Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 ST Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vladimír
Krupa Petr
 
 
Hochman Libor
Daněček Lukáš
 
 
     0301
2.Krupa Jaroslav
Staněk Vladimír
 
 
Jansa Martin
Horna Michal I.
 
 
     3011
3.Krupa JaroslavHochman Libor     3021
4.Krupa PetrDaněček Lukáš     1322
5.Staněk VladimírJansa Martin     3032
6.Tesař VladimírHorna Michal I.     3042
7.Krupa PetrHochman Libor     0343
8.Staněk VladimírDaněček Lukáš     0344
9.Tesař VladimírJansa Martin     3154
10.Krupa JaroslavHorna Michal I.     3064
11.Staněk VladimírHochman Libor     3174
12.Tesař VladimírDaněček Lukáš     0375
13.Krupa JaroslavJansa Martin     3085
14.Krupa PetrHorna Michal I.     3195
15.Tesař VladimírHochman Libor     1396
16.Krupa JaroslavDaněček Lukáš     32106
17.Krupa PetrJansa Martin     30116
18.Staněk VladimírHorna Michal I.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Jaroslav40Hochman Libor22
Krupa Petr22Daněček Lukáš31
Staněk Vladimír31Jansa Martin04
Tesař Vladimír22Horna Michal I.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Babylon Brodek u KoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30 TJ Sokol Čechy pod Kosířem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorský Dušan
Koutný Jaroslav
 
 
Leskovec Václav
Páleníček Michal
 
 
     3010
2.Tesárek Pavel
Zbořil Radek
 
 
Šmíd Vladimír
Švancara Jaroslav
 
 
     1311
3.Tesárek PavelLeskovec Václav     3221
4.Koutný JaroslavPáleníček Michal     3031
5.Dvorský DušanŠmíd Vladimír     3141
6.Zbořil RadekŠvancara Jaroslav     0342
7.Koutný JaroslavLeskovec Václav     1343
8.Dvorský DušanPáleníček Michal     3253
9.Zbořil RadekŠmíd Vladimír     0354
10.Tesárek PavelŠvancara Jaroslav     3264
11.Dvorský DušanLeskovec Václav     3074
12.Zbořil RadekPáleníček Michal     3284
13.Tesárek PavelŠmíd Vladimír     0385
14.Koutný JaroslavŠvancara Jaroslav     3095
15.Zbořil RadekLeskovec Václav     30105
16.Tesárek PavelPáleníček Michal     13106
17.Koutný JaroslavŠmíd Vladimír     30116
18.Dvorský DušanŠvancara Jaroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesárek Pavel22Leskovec Václav13
Koutný Jaroslav31Páleníček Michal13
Dvorský Dušan31Šmíd Vladimír22
Zbořil Radek22Švancara Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stavo PlumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46 TJ Sokol Čechovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komínek Tomáš
Piňos Zbyněk
 
 
Kolík Petr
Makovec Rostislav
 
 
     0301
2.Lužný Radek
Zelený Miloš
 
 
Weisser Radim
Fréhar Jan
 
 
     2302
3.Komínek TomášMakovec Rostislav     1303
4.Piňos ZbyněkKolík Petr     1304
5.Lužný RadekWeisser Radim     2305
6.Zelený MilošFréhar Jan     2306
7.Piňos ZbyněkMakovec Rostislav     2307
8.Lužný RadekKolík Petr     0308
9.Zelený MilošWeisser Radim     3218
10.Komínek TomášFréhar Jan     2319
11.Lužný RadekMakovec Rostislav     03110
12.Zelený MilošKolík Petr     03111
13.Komínek TomášWeisser Radim     30211
14.Piňos ZbyněkFréhar Jan     32311
15.Zelený MilošMakovec Rostislav     03312
16.Komínek TomášKolík Petr     13313
17.Piňos ZbyněkWeisser Radim     30413
18.Lužný RadekFréhar Jan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komínek Tomáš13Makovec Rostislav40
Piňos Zbyněk22Kolík Petr40
Lužný Radek04Weisser Radim13
Zelený Miloš13Fréhar Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou CRozhodčí:Hýbl Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19 SDH Dětkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danyi Petr
Švéda Viktor
 
 

 
 
WO    3010
2.Melka Květoslav
Juráček Michal
 
 
Diviš Marek
Válek Jiří
 
 
     3020
3.Juráček MichalDiviš Marek     3230
4.Danyi PetrKadlík Vladimír     3140
5.Švéda ViktorVálek Jiří     0341
6.Buřt PetrWO    3051
7.Danyi PetrDiviš Marek     3161
8.Švéda ViktorKadlík Vladimír     1362
9.Buřt PetrVálek Jiří     2363
10.Juráček MichalWO    3073
11.Švéda ViktorDiviš Marek     3083
12.Buřt PetrKadlík Vladimír     3093
13.Juráček MichalVálek Jiří     0394
14.Danyi PetrWO    30104
15.Buřt PetrDiviš Marek     30114
16.Juráček MichalKadlík Vladimír     30124
17.Danyi PetrVálek Jiří     13125
18.Švéda ViktorWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juráček Michal21Diviš Marek04
Danyi Petr21Kadlík Vladimír13
Švéda Viktor12Válek Jiří40
Buřt Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČehoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturák ČehoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 TJ Sokol Čehovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Luboš
Mlčoch Miloš
 
 
Dvořák Zdeněk
Širila Jaroslav
 
 
     3210
2.Kunert Pavel
Kardinál Tomáš
 
 
Jelínek Karel
Oulehla Jaromír
 
 
     3020
3.Růžička LubošDvořák Zdeněk     3130
4.Mlčoch MilošŠirila Jaroslav     1331
5.Kardinál TomášJelínek Karel     1332
6.Kunert PavelOulehla Jaromír     3042
7.Mlčoch MilošDvořák Zdeněk     2343
8.Kardinál Tomᚊirila Jaroslav     1344
9.Kunert PavelJelínek Karel     3154
10.Růžička LubošOulehla Jaromír     3264
11.Kardinál TomášDvořák Zdeněk     3174
12.Kunert PavelŠirila Jaroslav     2375
13.Růžička LubošJelínek Karel     3185
14.Mlčoch MilošOulehla Jaromír     3195
15.Kunert PavelDvořák Zdeněk     31105
16.Růžička LubošŠirila Jaroslav     13106
17.Mlčoch MilošJelínek KarelWO    30116
18.Kardinál TomášOulehla Jaromír     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Luboš31Dvořák Zdeněk13
Mlčoch Miloš12Širila Jaroslav40
Kardinál Tomáš22Jelínek Karel12
Kunert Pavel31Oulehla Jaromír04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy