Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična školy Brodek u KoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Michal
Podhorný Zdeněk
 
 
Hochman Libor
Daněček Lukáš
 
 
     1301
2.Šmíd Vladimír
Švancara Jaroslav
 
 
Horna Michal I.
Jansa Martin
 
 
     3011
3.Šmíd VladimírHochman Libor     3021
4.Švancara JaroslavDaněček Lukáš     3031
5.Leskovec VáclavHorna Michal I.     3041
6.Páleníček MichalJansa Martin     3051
7.Švancara JaroslavHochman Libor     3061
8.Leskovec VáclavDaněček Lukáš     1362
9.Páleníček MichalHorna Michal I.     3072
10.Šmíd VladimírJansa Martin     3182
11.Leskovec VáclavHochman Libor     0383
12.Páleníček MichalDaněček Lukáš     1384
13.Šmíd VladimírHorna Michal I.     2385
14.Podhorný ZdeněkJansa Martin     2386
15.Páleníček MichalHochman Libor     3296
16.Šmíd VladimírDaněček Lukáš     32106
17.Podhorný ZdeněkHorna Michal I.     23107
18.Leskovec VáclavJansa Martin     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Vladimír31Hochman Libor13
Švancara Jaroslav20Daněček Lukáš22
Leskovec Václav22Horna Michal I.22
Páleníček Michal31Jansa Martin13
Podhorný Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Jaroslav
Krupa Petr
 
 
Makovec Rostislav
Fréhar Jan
 
 
     0301
2.Tesař Vladimír
Staněk Vladimír
 
 
Šteigl Šimon
Dušek Viktor
 
 
     1302
3.Krupa JaroslavFréhar Jan     3112
4.Krupa PetrMakovec Rostislav     3022
5.Tesař VladimírŠteigl Šimon     1323
6.Staněk VladimírDušek Viktor     2324
7.Krupa PetrFréhar Jan     3134
8.Tesař VladimírMakovec Rostislav     0335
9.Staněk VladimírŠteigl Šimon     2336
10.Krupa JaroslavDušek Viktor     0337
11.Tesař VladimírFréhar Jan     3147
12.Staněk VladimírMakovec Rostislav     0348
13.Krupa JaroslavŠteigl Šimon     3058
14.Krupa PetrDušek Viktor     3068
15.Staněk VladimírKolík Petr     0369
16.Krupa JaroslavMakovec Rostislav     03610
17.Krupa PetrŠteigl Šimon     23611
18.Tesař VladimírDušek Viktor     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krupa Jaroslav22Fréhar Jan03
Krupa Petr31Makovec Rostislav31
Tesař Vladimír13Šteigl Šimon31
Staněk Vladimír04Dušek Viktor31
   Kolík Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:23 TJ Sokol Čechy pod Kosířem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
Coufalík Jaroslav
Málek Miloslav
 
 
     2301
2.Tesárek Pavel
Zbořil Radek
 
 
Bartošík Michal
Janík Šimon
 
 
     1302
3.Zavadil RomanCoufalík Jaroslav     3112
4.Zbořil RadekMálek Miloslav     3222
5.Koutný JaroslavBartošík Michal     3032
6.Dvorský DušanJaník Šimon     3042
7.Zbořil RadekCoufalík Jaroslav     3252
8.Koutný JaroslavMálek Miloslav     3162
9.Dvorský DušanBartošík Michal     3072
10.Zavadil RomanJaník Šimon     3182
11.Koutný JaroslavCoufalík Jaroslav     3292
12.Tesárek PavelMálek Miloslav     30102
13.Zavadil RomanBartošík Michal     31112
14.Zbořil RadekJaník Šimon     32122
15.Tesárek PavelCoufalík Jaroslav     32132
16.Zavadil RomanMálek Miloslav     30142
17.Zbořil RadekBartošík Michal     31152
18.Koutný JaroslavJaník Šimon     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavadil Roman40Coufalík Jaroslav04
Zbořil Radek40Málek Miloslav04
Koutný Jaroslav40Bartošík Michal04
Dvorský Dušan20Janík Šimon04
Tesárek Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
stavo PlumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Petr
Vaňák Pavel st.
 
 
Dvořák Zdeněk
Širila Jaroslav
 
 
     3110
2.Piňos Zbyněk
Zelený Miloš
 
 
Belant Vladislav
Jelínek Michal
 
 
     0311
3.Piňos ZbyněkDvořák Zdeněk     3021
4.Lužný RadekŠirila Jaroslav     0322
5.Zelený MilošBelant Vladislav     0323
6.Vyskočil PetrJelínek Karel     2324
7.Lužný RadekDvořák Zdeněk     1325
8.Komínek Tomᚊirila Jaroslav     2326
9.Vyskočil PetrBelant Vladislav     1327
10.Piňos ZbyněkJelínek Karel     1328
11.Komínek TomášDvořák Zdeněk     2329
12.Vyskočil PetrŠirila Jaroslav     23210
13.Piňos ZbyněkBelant Vladislav     03211
14.Lužný RadekJelínek Karel     03212
15.Vyskočil PetrDvořák Zdeněk     32312
16.Piňos ZbyněkŠirila Jaroslav     30412
17.Lužný RadekBelant Vladislav     03413
18.Komínek TomášJelínek Karel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piňos Zbyněk22Dvořák Zdeněk22
Lužný Radek04Širila Jaroslav31
Zelený Miloš01Belant Vladislav40
Vyskočil Petr13Jelínek Karel40
Komínek Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÜ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27 SDH Dětkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Viktor
Danyi Petr
 
 
Mlčoch Miloš
Růžička Luboš
 
 
     3010
2.Juráček Michal
Melka Květoslav
 
 
Kardinál Tomáš
Kunert Pavel
 
 
     1311
3.Švéda ViktorRůžička Luboš     3021
4.Juráček MichalMlčoch Miloš     3031
5.Danyi PetrKardinál Tomáš     3041
6.Melka KvětoslavKunert Pavel     3051
7.Juráček MichalRůžička Luboš     0352
8.Danyi PetrMlčoch Miloš     3262
9.Melka KvětoslavKardinál Tomáš     0363
10.Švéda ViktorKunert Pavel     3073
11.Danyi PetrRůžička Luboš     1374
12.Melka KvětoslavMlčoch Miloš     2375
13.Švéda ViktorKardinál Tomáš     3085
14.Juráček MichalKunert Pavel     0386
15.Melka KvětoslavRůžička Luboš     1387
16.Švéda ViktorMlčoch Miloš     3197
17.Juráček MichalKardinál Tomáš     1398
18.Danyi PetrKunert Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švéda Viktor40Růžička Luboš31
Juráček Michal13Mlčoch Miloš13
Danyi Petr31Kardinál Tomáš22
Melka Květoslav13Kunert Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy