Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Antonín
Válek Jiří
 
 
Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
     3010
2.Bartošík Pavel
Bartošík Michal
 
 
Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
     0311
3.Válek JiříNavrátil Antonín     1312
4.Bartošík PavelMakoš Pavel     0313
5.Bartošík MichalMakoš Marián     0314
6.Richter AntonínMatoušek Michal     1315
7.Bartošík PavelNavrátil Antonín     0316
8.Bartošík MichalMakoš Pavel     0317
9.Richter AntonínMakoš Marián     1318
10.Válek JiříMatoušek Michal     2319
11.Bartošík MichalNavrátil Antonín     03110
12.Richter AntonínMakoš Pavel     23111
13.Válek JiříMakoš Marián     30211
14.Bartošík PavelMatoušek Michal     13212
15.Richter AntonínNavrátil Antonín     03213
16.Válek JiříMakoš Pavel     30313
17.Bartošík PavelMakoš Marián     03314
18.Bartošík MichalMatoušek Michal     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Jiří22Navrátil Antonín40
Bartošík Pavel04Makoš Pavel31
Bartošík Michal04Makoš Marián31
Richter Antonín04Matoušek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:42 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Vladimír
Synek Pavel
 
 
Soldán Martin
Smékal Petr
 
 
     1301
2.Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     1302
3.Staněk VladimírSoldán Martin     0303
4.Synek PavelSmékal Petr     1304
5.Bureš PetrŠvécarová Pavla     2305
6.Dokoupil TiborOulehla Jaromír     0306
7.Synek PavelSoldán Martin     0307
8.Bureš PetrSmékal Petr     3017
9.Dokoupil TiborŠvécarová Pavla     2318
10.Staněk VladimírOulehla Jaromír     0319
11.Bureš PetrSoldán Martin     03110
12.Dokoupil TiborBořil Miloš     30210
13.Staněk VladimírŠvécarová Pavla     13211
14.Synek PavelOulehla Jaromír     03212
15.Dokoupil TiborSoldán Martin     13213
16.Staněk VladimírBořil Miloš     30313
17.Synek PavelŠvécarová Pavla     03314
18.Bureš PetrOulehla Jaromír     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Vladimír13Soldán Martin40
Synek Pavel04Smékal Petr11
Bureš Petr22Švécarová Pavla40
Dokoupil Tibor13Oulehla Jaromír31
   Bořil Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     3210
2.Pleska Stanislav
Král Jakub
 
 
Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
     2311
3.Král JakubKamaryt Stanislav     1312
4.Pleska StanislavBartoš Miroslav     1313
5.Vinkler JaromírTrnkal Pavel     0314
6.Novák PetrVeisgarber Petr     3124
7.Pleska StanislavKamaryt Stanislav     1325
8.Vinkler JaromírBartoš Miroslav     1326
9.Novák PetrTrnkal Pavel     3136
10.Král JakubVeisgarber Petr     3046
11.Popelka ZdeněkKamaryt Stanislav     0347
12.Novák PetrBartoš Miroslav     3057
13.Král JakubTrnkal Pavel     0358
14.Pleska StanislavVeisgarber Petr     0359
15.Novák PetrKamaryt Stanislav     3069
16.Král JakubBartoš Miroslav     3279
17.Pleska StanislavTrnkal Pavel     03710
18.Popelka ZdeněkVeisgarber Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jakub22Kamaryt Stanislav31
Pleska Stanislav04Bartoš Miroslav22
Vinkler Jaromír02Trnkal Pavel31
Novák Petr40Veisgarber Petr13
Popelka Zdeněk11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy