Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
     2301
2.Říčař Miroslav
Staněk Vladimír
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0302
3.Dokoupil TiborKamaryt Stanislav     1303
4.Bureš PetrDvořák Zdeněk     3013
5.Říčař MiroslavTrnkal Pavel     0314
6.Staněk VladimírBartoš Miroslav     3024
7.Bureš PetrKamaryt Stanislav     0325
8.Říčař MiroslavDvořák Zdeněk     0326
9.Staněk VladimírTrnkal Pavel     1327
10.Dokoupil TiborBartoš Miroslav     2328
11.Říčař MiroslavKamaryt Stanislav     0329
12.Staněk VladimírHaboň Milan     3239
13.Dokoupil TiborTrnkal Pavel     03310
14.Bureš PetrBartoš Miroslav     03311
15.Staněk VladimírKamaryt Stanislav     23312
16.Dokoupil TiborHaboň Milan     31412
17.Bureš PetrTrnkal Pavel     03413
18.Říčař MiroslavBartoš Miroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dokoupil Tibor13Kamaryt Stanislav40
Bureš Petr13Dvořák Zdeněk11
Říčař Miroslav04Trnkal Pavel40
Staněk Vladimír22Bartoš Miroslav31
   Haboň Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Antonín
Makoš Pavel
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     1301
2.Beneš Jan st.
Makoš Marián
 
 
Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
     3111
3.Makoš MariánŠvécarová Pavla     2312
4.Makoš PavelOulehla Jaromír     0313
5.Beneš Jan st.Smékal Petr     3023
6.Navrátil AntonínBořil Miloš     3033
7.Makoš PavelŠvécarová Pavla     1334
8.Beneš Jan st.Oulehla Jaromír     3144
9.Navrátil AntonínSmékal Petr     3054
10.Makoš MariánBořil Miloš     3064
11.Beneš Jan st.Švécarová Pavla     3174
12.Navrátil AntonínOulehla Jaromír     3084
13.Makoš MariánSmékal Petr     3294
14.Matoušek MichalBořil Miloš     30104
15.Navrátil AntonínŠvécarová Pavla     31114
16.Makoš MariánOulehla Jaromír     31124
17.Matoušek MichalSmékal Petr     30134
18.Beneš Jan st.Bořil Miloš     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makoš Marián31Švécarová Pavla22
Makoš Pavel02Oulehla Jaromír13
Beneš Jan st.40Smékal Petr04
Navrátil Antonín40Bořil Miloš04
Matoušek Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržela Jan
Weisser Radim
 
 
Meixner Petr
Oplocký Petr st.
 
 
     0301
2.Otava Jan
Lošťák Václav
 
 
Coufalík Jaroslav
Bartošík Pavel
 
 
     0302
3.Lošťák VáclavMeixner Petr     0303
4.Otava JanCoufalík Jaroslav     3113
5.Šťastný FrantišekOplocký Petr st.     0314
6.Weisser RadimBartošík Pavel     3124
7.Otava JanMeixner Petr     1325
8.Šťastný FrantišekCoufalík Jaroslav     0326
9.Weisser RadimOplocký Petr st.     3136
10.Lošťák VáclavBartošík Pavel     3046
11.Petržela JanMeixner Petr     0347
12.Weisser RadimCoufalík Jaroslav     0348
13.Lošťák VáclavOplocký Petr st.     2349
14.Otava JanBartošík Pavel     3059
15.Weisser RadimMeixner Petr     13510
16.Lošťák VáclavCoufalík Jaroslav     31610
17.Otava JanOplocký Petr st.     31710
18.Petržela JanBartošík Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lošťák Václav22Meixner Petr40
Otava Jan31Coufalík Jaroslav22
Šťastný František02Oplocký Petr st.22
Weisser Radim22Bartošík Pavel04
Petržela Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Smékal Petr
 
 
Šťastný František
Lošťák Václav
 
 
     3010
2.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Otava Jan
Weisser Radim
 
 
     3020
3.Smékal PetrOtava Jan     0321
4.Jelínek MichalLošťák Václav     3131
5.Švécarová PavlaWeisser Radim     3041
6.Oulehla JaromírŠťastný František     3051
7.Jelínek MichalOtava Jan     2352
8.Švécarová PavlaLošťák Václav     3062
9.Oulehla JaromírWeisser Radim     3072
10.Smékal PetrŠťastný František     3082
11.Švécarová PavlaOtava Jan     3192
12.Oulehla JaromírLošťák Václav     32102
13.Bořil MilošWeisser Radim     13103
14.Jelínek MichalŠťastný František     30113
15.Oulehla JaromírOtava Jan     03114
16.Bořil MilošLošťák Václav     13115
17.Jelínek MichalWeisser Radim     30125
18.Švécarová PavlaŠťastný František     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smékal Petr11Otava Jan31
Jelínek Michal31Lošťák Václav13
Švécarová Pavla40Weisser Radim13
Oulehla Jaromír31Šťastný František04
Bořil Miloš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:37 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Kamaryt Stanislav
 
 
Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
     3010
2.Trnkal Pavel
Vrba Jiří
 
 
Beneš Jan st.
Jeřábek Jakub
 
 
     0311
3.Kamaryt StanislavMakoš Pavel     3021
4.Bartoš MiroslavBeneš Jan st.     0322
5.Trnkal PavelMakoš Marián     3232
6.Vrba JiříJeřábek Jakub     0333
7.Bartoš MiroslavMakoš Pavel     3043
8.Trnkal PavelBeneš Jan st.     0344
9.Vrba JiříMakoš Marián     0345
10.Kamaryt StanislavJeřábek Jakub     3255
11.Trnkal PavelMakoš Pavel     3065
12.Haboň MilanBeneš Jan st.     0366
13.Kamaryt StanislavMakoš Marián     2367
14.Bartoš MiroslavJeřábek Jakub     1368
15.Haboň MilanMakoš Pavel     0369
16.Kamaryt StanislavBeneš Jan st.     03610
17.Bartoš MiroslavMakoš Marián     30710
18.Trnkal PavelJeřábek Jakub     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamaryt Stanislav22Makoš Pavel13
Bartoš Miroslav22Beneš Jan st.40
Trnkal Pavel22Makoš Marián22
Vrba Jiří02Jeřábek Jakub31
Haboň Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Synek Pavel
Švéda Rostislav
 
 
     3010
2.Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
     0311
3.Vinkler JaromírSynek Pavel     3121
4.Novák PetrŠvéda Rostislav     3131
5.Popelka ZdeněkDokoupil Tibor     0332
6.Pleska StanislavBureš Petr     0333
7.Novák PetrSynek Pavel     3043
8.Popelka ZdeněkŠvéda Rostislav     3153
9.Pleska StanislavDokoupil Tibor     0354
10.Vinkler JaromírBureš Petr     0355
11.Popelka ZdeněkSynek Pavel     0356
12.Pleska StanislavŠvéda Rostislav     3166
13.Vinkler JaromírDokoupil Tibor     3276
14.Novák PetrBureš Petr     3186
15.Pleska StanislavSynek Pavel     2387
16.Vinkler JaromírŠvéda Rostislav     0388
17.Novák PetrDokoupil Tibor     3098
18.Popelka ZdeněkBureš Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vinkler Jaromír22Synek Pavel22
Novák Petr40Švéda Rostislav13
Popelka Zdeněk13Dokoupil Tibor22
Pleska Stanislav13Bureš Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Jeřábek Jakub
 
 
Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
     3110
2.Makoš Marián
Beneš Jan st.
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     3120
3.Jeřábek JakubPopelka Zdeněk     3030
4.Makoš MariánPleska Stanislav     3140
5.Makoš PavelNovák Petr     0341
6.Matoušek MichalVinkler Jaromír     3151
7.Makoš MariánPopelka Zdeněk     3161
8.Makoš PavelPleska Stanislav     0362
9.Matoušek MichalNovák Petr     0363
10.Jeřábek JakubVinkler Jaromír     3173
11.Makoš PavelPopelka Zdeněk     0374
12.Matoušek MichalPleska Stanislav     3084
13.Jeřábek JakubNovák Petr     3094
14.Makoš MariánVinkler Jaromír     30104
15.Matoušek MichalPopelka Zdeněk     32114
16.Jeřábek JakubPleska Stanislav     32124
17.Makoš MariánNovák Petr     30134
18.Makoš PavelVinkler Jaromír     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Jakub40Popelka Zdeněk13
Makoš Marián40Pleska Stanislav13
Makoš Pavel04Novák Petr22
Matoušek Michal31Vinkler Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Josef
Otava Jan
 
 
Dvořák Zdeněk
Kamaryt Stanislav
 
 
     2301
2.Havlíček Ondřej
Weisser Radim
 
 
Vrba Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
     3011
3.Zapletal JosefKamaryt Stanislav     0312
4.Otava JanBartoš Miroslav     3222
5.Havlíček OndřejTrnkal Pavel     3032
6.Weisser RadimVrba Jiří     2333
7.Otava JanKamaryt Stanislav     1334
8.Havlíček OndřejBartoš Miroslav     1335
9.Weisser RadimTrnkal Pavel     0336
10.Zapletal JosefVrba Jiří     3046
11.Havlíček OndřejKamaryt Stanislav     0347
12.Weisser RadimBartoš Miroslav     1348
13.Zapletal JosefTrnkal Pavel     0349
14.Otava JanVeisgarber Petr     3059
15.Weisser RadimKamaryt Stanislav     03510
16.Zapletal JosefBartoš Miroslav     03511
17.Otava JanTrnkal Pavel     03512
18.Havlíček OndřejVeisgarber Petr     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zapletal Josef13Kamaryt Stanislav40
Otava Jan22Bartoš Miroslav31
Havlíček Ondřej22Trnkal Pavel31
Weisser Radim04Vrba Jiří11
   Veisgarber Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:42 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufalík Jaroslav
Bartošík Pavel
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     1301
2.Kroupa Zdeněk
Buriánek Jan
 
 
Bořil Miloš
Smékal Petr
 
 
     0302
3.Bartošík PavelŠvécarová Pavla     0303
4.Buriánek JanOulehla Jaromír     0304
5.Coufalík JaroslavBořil Miloš     3114
6.Kroupa ZdeněkSmékal Petr     3124
7.Buriánek JanŠvécarová Pavla     0325
8.Coufalík JaroslavOulehla Jaromír     3035
9.Kroupa ZdeněkBořil Miloš     3045
10.Bartošík PavelSmékal Petr     0346
11.Coufalík JaroslavŠvécarová Pavla     0347
12.Kroupa ZdeněkOulehla Jaromír     3257
13.Bartošík PavelBořil Miloš     0358
14.Buriánek JanSmékal Petr     0359
15.Kroupa ZdeněkŠvécarová Pavla     3269
16.Bartošík PavelOulehla Jaromír     03610
17.Buriánek JanBořil Miloš     03611
18.Coufalík JaroslavSmékal Petr     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošík Pavel04Švécarová Pavla31
Buriánek Jan04Oulehla Jaromír22
Coufalík Jaroslav22Bořil Miloš22
Kroupa Zdeněk40Smékal Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
Trnkal Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnkal Pavel
Veisgarber Petr
 
 
Janík Šimon
Prečan Lukáš
 
 
     3010
2.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Coufalík Jaroslav
Oplocký Petr st.
 
 
     3220
3.Kamaryt StanislavCoufalík Jaroslav     3030
4.Bartoš MiroslavOplocký Petr st.     2331
5.Veisgarber PetrJaník Šimon     3041
6.Trnkal PavelMeixner Petr     1342
7.Bartoš MiroslavCoufalík Jaroslav     0343
8.Veisgarber PetrOplocký Petr st.     0344
9.Trnkal PavelJaník Šimon     3054
10.Kamaryt StanislavMeixner Petr     3064
11.Vrba JiříCoufalík Jaroslav     0365
12.Trnkal PavelOplocký Petr st.     3175
13.Kamaryt StanislavJaník Šimon     3085
14.Bartoš MiroslavMeixner Petr     2386
15.Trnkal PavelCoufalík Jaroslav     3096
16.Kamaryt StanislavOplocký Petr st.     32106
17.Bartoš MiroslavJaník Šimon     30116
18.Vrba JiříMeixner Petr     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Coufalík Jaroslav22
Bartoš Miroslav13Oplocký Petr st.22
Veisgarber Petr11Janík Šimon04
Trnkal Pavel31Meixner Petr31
Vrba Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     3010
2.Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
Otava Jan
Weisser Radim
 
 
     0311
3.Synek VítěslavLošťák Václav     0312
4.Vinkler JaromírZapletal Josef     1313
5.Popelka ZdeněkOtava Jan     3123
6.Pleska StanislavWeisser Radim     1324
7.Vinkler JaromírLošťák Václav     2325
8.Popelka ZdeněkZapletal Josef     3035
9.Pleska StanislavOtava Jan     3245
10.Král JakubWeisser Radim     3055
11.Popelka ZdeněkLošťák Václav     2356
12.Pleska StanislavZapletal Josef     3066
13.Král JakubOtava Jan     3276
14.Vinkler JaromírWeisser Radim     2377
15.Pleska StanislavLošťák Václav     1378
16.Král JakubZapletal Josef     0379
17.Vinkler JaromírOtava Jan     03710
18.Popelka ZdeněkWeisser Radim     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Vítěslav01Lošťák Václav40
Vinkler Jaromír04Zapletal Josef22
Popelka Zdeněk31Otava Jan13
Pleska Stanislav22Weisser Radim22
Král Jakub21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:45 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
Jeřábek Jakub
Navrátil Antonín
 
 
     0301
2.Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
Makoš Marián
Beneš Jan st.
 
 
     2302
3.Synek PavelJeřábek Jakub     0303
4.Říčař MiroslavMakoš Marián     0304
5.Bureš PetrNavrátil Antonín     0305
6.Dokoupil TiborMakoš Pavel     3015
7.Říčař MiroslavJeřábek Jakub     0316
8.Bureš PetrMakoš Marián     2317
9.Dokoupil TiborNavrátil Antonín     2318
10.Synek PavelMakoš Pavel     3028
11.Bureš PetrJeřábek Jakub     1329
12.Dokoupil TiborMakoš Marián     3039
13.Synek PavelNavrátil Antonín     13310
14.Říčař MiroslavMakoš Pavel     13311
15.Dokoupil TiborJeřábek Jakub     23312
16.Synek PavelMakoš Marián     03313
17.Říčař MiroslavNavrátil Antonín     03314
18.Bureš PetrMakoš Pavel     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Synek Pavel13Jeřábek Jakub40
Říčař Miroslav04Makoš Marián31
Bureš Petr04Navrátil Antonín40
Dokoupil Tibor22Makoš Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43 ST Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Josef
Otava Jan
 
 
Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
     3110
2.Weisser Radim
Mráček Tomáš
 
 
Synek Pavel
Švéda Rostislav
 
 
     3220
3.Zapletal JosefBureš Petr     0321
4.Otava JanDokoupil Tibor     0322
5.Weisser RadimSynek Pavel     3132
6.Mráček Tomᚊvéda Rostislav     1333
7.Otava JanBureš Petr     2334
8.Weisser RadimDokoupil Tibor     2335
9.Mráček TomášSynek Pavel     1336
10.Zapletal JosefŠvéda Rostislav     2337
11.Weisser RadimBureš Petr     0338
12.Mráček TomášDokoupil Tibor     0339
13.Zapletal JosefSynek Pavel     23310
14.Otava JanŠvéda Rostislav     30410
15.Mráček TomášBureš Petr     03411
16.Zapletal JosefDokoupil Tibor     23412
17.Otava JanSynek Pavel     31512
18.Weisser RadimŠvéda Rostislav     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zapletal Josef04Bureš Petr40
Otava Jan22Dokoupil Tibor40
Weisser Radim22Synek Pavel22
Mráček Tomáš04Švéda Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sókolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Jiří
Kroupa Zdeněk
 
 
Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
     3010
2.Oplocký Petr st.
Buriánek Jan
 
 
Novák Petr
Král Jakub
 
 
     0311
3.Bartošík PavelKrál Jakub     0312
4.Buriánek JanNovák Petr     0313
5.Válek JiříPopelka Zdeněk     3023
6.Kroupa ZdeněkPleska Stanislav     3033
7.Buriánek JanKrál Jakub     0334
8.Válek JiříNovák Petr     3244
9.Kroupa ZdeněkPopelka Zdeněk     3154
10.Bartošík PavelPleska Stanislav     1355
11.Válek JiříKrál Jakub     3165
12.Kroupa ZdeněkNovák Petr     3075
13.Bartošík PavelPopelka Zdeněk     0376
14.Buriánek JanPleska Stanislav     0377
15.Kroupa ZdeněkKrál Jakub     3087
16.Bartošík PavelNovák Petr     0388
17.Buriánek JanPopelka Zdeněk     0389
18.Válek JiříPleska Stanislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošík Pavel04Král Jakub22
Buriánek Jan04Novák Petr22
Válek Jiří40Popelka Zdeněk22
Kroupa Zdeněk40Pleska Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0301
2.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
     0302
3.Bořil MilošKamaryt Stanislav     1303
4.Švécarová PavlaCaha Pavel     3013
5.Oulehla JaromírVrba Jiří     3023
6.Smékal PetrTrnkal Pavel     2324
7.Švécarová PavlaKamaryt Stanislav     3034
8.Oulehla JaromírCaha Pavel     3244
9.Smékal PetrVrba Jiří     1345
10.Bořil MilošTrnkal Pavel     0346
11.Oulehla JaromírKamaryt Stanislav     0347
12.Smékal PetrCaha Pavel     1348
13.Bořil MilošHaboň Milan     3158
14.Švécarová PavlaTrnkal Pavel     3268
15.Smékal PetrKamaryt Stanislav     0369
16.Bořil MilošCaha Pavel     03610
17.Švécarová PavlaHaboň Milan     31710
18.Oulehla JaromírTrnkal Pavel     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bořil Miloš13Kamaryt Stanislav31
Švécarová Pavla40Caha Pavel22
Oulehla Jaromír31Vrba Jiří11
Smékal Petr04Trnkal Pavel22
   Haboň Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     2301
2.Pleska Stanislav
Král Jakub
 
 
Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
     3111
3.Synek VítěslavŠvécarová Pavla     0312
4.Pleska StanislavSmékal Petr     2313
5.Král JakubBořil Miloš     3123
6.Vinkler JaromírOulehla Jaromír     1324
7.Pleska StanislavŠvécarová Pavla     2325
8.Král JakubSmékal Petr     1326
9.Vinkler JaromírBořil Miloš     3036
10.Synek VítěslavOulehla Jaromír     0337
11.Král JakubŠvécarová Pavla     0338
12.Vinkler JaromírSmékal Petr     3048
13.Synek VítěslavBořil Miloš     3058
14.Pleska StanislavOulehla Jaromír     0359
15.Vinkler JaromírŠvécarová Pavla     13510
16.Synek VítěslavSmékal Petr     03511
17.Pleska StanislavBořil Miloš     31611
18.Král JakubOulehla Jaromír     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Vítěslav13Švécarová Pavla40
Pleska Stanislav13Smékal Petr31
Král Jakub13Bořil Miloš04
Vinkler Jaromír22Oulehla Jaromír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Pavel
Švéda Rostislav
 
 
Přidal Petr st.
Bartošík Pavel
 
 
     3010
2.Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
Bouda Květoslav
Meixner Petr
 
 
     3020
3.Synek PavelPřidal Petr st.     3030
4.Švéda RostislavBartošík Pavel     3040
5.Bureš PetrBouda Květoslav     2341
6.Dokoupil TiborMeixner Petr     0342
7.Švéda RostislavPřidal Petr st.     2343
8.Bureš PetrBartošík Pavel     3053
9.Dokoupil TiborBouda Květoslav     2354
10.Synek PavelMeixner Petr     0355
11.Bureš PetrPřidal Petr st.     2356
12.Dokoupil TiborBartošík Pavel     3066
13.Synek PavelBouda Květoslav     0367
14.Švéda RostislavMeixner Petr     1368
15.Dokoupil TiborPřidal Petr st.     3278
16.Synek PavelBartošík Pavel     3188
17.Švéda RostislavBouda Květoslav     0389
18.Bureš PetrMeixner Petr     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Synek Pavel22Přidal Petr st.22
Švéda Rostislav13Bartošík Pavel04
Bureš Petr13Bouda Květoslav40
Dokoupil Tibor22Meixner Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan st.
Makoš Marián
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     3110
2.Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
Otava Jan
Weisser Radim
 
 
     3020
3.Matoušek MichalLošťák Václav     3130
4.Beneš Jan st.Zapletal Josef     3140
5.Makoš MariánOtava Jan     3050
6.Navrátil AntonínWeisser Radim     3060
7.Makoš PavelLošťák Václav     1361
8.Makoš MariánZapletal Josef     3071
9.Navrátil AntonínOtava Jan     3081
10.Matoušek MichalWeisser Radim     3291
11.Makoš MariánLošťák Václav     31101
12.Navrátil AntonínZapletal Josef     30111
13.Matoušek MichalOtava Jan     30121
14.Makoš PavelWeisser Radim     13122
15.Navrátil AntonínLošťák Václav     30132
16.Matoušek MichalZapletal Josef     13133
17.Makoš PavelOtava Jan     03134
18.Makoš MariánWeisser Radim     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Michal31Lošťák Václav13
Beneš Jan st.10Zapletal Josef13
Makoš Marián40Otava Jan13
Navrátil Antonín40Weisser Radim13
Makoš Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Šimon
Richter Antonín
 
 
Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
     0301
2.Kroupa Zdeněk
Válek Jiří
 
 
Beneš Jan st.
Makoš Marián
 
 
     3211
3.Válek JiříMakoš Marián     3121
4.Janík ŠimonMatoušek Michal     1322
5.Richter AntonínNavrátil Antonín     1323
6.Kroupa ZdeněkBeneš Jan st.     3033
7.Janík ŠimonMakoš Marián     0334
8.Richter AntonínMatoušek Michal     1335
9.Kroupa ZdeněkNavrátil Antonín     3145
10.Válek JiříBeneš Jan st.     3255
11.Richter AntonínMakoš MariánWO    0356
12.Kroupa ZdeněkMatoušek Michal     0357
13.Válek JiříNavrátil Antonín     2358
14.Janík ŠimonBeneš Jan st.     0359
15.Kroupa ZdeněkMakoš Marián     3269
16.Válek JiříMatoušek Michal     23610
17.Janík ŠimonNavrátil Antonín     03611
18.Richter AntonínBeneš Jan st.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Jiří22Makoš Marián12
Janík Šimon04Matoušek Michal40
Richter Antonín02Navrátil Antonín31
Kroupa Zdeněk31Beneš Jan st.12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
     0301
2.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
     3111
3.Švécarová PavlaBureš Petr     3021
4.Oulehla JaromírDokoupil Tibor     0322
5.Smékal PetrSynek Pavel     3232
6.Bořil MilošŘíčař Miroslav     3042
7.Oulehla JaromírBureš Petr     1343
8.Smékal PetrDokoupil Tibor     0344
9.Bořil MilošSynek Pavel     3154
10.Švécarová PavlaŘíčař Miroslav     3064
11.Smékal PetrBureš Petr     0365
12.Bořil MilošDokoupil Tibor     0366
13.Švécarová PavlaSynek Pavel     3076
14.Oulehla JaromírŘíčař Miroslav     3086
15.Bořil MilošBureš Petr     1387
16.Švécarová PavlaDokoupil Tibor     3197
17.Oulehla JaromírSynek Pavel     30107
18.Smékal PetrŘíčař Miroslav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švécarová Pavla40Bureš Petr31
Oulehla Jaromír22Dokoupil Tibor31
Smékal Petr22Synek Pavel04
Bořil Miloš22Říčař Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:20 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Synek Vítěslav
Vinkler Jaromír
 
 
     3210
2.Kořínek Ivo
Bartoš Miroslav
 
 
Pleska Stanislav
Popelka Zdeněk
 
 
     3120
3.Kamaryt StanislavSynek Vítěslav     3030
4.Bartoš MiroslavVinkler Jaromír     3140
5.Klvaňa RadekPleska Stanislav     0341
6.Trnkal PavelPopelka Zdeněk     3151
7.Bartoš MiroslavSynek Vítěslav     3161
8.Klvaňa RadekVinkler Jaromír     1362
9.Trnkal PavelPleska Stanislav     3072
10.Kamaryt StanislavPopelka Zdeněk     3182
11.Kořínek IvoSynek Vítěslav     3092
12.Trnkal PavelVinkler Jaromír     30102
13.Kamaryt StanislavPleska Stanislav     32112
14.Bartoš MiroslavPopelka Zdeněk     30122
15.Trnkal PavelSynek Vítěslav     31132
16.Kamaryt StanislavVinkler Jaromír     32142
17.Bartoš MiroslavPleska Stanislav     31152
18.Kořínek IvoPopelka Zdeněk     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Synek Vítěslav04
Bartoš Miroslav40Vinkler Jaromír13
Klvaňa Radek02Pleska Stanislav13
Trnkal Pavel40Popelka Zdeněk04
Kořínek Ivo20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
     3010
2.Bartoš Miroslav
Haboň Milan
 
 
Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
     3120
3.Kamaryt StanislavBureš Petr     3030
4.Bartoš MiroslavDokoupil Tibor     2331
5.Veisgarber PetrSynek Pavel     3141
6.Trnkal PavelŘíčař Miroslav     3051
7.Bartoš MiroslavBureš Petr     3061
8.Veisgarber PetrDokoupil Tibor     2362
9.Trnkal PavelSynek Pavel     3072
10.Kamaryt StanislavŘíčař Miroslav     3082
11.Haboň MilanBureš Petr     0383
12.Trnkal PavelDokoupil Tibor     3193
13.Kamaryt StanislavSynek Pavel     31103
14.Bartoš MiroslavŘíčař Miroslav     30113
15.Trnkal PavelBureš Petr     30123
16.Kamaryt StanislavDokoupil Tibor     30133
17.Bartoš MiroslavSynek Pavel     30143
18.Haboň MilanŘíčař Miroslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Bureš Petr13
Bartoš Miroslav31Dokoupil Tibor22
Veisgarber Petr11Synek Pavel04
Trnkal Pavel40Říčař Miroslav04
Haboň Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oulehla Jaromír
Švécarová Pavla
 
 
Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
     3010
2.Bořil Miloš
Jelínek Michal
 
 
Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
     0311
3.Švécarová PavlaMatoušek Michal     1312
4.Jelínek MichalNavrátil Antonín     0313
5.Oulehla JaromírMakoš Marián     0314
6.Bořil MilošMakoš Pavel     3224
7.Jelínek MichalMatoušek Michal     3034
8.Oulehla JaromírNavrátil Antonín     1335
9.Bořil MilošMakoš Marián     0336
10.Švécarová PavlaMakoš Pavel     3046
11.Oulehla JaromírMatoušek Michal     0347
12.Bořil MilošNavrátil Antonín     0348
13.Švécarová PavlaMakoš Marián     3158
14.Jelínek MichalMakoš Pavel     3168
15.Bořil MilošMatoušek Michal     0369
16.Švécarová PavlaNavrátil Antonín     3179
17.Jelínek MichalMakoš Marián     3289
18.Oulehla JaromírMakoš Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švécarová Pavla31Matoušek Michal31
Jelínek Michal31Navrátil Antonín31
Oulehla Jaromír13Makoš Marián22
Bořil Miloš13Makoš Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přidal Petr st.
Richter Antonín
 
 
Petržela Jan
Weisser Radim
 
 
     3010
2.Janík Šimon
Bartošík Pavel
 
 
Šťastný František
Otava Jan
 
 
     0311
3.Přidal Petr st.Petržela Jan     3121
4.Richter AntonínWeisser Radim     3131
5.Bartošík PavelŠťastný František     3141
6.Janík ŠimonOtava Jan     0342
7.Richter AntonínPetržela Jan     3152
8.Bartošík PavelWeisser Radim     1353
9.Janík ŠimonŠťastný František     3063
10.Přidal Petr st.Otava Jan     3073
11.Bartošík PavelPetržela Jan     2374
12.Janík ŠimonWeisser Radim     3184
13.Přidal Petr st.Šťastný František     3194
14.Oplocký Petr st.Otava Jan     31104
15.Janík ŠimonPetržela Jan     31114
16.Přidal Petr st.Weisser Radim     30124
17.Oplocký Petr st.Šťastný František     30134
18.Bartošík PavelOtava Jan     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přidal Petr st.40Petržela Jan13
Richter Antonín20Weisser Radim13
Bartošík Pavel13Šťastný František04
Janík Šimon31Otava Jan22
Oplocký Petr st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Radim
Otava Jan
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     3210
2.Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
     3220
3.Otava JanŠvécarová Pavla     0321
4.Weisser RadimOulehla Jaromír     0322
5.Lošťák VáclavSmékal Petr     2323
6.Zapletal JosefBořil Miloš     3033
7.Weisser RadimŠvécarová Pavla     3243
8.Lošťák VáclavOulehla Jaromír     1344
9.Zapletal JosefSmékal Petr     3054
10.Otava JanBořil Miloš     3064
11.Lošťák VáclavŠvécarová Pavla     0365
12.Zapletal JosefOulehla Jaromír     3275
13.Otava JanSmékal Petr     3085
14.Weisser RadimBořil Miloš     3095
15.Zapletal JosefŠvécarová Pavla     1396
16.Otava JanOulehla Jaromír     0397
17.Weisser RadimSmékal Petr     30107
18.Lošťák VáclavBořil Miloš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otava Jan22Švécarová Pavla31
Weisser Radim31Oulehla Jaromír31
Lošťák Václav13Smékal Petr13
Zapletal Josef31Bořil Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0301
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
     3011
3.Navrátil AntonínKamaryt Stanislav     3221
4.Makoš PavelBartoš Miroslav     1322
5.Makoš MariánCaha Pavel     3232
6.Matoušek MichalTrnkal Pavel     3142
7.Makoš PavelKamaryt Stanislav     1343
8.Makoš MariánBartoš Miroslav     3153
9.Matoušek MichalCaha Pavel     1354
10.Navrátil AntonínTrnkal Pavel     3164
11.Makoš MariánKamaryt Stanislav     1365
12.Matoušek MichalBartoš Miroslav     3075
13.Navrátil AntonínCaha Pavel     3185
14.Makoš PavelTrnkal Pavel     2386
15.Matoušek MichalKamaryt Stanislav     3196
16.Navrátil AntonínBartoš Miroslav     30106
17.Makoš PavelCaha Pavel     03107
18.Makoš MariánTrnkal Pavel     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Antonín40Kamaryt Stanislav22
Makoš Pavel04Bartoš Miroslav13
Makoš Marián22Caha Pavel22
Matoušek Michal31Trnkal Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41 TJ Sokol Stražisko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     0301
2.Staněk Vladimír
Dokoupil Tibor
 
 
Pleska Stanislav
Král Jakub
 
 
     3011
3.Dokoupil TiborPopelka Zdeněk     3021
4.Staněk VladimírNovák Petr     1322
5.Říčař MiroslavKrál Jakub     0323
6.Synek PavelVinkler Jaromír     0324
7.Staněk VladimírPopelka Zdeněk     3134
8.Říčař MiroslavNovák Petr     0335
9.Synek PavelKrál Jakub     1336
10.Dokoupil TiborVinkler Jaromír     2337
11.Říčař MiroslavPleska Stanislav     0338
12.Synek PavelNovák Petr     0339
13.Dokoupil TiborKrál Jakub     3249
14.Staněk VladimírVinkler Jaromír     3159
15.Synek PavelPleska Stanislav     13510
16.Dokoupil TiborNovák Petr     13511
17.Staněk VladimírKrál Jakub     31611
18.Říčař MiroslavVinkler Jaromír     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dokoupil Tibor22Popelka Zdeněk02
Staněk Vladimír31Novák Petr40
Říčař Miroslav04Král Jakub22
Synek Pavel04Vinkler Jaromír31
   Pleska Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:44 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jakub
Popelka Zdeněk
 
 
Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
     1301
2.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
     3211
3.Pleska StanislavMatoušek Michal     1312
4.Novák PetrNavrátil Antonín     1313
5.Vinkler JaromírMakoš Marián     1314
6.Král JakubMakoš Pavel     3024
7.Novák PetrMatoušek Michal     1325
8.Vinkler JaromírNavrátil Antonín     0326
9.Král JakubMakoš Marián     0327
10.Pleska StanislavMakoš Pavel     3037
11.Vinkler JaromírMatoušek Michal     2338
12.Král JakubNavrátil Antonín     0339
13.Pleska StanislavMakoš Marián     03310
14.Synek VítěslavMakoš Pavel     30410
15.Král JakubMatoušek Michal     03411
16.Pleska StanislavNavrátil Antonín     03412
17.Synek VítěslavMakoš Marián     13413
18.Vinkler JaromírMakoš Pavel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleska Stanislav13Matoušek Michal40
Novák Petr02Navrátil Antonín40
Vinkler Jaromír04Makoš Marián40
Král Jakub13Makoš Pavel13
Synek Vítěslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     3210
2.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Otava Jan
Šťastný Pavel
 
 
     3120
3.Kamaryt StanislavLošťák Václav     3030
4.Bartoš MiroslavZapletal Josef     3140
5.Haboň MilanOtava Jan     0341
6.Trnkal PavelŠťastný František     3051
7.Bartoš MiroslavLošťák Václav     3061
8.Haboň MilanZapletal Josef     2362
9.Trnkal PavelOtava Jan     3172
10.Kamaryt StanislavŠťastný František     3082
11.Haboň MilanLošťák Václav     1383
12.Trnkal PavelZapletal Josef     3093
13.Kamaryt StanislavOtava Jan     30103
14.Bartoš MiroslavŠťastný František     30113
15.Trnkal PavelLošťák Václav     30123
16.Kamaryt StanislavZapletal Josef     30133
17.Bartoš MiroslavOtava Jan     31143
18.Haboň MilanŠťastný František     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Lošťák Václav13
Bartoš Miroslav40Zapletal Josef13
Haboň Milan13Otava Jan13
Trnkal Pavel40Šťastný František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Oplocký Petr st.
Přidal Petr st.
 
 
     3010
2.Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
Coufalík Jaroslav
Meixner Petr
 
 
     1311
3.Oulehla JaromírPřidal Petr st.     1312
4.Švécarová PavlaBouda Květoslav     3022
5.Bořil MilošMeixner Petr     0323
6.Smékal PetrCoufalík Jaroslav     1324
7.Švécarová PavlaPřidal Petr st.     3034
8.Bořil MilošBouda Květoslav     2335
9.Smékal PetrMeixner Petr     2336
10.Oulehla JaromírCoufalík Jaroslav     3146
11.Bořil MilošPřidal Petr st.     1347
12.Smékal PetrBouda Květoslav     2348
13.Oulehla JaromírMeixner Petr     1349
14.Švécarová PavlaCoufalík Jaroslav     3059
15.Smékal PetrPřidal Petr st.     03510
16.Oulehla JaromírBouda Květoslav     23511
17.Švécarová PavlaMeixner Petr     32611
18.Bořil MilošCoufalík Jaroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oulehla Jaromír13Přidal Petr st.31
Švécarová Pavla40Bouda Květoslav31
Bořil Miloš04Meixner Petr31
Smékal Petr04Coufalík Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouda Květoslav
Oplocký Petr st.
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     1301
2.Coufalík Jaroslav
Kroupa Zdeněk
 
 
Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
     3111
3.Bouda KvětoslavKamaryt Stanislav     1312
4.Oplocký Petr st.Kořínek Ivo     3222
5.Coufalík JaroslavTrnkal Pavel     1323
6.Kroupa ZdeněkCaha Pavel     3133
7.Oplocký Petr st.Kamaryt Stanislav     2334
8.Coufalík JaroslavKořínek Ivo     3244
9.Kroupa ZdeněkTrnkal Pavel     3054
10.Bouda KvětoslavCaha Pavel     0355
11.Coufalík JaroslavKamaryt Stanislav     0356
12.Kroupa ZdeněkKořínek Ivo     3066
13.Bouda KvětoslavTrnkal Pavel     3176
14.Oplocký Petr st.Caha Pavel     3186
15.Kroupa ZdeněkKamaryt Stanislav     3096
16.Bouda KvětoslavKořínek Ivo     30106
17.Oplocký Petr st.Trnkal Pavel     31116
18.Coufalík JaroslavCaha Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouda Květoslav22Kamaryt Stanislav31
Oplocký Petr st.31Kořínek Ivo04
Coufalík Jaroslav13Trnkal Pavel13
Kroupa Zdeněk40Caha Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 TJ Sokol Stražisko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Radim
Otava Jan
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     0301
2.Lošťák Václav
Šťastný František
 
 
Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
     3211
3.Weisser RadimPleska Stanislav     3021
4.Otava JanPopelka Zdeněk     3031
5.Lošťák VáclavVinkler Jaromír     2332
6.Šťastný FrantišekNovák Petr     0333
7.Otava JanPleska Stanislav     3143
8.Lošťák VáclavPopelka Zdeněk     1344
9.Šťastný FrantišekVinkler Jaromír     3054
10.Weisser RadimNovák Petr     0355
11.Lošťák VáclavPleska Stanislav     3265
12.Šťastný FrantišekPopelka Zdeněk     0366
13.Weisser RadimVinkler Jaromír     3176
14.Otava JanNovák Petr     1377
15.Šťastný FrantišekPleska Stanislav     1378
16.Weisser RadimKrál Jakub     3088
17.Otava JanVinkler Jaromír     1389
18.Lošťák VáclavNovák Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Radim31Pleska Stanislav13
Otava Jan22Popelka Zdeněk21
Lošťák Václav13Vinkler Jaromír22
Šťastný František13Novák Petr40
   Král Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
     3110
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Synek Pavel
Švéda Rostislav
 
 
     3120
3.Navrátil AntonínDokoupil Tibor     3030
4.Makoš MariánBureš Petr     3140
5.Makoš PavelSynek Pavel     2341
6.Matoušek MichalŠvéda Rostislav     3151
7.Makoš MariánDokoupil Tibor     1352
8.Makoš PavelBureš Petr     3262
9.Matoušek MichalSynek Pavel     3172
10.Navrátil AntonínŠvéda Rostislav     3082
11.Makoš PavelDokoupil Tibor     0383
12.Matoušek MichalBureš Petr     3193
13.Navrátil AntonínSynek Pavel     30103
14.Makoš MariánŠvéda Rostislav     30113
15.Matoušek MichalDokoupil Tibor     30123
16.Navrátil AntonínBureš Petr     30133
17.Makoš MariánSynek Pavel     31143
18.Makoš PavelŠvéda Rostislav     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Antonín40Dokoupil Tibor22
Makoš Marián31Bureš Petr04
Makoš Pavel13Synek Pavel13
Matoušek Michal40Švéda Rostislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 ST Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Vladimír
Vítek Jaroslav
 
 
Weisser Radim
Otava Jan
 
 
     3110
2.Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
Lošťák Václav
Šťastný František
 
 
     3020
3.Bureš PetrWeisser Radim     1321
4.Dokoupil TiborOtava Jan     1322
5.Vítek JaroslavLošťák Václav     0323
6.Staněk VladimírŠťastný František     3133
7.Dokoupil TiborWeisser Radim     3243
8.Vítek JaroslavOtava Jan     0344
9.Staněk VladimírLošťák Václav     2345
10.Bureš PetrŠťastný František     3055
11.Vítek JaroslavWeisser Radim     3265
12.Staněk VladimírOtava Jan     1366
13.Bureš PetrLošťák Václav     2367
14.Dokoupil TiborŠťastný František     3077
15.Staněk VladimírWeisser Radim     3187
16.Bureš PetrOtava Jan     3097
17.Dokoupil TiborLošťák Václav     30107
18.Vítek JaroslavŠťastný František     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Petr22Weisser Radim13
Dokoupil Tibor31Otava Jan31
Vítek Jaroslav22Lošťák Václav31
Staněk Vladimír22Šťastný František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Jaromír
Novák Petr
 
 
Kroupa Zdeněk
Válek Jiří
 
 
     1301
2.Král Jakub
Synek Vítěslav
 
 
Oplocký Petr st.
Richter Antonín
 
 
     0302
3.Vinkler JaromírRichter Antonín     3112
4.Novák PetrOplocký Petr st.     3022
5.Král JakubVálek Jiří     0323
6.Synek VítěslavKroupa Zdeněk     0324
7.Novák PetrRichter Antonín     3234
8.Král JakubOplocký Petr st.     1335
9.Synek VítěslavVálek Jiří     1336
10.Vinkler JaromírKroupa Zdeněk     0337
11.Král JakubRichter Antonín     0338
12.Synek VítěslavOplocký Petr st.     0339
13.Vinkler JaromírVálek Jiří     13310
14.Novák PetrKroupa Zdeněk     13311
15.Synek VítěslavRichter AntonínWO    03312
16.Vinkler JaromírOplocký Petr st.     03313
17.Novák PetrVálek Jiří     03314
18.Král JakubKroupa ZdeněkWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vinkler Jaromír13Richter Antonín12
Novák Petr22Oplocký Petr st.31
Král Jakub03Válek Jiří40
Synek Vítěslav03Kroupa Zdeněk30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Soldán Martin
Smékal Petr
 
 
     2301
2.Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     2302
3.Kamaryt StanislavSoldán Martin     2303
4.Trnkal PavelSmékal Petr     3013
5.Caha PavelŠvécarová Pavla     3223
6.Kořínek IvoOulehla Jaromír     3133
7.Trnkal PavelSoldán Martin     0334
8.Caha PavelSmékal Petr     3044
9.Kořínek IvoŠvécarová Pavla     1345
10.Kamaryt StanislavOulehla Jaromír     3055
11.Caha PavelSoldán Martin     0356
12.Veisgarber PetrBořil Miloš     3066
13.Kamaryt StanislavŠvécarová Pavla     0367
14.Trnkal PavelOulehla Jaromír     3077
15.Veisgarber PetrSoldán Martin     0378
16.Kamaryt StanislavBořil Miloš     3088
17.Trnkal PavelŠvécarová Pavla     0389
18.Caha PavelOulehla Jaromír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamaryt Stanislav22Soldán Martin40
Trnkal Pavel22Smékal Petr02
Caha Pavel31Švécarová Pavla31
Kořínek Ivo11Oulehla Jaromír04
Veisgarber Petr11Bořil Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oulehla Jaromír
Švécarová Pavla
 
 
Král Jakub
Pleska Stanislav
 
 
     3110
2.Bořil Miloš
Soldán Martin
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     3220
3.Oulehla JaromírKrál Jakub     3130
4.Švécarová PavlaPleska Stanislav     3140
5.Soldán MartinNovák Petr     3050
6.Bořil MilošVinkler Jaromír     1351
7.Švécarová PavlaKrál Jakub     3261
8.Soldán MartinPleska Stanislav     3071
9.Bořil MilošNovák Petr     0372
10.Oulehla JaromírVinkler Jaromír     3282
11.Soldán MartinKrál Jakub     3192
12.Bořil MilošPleska Stanislav     1393
13.Oulehla JaromírNovák Petr     0394
14.Švécarová PavlaVinkler Jaromír     30104
15.Bořil MilošKrál Jakub     13105
16.Oulehla JaromírPleska Stanislav     30115
17.Švécarová PavlaNovák Petr     32125
18.Soldán MartinVinkler Jaromír     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oulehla Jaromír31Král Jakub13
Švécarová Pavla40Pleska Stanislav13
Soldán Martin40Novák Petr22
Bořil Miloš04Vinkler Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:34 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplocký Petr st.
Richter Antonín
 
 
Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
     0301
2.Bartošík Pavel
Janík Šimon
 
 
Staněk Vladimír
Vítek Jaroslav
 
 
     0302
3.Bartošík PavelBureš Petr     0303
4.Janík ŠimonDokoupil Tibor     0304
5.Coufalík JaroslavStaněk Vladimír     3114
6.Oplocký Petr st.Vítek Jaroslav     3124
7.Janík ŠimonBureš Petr     0325
8.Coufalík JaroslavDokoupil Tibor     3235
9.Oplocký Petr st.Staněk Vladimír     3245
10.Bartošík PavelVítek Jaroslav     3255
11.Coufalík JaroslavBureš Petr     3165
12.Oplocký Petr st.Dokoupil Tibor     3175
13.Bartošík PavelStaněk Vladimír     0376
14.Válek JiříVítek Jaroslav     3086
15.Oplocký Petr st.Bureš Petr     3096
16.Bartošík PavelDokoupil Tibor     0397
17.Válek JiříStaněk Vladimír     31107
18.Coufalík JaroslavVítek Jaroslav     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošík Pavel13Bureš Petr22
Janík Šimon02Dokoupil Tibor22
Coufalík Jaroslav40Staněk Vladimír13
Oplocký Petr st.40Vítek Jaroslav04
Válek Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     3010
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Otava Jan
Šťastný František
 
 
     3020
3.Makoš PavelLošťák Václav     3230
4.Makoš MariánZapletal Josef     3040
5.Navrátil AntonínOtava Jan     3050
6.Matoušek MichalŠťastný František     3160
7.Makoš MariánLošťák Václav     3070
8.Navrátil AntonínZapletal Josef     3080
9.Matoušek MichalOtava Jan     3090
10.Makoš PavelŠťastný František     2391
11.Navrátil AntonínLošťák Václav     30101
12.Matoušek MichalZapletal JosefWO    03102
13.Makoš PavelOtava Jan     03103
14.Makoš MariánŠťastný František     31113
15.Matoušek MichalLošťák VáclavWO    03114
16.Makoš PavelZapletal Josef     30124
17.Makoš MariánOtava Jan     31134
18.Navrátil AntonínŠťastný František     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Makoš Pavel22Lošťák Václav03
Makoš Marián40Zapletal Josef03
Navrátil Antonín40Otava Jan13
Matoušek Michal20Šťastný František13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Antonín
Válek Jiří
 
 
Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
     3010
2.Bartošík Pavel
Bartošík Michal
 
 
Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
     0311
3.Válek JiříNavrátil Antonín     1312
4.Bartošík PavelMakoš Pavel     0313
5.Bartošík MichalMakoš Marián     0314
6.Richter AntonínMatoušek Michal     1315
7.Bartošík PavelNavrátil Antonín     0316
8.Bartošík MichalMakoš Pavel     0317
9.Richter AntonínMakoš Marián     1318
10.Válek JiříMatoušek Michal     2319
11.Bartošík MichalNavrátil Antonín     03110
12.Richter AntonínMakoš Pavel     23111
13.Válek JiříMakoš Marián     30211
14.Bartošík PavelMatoušek Michal     13212
15.Richter AntonínNavrátil Antonín     03213
16.Válek JiříMakoš Pavel     30313
17.Bartošík PavelMakoš Marián     03314
18.Bartošík MichalMatoušek Michal     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Jiří22Navrátil Antonín40
Bartošík Pavel04Makoš Pavel31
Bartošík Michal04Makoš Marián31
Richter Antonín04Matoušek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:42 TJ Sokol Brodek u Prostějova C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Vladimír
Synek Pavel
 
 
Soldán Martin
Smékal Petr
 
 
     1301
2.Bureš Petr
Dokoupil Tibor
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     1302
3.Staněk VladimírSoldán Martin     0303
4.Synek PavelSmékal Petr     1304
5.Bureš PetrŠvécarová Pavla     2305
6.Dokoupil TiborOulehla Jaromír     0306
7.Synek PavelSoldán Martin     0307
8.Bureš PetrSmékal Petr     3017
9.Dokoupil TiborŠvécarová Pavla     2318
10.Staněk VladimírOulehla Jaromír     0319
11.Bureš PetrSoldán Martin     03110
12.Dokoupil TiborBořil Miloš     30210
13.Staněk VladimírŠvécarová Pavla     13211
14.Synek PavelOulehla Jaromír     03212
15.Dokoupil TiborSoldán Martin     13213
16.Staněk VladimírBořil Miloš     30313
17.Synek PavelŠvécarová Pavla     03314
18.Bureš PetrOulehla Jaromír     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Vladimír13Soldán Martin40
Synek Pavel04Smékal Petr11
Bureš Petr22Švécarová Pavla40
Dokoupil Tibor13Oulehla Jaromír31
   Bořil Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     3210
2.Pleska Stanislav
Král Jakub
 
 
Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
     2311
3.Král JakubKamaryt Stanislav     1312
4.Pleska StanislavBartoš Miroslav     1313
5.Vinkler JaromírTrnkal Pavel     0314
6.Novák PetrVeisgarber Petr     3124
7.Pleska StanislavKamaryt Stanislav     1325
8.Vinkler JaromírBartoš Miroslav     1326
9.Novák PetrTrnkal Pavel     3136
10.Král JakubVeisgarber Petr     3046
11.Popelka ZdeněkKamaryt Stanislav     0347
12.Novák PetrBartoš Miroslav     3057
13.Král JakubTrnkal Pavel     0358
14.Pleska StanislavVeisgarber Petr     0359
15.Novák PetrKamaryt Stanislav     3069
16.Král JakubBartoš Miroslav     3279
17.Pleska StanislavTrnkal Pavel     03710
18.Popelka ZdeněkVeisgarber Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jakub22Kamaryt Stanislav31
Pleska Stanislav04Bartoš Miroslav22
Vinkler Jaromír02Trnkal Pavel31
Novák Petr40Veisgarber Petr13
Popelka Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švéda Rostislav
Dokoupil Tibor
 
 
Bartoš Miroslav
Kořínek Ivo
 
 
     0301
2.Synek Pavel
Říčař Miroslav
 
 
Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     0302
3.Švéda RostislavBartoš Miroslav     0303
4.Dokoupil TiborKořínek Ivo     2304
5.Synek PavelKamaryt Stanislav     0305
6.Říčař MiroslavDvořák Zdeněk     0306
7.Dokoupil TiborBartoš Miroslav     3116
8.Synek PavelKořínek Ivo     0317
9.Říčař MiroslavKamaryt Stanislav     0318
10.Švéda RostislavHaboň Milan     3128
11.Synek PavelBartoš Miroslav     1329
12.Říčař MiroslavKořínek Ivo     03210
13.Švéda RostislavKamaryt Stanislav     13211
14.Dokoupil TiborHaboň Milan     30311
15.Říčař MiroslavBartoš Miroslav     03312
16.Švéda RostislavKořínek Ivo     03313
17.Dokoupil TiborKamaryt Stanislav     13314
18.Synek PavelHaboň Milan     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švéda Rostislav13Bartoš Miroslav31
Dokoupil Tibor22Kořínek Ivo40
Synek Pavel13Kamaryt Stanislav40
Říčař Miroslav04Dvořák Zdeněk10
   Haboň Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     2301
2.Matoušek Michal
Navrátil Antonín
 
 
Smékal Petr
Bořil Miloš
 
 
     3011
3.Makoš PavelŠvécarová Pavla     0312
4.Makoš MariánOulehla Jaromír     3222
5.Navrátil AntonínSmékal Petr     3132
6.Matoušek MichalBořil Miloš     3142
7.Makoš MariánŠvécarová Pavla     1343
8.Navrátil AntonínOulehla Jaromír     3053
9.Matoušek MichalSmékal Petr     3063
10.Makoš PavelBořil Miloš     3273
11.Navrátil AntonínŠvécarová Pavla     1374
12.Matoušek MichalOulehla Jaromír     3084
13.Makoš PavelSmékal Petr     3194
14.Makoš MariánBořil Miloš     30104
15.Matoušek MichalŠvécarová Pavla     23105
16.Makoš PavelOulehla Jaromír     31115
17.Makoš MariánSmékal Petr     31125
18.Navrátil AntonínBořil Miloš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makoš Pavel31Švécarová Pavla40
Makoš Marián31Oulehla Jaromír04
Navrátil Antonín31Smékal Petr04
Matoušek Michal31Bořil Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Radim
Otava Jan
 
 
Válek Jiří
Richter Antonín
 
 
     0301
2.Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
Coufalík Jaroslav
Oplocký Petr st.
 
 
     2302
3.Weisser RadimVálek Jiří     0303
4.Otava JanRichter Antonín     0304
5.Lošťák VáclavCoufalík Jaroslav     3114
6.Zapletal JosefOplocký Petr st.     3224
7.Otava JanVálek Jiří     0325
8.Lošťák VáclavRichter Antonín     0326
9.Zapletal JosefCoufalík Jaroslav     1327
10.Weisser RadimOplocký Petr st.     3237
11.Lošťák VáclavVálek Jiří     1338
12.Zapletal JosefRichter Antonín     1339
13.Weisser RadimCoufalík Jaroslav     3149
14.Otava JanOplocký Petr st.     03410
15.Zapletal JosefVálek Jiří     03411
16.Weisser RadimRichter Antonín     13412
17.Otava JanCoufalík Jaroslav     30512
18.Lošťák VáclavOplocký Petr st.     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Weisser Radim22Válek Jiří40
Otava Jan13Richter Antonín40
Lošťák Václav13Coufalík Jaroslav13
Zapletal Josef13Oplocký Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TJ Sokol Čechovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořil Miloš
Smékal Petr
 
 
Weisser Radim
Otava Jan
 
 
     0301
2.Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
     2302
3.Švécarová PavlaWeisser Radim     3112
4.Oulehla JaromírOtava Jan     1313
5.Smékal PetrLošťák Václav     3223
6.Bořil MilošZapletal Josef     2324
7.Oulehla JaromírWeisser Radim     2325
8.Smékal PetrOtava Jan     0326
9.Bořil MilošLošťák Václav     3236
10.Švécarová PavlaZapletal Josef     3246
11.Smékal PetrWeisser Radim     0347
12.Bořil MilošOtava Jan     0348
13.Švécarová PavlaLošťák Václav     3058
14.Oulehla JaromírZapletal Josef     3068
15.Bořil MilošWeisser Radim     1369
16.Švécarová PavlaOtava Jan     3079
17.Oulehla JaromírLošťák Václav     03710
18.Smékal PetrZapletal Josef     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švécarová Pavla40Weisser Radim31
Oulehla Jaromír13Otava Jan31
Smékal Petr22Lošťák Václav13
Bořil Miloš13Zapletal Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
     3110
2.Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
Makoš Pavel
Makoš Marián
 
 
     3020
3.Kamaryt StanislavNavrátil Antonín     3130
4.Caha PavelMatoušek Michal     3040
5.Bartoš MiroslavMakoš Marián     3150
6.Trnkal PavelMakoš Pavel     3060
7.Caha PavelNavrátil Antonín     0361
8.Bartoš MiroslavMatoušek Michal     3171
9.Trnkal PavelMakoš Marián     3081
10.Kamaryt StanislavMakoš Pavel     3091
11.Bartoš MiroslavNavrátil Antonín     0392
12.Trnkal PavelMatoušek Michal     31102
13.Kamaryt StanislavMakoš Marián     32112
14.Caha PavelMakoš Pavel     30122
15.Trnkal PavelNavrátil Antonín     13123
16.Kamaryt StanislavMatoušek Michal     30133
17.Caha PavelMakoš Marián     31143
18.Bartoš MiroslavMakoš Pavel     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamaryt Stanislav40Navrátil Antonín31
Caha Pavel31Matoušek Michal04
Bartoš Miroslav31Makoš Marián04
Trnkal Pavel31Makoš Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Synek Vítěslav
 
 
Synek Pavel
Staněk Vladimír
 
 
     3010
2.Popelka Zdeněk
Pleska Stanislav
 
 
Dokoupil Tibor
Bureš Petr
 
 
     3220
3.Popelka ZdeněkSynek Pavel     3130
4.Pleska StanislavStaněk Vladimír     1331
5.Synek VítěslavDokoupil Tibor     1332
6.Novák PetrBureš Petr     3042
7.Pleska StanislavSynek Pavel     3252
8.Synek VítěslavStaněk Vladimír     0353
9.Novák PetrDokoupil Tibor     3263
10.Popelka ZdeněkBureš Petr     2364
11.Synek VítěslavSynek Pavel     3174
12.Novák PetrStaněk Vladimír     3084
13.Popelka ZdeněkDokoupil Tibor     0385
14.Pleska StanislavBureš Petr     1386
15.Novák PetrSynek Pavel     3196
16.Popelka ZdeněkStaněk Vladimír     0397
17.Pleska StanislavDokoupil Tibor     0398
18.Synek VítěslavBureš Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popelka Zdeněk13Synek Pavel04
Pleska Stanislav13Staněk Vladimír31
Synek Vítěslav13Dokoupil Tibor31
Novák Petr40Bureš Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stražisko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19 TJ Sokol Ondratice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoš Marián
Makoš Pavel
 
 
Novák Petr
Vinkler Jaromír
 
 
     3010
2.Navrátil Antonín
Matoušek Michal
 
 
Pleska Stanislav
Popelka Zdeněk
 
 
     3020
3.Makoš MariánNovák Petr     2321
4.Makoš PavelVinkler Jaromír     0322
5.Navrátil AntonínPleska Stanislav     3032
6.Matoušek MichalPopelka Zdeněk     3042
7.Makoš PavelNovák Petr     0343
8.Navrátil AntonínVinkler Jaromír     3053
9.Matoušek MichalPleska Stanislav     3063
10.Makoš MariánPopelka Zdeněk     3173
11.Navrátil AntonínNovák Petr     3083
12.Matoušek MichalVinkler Jaromír     3293
13.Makoš MariánPleska Stanislav     30103
14.Makoš PavelPopelka Zdeněk     03104
15.Matoušek MichalNovák Petr     23105
16.Makoš MariánVinkler Jaromír     31115
17.Makoš PavelPleska Stanislav     30125
18.Navrátil AntonínPopelka Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Makoš Marián31Novák Petr31
Makoš Pavel13Vinkler Jaromír13
Navrátil Antonín40Pleska Stanislav04
Matoušek Michal31Popelka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 Klub stolního tenisu Ohrozim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ondřej
Weisser Radim
 
 
Dvořák Zdeněk
Caha Pavel
 
 
     3210
2.Lošťák Václav
Zapletal Josef
 
 
Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
     0311
3.Weisser RadimDvořák Zdeněk     3121
4.Otava JanCaha Pavel     3231
5.Lošťák VáclavTrnkal Pavel     0332
6.Zapletal JosefBartoš Miroslav     2333
7.Otava JanDvořák Zdeněk     3043
8.Lošťák VáclavCaha Pavel     0344
9.Zapletal JosefTrnkal Pavel     0345
10.Weisser RadimBartoš Miroslav     3055
11.Lošťák VáclavDvořák Zdeněk     2356
12.Zapletal JosefCaha Pavel     0357
13.Weisser RadimTrnkal Pavel     3167
14.Otava JanBartoš Miroslav     0368
15.Zapletal JosefDvořák Zdeněk     3178
16.Weisser RadimCaha Pavel     3088
17.Otava JanTrnkal Pavel     0389
18.Lošťák VáclavBartoš Miroslav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Radim40Dvořák Zdeněk13
Otava Jan22Caha Pavel22
Lošťák Václav04Trnkal Pavel31
Zapletal Josef13Bartoš Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u Prostějova CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Antonín
Válek Jiří
 
 
Soldán Martin
Smékal Petr
 
 
     2301
2.Oplocký Petr st.
Coufalík Jaroslav
 
 
Švécarová Pavla
Oulehla Jaromír
 
 
     2302
3.Oplocký Petr st.Soldán Martin     0303
4.Richter AntonínSmékal Petr     3113
5.Coufalík JaroslavŠvécarová Pavla     2314
6.Válek JiříOulehla Jaromír     3224
7.Richter AntonínSoldán Martin     1325
8.Coufalík JaroslavSmékal Petr     3035
9.Válek JiříŠvécarová Pavla     3245
10.Oplocký Petr st.Oulehla Jaromír     3055
11.Coufalík JaroslavSoldán Martin     0356
12.Válek JiříBořil Miloš     3066
13.Oplocký Petr st.Švécarová Pavla     1367
14.Richter AntonínOulehla Jaromír     3077
15.Válek JiříSoldán Martin     3187
16.Oplocký Petr st.Bořil Miloš     3097
17.Kroupa ZdeněkŠvécarová Pavla     30107
18.Coufalík JaroslavOulehla Jaromír     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplocký Petr st.22Soldán Martin31
Richter Antonín21Smékal Petr02
Coufalík Jaroslav22Švécarová Pavla22
Válek Jiří40Oulehla Jaromír04
Kroupa Zdeněk10Bořil Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OhrozimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OhrozimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 TJ Sokol Němčice nad Hanou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamaryt Stanislav
Dvořák Zdeněk
 
 
Richter Antonín
Válek Jiří
 
 
     1301
2.Trnkal Pavel
Caha Pavel
 
 
Oplocký Petr st.
Coufalík Jaroslav
 
 
     3111
3.Kamaryt StanislavVálek Jiří     3021
4.Caha PavelOplocký Petr st.     1322
5.Bartoš MiroslavCoufalík Jaroslav     032