Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:49 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavík Milan
Hochman Libor
 
 
Švancara Jaroslav
Šmíd Vladimír
 
 
     0301
2.Šatný Jaroslav
Jansa Martin
 
 
Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
     0302
3.Hlavík MilanŠvancara Jaroslav     0303
4.Šatný JaroslavŠmíd Vladimír     0304
5.Hochman LiborLeskovec Václav     3214
6.Jansa MartinPáleníček Michal     0315
7.Šatný JaroslavŠvancara Jaroslav     0316
8.Hochman LiborŠmíd Vladimír     3126
9.Jansa MartinLeskovec Václav     0327
10.Hlavík MilanPáleníček Michal     0328
11.Hochman LiborŠvancara Jaroslav     0329
12.Jansa MartinŠmíd Vladimír     03210
13.Hlavík MilanLeskovec Václav     03211
14.Šatný JaroslavPáleníček Michal     13212
15.Jansa MartinŠvancara Jaroslav     03213
16.Hlavík MilanŠmíd Vladimír     03214
17.Šatný JaroslavLeskovec Václav     03215
18.Hochman LiborPáleníček Michal     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlavík Milan04Švancara Jaroslav40
Šatný Jaroslav04Šmíd Vladimír31
Hochman Libor31Leskovec Václav31
Jansa Martin04Páleníček Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolík Petr
Otava Jan
 
 
Krupa Petr
Tesař Vladimír
 
 
     3210
2.Weisser Radim
Dušek Viktor
 
 
Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
     0311
3.Dušek ViktorBarták Michal     3221
4.Weisser RadimKrupa Jaroslav     0322
5.Otava JanTesař Vladimír     3232
6.Kolík PetrKrupa Petr     3042
7.Weisser RadimBarták Michal     1343
8.Otava JanKrupa Jaroslav     2344
9.Kolík PetrTesař Vladimír     3154
10.Dušek ViktorKrupa Petr     3064
11.Otava JanBarták Michal     2365
12.Kolík PetrKrupa Jaroslav     3075
13.Dušek ViktorTesař Vladimír     1376
14.Weisser RadimKrupa Petr     3186
15.Šťastný PavelBarták Michal     3096
16.Dušek ViktorKrupa Jaroslav     31106
17.Weisser RadimTesař Vladimír     13107
18.Otava JanKrupa Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Viktor31Barták Michal22
Weisser Radim13Krupa Jaroslav22
Otava Jan13Tesař Vladimír22
Kolík Petr30Krupa Petr13
Šťastný Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CVrchní
rozhodčí:
Přidal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:49 TJ Sokol Čechy pod Kosířem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přidal Petr st.
Oplocký Petr st.
 
 
Zbořil Radek
Tesárek Pavel
 
 
     3110
2.Přidal Jiří
Bouda Květoslav
 
 
Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
     1311
3.Přidal JiříZbořil Radek     0312
4.Bouda KvětoslavTesárek Pavel     2313
5.Oplocký Petr st.Dvorský Dušan     1314
6.Válek JiříKoutný Jaroslav     1315
7.Bouda KvětoslavZbořil Radek     1316
8.Oplocký Petr st.Tesárek Pavel     1317
9.Válek JiříDvorský Dušan     3227
10.Přidal JiříKoutný Jaroslav     0328
11.Oplocký Petr st.Zbořil Radek     1329
12.Válek JiříTesárek Pavel     3239
13.Přidal JiříDvorský Dušan     03310
14.Diviš MarekKoutný Jaroslav     03311
15.Válek JiříZbořil Radek     23312
16.Přidal JiříTesárek Pavel     03313
17.Diviš MarekDvorský Dušan     32413
18.Oplocký Petr st.Koutný Jaroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přidal Jiří04Zbořil Radek40
Bouda Květoslav02Tesárek Pavel31
Oplocký Petr st.04Dvorský Dušan22
Válek Jiří22Koutný Jaroslav40
Diviš Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švécarová Pavla
Jelínek Karel
 
 
Piňos Zbyněk
Vaňák Pavel ml.
 
 
     0301
2.Dvořák Zdeněk
Fojtík Lubomír
 
 
Vyskočil Petr
Lužný Radek
 
 
     3211
3.Dvořák ZdeněkPiňos Zbyněk     3121
4.Fojtík LubomírVaňák Pavel ml.     3131
5.Jelínek KarelVyskočil Petr     0332
6.Švécarová PavlaLužný Radek     3142
7.Fojtík LubomírPiňos Zbyněk     3052
8.Jelínek KarelVaňák Pavel ml.     3162
9.Švécarová PavlaVyskočil Petr     1363
10.Dvořák ZdeněkLužný Radek     2364
11.Jelínek KarelPiňos Zbyněk     1365
12.Švécarová PavlaVaňák Pavel ml.     3075
13.Dvořák ZdeněkVyskočil Petr     2376
14.Fojtík LubomírLužný Radek     3086
15.Švécarová PavlaPiňos Zbyněk     2387
16.Dvořák ZdeněkVaňák Pavel ml.     3097
17.Fojtík LubomírVyskočil Petr     30107
18.Jelínek KarelLužný Radek     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Zdeněk22Piňos Zbyněk22
Fojtík Lubomír40Vaňák Pavel ml.04
Jelínek Karel22Vyskočil Petr31
Švécarová Pavla22Lužný Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturák ČehoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Luboš
Mlčoch Miloš
 
 
Danyi Petr
Hybl Martin
 
 
     1301
2.Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
Melka Květoslav
Buřt Petr
 
 
     2302
3.Růžička LubošDanyi Petr     3012
4.Mlčoch MilošHybl Martin     3222
5.Kardinál TomášMelka Květoslav     3032
6.Kunert PavelBuřt Petr     3142
7.Mlčoch MilošDanyi Petr     0343
8.Kardinál TomášHybl Martin     3153
9.Kunert PavelMelka Květoslav     3063
10.Růžička LubošBuřt Petr     3173
11.Kardinál TomášDanyi Petr     0374
12.Kunert PavelHybl Martin     3284
13.Růžička LubošMelka Květoslav     3094
14.Mlčoch MilošBuřt Petr     30104
15.Kunert PavelDanyi Petr     03105
16.Růžička LubošHybl Martin     31115
17.Mlčoch MilošMelka Květoslav     30125
18.Kardinál TomášBuřt Petr     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Luboš40Danyi Petr31
Mlčoch Miloš31Hybl Martin04
Kardinál Tomáš22Melka Květoslav04
Kunert Pavel31Buřt Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy