Válek JiříRůžička Luboš     1396
16.Diviš MarekRůžička Svatopluk     31106
17.Kroupa ZdeněkKardinál Tomáš     13107
18.Kadlík VladimírKunert Pavel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Marek22Růžička Luboš22
Kroupa Zdeněk22Růžička Svatopluk04
Kadlík Vladimír40Kardinál Tomáš22
Válek Jiří22Kunert Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:18 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Pavel
Šťastný David
 
 
Brlica Filip
Danyi Petr
 
 
     0301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Kolík PetrBrlica Filip     3021
4.Makovec RostislavDanyi Petr     0322
5.Fréhar JanHybl Martin     3232
6.Šťastný DavidWO    3042
7.Makovec RostislavBrlica Filip     3052
8.Fréhar JanDanyi Petr     3162
9.Šťastný DavidHybl Martin     0363
10.Kolík PetrWO    3073
11.Fréhar JanBrlica Filip     3083
12.Šťastný DavidDanyi Petr     0384
13.Kolík PetrHybl Martin     3094
14.Makovec RostislavWO    30104
15.Šťastný DavidBrlica Filip     03105
16.Kolík PetrDanyi Petr     30115
17.Makovec RostislavHybl Martin     30125
18.Fréhar JanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolík Petr30Brlica Filip13
Makovec Rostislav21Danyi Petr22
Fréhar Jan30Hybl Martin13
Šťastný David03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična školy Brodek u KoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Vladimír
Švancara Jaroslav
 
 
Komínek Tomáš
Lužný Radek
 
 
     3210
2.Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
Vyskočil Petr
Vaňák Pavel st.
 
 
     1311
3.Šmíd VladimírKomínek Tomáš     3221
4.Švancara JaroslavLužný Radek     3131
5.Podhorný ZdeněkVyskočil Petr     0332
6.Páleníček MichalZelený Miloš     3142
7.Švancara JaroslavKomínek Tomáš     3152
8.Podhorný ZdeněkLužný Radek     0353
9.Páleníček MichalVyskočil Petr     0354
10.Šmíd VladimírZelený Miloš     3164
11.Podhorný ZdeněkKomínek Tomáš     3174
12.Páleníček MichalLužný Radek     3284
13.Šmíd VladimírVyskočil Petr     0385
14.Švancara JaroslavZelený Miloš     3095
15.Páleníček MichalVaňák Pavel st.     2396
16.Šmíd VladimírLužný Radek     32106
17.Švancara JaroslavVyskočil Petr     13107
18.Podhorný ZdeněkZelený Miloš     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Vladimír31Komínek Tomáš03
Švancara Jaroslav31Lužný Radek13
Podhorný Zdeněk13Vyskočil Petr40
Páleníček Michal22Zelený Miloš13
   Vaňák Pavel st.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 ST Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Vladimír
Tesař Vladimír
 
 
Dvorský Dušan
Zavadil Roman
 
 
     1301
2.Krupa Jaroslav
Krupa Petr
 
 
Zbořil Radek
Tesárek Pavel
 
 
     3211
3.Krupa PetrZbořil Radek     3021
4.Krupa JaroslavTesárek Pavel     3131
5.Tesař VladimírDvorský Dušan     0332
6.Staněk VladimírKoutný Jaroslav     3242
7.Krupa JaroslavZbořil Radek     3152
8.Tesař VladimírTesárek Pavel     0353
9.Staněk VladimírDvorský Dušan     0354
10.Krupa PetrKoutný Jaroslav     3064
11.Tesař VladimírZavadil Roman     1365
12.Staněk VladimírTesárek Pavel     2366
13.Krupa PetrDvorský Dušan     3176
14.Krupa JaroslavKoutný Jaroslav     3086
15.Staněk VladimírZavadil Roman     0387
16.Krupa PetrTesárek Pavel     3197
17.Krupa JaroslavDvorský Dušan     2398
18.Tesař VladimírKoutný Jaroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Petr40Zbořil Radek02
Krupa Jaroslav31Tesárek Pavel22
Tesař Vladimír13Dvorský Dušan31
Staněk Vladimír13Koutný Jaroslav04
   Zavadil Roman20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy