Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturák ČehoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Miloš
Růžička Svatopluk
 
 
Hochman Libor
Horna Michal I.
 
 
     3010
2.Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
Jansa Martin
Slavík Petr
 
 
     3020
3.Růžička SvatoplukHochman Libor     0321
4.Mlčoch MilošHorna Michal I.     3031
5.Kardinál TomášJansa Martin     3041
6.Kunert PavelSlavík Petr     3051
7.Mlčoch MilošHochman Libor     3061
8.Kardinál TomášHorna Michal I.     3071
9.Kunert PavelJansa Martin     3081
10.Růžička SvatoplukSlavík Petr     3191
11.Kardinál TomášHochman Libor     31101
12.Kunert PavelHorna Michal I.     31111
13.Růžička SvatoplukJansa Martin     31121
14.Mlčoch MilošSlavík Petr     30131
15.Kunert PavelHochman Libor     31141
16.Růžička SvatoplukHorna Michal I.     30151
17.Mlčoch MilošJansa Martin     31161
18.Kardinál TomášSlavík Petr     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Svatopluk31Hochman Libor13
Mlčoch Miloš40Horna Michal I.04
Kardinál Tomáš40Jansa Martin04
Kunert Pavel40Slavík Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BRozhodčí:Knichal Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29 SDH Dětkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buřt Petr
Juráček Michal
 
 
Širila Jaroslav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0301
2.Hybl Martin
Danyi Petr
 
 
Jelínek Karel
Fojtík Lubomír
 
 
     3111
3.Melka KvětoslavŠirila Jaroslav     0312
4.Buřt PetrDvořák Zdeněk     3022
5.Danyi PetrJelínek Karel     3032
6.Juráček MichalFojtík Lubomír     3242
7.Buřt PetrŠirila Jaroslav     3152
8.Danyi PetrDvořák Zdeněk     3162
9.Juráček MichalJelínek Karel     2363
10.Melka KvětoslavFojtík Lubomír     0364
11.Danyi PetrŠirila Jaroslav     3174
12.Juráček MichalDvořák Zdeněk     2375
13.Hybl MartinJelínek Karel     3085
14.Buřt PetrFojtík Lubomír     3295
15.Juráček MichalŠirila Jaroslav     32105
16.Hybl MartinDvořák Zdeněk     23106
17.Buřt PetrJelínek Karel     31116
18.Danyi PetrFojtík Lubomír     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melka Květoslav02Širila Jaroslav13
Buřt Petr40Dvořák Zdeněk22
Danyi Petr40Jelínek Karel13
Juráček Michal22Fojtík Lubomír13
Hybl Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
stavo PlumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 TJ Sokol Plumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Petr
Vaňák Pavel st.
 
 
Válek Jiří
Kroupa Zdeněk
 
 
     2301
2.Komínek Tomáš
Piňos Zbyněk
 
 
Diviš Marek
Bouda Květoslav
 
 
     3011
3.Komínek TomášDiviš Marek     1312
4.Piňos ZbyněkBouda Květoslav     3022
5.Zelený MilošVálek Jiří     0323
6.Vyskočil PetrKroupa Zdeněk     2324
7.Piňos ZbyněkDiviš Marek     3134
8.Zelený MilošBouda Květoslav     3144
9.Vyskočil PetrVálek Jiří     3254
10.Komínek TomášKroupa Zdeněk     2355
11.Zelený MilošDiviš Marek     3265
12.Vyskočil PetrBouda Květoslav     3175
13.Komínek TomášVálek Jiří     1376
14.Piňos ZbyněkKroupa Zdeněk     3286
15.Vyskočil PetrDiviš Marek     3096
16.Komínek TomášBouda Květoslav     30106
17.Piňos ZbyněkVálek Jiří     30116
18.Zelený MilošKroupa Zdeněk     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komínek Tomáš13Diviš Marek13
Piňos Zbyněk40Bouda Květoslav04
Zelený Miloš22Válek Jiří22
Vyskočil Petr31Kroupa Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
Šťastný Pavel
Fréhar Jan
 
 
     3210
2.Tesárek Pavel
Zbořil Radek
 
 
Frňka Patrik
Otava Jan
 
 
     3020
3.Dvorský DušanŠťastný Pavel     3230
4.Koutný JaroslavFréhar Jan     3040
5.Zbořil RadekFrňka Patrik     0341
6.Zavadil RomanOtava Jan     3051
7.Koutný JaroslavŠťastný Pavel     2352
8.Zbořil RadekFréhar Jan     2353
9.Zavadil RomanFrňka Patrik     2354
10.Dvorský DušanOtava Jan     3064
11.Zbořil RadekŠťastný Pavel     0365
12.Tesárek PavelFréhar Jan     0366
13.Dvorský DušanFrňka Patrik     1367
14.Koutný JaroslavOtava Jan     3077
15.Tesárek PavelŠťastný Pavel     1378
16.Dvorský DušanFréhar Jan     1379
17.Koutný JaroslavFrňka Patrik     3189
18.Zbořil RadekOtava Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvorský Dušan22Šťastný Pavel31
Koutný Jaroslav31Fréhar Jan31
Zbořil Radek13Frňka Patrik31
Zavadil Roman11Otava Jan04
Tesárek Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 ST Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vladimír
Krupa Petr
 
 
Švancara Jaroslav
Šmíd Vladimír
 
 
     1301
2.Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
Páleníček Michal
Podhorný Zdeněk
 
 
     3011
3.Barták MichalPáleníček Michal     3021
4.Krupa JaroslavŠmíd Vladimír     3231
5.Krupa PetrPodhorný Zdeněk     0332
6.Tesař VladimírŠvancara Jaroslav     2333
7.Krupa JaroslavPáleníček Michal     3143
8.Krupa PetrŠmíd Vladimír     0344
9.Tesař VladimírPodhorný Zdeněk     3054
10.Barták MichalŠvancara Jaroslav     0355
11.Krupa PetrPáleníček Michal     3165
12.Tesař VladimírŠmíd Vladimír     1366
13.Barták MichalPodhorný Zdeněk     3276
14.Krupa JaroslavŠvancara Jaroslav     3186
15.Tesař VladimírPáleníček Michal     1387
16.Barták MichalŠmíd Vladimír     3097
17.Krupa JaroslavPodhorný Zdeněk     32107
18.Krupa PetrŠvancara Jaroslav     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barták Michal31Páleníček Michal13
Krupa Jaroslav40Šmíd Vladimír22
Krupa Petr13Podhorný Zdeněk13
Tesař Vladimír13Švancara Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy