Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Radim
Otava Jan
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     3210
2.Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
     3220
3.Otava JanŠvécarová Pavla     0321
4.Weisser RadimOulehla Jaromír     0322
5.Lošťák VáclavSmékal Petr     2323
6.Zapletal JosefBořil Miloš     3033
7.Weisser RadimŠvécarová Pavla     3243
8.Lošťák VáclavOulehla Jaromír     1344
9.Zapletal JosefSmékal Petr     3054
10.Otava JanBořil Miloš     3064
11.Lošťák VáclavŠvécarová Pavla     0365
12.Zapletal JosefOulehla Jaromír     3275
13.Otava JanSmékal Petr     3085
14.Weisser RadimBořil Miloš     3095
15.Zapletal JosefŠvécarová Pavla     1396
16.Otava JanOulehla Jaromír     0397
17.Weisser RadimSmékal Petr     30107
18.Lošťák VáclavBořil Miloš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otava Jan22Švécarová Pavla31
Weisser Radim31Oulehla Jaromír31
Lošťák Václav13Smékal Petr13
Zapletal Josef31Bořil Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0301
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
     3011
3.Navrátil AntonínKamaryt Stanislav     3221
4.Makoš PavelBartoš Miroslav     1322
5.Makoš MariánCaha Pavel     3232
6.Matoušek MichalTrnkal Pavel     3142
7.Makoš PavelKamaryt Stanislav     1343
8.Makoš MariánBartoš Miroslav     3153
9.Matoušek MichalCaha Pavel     1354
10.Navrátil AntonínTrnkal Pavel     3164
11.Makoš MariánKamaryt Stanislav     1365
12.Matoušek MichalBartoš Miroslav     3075
13.Navrátil AntonínCaha Pavel     3185
14.Makoš PavelTrnkal Pavel     2386
15.Matoušek MichalKamaryt Stanislav     3196
16.Navrátil AntonínBartoš Miroslav     30106
17.Makoš PavelCaha Pavel     03107
18.Makoš MariánTrnkal Pavel     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Antonín40Kamaryt Stanislav22
Makoš Pavel04Bartoš Miroslav13
Makoš Marián22Caha Pavel22
Matoušek Michal31Trnkal Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41 TJ Sokol Stražisko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     0301
2.Staněk Vladimír
Dokoupil Tibor
 
 
Pleska Stanislav
Král Jakub
 
 
     3011
3.Dokoupil TiborPopelka Zdeněk     3021
4.Staněk VladimírNovák Petr     1322
5.Říčař MiroslavKrál Jakub     0323
6.Synek PavelVinkler Jaromír     0324
7.Staněk VladimírPopelka Zdeněk     3134
8.Říčař MiroslavNovák Petr     0335
9.Synek PavelKrál Jakub     1336
10.Dokoupil TiborVinkler Jaromír     2337
11.Říčař MiroslavPleska Stanislav     0338
12.Synek PavelNovák Petr     0339
13.Dokoupil TiborKrál Jakub     3249
14.Staněk VladimírVinkler Jaromír     3159
15.Synek PavelPleska Stanislav     13510
16.Dokoupil TiborNovák Petr     13511
17.Staněk VladimírKrál Jakub     31611
18.Říčař MiroslavVinkler Jaromír     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dokoupil Tibor22Popelka Zdeněk02
Staněk Vladimír31Novák Petr40
Říčař Miroslav04Král Jakub22
Synek Pavel04Vinkler Jaromír31
   Pleska Stanislav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy