Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Kroupa Zdeněk
Válek Jiří
 
 
     3210
2.Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
Přidal Petr st.
Coufalík Jaroslav
 
 
     3020
3.Makoš PavelOplocký Petr st.     1321
4.Makoš MariánCoufalík Jaroslav     3031
5.Navrátil AntonínVálek Jiří     3041
6.Matoušek MichalKroupa Zdeněk     3051
7.Makoš MariánOplocký Petr st.     3261
8.Navrátil AntonínCoufalík Jaroslav     3171
9.Matoušek MichalVálek Jiří     1372
10.Makoš PavelKroupa Zdeněk     0373
11.Navrátil AntonínOplocký Petr st.     3283
12.Matoušek MichalCoufalík Jaroslav     3293
13.Makoš PavelVálek Jiří     1394
14.Makoš MariánKroupa Zdeněk     2395
15.Matoušek MichalPřidal Petr st.     31105
16.Makoš PavelCoufalík Jaroslav     23106
17.Makoš MariánVálek Jiří     23107
18.Navrátil AntonínKroupa Zdeněk     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Makoš Pavel04Oplocký Petr st.12
Makoš Marián22Coufalík Jaroslav13
Navrátil Antonín31Válek Jiří31
Matoušek Michal31Kroupa Zdeněk31
   Přidal Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Vítek Jaroslav
Dokoupil Tibor
 
 
     3110
2.Bořil Miloš
Smékal Petr
 
 
Říčař Miroslav
Staněk Vladimír
 
 
     3220
3.Švécarová PavlaVítek Jaroslav     3030
4.Oulehla JaromírDokoupil Tibor     2331
5.Bořil MilošŘíčař Miroslav     1332
6.Smékal PetrStaněk Vladimír     2333
7.Oulehla JaromírVítek Jaroslav     2334
8.Bořil MilošDokoupil Tibor     1335
9.Smékal PetrŘíčař Miroslav     3145
10.Švécarová PavlaStaněk Vladimír     3155
11.Bořil MilošVítek Jaroslav     0356
12.Smékal PetrDokoupil Tibor     2357
13.Švécarová PavlaŘíčař Miroslav     3067
14.Oulehla JaromírStaněk Vladimír     3277
15.Smékal PetrVítek Jaroslav     2378
16.Švécarová PavlaDokoupil Tibor     3288
17.Oulehla JaromírŘíčař Miroslav     3098
18.Bořil MilošStaněk Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švécarová Pavla40Vítek Jaroslav31
Oulehla Jaromír22Dokoupil Tibor31
Bořil Miloš04Říčař Miroslav13
Smékal Petr13Staněk Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Ivo
Kamaryt Stanislav
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     2301
2.Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
Pleska Stanislav
Synek Vítěslav
 
 
     3111
3.Kořínek IvoNovák Petr     1312
4.Kamaryt StanislavVinkler Jaromír     3122
5.Trnkal PavelPleska Stanislav     3032
6.Bartoš MiroslavSynek Vítěslav     3042
7.Kamaryt StanislavNovák Petr     0343
8.Trnkal PavelVinkler Jaromír     3053
9.Bartoš MiroslavPleska Stanislav     3063
10.Kořínek IvoSynek Vítěslav     3073
11.Trnkal PavelNovák Petr     2374
12.Bartoš MiroslavVinkler Jaromír     3084
13.Kořínek IvoPleska Stanislav     3194
14.Vrba JiříSynek Vítěslav     2395
15.Bartoš MiroslavNovák Petr     0396
16.Kořínek IvoVinkler Jaromír     31106
17.Vrba JiříPleska Stanislav     23107
18.Trnkal PavelSynek Vítěslav     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Ivo31Novák Petr40
Kamaryt Stanislav11Vinkler Jaromír04
Trnkal Pavel31Pleska Stanislav13
Bartoš Miroslav31Synek Vítěslav13
Vrba Jiří02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy