Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:47 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochman Libor
Šatný Jaroslav
 
 
Mlčoch Miloš
Růžička Svatopluk
 
 
     1301
2.Jansa Martin
Horna Michal I.
 
 
Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
     0302
3.Šatný JaroslavMlčoch Miloš     0303
4.Jansa MartinRůžička Svatopluk     3113
5.Horna Michal I.Kardinál Tomáš     0314
6.Hochman LiborKunert Pavel     3224
7.Jansa MartinMlčoch Miloš     0325
8.Horna Michal I.Růžička Svatopluk     0326
9.Hochman LiborKardinál Tomáš     0327
10.Šatný JaroslavKunert Pavel     0328
11.Horna Michal I.Mlčoch Miloš     0329
12.Hochman LiborRůžička Svatopluk     3139
13.Šatný JaroslavKardinál Tomáš     03310
14.Jansa MartinKunert Pavel     13311
15.Hochman LiborMlčoch Miloš     31411
16.Šatný JaroslavRůžička Svatopluk     03412
17.Jansa MartinKardinál Tomáš     03413
18.Horna Michal I.Kunert Pavel     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šatný Jaroslav04Mlčoch Miloš31
Jansa Martin13Růžička Svatopluk22
Horna Michal I.04Kardinál Tomáš40
Hochman Libor31Kunert Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Dětkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34 TJ Sokol Brodek u Prostějova B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švécarová Pavla
Dvořák Zdeněk
 
 
Melka Květoslav
Hýbl Tomáš
 
 
     3010
2.Širila Jaroslav
Smékal Petr
 
 
Danyi Petr
Švéda Viktor
 
 
     2311
3.Švécarová PavlaHýbl Tomáš     3021
4.Dvořák ZdeněkMelka Květoslav     3131
5.Širila JaroslavDanyi Petr     3241
6.Smékal PetrŠvéda Viktor     0342
7.Dvořák ZdeněkHýbl Tomáš     3052
8.Širila JaroslavMelka Květoslav     3062
9.Smékal PetrDanyi Petr     0363
10.Švécarová PavlaŠvéda Viktor     0364
11.Širila JaroslavHýbl Tomáš     3274
12.Smékal PetrMelka Květoslav     0375
13.Švécarová PavlaDanyi Petr     3185
14.Dvořák ZdeněkŠvéda Viktor     2386
15.Smékal PetrHýbl Tomáš     0387
16.Švécarová PavlaMelka Květoslav     3297
17.Dvořák ZdeněkDanyi Petr     32107
18.Širila JaroslavŠvéda Viktor     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švécarová Pavla31Hýbl Tomáš13
Dvořák Zdeněk31Melka Květoslav13
Širila Jaroslav31Danyi Petr13
Smékal Petr04Švéda Viktor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Němčice nad HanouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 TJ Sokol Němčice nad Hanou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přidal Jiří
Oplocký Petr st.
 
 
Šmudla Roman
Piňos Zbyněk
 
 
     0301
2.Diviš Marek
Válek Jiří
 
 
Zelený Miloš
Lužný Radek
 
 
     3011
3.Oplocký Petr st.Šmudla Roman     1312
4.Válek JiříPiňos Zbyněk     3222
5.Přidal JiříLužný Radek     3132
6.Diviš MarekMarušinec Rostislav     3042
7.Válek JiříŠmudla Roman     3052
8.Přidal JiříPiňos Zbyněk     0353
9.Diviš MarekLužný Radek     3063
10.Oplocký Petr st.Marušinec Rostislav     3073
11.Přidal JiříŠmudla Roman     1374
12.Diviš MarekPiňos Zbyněk     3284
13.Oplocký Petr st.Zelený Miloš     3194
14.Válek JiříMarušinec Rostislav     30104
15.Diviš MarekŠmudla Roman     23105
16.Oplocký Petr st.Piňos Zbyněk     30115
17.Válek JiříZelený Miloš     31125
18.Přidal JiříMarušinec RostislavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oplocký Petr st.31Šmudla Roman31
Válek Jiří40Piňos Zbyněk13
Přidal Jiří12Lužný Radek02
Diviš Marek31Marušinec Rostislav03
   Zelený Miloš02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:26 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ondřej
Dušek Viktor
 
 
Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
     3210
2.Fréhar Jan
Šťastný David
 
 

 
 
WO    3020
3.Dušek ViktorZbořil Radek     3130
4.Fréhar JanDvorský Dušan     3240
5.Havlíček OndřejKoutný Jaroslav     3150
6.Šťastný DavidWO    3060
7.Fréhar JanZbořil Radek     3170
8.Havlíček OndřejDvorský Dušan     3180
9.Šťastný DavidKoutný Jaroslav     0381
10.Dušek ViktorWO    3091
11.Havlíček OndřejZbořil RadekWO    0392
12.Šťastný DavidDvorský Dušan     0393
13.Dušek ViktorKoutný Jaroslav     0394
14.Fréhar JanWO    30104
15.Šťastný DavidZbořil Radek     03105
16.Dušek ViktorDvorský Dušan     32115
17.Fréhar JanKoutný Jaroslav     31125
18.Havlíček OndřejWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Viktor21Zbořil Radek12
Fréhar Jan30Dvorský Dušan13
Havlíček Ondřej20Koutný Jaroslav22
Šťastný David03   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična školy Brodek u KoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27 Babylon Brodek u Konice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorný Zdeněk
Páleníček Michal
 
 
Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
     2301
2.Šmíd Vladimír
Švancara Jaroslav
 
 
Staněk Vladimír
Krupa Petr
 
 
     3011
3.Šmíd VladimírKrupa Jaroslav     0312
4.Leskovec VáclavBarták Michal     3222
5.Páleníček MichalKrupa Petr     3132
6.Švancara JaroslavStaněk Vladimír     3042
7.Leskovec VáclavKrupa Jaroslav     3252
8.Páleníček MichalBarták Michal     3262
9.Švancara JaroslavKrupa Petr     3072
10.Šmíd VladimírStaněk Vladimír     3082
11.Páleníček MichalKrupa Jaroslav     3192
12.Švancara JaroslavBarták Michal     32102
13.Šmíd VladimírKrupa Petr     31112
14.Tuscher JosefStaněk Vladimír     03113
15.Švancara JaroslavKrupa JaroslavWO    03114
16.Šmíd VladimírBarták Michal     31124
17.Tuscher JosefKrupa Petr     03125
18.Páleníček MichalStaněk Vladimír     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Vladimír31Krupa Jaroslav12
Leskovec Václav20Barták Michal04
Páleníček Michal40Krupa Petr13
Švancara Jaroslav30Staněk Vladimír13
Tuscher Josef02   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy