Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
     3010
2.Bartoš Miroslav
Haboň Milan
 
 
Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
     3120
3.Kamaryt StanislavBureš Petr     3030
4.Bartoš MiroslavDokoupil Tibor     2331
5.Veisgarber PetrSynek Pavel     3141
6.Trnkal PavelŘíčař Miroslav     3051
7.Bartoš MiroslavBureš Petr     3061
8.Veisgarber PetrDokoupil Tibor     2362
9.Trnkal PavelSynek Pavel     3072
10.Kamaryt StanislavŘíčař Miroslav     3082
11.Haboň MilanBureš Petr     0383
12.Trnkal PavelDokoupil Tibor     3193
13.Kamaryt StanislavSynek Pavel     31103
14.Bartoš MiroslavŘíčař Miroslav     30113
15.Trnkal PavelBureš Petr     30123
16.Kamaryt StanislavDokoupil Tibor     30133
17.Bartoš MiroslavSynek Pavel     30143
18.Haboň MilanŘíčař Miroslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Bureš Petr13
Bartoš Miroslav31Dokoupil Tibor22
Veisgarber Petr11Synek Pavel04
Trnkal Pavel40Říčař Miroslav04
Haboň Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oulehla Jaromír
Švécarová Pavla
 
 
Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
     3010
2.Bořil Miloš
Jelínek Michal
 
 
Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
     0311
3.Švécarová PavlaMatoušek Michal     1312
4.Jelínek MichalNavrátil Antonín     0313
5.Oulehla JaromírMakoš Marián     0314
6.Bořil MilošMakoš Pavel     3224
7.Jelínek MichalMatoušek Michal     3034
8.Oulehla JaromírNavrátil Antonín     1335
9.Bořil MilošMakoš Marián     0336
10.Švécarová PavlaMakoš Pavel     3046
11.Oulehla JaromírMatoušek Michal     0347
12.Bořil MilošNavrátil Antonín     0348
13.Švécarová PavlaMakoš Marián     3158
14.Jelínek MichalMakoš Pavel     3168
15.Bořil MilošMatoušek Michal     0369
16.Švécarová PavlaNavrátil Antonín     3179
17.Jelínek MichalMakoš Marián     3289
18.Oulehla JaromírMakoš Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švécarová Pavla31Matoušek Michal31
Jelínek Michal31Navrátil Antonín31
Oulehla Jaromír13Makoš Marián22
Bořil Miloš13Makoš Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přidal Petr st.
Richter Antonín
 
 
Petržela Jan
Weisser Radim
 
 
     3010
2.Janík Šimon
Bartošík Pavel
 
 
Šťastný František
Otava Jan
 
 
     0311
3.Přidal Petr st.Petržela Jan     3121
4.Richter AntonínWeisser Radim     3131
5.Bartošík PavelŠťastný František     3141
6.Janík ŠimonOtava Jan     0342
7.Richter AntonínPetržela Jan     3152
8.Bartošík PavelWeisser Radim     1353
9.Janík ŠimonŠťastný František     3063
10.Přidal Petr st.Otava Jan     3073
11.Bartošík PavelPetržela Jan     2374
12.Janík ŠimonWeisser Radim     3184
13.Přidal Petr st.Šťastný František     3194
14.Oplocký Petr st.Otava Jan     31104
15.Janík ŠimonPetržela Jan     31114
16.Přidal Petr st.Weisser Radim     30124
17.Oplocký Petr st.Šťastný František     30134
18.Bartošík PavelOtava Jan     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přidal Petr st.40Petržela Jan13
Richter Antonín20Weisser Radim13
Bartošík Pavel13Šťastný František04
Janík Šimon31Otava Jan22
Oplocký Petr st.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy