Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
Trnkal Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnkal Pavel
Veisgarber Petr
 
 
Janík Šimon
Prečan Lukáš
 
 
     3010
2.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Coufalík Jaroslav
Oplocký Petr st.
 
 
     3220
3.Kamaryt StanislavCoufalík Jaroslav     3030
4.Bartoš MiroslavOplocký Petr st.     2331
5.Veisgarber PetrJaník Šimon     3041
6.Trnkal PavelMeixner Petr     1342
7.Bartoš MiroslavCoufalík Jaroslav     0343
8.Veisgarber PetrOplocký Petr st.     0344
9.Trnkal PavelJaník Šimon     3054
10.Kamaryt StanislavMeixner Petr     3064
11.Vrba JiříCoufalík Jaroslav     0365
12.Trnkal PavelOplocký Petr st.     3175
13.Kamaryt StanislavJaník Šimon     3085
14.Bartoš MiroslavMeixner Petr     2386
15.Trnkal PavelCoufalík Jaroslav     3096
16.Kamaryt StanislavOplocký Petr st.     32106
17.Bartoš MiroslavJaník Šimon     30116
18.Vrba JiříMeixner Petr     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Coufalík Jaroslav22
Bartoš Miroslav13Oplocký Petr st.22
Veisgarber Petr11Janík Šimon04
Trnkal Pavel31Meixner Petr31
Vrba Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     3010
2.Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
Otava Jan
Weisser Radim
 
 
     0311
3.Synek VítěslavLošťák Václav     0312
4.Vinkler JaromírZapletal Josef     1313
5.Popelka ZdeněkOtava Jan     3123
6.Pleska StanislavWeisser Radim     1324
7.Vinkler JaromírLošťák Václav     2325
8.Popelka ZdeněkZapletal Josef     3035
9.Pleska StanislavOtava Jan     3245
10.Král JakubWeisser Radim     3055
11.Popelka ZdeněkLošťák Václav     2356
12.Pleska StanislavZapletal Josef     3066
13.Král JakubOtava Jan     3276
14.Vinkler JaromírWeisser Radim     2377
15.Pleska StanislavLošťák Václav     1378
16.Král JakubZapletal Josef     0379
17.Vinkler JaromírOtava Jan     03710
18.Popelka ZdeněkWeisser Radim     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Vítěslav01Lošťák Václav40
Vinkler Jaromír04Zapletal Josef22
Popelka Zdeněk31Otava Jan13
Pleska Stanislav22Weisser Radim22
Král Jakub21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:45 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
Jeřábek Jakub
Navrátil Antonín
 
 
     0301
2.Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
Makoš Marián
Beneš Jan st.
 
 
     2302
3.Synek PavelJeřábek Jakub     0303
4.Říčař MiroslavMakoš Marián     0304
5.Bureš PetrNavrátil Antonín     0305
6.Dokoupil TiborMakoš Pavel     3015
7.Říčař MiroslavJeřábek Jakub     0316
8.Bureš PetrMakoš Marián     2317
9.Dokoupil TiborNavrátil Antonín     2318
10.Synek PavelMakoš Pavel     3028
11.Bureš PetrJeřábek Jakub     1329
12.Dokoupil TiborMakoš Marián     3039
13.Synek PavelNavrátil Antonín     13310
14.Říčař MiroslavMakoš Pavel     13311
15.Dokoupil TiborJeřábek Jakub     23312
16.Synek PavelMakoš Marián     03313
17.Říčař MiroslavNavrátil Antonín     03314
18.Bureš PetrMakoš Pavel     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Synek Pavel13Jeřábek Jakub40
Říčař Miroslav04Makoš Marián31
Bureš Petr04Navrátil Antonín40
Dokoupil Tibor22Makoš Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy