Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Čechy pod Kosířem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
Šatný Jaroslav
Horna Michal I.
 
 
     3010
2.Zbořil Radek
Tesárek Pavel
 
 
Hochman Libor
Hlavík Milan
 
 
     3220
3.Dvorský DušanHochman Libor     3030
4.Koutný JaroslavHorna Michal I.     3040
5.Tesárek PavelHlavík Milan     3050
6.Zbořil RadekŠatný Jaroslav     3060
7.Koutný JaroslavHochman Libor     3270
8.Tesárek PavelHorna Michal I.     3080
9.Zbořil RadekHlavík Milan     3190
10.Dvorský DušanŠatný Jaroslav     30100
11.Tesárek PavelHochman Libor     32110
12.Zbořil RadekHorna Michal I.     31120
13.Dvorský DušanHlavík Milan     30130
14.Koutný JaroslavŠatný Jaroslav     30140
15.Zbořil RadekHochman Libor     31150
16.Dvorský DušanHorna Michal I.     30160
17.Koutný JaroslavHlavík Milan     30170
18.Tesárek PavelŠatný Jaroslav     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvorský Dušan40Hochman Libor04
Koutný Jaroslav40Horna Michal I.04
Tesárek Pavel40Hlavík Milan04
Zbořil Radek40Šatný Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42 TJ Sokol Plumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barták Michal
Krupa Jaroslav
 
 
Piňos Zbyněk
Šmudla Roman
 
 
     0301
2.Krupa Petr
Tesař Vladimír
 
 
Vyskočil Petr
Zelený Miloš
 
 
     3111
3.Barták MichalVyskočil Petr     2312
4.Krupa JaroslavŠmudla Roman     1313
5.Krupa PetrLužný Radek     3023
6.Tesař VladimírPiňos Zbyněk     0324
7.Krupa JaroslavVyskočil Petr     1325
8.Krupa PetrŠmudla Roman     0326
9.Tesař VladimírLužný Radek     1327
10.Barták MichalPiňos Zbyněk     3237
11.Krupa PetrVyskočil Petr     1338
12.Tesař VladimírŠmudla Roman     0339
13.Barták MichalLužný Radek     3149
14.Krupa JaroslavZelený Miloš     3159
15.Tesař VladimírVyskočil Petr     23510
16.Barták MichalŠmudla Roman     03511
17.Krupa JaroslavLužný Radek     32611
18.Krupa PetrZelený Miloš     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barták Michal22Vyskočil Petr40
Krupa Jaroslav22Šmudla Roman40
Krupa Petr22Lužný Radek13
Tesař Vladimír04Piňos Zbyněk11
   Zelený Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična školy Brodek u KoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Michal
Podhorný Zdeněk
 
 
Hybl Martin
Juráček Michal
 
 
     3210
2.Šmíd Vladimír
Švancara Jaroslav
 
 
Melka Květoslav
Buřt Petr
 
 
     3020
3.Páleníček MichalHybl Martin     3030
4.Leskovec VáclavMelka Květoslav     1331
5.Šmíd VladimírBuřt Petr     3241
6.Švancara JaroslavJuráček Michal     3251
7.Leskovec VáclavHybl Martin     1352
8.Šmíd VladimírMelka Květoslav     2353
9.Švancara JaroslavBuřt Petr     2354
10.Páleníček MichalJuráček Michal     3264
11.Šmíd VladimírHybl Martin     1365
12.Švancara JaroslavMelka Květoslav     3275
13.Páleníček MichalBuřt Petr     2376
14.Podhorný ZdeněkJuráček Michal     0377
15.Švancara JaroslavHybl Martin     3187
16.Páleníček MichalMelka Květoslav     1388
17.Podhorný ZdeněkBuřt Petr     0389
18.Šmíd VladimírJuráček Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páleníček Michal22Hybl Martin22
Leskovec Václav02Melka Květoslav31
Šmíd Vladimír22Buřt Petr31
Švancara Jaroslav31Juráček Michal13
Podhorný Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fréhar Jan
Weisser Radim
 
 
Růžička Luboš
Mlčoch Miloš
 
 
     1301
2.Havlíček Ondřej
Šteigl Šimon
 
 
Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
     3011
3.Havlíček OndřejRůžička Luboš     3121
4.Fréhar JanMlčoch Miloš     3131
5.Šteigl ŠimonKardinál Tomáš     3041
6.Weisser RadimKunert Pavel     0342
7.Fréhar JanRůžička Luboš     1343
8.Šteigl ŠimonMlčoch Miloš     0344
9.Weisser RadimKardinál Tomáš     0345
10.Havlíček OndřejKunert Pavel     3055
11.Šteigl ŠimonRůžička Luboš     3265
12.Weisser RadimMlčoch Miloš     0366
13.Havlíček OndřejKardinál Tomáš     2367
14.Fréhar JanKunert Pavel     3177
15.Weisser RadimRůžička Luboš     0378
16.Havlíček OndřejMlčoch Miloš     3288
17.Fréhar JanKardinál Tomáš     1389
18.Šteigl ŠimonKunert Pavel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ondřej31Růžička Luboš22
Fréhar Jan22Mlčoch Miloš22
Šteigl Šimon31Kardinál Tomáš31
Weisser Radim04Kunert Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přidal Jiří
Válek Jiří
 
 
Dvořák Zdeněk
Širila Jaroslav
 
 
     1301
2.Přidal Petr st.
Oplocký Petr st.
 
 
Soldán Martin
Jelínek Karel
 
 
     0302
3.Diviš MarekŠirila Jaroslav     1303
4.Bouda KvětoslavDvořák Zdeněk     0304
5.Válek JiříJelínek Karel     3014
6.Přidal JiříSoldán Martin     2315
7.Bouda KvětoslavŠirila Jaroslav     0316
8.Válek JiříDvořák Zdeněk     2317
9.Přidal JiříJelínek Karel     1318
10.Diviš MarekSoldán Martin     2319
11.Válek JiříŠirila Jaroslav     23110
12.Přidal JiříDvořák Zdeněk     03111
13.Diviš MarekŠvécarová Pavla     31211
14.Bouda KvětoslavSoldán Martin     03212
15.Přidal JiříŠirila Jaroslav     31312
16.Diviš MarekDvořák Zdeněk     31412
17.Bouda KvětoslavŠvécarová Pavla     03413
18.Válek JiříSoldán Martin     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diviš Marek22Širila Jaroslav31
Bouda Květoslav04Dvořák Zdeněk31
Válek Jiří13Jelínek Karel11
Přidal Jiří13Soldán Martin40
   Švécarová Pavla11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy