Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44 TJ Sokol Plumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochman Libor
Daněček Lukáš
 
 
Vaňák Pavel st.
Vyskočil Petr
 
 
     1301
2.Jansa Martin
Horna Michal I.
 
 
Piňos Zbyněk
Lužný Radek
 
 
     1302
3.Daněček LukášPiňos Zbyněk     1303
4.Horna Michal I.Lužný Radek     0304
5.Jansa MartinVyskočil Petr     2305
6.Hochman LiborMarušinec Rostislav     3215
7.Horna Michal I.Piňos Zbyněk     0316
8.Jansa MartinLužný Radek     0317
9.Hochman LiborVyskočil Petr     2318
10.Daněček LukášMarušinec Rostislav     3028
11.Jansa MartinPiňos Zbyněk     0329
12.Hochman LiborLužný Radek     3139
13.Daněček LukášVyskočil Petr     23310
14.Horna Michal I.Marušinec Rostislav     32410
15.Hochman LiborPiňos Zbyněk     13411
16.Daněček LukášLužný Radek     31511
17.Horna Michal I.Vyskočil Petr     03512
18.Jansa MartinMarušinec Rostislav     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněček Lukáš22Piňos Zbyněk40
Horna Michal I.13Lužný Radek22
Jansa Martin13Vyskočil Petr40
Hochman Libor22Marušinec Rostislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice CVrchní
rozhodčí:
Knichal Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 SDH Dětkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Viktor
Melka Květoslav
 
 
Zavadil Roman
Dvorský Dušan
 
 
     1301
2.Brlica Filip
Juráček Michal
 
 
Tesárek Pavel
Zbořil Radek
 
 
     2302
3.Melka KvětoslavZavadil Roman     1303
4.Brlica FilipDvorský Dušan     3213
5.Švéda ViktorTesárek Pavel     3123
6.Juráček MichalZbořil Radek     3033
7.Brlica FilipZavadil Roman     3243
8.Švéda ViktorDvorský Dušan     3053
9.Juráček MichalTesárek Pavel     2354
10.Melka KvětoslavZbořil Radek     3264
11.Švéda ViktorZavadil Roman     3274
12.Juráček MichalKoutný Jaroslav     3084
13.Melka KvětoslavTesárek Pavel     0385
14.Brlica FilipZbořil Radek     2386
15.Juráček MichalZavadil Roman     0387
16.Melka KvětoslavKoutný Jaroslav     3097
17.Brlica FilipTesárek Pavel     30107
18.Švéda ViktorZbořil Radek     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melka Květoslav22Zavadil Roman22
Brlica Filip31Dvorský Dušan02
Švéda Viktor40Tesárek Pavel22
Juráček Michal22Zbořil Radek13
   Koutný Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturák ČehoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kardinál Tomáš
Kunert Pavel
 
 
Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
     1301
2.Růžička Luboš
Růžička Svatopluk
 
 
Tesař Vladimír
Staněk Vladimír
 
 
     3111
3.Růžička LubošKrupa Jaroslav     3121
4.Růžička SvatoplukBarták Michal     1322
5.Kardinál TomášStaněk Vladimír     3132
6.Kunert PavelTesař Vladimír     3042
7.Růžička SvatoplukKrupa Jaroslav     0343
8.Kardinál TomášBarták Michal     3053
9.Kunert PavelStaněk Vladimír     1354
10.Růžička LubošTesař Vladimír     3164
11.Kardinál TomášKrupa Jaroslav     3274
12.Kunert PavelBarták Michal     3084
13.Růžička LubošStaněk Vladimír     3094
14.Růžička SvatoplukTesař Vladimír     31104
15.Kunert PavelKrupa Jaroslav     32114
16.Růžička LubošBarták Michal     30124
17.Růžička SvatoplukStaněk Vladimír     31134
18.Kardinál TomášTesař Vladimír     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Luboš40Krupa Jaroslav13
Růžička Svatopluk22Barták Michal13
Kardinál Tomáš40Staněk Vladimír13
Kunert Pavel31Tesař Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:28 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širila Jaroslav
Dvořák Zdeněk
 
 
Švancara Jaroslav
Šmíd Vladimír
 
 
     3210
2.Jelínek Karel
Fojtík Lubomír
 
 
Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
     3120
3.Širila JaroslavŠvancara Jaroslav     3030
4.Dvořák ZdeněkŠmíd Vladimír     0331
5.Jelínek KarelPodhorný Zdeněk     3041
6.Fojtík LubomírPáleníček Michal     3151
7.Dvořák ZdeněkŠvancara Jaroslav     3261
8.Jelínek KarelŠmíd Vladimír     3171
9.Fojtík LubomírPodhorný Zdeněk     3281
10.Širila JaroslavPáleníček Michal     3191
11.Jelínek KarelŠvancara Jaroslav     0392
12.Fojtík LubomírŠmíd Vladimír     1393
13.Širila JaroslavTuscher Josef     30103
14.Dvořák ZdeněkPáleníček Michal     32113
15.Fojtík LubomírŠvancara Jaroslav     13114
16.Širila JaroslavŠmíd Vladimír     31124
17.Dvořák ZdeněkTuscher Josef     31134
18.Jelínek KarelPáleníček Michal     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Širila Jaroslav40Švancara Jaroslav22
Dvořák Zdeněk31Šmíd Vladimír22
Jelínek Karel31Podhorný Zdeněk02
Fojtík Lubomír22Páleníček Michal04
   Tuscher Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Němčice, Sokolská 421Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplocký Petr st.
Diviš Marek
 
 
Kolík Petr
Makovec Rostislav
 
 
     1301
2.Přidal Jiří
Přidal Petr st.
 
 
Šťastný Pavel
Fréhar Jan
 
 
     0302
3.Kadlík VladimírKolík Petr     3212
4.Válek JiříMakovec Rostislav     3122
5.Kroupa ZdeněkŠťastný Pavel     0323
6.Diviš MarekFréhar Jan     1324
7.Válek JiříKolík Petr     0325
8.Kroupa ZdeněkMakovec Rostislav     3135
9.Diviš MarekŠťastný Pavel     2336
10.Kadlík VladimírFréhar Jan     1337
11.Kroupa ZdeněkKolík Petr     1338
12.Přidal JiříMakovec Rostislav     1339
13.Kadlík VladimírŠťastný Pavel     03310
14.Válek JiříFréhar Jan     30410
15.Přidal JiříKolík Petr     03411
16.Kadlík VladimírMakovec Rostislav     30511
17.Válek Jiř튝astný PavelWO    30611
18.Kroupa ZdeněkFréhar Jan     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlík Vladimír22Kolík Petr31
Válek Jiří21Makovec Rostislav13
Kroupa Zdeněk13Šťastný Pavel30
Diviš Marek02Fréhar Jan31
Přidal Jiří02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy