Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:Hýbl Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6 SDH Dětkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buřt Petr
Melka Květoslav
 
 
Jansa Martin
Horna Michal I.
 
 
     3010
2.Hybl Martin
Danyi Petr
 
 
Hlavík Milan
Hochman Libor
 
 
     3020
3.Buřt PetrJansa Martin     3130
4.Danyi PetrHorna Michal I.     3040
5.Juráček MichalHlavík Milan     3050
6.Melka KvětoslavHochman Libor     2351
7.Danyi PetrJansa Martin     3061
8.Juráček MichalHorna Michal I.     3071
9.Melka KvětoslavHlavík Milan     3081
10.Buřt PetrHochman Libor     3191
11.Juráček MichalJansa Martin     30101
12.Melka KvětoslavHorna Michal I.     31111
13.Buřt PetrHlavík Milan     30121
14.Danyi PetrHochman Libor     30131
15.Melka KvětoslavJansa Martin     30141
16.Buřt PetrHorna Michal I.     30151
17.Danyi PetrHlavík Milan     30161
18.Juráček MichalHochman Libor     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buřt Petr40Jansa Martin04
Danyi Petr40Horna Michal I.04
Juráček Michal40Hlavík Milan04
Melka Květoslav31Hochman Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
stavo PlumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:42 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňák Pavel st.
Vyskočil Petr
 
 
Růžička Luboš
Mlčoch Miloš
 
 
     0301
2.Lužný Radek
Piňos Zbyněk
 
 
Kardinál Tomáš
Kunert Pavel
 
 
     3211
3.Lužný RadekRůžička Luboš     3221
4.Piňos ZbyněkMlčoch Miloš     3031
5.Komínek TomášKardinál Tomáš     0332
6.Vyskočil PetrKunert Pavel     0333
7.Piňos ZbyněkRůžička Luboš     3143
8.Komínek TomášMlčoch Miloš     0344
9.Vyskočil PetrKardinál Tomáš     0345
10.Lužný RadekKunert Pavel     0346
11.Komínek TomášRůžička Luboš     1347
12.Vyskočil PetrMlčoch Miloš     3257
13.Lužný RadekKardinál Tomáš     0358
14.Piňos ZbyněkKunert Pavel     3168
15.Vyskočil PetrRůžička Luboš     1369
16.Lužný RadekMlčoch Miloš     03610
17.Piňos ZbyněkKardinál Tomáš     03611
18.Komínek TomášKunert Pavel     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lužný Radek13Růžička Luboš22
Piňos Zbyněk31Mlčoch Miloš22
Komínek Tomáš13Kardinál Tomáš40
Vyskočil Petr13Kunert Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33 TJ Sokol Čechy pod Kosířem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavadil Roman
Dvorský Dušan
 
 
Širila Jaroslav
Dvořák Zdeněk
 
 
     2301
2.Tesárek Pavel
Zbořil Radek
 
 
Jelínek Karel
Švécarová Pavla
 
 
     3111
3.Tesárek PavelŠirila Jaroslav     1312
4.Dvorský DušanDvořák Zdeněk     3222
5.Zavadil RomanFojtík Lubomír     3232
6.Zbořil RadekŠvécarová Pavla     1333
7.Dvorský DušanŠirila Jaroslav     3043
8.Zavadil RomanDvořák Zdeněk     3253
9.Zbořil RadekFojtík Lubomír     2354
10.Tesárek PavelŠvécarová Pavla     1355
11.Zavadil RomanŠirila Jaroslav     3165
12.Koutný JaroslavDvořák Zdeněk     3175
13.Tesárek PavelFojtík Lubomír     0376
14.Dvorský DušanŠvécarová Pavla     3186
15.Koutný JaroslavŠirila Jaroslav     3096
16.Tesárek PavelDvořák Zdeněk     31106
17.Dvorský DušanFojtík Lubomír     31116
18.Zavadil RomanŠvécarová PavlaWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesárek Pavel13Širila Jaroslav13
Dvorský Dušan40Dvořák Zdeněk04
Zavadil Roman30Fojtík Lubomír22
Zbořil Radek02Švécarová Pavla21
Koutný Jaroslav20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:47 TJ Sokol Němčice nad Hanou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vladimír
Krupa Petr
 
 
Válek Jiří
Kroupa Zdeněk
 
 
     1301
2.Barták Michal
Krupa Jaroslav
 
 
Diviš Marek
Meixner Petr
 
 
     3111
3.Krupa JaroslavDiviš Marek     3221
4.Barták MichalMeixner Petr     2322
5.Krupa PetrVálek Jiří     0323
6.Tesař VladimírKroupa Zdeněk     0324
7.Barták MichalDiviš Marek     3234
8.Vítek JaroslavMeixner Petr     0335
9.Tesař VladimírVálek Jiří     0336
10.Krupa JaroslavKroupa Zdeněk     2337
11.Vítek JaroslavDiviš Marek     0338
12.Tesař VladimírMeixner Petr     0339
13.Krupa JaroslavVálek Jiří     3149
14.Barták MichalKroupa Zdeněk     3259
15.Tesař VladimírDiviš Marek     23510
16.Krupa JaroslavMeixner Petr     13511
17.Barták MichalVálek Jiří     23512
18.Vítek JaroslavKroupa Zdeněk     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Jaroslav22Diviš Marek22
Barták Michal22Meixner Petr40
Krupa Petr01Válek Jiří31
Tesař Vladimír04Kroupa Zdeněk31
Vítek Jaroslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična školy Brodek u KoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Jaroslav
Šmíd Vladimír
 
 
Havlíček Ondřej
Dušek Viktor
 
 
     3010
2.Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
Šťastný David
Šteigl Šimon
 
 
     3020
3.Švancara JaroslavŠteigl Šimon     1321
4.Šmíd VladimírŠťastný David     3031
5.Podhorný ZdeněkHavlíček Ondřej     1332
6.Páleníček MichalDušek Viktor     2333
7.Šmíd VladimírŠteigl Šimon     3143
8.Podhorný ZdeněkŠťastný David     3153
9.Páleníček MichalHavlíček Ondřej     2354
10.Švancara JaroslavDušek Viktor     3064
11.Podhorný ZdeněkŠteigl Šimon     0365
12.Páleníček MichalŠťastný David     3075
13.Švancara JaroslavHavlíček Ondřej     3085
14.Šmíd VladimírDušek Viktor     3095
15.Páleníček MichalŠteigl Šimon     1396
16.Švancara JaroslavŠťastný Pavel     0397
17.Šmíd VladimírHavlíček Ondřej     32107
18.Podhorný ZdeněkDušek Viktor     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švancara Jaroslav22Šteigl Šimon31
Šmíd Vladimír40Šťastný David03
Podhorný Zdeněk13Havlíček Ondřej22
Páleníček Michal13Dušek Viktor22
   Šťastný Pavel10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy