Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouda Květoslav
Oplocký Petr st.
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     1301
2.Coufalík Jaroslav
Kroupa Zdeněk
 
 
Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
     3111
3.Bouda KvětoslavKamaryt Stanislav     1312
4.Oplocký Petr st.Kořínek Ivo     3222
5.Coufalík JaroslavTrnkal Pavel     1323
6.Kroupa ZdeněkCaha Pavel     3133
7.Oplocký Petr st.Kamaryt Stanislav     2334
8.Coufalík JaroslavKořínek Ivo     3244
9.Kroupa ZdeněkTrnkal Pavel     3054
10.Bouda KvětoslavCaha Pavel     0355
11.Coufalík JaroslavKamaryt Stanislav     0356
12.Kroupa ZdeněkKořínek Ivo     3066
13.Bouda KvětoslavTrnkal Pavel     3176
14.Oplocký Petr st.Caha Pavel     3186
15.Kroupa ZdeněkKamaryt Stanislav     3096
16.Bouda KvětoslavKořínek Ivo     30106
17.Oplocký Petr st.Trnkal Pavel     31116
18.Coufalík JaroslavCaha Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouda Květoslav22Kamaryt Stanislav31
Oplocký Petr st.31Kořínek Ivo04
Coufalík Jaroslav13Trnkal Pavel13
Kroupa Zdeněk40Caha Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 TJ Sokol Stražisko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Radim
Otava Jan
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     0301
2.Lošťák Václav
Šťastný František
 
 
Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
     3211
3.Weisser RadimPleska Stanislav     3021
4.Otava JanPopelka Zdeněk     3031
5.Lošťák VáclavVinkler Jaromír     2332
6.Šťastný FrantišekNovák Petr     0333
7.Otava JanPleska Stanislav     3143
8.Lošťák VáclavPopelka Zdeněk     1344
9.Šťastný FrantišekVinkler Jaromír     3054
10.Weisser RadimNovák Petr     0355
11.Lošťák VáclavPleska Stanislav     3265
12.Šťastný FrantišekPopelka Zdeněk     0366
13.Weisser RadimVinkler Jaromír     3176
14.Otava JanNovák Petr     1377
15.Šťastný FrantišekPleska Stanislav     1378
16.Weisser RadimKrál Jakub     3088
17.Otava JanVinkler Jaromír     1389
18.Lošťák VáclavNovák Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Radim31Pleska Stanislav13
Otava Jan22Popelka Zdeněk21
Lošťák Václav13Vinkler Jaromír22
Šťastný František13Novák Petr40
   Král Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
     3110
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Synek Pavel
Švéda Rostislav
 
 
     3120
3.Navrátil AntonínDokoupil Tibor     3030
4.Makoš MariánBureš Petr     3140
5.Makoš PavelSynek Pavel     2341
6.Matoušek MichalŠvéda Rostislav     3151
7.Makoš MariánDokoupil Tibor     1352
8.Makoš PavelBureš Petr     3262
9.Matoušek MichalSynek Pavel     3172
10.Navrátil AntonínŠvéda Rostislav     3082
11.Makoš PavelDokoupil Tibor     0383
12.Matoušek MichalBureš Petr     3193
13.Navrátil AntonínSynek Pavel     30103
14.Makoš MariánŠvéda Rostislav     30113
15.Matoušek MichalDokoupil Tibor     30123
16.Navrátil AntonínBureš Petr     30133
17.Makoš MariánSynek Pavel     31143
18.Makoš PavelŠvéda Rostislav     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Antonín40Dokoupil Tibor22
Makoš Marián31Bureš Petr04
Makoš Pavel13Synek Pavel13
Matoušek Michal40Švéda Rostislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy